3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Grinch
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 52
Joined: 3 years ago
Reputation: 18

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Grinch » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Panowie i Panie , czy podane oralnie nada się na całonocną imprezę tak żeby dobrze się bawić czy raczej postawić na 3mmc?

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 2 years ago

This post has high reputation.

33.JPG
33.JPG (114.19 KiB)
Sztos ta trójka! Dokładnie ta sama co z akcji samplowej. Próbka niestety szybko się skończyła więc trzeba było zamówić więcej :D I tak oto jestem właśnie w trakcie testów laboratoryjnych :D
Testowane dawki oscylują gdzieś w przedziale 140-160mg per nochal.
A humor to mam tak zajebisty, że nie mogłem się powtrzymać żeby tego nie napisać :D
Według mnie dobrze wyważony profil działania. Jest po prostu przyjemnie, fajnie i aż chce się żyć a co najlepsze, czuje się wyluzowany i swobodny, 0 spiny o cokolwiek :)
Po prosto jestem ja i ta trójka :D A no i żona Dixie xD

Powiem tak, pobierać póki jest! :D
Dzięki ChemCentrum za dobrą tróje :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim70
Newbie

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 2 years ago

Grinch wrote:
2 years ago
Panowie i Panie , czy podane oralnie nada się na całonocną imprezę tak żeby dobrze się bawić czy raczej postawić na 3mmc?
3mmc bym polecał w twoim przypadku

Status:
Grinch
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 52
Joined: 3 years ago
Reputation: 18

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Grinch » 2 years ago

Dzięki Przybysz, za odpowiedź ;)

Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 439
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by CzesioRC » 2 years ago

Kilka dni minęło w szybkim tempie, ale nadszedł już odpowiedni czas.

Od: ChemCentrum,
Ilość Zamawiana: 10g
Nazwa produktu: 3-CMC ICE
Wygląd produktu: Przezroszyste kryształy o sporych rozmiarach
ROA: Sniff 150mg w/g kalkulatora
Czas działania: 60 - 70 minut

Załadowałem 150mg w klamę. Lekko piecze i lekko chemiczny ściek. Norma przy 3CMC. Kilka minutek i lekki nieogar we łbie. Lekkie eufo, lekki stim. Wszystko tak 50/50.Super było. Libido wyższe, ale bez ruchatora. Fajna trójeczka do zakmin ze znajomymi. Naprawdę dobry towares jak na te czasy. Polecam. W tej cenie nic lepszego nie ma niestety, a w sumie to jest najlepsza trójka jaką na przestrzeni ostatniego roku testowałem.

Plusy: opisałem
Minusy: chęć na dorzutę, potliwość
Attachments
3.JPG
3-CMC ICE
3.JPG (393.16 KiB)

Status:
ercekercek
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 319
Joined: 2 years ago
Reputation: 134

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ercekercek » 2 years ago

This post has high reputation.

CzesioRC wrote:
2 years ago
Kilka dni minęło w szybkim tempie, ale nadszedł już odpowiedni czas.

Od: ChemCentrum,
Ilość Zamawiana: 10g
Nazwa produktu: 3-CMC ICE
Wygląd produktu: Przezroszyste kryształy o sporych rozmiarach
ROA: Sniff 150mg w/g kalkulatora
Czas działania: 60 - 70 minut

Załadowałem 150mg w klamę. Lekko piecze i lekko chemiczny ściek. Norma przy 3CMC. Kilka minutek i lekki nieogar we łbie. Lekkie eufo, lekki stim. Wszystko tak 50/50.Super było. Libido wyższe, ale bez ruchatora. Fajna trójeczka do zakmin ze znajomymi. Naprawdę dobry towares jak na te czasy. Polecam. W tej cenie nic lepszego nie ma niestety, a w sumie to jest najlepsza trójka jaką na przestrzeni ostatniego roku testowałem.

Plusy: opisałem
Minusy: chęć na dorzutę, potliwość
CzesioRC wrote:
2 years ago
Kilka dni minęło w szybkim tempie, ale nadszedł już odpowiedni czas.

Od: ChemCentrum,
Ilość Zamawiana: 10g
Nazwa produktu: 3-CMC ICE
Wygląd produktu: Przezroszyste kryształy o sporych rozmiarach
ROA: Sniff 150mg w/g kalkulatora
Czas działania: 60 - 70 minut

Załadowałem 150mg w klamę. Lekko piecze i lekko chemiczny ściek. Norma przy 3CMC. Kilka minutek i lekki nieogar we łbie. Lekkie eufo, lekki stim. Wszystko tak 50/50.Super było. Libido wyższe, ale bez ruchatora. Fajna trójeczka do zakmin ze znajomymi. Naprawdę dobry towares jak na te czasy. Polecam. W tej cenie nic lepszego nie ma niestety, a w sumie to jest najlepsza trójka jaką na przestrzeni ostatniego roku testowałem.

