3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by chemiczny » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Donfox wrote:
2 years ago
znifff 3cmc u mnie to niestety 400+
O stary :shock:
Twoja tolerka umarła :smoke:
Wiosna :D

Status:
Donfox
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 212
Joined: 4 years ago
Reputation: 35

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Donfox » 2 years ago

chemiczny wrote:
2 years ago
Donfox wrote:
2 years ago
znifff 3cmc u mnie to niestety 400+
O stary :shock:
Twoja tolerka umarła :smoke:
7 lat na jednej substancji :D dziwne że w ogóle działa :)

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M100 » 2 years ago

chemiczny wrote:
2 years ago
Trutka BDZ wrote:
2 years ago
Dodam tylko, że próbowałem jeszcze 200/230 mg iv to jest kurwa wyższy lewej sniff przy tym to pikuś
No, nie wątpię, że IV to wyższy level, ale zawsze zastanawia mnie fakt,że dożylnie jak ładujecie,to dawkowanie jest większe niż np sniff...
Z czego to wynika?
Ktoś się wypowie?
Ja akurat troszkę mniej niż na sniff leci .
Ale nie bał bym się wstedy i 300mg puknąć.

Ogólnie to jak kolega wyżej połowa normalnej dawki.
Ale np a pihp vapo zwykle 50mg i na iv też tyle użyłem i nic mi się nie stało (Ale to tylko mi )
Będzie dobre :)

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gieca » 2 years ago

Ale ladne to 3cmc, na dniach wyplata wiec bedzie trzeba sprawdzic :D

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
User avatar
Czarnymurzyn
Posts: 513
Joined: 4 years ago
Reputation: 373

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by CzarnyMurzyn » 2 years ago

This post has high reputation.

Prawda, że wygląda zajebiście? ChemCentrum, się postarał. Wyjebiste trójkowe kamyczki.
Attachments
bbbb.jpeg
bbbb.jpeg (140.68 KiB)
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
Africa Bambata
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 202
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Africa Bambata » 2 years ago

No co jak co, ale wygląd kozak

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
User avatar
Czarnymurzyn
Posts: 513
Joined: 4 years ago
Reputation: 373

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by CzarnyMurzyn » 2 years ago

Africa Bambata wrote:
2 years ago
No co jak co, ale wygląd kozak
Miałem zostawić na upojny łikend z Murzynicą, ale wstępny test na oko jakieś 150mg robi szał. Więcej po 3 Królach napisze.
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 2 years ago

Przybysz wrote:
2 years ago
już 3cmc po 3mmc wykazuje działanie
Minimalne działanie a chyba chodzi o to, żeby poznać pełne działanie badanej substancji.

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by malyksiaze » 2 years ago

CzarnyMurzyn wrote:
2 years ago
Prawda, że wygląda zajebiście? ChemCentrum, się postarał. Wyjebiste trójkowe kamyczki.
do mnie tez juz leci, nie moge sie doczekac

Status:
Anonim68
Newbie

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim68 » 2 years ago

Pozostaje mi tylko potwierdzić recenzje przedmówców. Produkt jest doskonałej jakości. To najlepsze 3-cmc jakie testowałem w życiu.

Od: ChemCentrum

Ilość Zamawiana: sampel 1G

Nazwa produktu: 3-cmc ice

Wygląd produktu: przezroczyste kryształy bez nalotu, zapach minimalny

ROA: sniff

Czas działania: ok godzina peaku, przy dawkach rzędu 200mg nawet do 70 minut (tolerancja wyzerowana) Potem nagłe osłabienie działania i zostaje mocna noradrenalinowa stymulacja trwająca w moim wypadku do 4 godzin.

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Profil działania: zrównoważona trójka, balans euforii do speedu to 50:50 w moim odczuciu. Libido szybuje w górę natychmiastowo. Muzyka wchodzi przepięknie.

Plusy:
+ doskonała jakość syntezy produktu
+długie działanie na osobę okazjonalnie używającą stymulantów
+kryształy łatwo się kruszą

Minusy:
-Piecze w klamę, łezka pojawiła się przy każdej aplikacji
-Spływ paskudny, mocno chemiczny, lecz nie najgorszy.

Ogólna ocena: Oceniam produkt w skali od 1 do 10 na 9. Minus za spływ i pieczenie.

