3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Katy

Status:
Biget
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 220
Joined: 2 years ago
Reputation: 12

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biget » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Sort dobrze przefiltrowany - jestem pod wrażeniem czystości. Działanie eufo/speed 40/60 . Bombka trwa około 40min i jest duża chęć na kolejną dorzutke. Brak strucia na drugi dzień co jest bardzo ważne, zejście łagodne. Libido max , jestem zadowolony. Od siebie dodam aby w trakcie zabawy pić duże ilości wody i najlepiej wrzucić jakąś gumę do życia :D

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kondix » 1 year ago

Jedno z najlepszych 3cmc jakie probowalem, wyglada identycznie jak na zdjeciu u Aga98, pare postow wyzej.
Szczypie troche w klame ale nadrabia dobrym dzialaniem. Ja zapodawalem okolo 150 mg. Polecam zajebac tez bombe 250mg wtedy to sie dzieje :)

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

kondix wrote:
1 year ago
zapodawalem okolo 150 mg. Polecam zajebac tez bombe 250mg wtedy to sie dzieje
Takie dawkowanie jest bezsensu i ch*j nieintuicyjne. Szybki skok przekaźników i szybki spadek czyli głód będzie większy, większe odczuwanie smutku itd. no i o wiele bardziej obciążone będą nerki czy wątroba.

A cmc wcale nie zadziała proporcjonalnie lepiej 😅

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

luki985, też zależy jaką masz tolerancję. Na zbitą tolerkę 150mg może być za dużo i jest szansa, że przedawkujesz i wytelepie. Jednak jak robisz testy przynajmniej raz/dwa razy w miesiącu to takie 150mg na start jest raczej optymalne, by poczuć pełnię efektów, a nie oszukujmy się - większość ferajny tutaj stanowczo częściej podchodzi do testów. ;)

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by orzechova » 1 year ago

o patrz, a w moim temacie pisali że trzy weekendy w miesiącu to takie zło, rynsztok, dno i degrengolada, ŚWIĘTOSZKI psia jucha :lol:

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gieca » 1 year ago

Eee tam trzy weekendy w miesiącu to jeszcze nie jest źle:) ale wiadomo byleby nie lecieć 3 dniowych ciągów:)

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by orzechova » 1 year ago

no wiadomka, u mnie BHP na pierwszym miejscu <3

Status:
JohnKowalski
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 7
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by JohnKowalski » 1 year ago

Jedno z lepszych z ktorymi spotkac dane bylo. Drogie jest, lecz oplaca się! 50/50% zdaniem wielu :) z fartem! :wave:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

JohnKowalski wrote:
1 year ago
Drogie jest
Za jakość się płaci, więc cena jest adekwatna.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Dopiero teraz mam czas skrobnąć wam parę słów bo jak zwykle zalatana jestem.

W ramach testu zakupiłam u Katy, 3g 3-CMC Gucci i mogę tylko pochwalić.
Kamienie o różnej wielkości koloru transparentnego są lekko twarde ale moja karta CityBank poradziła sobie z nimi bez problemu. Po zmemłaniu odwazyłam 300 mg i podzieliłam na dwie linie o długości około 2,5cm w/g skali gościa o nazwisku Kinsey. Poszło na dwie dziury i wiadomo łza w oczach i pieczenie w nosie.
Trwa to jakieś półtorej minuty. Robi się ciepło i dość euforycznie przy okazji czuć tego speeda z którego wyłania się podniesione libido. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Dawka 300mg to sporo i nie wolno się tym sugerować. Towar jest prawilny i nie ma się do czego przyjebać. Pakowanie fantazyjne, różowe samarki wysokiej jakości nie rozpierdalają się jak tanie majty. Czas dostawy na duży plus. Czego chcieć więcej ? Działanie bardzo wyważone i odczuwalne pół na pół. Na pewno nie jest to ostatnie zamówienie w sklepie bo jestem pod ogromnym wrażeniem. Naprawdę polecam. Fajne jest to, że można pobrać 3g i nawet osoby z mniej zamożnym portfelem mogą sobie pozwolić na zakupy.
Attachments
GUCCI.jpg
GUCCI.jpg (2.13 MiB)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kondix » 1 year ago

Swietna recka a sorcik piekny :)
Gargameli wrote:
1 year ago
Czego chcieć więcej ?
tego sortu na chacie :D

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Gargameli, 300mg sniffem na raz to już dobra dawka. Nie odważyłbym się, za wysokie progi. :E

Status:
Biget
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 220
Joined: 2 years ago
Reputation: 12

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biget » 1 year ago

Gucci wciąż trzyma poziom :clap:

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Dziś nadszedł dzień powrotu do testów Gucci od Katy. Ostatnie tańce z Gucci to wrzesień/październik '22. Od tamtego czasu trochę się popróbowało różnych tematów i wniosek jest jeden - żadne nie ma podjazdu do tego 3CMC.


Wygląd: Piękne kamiory, o przezroczysto-mętnym kolorze (na zdjęciu wyszły lekko żółtawe - kwestia oświetlenia).
Pieczenie - lekkie.
Spływ - no dość paskudny.
Tolerka - ostatnie testy 2 tygodnie temu, wcześniej 4 tygodnie temu.

Działanie:
Odmierzone 320mg, podzielono na dwa pasy, o długości ok 2-3cm. Siup - pierwszy. Przez pierwsze 5 minut się ładuje, by uderzyć zajebistym samopoczuciem, mrowieniem na głowie i chęcią do działania. Po ok. 20 minutach następuje wyciszenie tej "euforii" i wchodzi nienachalny i przyjemny speed.
Chce się ciągle coś robić i sprawia to nielichą przyjemność. Czego się nie dotkniesz i doprowadzisz do końca, to ośrodek nagrody szaleje ze szczęścia, a my wraz z nim.

Całość działania zamyka się jakoś w godzince. Co ok. tyle robię dorzutki i jest tak akurat.

Oczy na swoim miejscu - brak rozjebanych źrenic, czy oczopląsu. Jasne - jak ktoś jest w temacie, to od razu się połapie, ale z małą dawką samokontroli bez problemu do ludzi można uderzać. Byle ich nie zagadać. ;)

Potliwość - no duża, co tu ukrywać. Zwłaszcza jak się weźmie za jakąś robotę, no to plegary mokre, czoło zroszone. Ale z tym trzeba się liczyć w przypadku chloro-trójki.

Proporcje - jeśli miałbym typować, a nie lubię tego robić, to taki 50/50.

Cóż więcej napisać - Prima Sort, Pierwyj Sort. Osobiście zostaję już przy tej Vendorce. Polecam po stokroć! :thumbup:

Bez tytułu — kopia.jpg
Bez tytułu — kopia.jpg (516.76 KiB)

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by malyksiaze » 1 year ago

Ciemnoksieznik, bardzo fajnie napisana recka, szacuneczek :) Łap plusika

Status:
Mati89
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

3-CMC Gucci Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mati89 » 1 year ago

Mówię wam zamówiłem se 5 gram.