Plusy: opisałem
Minusy: chęć na dorzutę, potliwość
minusy
chec na dorzute :lol:
nie ma takiego erceka
po ktorym nie ma checi na dorzute

pozdro byki :E

Status:
hardzina19
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 4 years ago
Reputation: -2

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by hardzina19 » 2 years ago

Jak ze zjazdem panowie i panie po tej trójce

Status:
lucjano
Szczur
Użytkownik
Posts: 36
Joined: 6 years ago
Reputation: 3

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by lucjano » 2 years ago

A jak z libido, testował ktoś z kobietą maraton w łóżku ? jak wypada ten sort

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 2 years ago

This post has high reputation.

lucjano wrote:
2 years ago
A jak z libido, testował ktoś z kobietą maraton w łóżku ?
Nie zawiedziesz się :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 2 years ago

This post has high reputation.

Towar: 3-CMC ICE
Od: ChemCentrum,
Ilość: zakupione 50g (otrzymana lekka górka)

ROA: sniff 250mg
Czas działania: ~1 h (plus minus 10 minut bo szczęśliwi czasu nie liczą).

Wygląd towaru: niemalże transparentne kryształy o różnej wielkości, bez mocno chemicznego zapachu (foto jest realne i poniżej przedstawia faktyczny produkt)

3CMCICE.jpg
3CMCICE.jpg (160.27 KiB)

Miłej lektury doopki, a przekonacie się do zamówienia u ChemCentrum,

Zarzuciłam odważone i idealnie rozkruszone w pył 250mg 3CMC. Zapiekło trochę. Ale nie okrutnie. Sciek dość chemiczny, ale każdy z Nas to zna. Po bliżej nieokreślonym czasie już czuć tego charakterystycznego trójkowego speeda. W tle pojawia się lekka niewyróżniająca się euforia. Chęć do robienia czegokolwiek, a jak nie macie jakiegoś konkretnego celu to czepicie się byle czego zaby zająć czas. Libido faktycznie na wysokim poziomie. Niby jest lekki nieogar, ale tylko przez chwilę. Taki stan po działaniu samej substancji trwał u mnie około godziny.

Uprzedzę pytanie nr 1 zanim prawdopodobnie się pojawi:
TAK. Dorzutka była(y) - w sumie trzy podejścia. Łącznie dziś przerobiłam 750mg. Doznania takie same po każdej aplikacji. Byłam zrobiona przez ponad 3h. Moim dawkowaniem proszę się nie sugerować, tolerancja już trochę w życiu wyrobiona. Do momentu pisania tej recencji.

PLUSY:
jakość i czystość kamieni
łatwe kruszenie (nie strzelają mocno pod bankomatówką)
i co ciekawe nie zapycha nozdrzy

MINUSY:
spora chęć na dorzuty

A teraz do sedna sprawy:

Jedyny ubok, który może komuś doskwierać to potliwość dłoni. Przyśpieszone tętno nie daje się we znaki. Pikawa pracuje jak przy normalnym wysiłku. Nie ma złego samopoczucia poza chęcią, że może by jeszcze coś przyjebać. Sort jest naprawdę dobrej jakości, tak samo jak kiedyś niedostepne już nigdzie 3-CMC Mikro. Nie mam zamiaru ukrywać, że jest to teraz najlepsze 3CMC na rynku. Od razu czuć po badaniu odczynnika, że jes to towar z górnej półki i z dobrej fabryki. Nie pozostaje mi nic innego jak swoim słowem poświadczyć Wam, że trójka w tej wersji zadowoli każdego początkującego jak i konesera (kwestia dawek). Ja pozwoliłam sobie zamówić 50g w cenie 1000zł, co daje tylko 20zł/g. Więc cena naprawdę dobra. Po badaniu spożyłam sobie małego słodycza jaki znajdował się paczce. Czas lotu jak najbarzdziej zgodny z deklaracją sklepu (przynajmniej do mojego kraju). Pakowanie wręcz perfekcyjne, ale tu nic nie napiszę oczywistego.

Nie da się ukryć już przed Wami, że opinie moich Szanownych Przedmówców na temat tego 3-CMC ICE są zbieżne z moją recenzją, towar warty uwagi.

