3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 402
Joined: 3 years ago
Reputation: 174

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Szoll » 4 months ago

Latest post of the previous page:

euphoriah wrote:
4 months ago
jestem euforiarzem,
Ha ha

eu4you xD

Status:
euphoriah
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by euphoriah » 4 months ago

Szoll wrote:
4 months ago
euphoriah wrote:
4 months ago
jestem euforiarzem,
Ha ha

eu4you xD
Ej, dobre. :D Lubię takie kombinacje, niejednokrotnie stosuję, a tu nie wpadłem na to tworząc konto, szkoda. Pozdro.

P. S.
Mama ma mambę, tata ma mambę. Wszyscy mają mambę – mam i ja. ;P
2024-02-05 21_19_57-mama ma mambę - Szukaj w Google.jpg
2024-02-05 21_19_57-mama ma mambę - Szukaj w Google.jpg (52.36 KiB)

Status:
mirono
Sniffiarz
Newbie
Posts: 91
Joined: 5 months ago
Reputation: 5

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by mirono » 4 months ago

euphoriah, A jesteś w stanie podać klasyfikacje swoich ulubionych euforyków może?

Status:
euphoriah
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by euphoriah » 4 months ago

mirono wrote:
4 months ago
euphoriah, A jesteś w stanie podać klasyfikacje swoich ulubionych euforyków może?
A możesz do mnie jaśniej? Jak to "podać klasyfikację ulubionych euforyków?" Klasyfikacją jest kategoria "euforyk". Mam Ci podać konkretnie moje ulubione substancje z tej właśnie kategorii?
Pomijając już, że nie wiem po co, bo ja nie jestem Doda, żeby świat był ciekaw, jakie substancje lubię. Ale mogę odpowiedzieć, o ile napiszesz precyzyjniej, o co Ci chodzi.

Status:
Jestokej
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Jestokej » 4 months ago

swr010101,
Na libido wszystko zależy od jakości trójki ja preferuję sniff

Status:
mirono
Sniffiarz
Newbie
Posts: 91
Joined: 5 months ago
Reputation: 5

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by mirono » 4 months ago

euphoriah, Tak dokładnie, chodziło mi abyś wymienił w kolejności swoje ulubione euforyki, powiedzmy top 5 ulubionych według własnej autopsji, pytam tak o z ciekawości, pytam kto jakie euforyki lubi ot co. :D

Status:
Bugaj
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 months ago
Reputation: 11

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Bugaj » 4 months ago

Z eurofyków to lubie:
-4MMC
-3MMC/3CMC
-6-APB
-MDMA
-Kiedyś było coś takiego jak kleferein, całkiem sympatycznie wspominam. :D

Status:
Zlatoslav
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Zlatoslav » 4 months ago

3,4 CFP Tj. kleferein bylo strašně moc blbostí s velmi širokým spektrem ubok. U nás to prakticky nikdo nekupoval, protože to byla spíš nepříjemnost než zábava. Naštěstí zmizel z trhu stejně rychle, jako se objevil.

Status:
Pantofel
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 112
Joined: 2 years ago
Reputation: 17

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Pantofel » 4 months ago

Niektórym pasował, niektórych pociągnął

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Gargameli » 4 months ago

Ja Wam się przyznam, że to właśnie 3,4 CFP aka kleferein był jedyną substancją podczas której odpaliłam koło awaryjne w postaci Xanaxu. Nie wiem co ludzie w tym widzieli, ale to był śmieć.
Taki z klefereinu król jak i ze mnie dziewica orleańska. Najbardziej popierdolona substancja z jaką miałam do czynienia przez lata kariery. Gdyby mógł Pigulak, to by więcej powiedział.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by kej » 4 months ago

ja to tylko testowalem bo dostalem sampleka ale za chiny nie moge sobie przypomniec od kogo, predator?
bardzo malo tego wtedy zjadlem ale pamietam ze jakies pozytywne wrazenie to dalo, chetnie bym przetestowal raz jeszcze
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
euphoriah
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by euphoriah » 4 months ago

mirono wrote:
4 months ago
euphoriah, Tak dokładnie, chodziło mi abyś wymienił w kolejności swoje ulubione euforyki, powiedzmy top 5 ulubionych według własnej autopsji, pytam tak o z ciekawości, pytam kto jakie euforyki lubi ot co. :D
Zależy od potrzeb:

Pierwtotnie jestem w ogóle enteogeniarzem i to raczej syntetycznym:
– ponad wszystko LSD, ale prawdzwe LSD-25, o które trudno
– na równi, a może i chwilami bardziej: 25B-NBOMe, które było na rynku, zostało zbanowane i teraz kurwa ze świecą szukać, bo nawet na DW nie widziałem
– marihuana średnio i zależy jaka; haszysz dużo bardziej
– MDMA (pixy) zahacza o enteo, więc wymieniam tu i bardzo lubię
– 2CB
– 4-HO-met
– DOI