Podsumowanie:
Dziękuję vendorowi za możliwość testów. Polecam każdemu szukającemu najlepszej jakości produktu.

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!

Status:
Aga98
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 152
Joined: 6 years ago
Reputation: 74

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Aga98 » 2 years ago

Od: ChemCentrum,

Ilość Zamawiana: 5,3G

Nazwa produktu: 3-CMC

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Brak zabrudzeń - czysty, mleczny kryształ. Uwaga, bo strzela pod kartą Zapach, delikatny, nie denerwuje noska

ROA: Sniff / Oral

Czas działania: Sniff około 60-70 minut, potem słabnie, oral po załadowaniu w brzuszku okoóo 90 minut, z mocniejszą euforią

Miejsce na zdjęcia:Image

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: Sniff - 150mg uczuleniówka :E Potem 200mg i 250mg. Znajomy szczurek Oral - 300mg uczuleniówka i potem 350 mg

Profil działania: Podczas sniffa, mocny i szybki wjazd, trochę piecze nochal, łezka szczęścia poszła :D W ciągu około 2 minut duże pobudzenie, wyostrzenie obrazu, efekt HDR i o dziwo bloom efekt, kolory mocno wyostrzone, jak w tym filtrze na tik toku :D
Promienie światła padające z latarni idealnie rozproszone, widać to wszystko i czuć całym sobą!
Po dwóch minutach poczułam ogromną euforię, chęć przytulenia się do ziomka, taką dziecięcą radość ze wszystkiego, to było piękne! :D
Najlepsze 3-CMC jakie do tej pory chyba zostało wydane od wielu lat! Właśnie składam zamówienie po więcej.
Jeśli chodzi o oral, to działanie praktycznie takie samo, choć większy nacisk na euforie, przy sniffie to takie 50/50 eufo/speed, a przy bombce kumpel stwierdził takie 60/40, jednak wiadomo, że w jelitach serotonina itd. :D
Naprawdę fenomenalny odczynnik, ostatni raz coś takiego czułam, jak stacjonarki działały. :)


Plusy:
+Euforia
+Pobudzenie
+Bloom Effect
+HDR Effect
+Znaczna poprawa humoru
+Dziecięca radość i miłość do wszystkiego!

Minusy:
-Światłowstręt na zejściu - dla niektórych może by6ć to problematyczne, ale to normalne, przy dobrym 3-cmc

Ogólna ocena: 10/10

Podsumowanie:
Nie wiem skąd to macie, ale robota wykonana perfekcyjnie! :D.

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!

Status:
Koneser99
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 79
Joined: 3 years ago
Reputation: 22

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Koneser99 » 2 years ago

Smerfetka wrote:
2 years ago
Od: ChemCentrum,

Ilość Zamawiana: 5,3G

Nazwa produktu: 3-CMC

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Brak zabrudzeń - czysty, mleczny kryształ. Uwaga, bo strzela pod kartą Zapach, delikatny, nie denerwuje noska

ROA: Sniff / Oral

Czas działania: Sniff około 60-70 minut, potem słabnie, oral po załadowaniu w brzuszku okoóo 90 minut, z mocniejszą euforią

Miejsce na zdjęcia:Image

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: Sniff - 150mg uczuleniówka :E Potem 200mg i 250mg. Znajomy szczurek Oral - 300mg uczuleniówka i potem 350 mg

Profil działania: Podczas sniffa, mocny i szybki wjazd, trochę piecze nochal, łezka szczęścia poszła :D W ciągu około 2 minut duże pobudzenie, wyostrzenie obrazu, efekt HDR i o dziwo bloom efekt, kolory mocno wyostrzone, jak w tym filtrze na tik toku :D
Promienie światła padające z latarni idealnie rozproszone, widać to wszystko i czuć całym sobą!
Po dwóch minutach poczułam ogromną euforię, chęć przytulenia się do ziomka, taką dziecięcą radość ze wszystkiego, to było piękne! :D
Najlepsze 3-CMC jakie do tej pory chyba zostało wydane od wielu lat! Właśnie składam zamówienie po więcej.
Jeśli chodzi o oral, to działanie praktycznie takie samo, choć większy nacisk na euforie, przy sniffie to takie 50/50 eufo/speed, a przy bombce kumpel stwierdził takie 60/40, jednak wiadomo, że w jelitach serotonina itd. :D
Naprawdę fenomenalny odczynnik, ostatni raz coś takiego czułam, jak stacjonarki działały. :)


Plusy:
+Euforia
+Pobudzenie
+Bloom Effect
+HDR Effect
+Znaczna poprawa humoru
+Dziecięca radość i miłość do wszystkiego!