Każdy, który się wacha może sobie zam zamówić 5g towaru plus 5szt. 3-MMC PILLS [mniej więcej zamówienie minimalne + koszta wysyłki]

OCENA:
Biorąc pod uwagę jakościowe aspekty to owe 3-CMC ICE w skali "wiedźmy" otrzymuje 9,5/10. Jeśli chodzi o pakowanie to 10/10. Natomiast kontakt ze sklepem to niemalże realczat 10/10.

Z czystym sumieniem polecam sklep ChemCentrum, oni faktycznie ustalili nowy standard w branży RC.

Polecam zakupy w sklepie na 102! Inne odczynniki również znajdą się moim koszyku zakupowym. Taka ilość trójki licząć na weekendowe i świąteczne granie i pod warunkiem, że nie będę miała niespodziewanych gości starczy mi na dłuższy okres czasu. Ja już wątpliwości nie mam. Sklep ChemCentrum, godny zaufania.

Uprzedzę także pytanie nr 2 zanim padnie:
Zamówienie realizowałam z nowego maila, z którego jeszcze nic nie było zamawiane (w starym Chemcentrum). Tak aby sklep tak naprawdę nie wiedział do kogo wysyła. Nawet był to kraj ościenny. Tak aby sklep nie miał najmniejszych podejrzeń co do odbiorcy. Chodziło, o to, żeby nikt w sklepie nie wiedział, że zamawia Moderator. I się okazało, że każdy jest taki sam i dostaje tak samo dobry i aktywny towar jak JA.Brawa dla ChemCentrum, za taki obrót sprawy. Musiałam to napisać, aby każdy raz na zawsze przyjął do wiadomości, że to kompletnie Nowa Brygada ChemCentrum, nie mająca nic wspólnego z poprzednim właścicielem.

I na to wszystko nałożyły się te wszystkie czynniki, że sklep w mojej obecnej klasyfikacji jest na pozycji "1". Z czystym sumieniem zapraszam do robienia i dużych i małych zakupów. Wątpliwości, które zaistniały za poprzedniego właściciela zostały rozwiane, a w moich oczach i nie tylko sklep otrzymał nową białą kartę "Carte Blanche" do zapisywania swojej owocnej współpracy nie tylko z Naszym forum, ale i w całej społeczności badaczy chemii RC .

JAK SZUKACIE NAJLEPSZYCH SORTÓW NA RYNKU, Z BEZPIECZNYM DO GRANIC MOŻLIWOŚCI PAKOWANIEM I DOŚĆ SZYBKĄ REALIZACJĄ ZAMÓWIENIA to ChemCentrum, JAK WIDAĆ TO ZAPEWNIA.

Jeszcze nigdy w mojej karierze na forum nie zdarzyło się tak abym nie miała zastrzeżeń do towaru jak i samego sklepu.

Zamawiajcie póki jest, bo wszystko co dobre to z półek magazynowych znika szybko.

Jestem w 100% przekonana, że moja "ODA do 3-CMC ICE" zostanie pozytywnie odebrana, a w zasadzie wciągnięta. Widzicie jak człowiek porobiony? Prawdę piszę i nie ukryłam szczegółów.

P.S.
Okropnie nie lubie pisać takich długich wywodów, ale z moich obserwacji i badań jasno wynika, że sklep
ChemCentrum, jest zaufanym Partnerem Waszego / Naszego forum. Zresztą patrząc po pozytywnych opiniach w działach sklepu wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Pozdrawiam Gargameli,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Mackbeath
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 418
Joined: 5 years ago
Reputation: 170

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mackbeath » 2 years ago

ChemCentrum, confirmation from the moderator Gargameli, best of the best :o bravo boys :thumbup:

Status:
Grinch
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 52
Joined: 3 years ago
Reputation: 18

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Grinch » 2 years ago

This post has high reputation.

Kolejne zamówienie dotarło bezproblemowo 🙂
Polecam ChemCentrum
IMG_20220117_121921_060~2.jpg
IMG_20220117_121921_060~2.jpg (1.54 MiB)

Status:
Koneser99
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 79
Joined: 3 years ago
Reputation: 22

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Koneser99 » 2 years ago

Gargameli wrote:
2 years ago
Towar: 3-CMC ICE
Od: ChemCentrum,
Ilość: zakupione 50g (otrzymana lekka górka)

ROA: sniff 250mg
Czas działania: ~1 h (plus minus 10 minut bo szczęśliwi czasu nie liczą).