Minusy:
-Światłowstręt na zejściu - dla niektórych może by6ć to problematyczne, ale to normalne, przy dobrym 3-cmc

Ogólna ocena: 10/10

Podsumowanie:
Nie wiem skąd to macie, ale robota wykonana perfekcyjnie! :D.

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!
Przekonałaś mnie tą wypowiedzią i doznaniami. Zamówienie złożone , aż nie mogę się doczekać gołębia. :D

Status:
Anonim70
Newbie

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 2 years ago

This post has high reputation.

Od ChemCentrum,


Nazwa produktu: 3cmc

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Brak zabrudzeń - czysty,przypomina mi rozstrzaskaną kostkę lodu do drinków.Czyli 10/10

ROA: DROGA PODANIA sniff

Czas działania: 45-60minut

Image

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: 180mg

Profil działania: Nie będę się rozwodził Bóg wie jak...Każdy kto czyta to raczej wie jaki profil powinno mieć prawdziwe 3cmc -napisze wam jest tak. Jest to najlepsze 3cmc jakie testowalem od kilku dobrych lat.
Ma charaktertyczny zapach typowy dla 3cmc (lekko basen/szpital), można łezkę uronić przy aplikacji ale to jest wyznacznik legintego 3cmc, żadna wada.


Plusy:
+euforia
+pobudzenie
+empatia

Minusy:
-zbyt smaczny ,a zbyt mało na kuchni :D

Ogólna ocena: 10/10

ChemCentrum, szacun... na razie to co robicie zaspakaja oczekiwania największych marud na tym forum....
klasa. Mam nadzieje ,że dalej tak to będzie wyglądało


TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!



Dodano po 20 minutach :
Przybysz wrote:
2 years ago
Od ChemCentrum,


Nazwa produktu: 3cmc

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Brak zabrudzeń - czysty,przypomina mi rozstrzaskaną kostkę lodu do drinków.Czyli 10/10

ROA: DROGA PODANIA sniff

Czas działania: 45-60minut

Image

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: 180mg

Profil działania: Nie będę się rozwodził Bóg wie jak...Każdy kto czyta to raczej wie jaki profil powinno mieć prawdziwe 3cmc -napisze wam jest tak. Jest to najlepsze 3cmc jakie testowalem od kilku dobrych lat.
Ma charaktertyczny zapach typowy dla 3cmc (lekko basen/szpital), można łezkę uronić przy aplikacji ale to jest wyznacznik legintego 3cmc, żadna wada.


Plusy:
+euforia
+pobudzenie
+empatia

Minusy:
-zbyt smaczny ,a zbyt mało na kuchni :D

Ogólna ocena: 10/10

ChemCentrum, szacun... na razie to co robicie zaspakaja oczekiwania największych marud na tym forum....
klasa. Mam nadzieje ,że dalej tak to będzie wyglądało


TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!




Nie zdążyłem edytować postu ale chciałem dodać na następny ogień testów nep lub 2mmc (3mmc pills przetrzymam aż zregeneruje się organizm ) +jeśli poziom obsługi,pakowania,supportu będzie wyglądał tak jak teraz to nie ma na was mocnych...Na razie jest celująco... aż za pięknie :D
ja już przymierzam sie do większych zakupów na pierwszy ogień 3mmc i eutylone[

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 2 years ago

Przybysz miałem podobne odczucia dlatego zamówiłem więcej no i do tego apihp. Na szczęście paka u mnie też wylądowała i dzisiaj też trójeczkę wrzucam 8-) Dam znać czy coś się zmieniło ale po wyglądzie widać, że to jest to samo co w samplu czyli będzie ogień 8-)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
User avatar
No_Spoko
Posts: 421
Joined: 2 years ago
Reputation: 280

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by No_Spoko » 2 years ago

Przybysz, jak przewaga eufo na speedem?

Status:
Grinch
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 52
Joined: 3 years ago
Reputation: 18

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Grinch » 2 years ago

Panowie i Panie , czy podane oralnie nada się na całonocną imprezę tak żeby dobrze się bawić czy raczej postawić na 3mmc?