Wygląd towaru: niemalże transparentne kryształy o różnej wielkości, bez mocno chemicznego zapachu (foto jest realne i poniżej przedstawia faktyczny produkt)


3CMCICE.jpg


Miłej lektury doopki, a przekonacie się do zamówienia u ChemCentrum,

Zarzuciłam odważone i idealnie rozkruszone w pył 250mg 3CMC. Zapiekło trochę. Ale nie okrutnie. Sciek dość chemiczny, ale każdy z Nas to zna. Po bliżej nieokreślonym czasie już czuć tego charakterystycznego trójkowego speeda. W tle pojawia się lekka niewyróżniająca się euforia. Chęć do robienia czegokolwiek, a jak nie macie jakiegoś konkretnego celu to czepicie się byle czego zaby zająć czas. Libido faktycznie na wysokim poziomie. Niby jest lekki nieogar, ale tylko przez chwilę. Taki stan po działaniu samej substancji trwał u mnie około godziny.

Uprzedzę pytanie nr 1 zanim prawdopodobnie się pojawi:
TAK. Dorzutka była(y) - w sumie trzy podejścia. Łącznie dziś przerobiłam 750mg. Doznania takie same po każdej aplikacji. Byłam zrobiona przez ponad 3h. Moim dawkowaniem proszę się nie sugerować, tolerancja już trochę w życiu wyrobiona. Do momentu pisania tej recencji.

PLUSY:
jakość i czystość kamieni
łatwe kruszenie (nie strzelają mocno pod bankomatówką)
i co ciekawe nie zapycha nozdrzy

MINUSY:
spora chęć na dorzuty

A teraz do sedna sprawy:

Jedyny ubok, który może komuś doskwierać to potliwość dłoni. Przyśpieszone tętno nie daje się we znaki. Pikawa pracuje jak przy normalnym wysiłku. Nie ma złego samopoczucia poza chęcią, że może by jeszcze coś przyjebać. Sort jest naprawdę dobrej jakości, tak samo jak kiedyś niedostepne już nigdzie 3-CMC Mikro. Nie mam zamiaru ukrywać, że jest to teraz najlepsze 3CMC na rynku. Od razu czuć po badaniu odczynnika, że jes to towar z górnej półki i z dobrej fabryki. Nie pozostaje mi nic innego jak swoim słowem poświadczyć Wam, że trójka w tej wersji zadowoli każdego początkującego jak i konesera (kwestia dawek). Ja pozwoliłam sobie zamówić 50g w cenie 1000zł, co daje tylko 20zł/g. Więc cena naprawdę dobra. Po badaniu spożyłam sobie małego słodycza jaki znajdował się paczce. Czas lotu jak najbarzdziej zgodny z deklaracją sklepu (przynajmniej do mojego kraju). Pakowanie wręcz perfekcyjne, ale tu nic nie napiszę oczywistego.

Nie da się ukryć już przed Wami, że opinie moich Szanownych Przedmówców na temat tego 3-CMC ICE są zbieżne z moją recenzją, towar warty uwagi.

Każdy, który się wacha może sobie zam zamówić 5g towaru plus 5szt. 3-MMC PILLS [mniej więcej zamówienie minimalne + koszta wysyłki]

OCENA:
Biorąc pod uwagę jakościowe aspekty to owe 3-CMC ICE w skali "wiedźmy" otrzymuje 9,5/10. Jeśli chodzi o pakowanie to 10/10. Natomiast kontakt ze sklepem to niemalże realczat 10/10.

Z czystym sumieniem polecam sklep ChemCentrum, oni faktycznie ustalili nowy standard w branży RC.

Polecam zakupy w sklepie na 102! Inne odczynniki również znajdą się moim koszyku zakupowym. Taka ilość trójki licząć na weekendowe i świąteczne granie i pod warunkiem, że nie będę miała niespodziewanych gości starczy mi na dłuższy okres czasu. Ja już wątpliwości nie mam. Sklep ChemCentrum, godny zaufania.

Uprzedzę także pytanie nr 2 zanim padnie:
Zamówienie realizowałam z nowego maila, z którego jeszcze nic nie było zamawiane (w starym Chemcentrum). Tak aby sklep tak naprawdę nie wiedział do kogo wysyła. Nawet był to kraj ościenny. Tak aby sklep nie miał najmniejszych podejrzeń co do odbiorcy. Chodziło, o to, żeby nikt w sklepie nie wiedział, że zamawia Moderator. I się okazało, że każdy jest taki sam i dostaje tak samo dobry i aktywny towar jak JA.Brawa dla ChemCentrum, za taki obrót sprawy. Musiałam to napisać, aby każdy raz na zawsze przyjął do wiadomości, że to kompletnie Nowa Brygada ChemCentrum, nie mająca nic wspólnego z poprzednim właścicielem.

I na to wszystko nałożyły się te wszystkie czynniki, że sklep w mojej obecnej klasyfikacji jest na pozycji "1". Z czystym sumieniem zapraszam do robienia i dużych i małych zakupów. Wątpliwości, które zaistniały za poprzedniego właściciela zostały rozwiane, a w moich oczach i nie tylko sklep otrzymał nową białą kartę "Carte Blanche" do zapisywania swojej owocnej współpracy nie tylko z Naszym forum, ale i w całej społeczności badaczy chemii RC .

JAK SZUKACIE NAJLEPSZYCH SORTÓW NA RYNKU, Z BEZPIECZNYM DO GRANIC MOŻLIWOŚCI PAKOWANIEM I DOŚĆ SZYBKĄ REALIZACJĄ ZAMÓWIENIA to ChemCentrum, JAK WIDAĆ TO ZAPEWNIA.

Jeszcze nigdy w mojej karierze na forum nie zdarzyło się tak abym nie miała zastrzeżeń do towaru jak i samego sklepu.

Zamawiajcie póki jest, bo wszystko co dobre to z półek magazynowych znika szybko.

Jestem w 100% przekonana, że moja "ODA do 3-CMC ICE" zostanie pozytywnie odebrana, a w zasadzie wciągnięta. Widzicie jak człowiek porobiony? Prawdę piszę i nie ukryłam szczegółów.

P.S.
Okropnie nie lubie pisać takich długich wywodów, ale z moich obserwacji i badań jasno wynika, że sklep
ChemCentrum, jest zaufanym Partnerem Waszego / Naszego forum. Zresztą patrząc po pozytywnych opiniach w działach sklepu wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Pozdrawiam Gargameli,
Szczegółowo opisana recenzja aż miło się czyta.
Ja teraz jestem w fazie testowania tego odczynnika i przyznam że jest dobrze.
Jak skończę opiszę jak na mnie działało. :D

Status:
PaniM18
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by PaniM18 » 2 years ago

Miał ktoś może problemy z przełykaniem śliny po tym? Tzn taki odruch chce się przełknąć ślinę a nie idzie bo tak jakby coś blokowało..ciężko mi to opisać...

Status:
Mackbeath
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 418
Joined: 5 years ago
Reputation: 170

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mackbeath » 2 years ago

This post has high reputation.

Od: ChemCentrum,

Iløst: sample

Nazwa produktu: 3CMC ICE

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): on photo

ROA: only sniff

Czas działania: +~70 min

Miejsce na zdjęcia:
CC53D17B-5E61-4412-93F4-2E61FF210754.jpeg
CC53D17B-5E61-4412-93F4-2E61FF210754.jpeg (2.69 MiB)
[/b]

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: 200

Profil działania:

After a proper detox, it's time for the last sample review and that's 3,2,1... 3 CMC ICE - flag product of ChemCentrum, and I must say boys from ChemCentrum, choise very good flag product.:)
I must say that 3CMC I never had to much but the products of this group are something special :) After sniff which catches, but I am one of the small people who like it comes to non-susceptible euphoria with a pleasant speed, appetite for conversation preferably with the second sex and at 3cmc we know a great libido but not and from such an animal, that you should taste even on the dog :)) The time of action was 70 min for the next 2 doses 60 min. each subsequent dose did a lot similarly with the wreckage of greater speed. Even though I don't have to 3 cmc, this is exceptional for me in this: -I feel great and yet I have a pure judgment -I am happy about everything and with everyone I understand -controllable libido -don't broken nose euphoria/speed 30/70


Again :clap: :clap: :clap: ChemCentrum,



Ogólna ocena: 10/10

best of the best
Best 3CMC I eat in my RC life :D

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!

Status:
kapik
Dyso-sensei
User avatar
kapik
Posts: 205
Joined: 3 years ago
Reputation: 236

3-CMC ICE Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kapik » 2 years ago

This post has high reputation.

Po przeczytaniu wszystkich recenzji w zasadzie sam nie wiem co mógłbym jeszcze dodać, jest to po prostu najlepsza trójka jaką miałem okazje testować od naprawdę dłuższego czasu. Ciężko jest jej sobie odmówić i jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji jej przetestować to naprawdę warto i polecam z całego serduszka <3
IMG-1028.jpg
IMG-1028.jpg (2.58 MiB)
Nie ma się do czego przyczepić kontakt 10/10, pakowanie wraz z upominkiem 10/10, 3CMC ICE 10/10.