Dochodzimy do eufo, ale podzielę na rekreacyjne i typowo jebakowe, Więc najpierw rekreacyjne:
– MDMA, ale najlepiej pixy, bo próba z kryształowym mi nie przypadła do gustu
– MEFEDRON jak układ konstelacji gwiazd odpowiednio ułoży
– 25B-NBOMe może spełniać tę funkcję
– 6-APB

więcej grzechów tu nie pamiętam, a poza tym, na samym początku, robiłem z niedoinformowania różne głupie błędy i np. 4-MEC i 4-EMC sniffowałem, bo jestem maniakiem sniffowania. Tak samo, o ile dobrze pamiętam, zmarnowałem np. pendedron, który w ogóle nie działał, a gdybym do zjadł, bo bodajże byłby inaczej.

Dochodzimy do eufo jebakowych, najbardziej ulubionych przeze mnie. No to są właściwie tylko dwa i jedyne dwa. Król i wicekról i chuj wie, który z nich jest którym ;)

– 4-MMC
– 3-MMC

Ponadto, z braku laku:
– 3-CMC
– 4-CMC
Ale jadłem ich w desperacji tyle z różnych źródeł, bo i z netu i z stritu, że wiem, że jakość ich potrafi być tak totalnie różna, że szkoda gadać. W dodatku od tych skurwiałych cwaniaczków z ulicy nigdy nie dowiesz się, co kupujesz, bo te głąby albo potrafią powiedzieć "spid/eufo", albo w ogóle tylko "No co mom..... NO kryształ, kamień, o chuj ci chodzi gościu." ;) Pierdoły zasrane. Tak więc nawet dwa dni później nie masz pewności, że kupisz od takiej spierdoliny to samo, co wcześniej.

Ale czasem chlory potrafią zrobić w miarę dobrą robotę. Tylko.... że ja lubię ciągi i to czasem mega długie. I to mówię o ciągach jebakowych. Po klefach nie jesteś w stanie ciągnać tematu dłużej niż ok 1,5 doby.
Tylko po prawdziwym mefie jesteś w stanie NON STOP bawić się w łóżku (czy to z panną, czy to sam) przez 2 doby i dłużej. Mef słabnie ostro po dwóch dobach. Natomiast po prawdziwej trójce jesteś w stanie bawić i z panną i również sam przez...... na przykład tydzień.
Mówiąc o mefie miałem na myśli seks praktycznie non-stop. Mówiąc o Trójce (metamefie) to już wiadomo, że potrzebne są mini przerwy, góra 6 godzinne. Ale jesteś w stanie naprawdę i tydzień i nawet 2 tygodnie spędzić w taki sposób, że to już staje się całkowicie inna rzeczywistość, inny wymiar.

Do tych celów nadaje się też:
– MDPV – niestety miałem przyjemność tylko dwa razy. Stim, ale jebakowo niewiarygodny. Można w tej sposób umrzeć z wycieńczenia razem w objęciach i byłaby to może jedna z najlepszych śmierci na świecie.
– HEX-EN – wiadomo, co to za chuj z tego Henia. Należę do większości ludzi, u których zaczynało się całkiem miło, ale po paru godzinach kardiozwała w chuj, trwająca dłuuuuuugo. Jeśil się to przetrwało cierpliwie i z nadzieją, że przeżyjesz, to później..... BAJKA. Ale kardiozwała trwająca dobę potrafiła nieźle wykończyć i zeschizować. No i tutaj, jak zresztą w niejednym przypadku, potrzebne benzo (których nota bene najlepiej nie brać, ale czasem nie ma wyjścia).

I na koniec związek jeszcze nie do końca przeze mnie zrozumiały:
eUtylone – niby stim, a jednak na mnie działał jakoś tak eufowo (brałem go jednak z flu-alpra)
Nie wiem właśnie za bardzo, jak on działa sam w sobie...... Muszę kiedyś chyba jeszcze spróbować.

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Pronto » 4 months ago

Jakbym się 2 doby zabawiał to by mi chyba serce wyjebało na orbitę :E

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 51
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-CMC - Metaclephedrone, 3-Chloromethcathinone

Unread post by Gtr » 4 months ago

euphoriah wrote:
4 months ago
mirono wrote:
4 months ago
euphoriah, Tak dokładnie, chodziło mi abyś wymienił w kolejności swoje ulubione euforyki, powiedzmy top 5 ulubionych według własnej autopsji, pytam tak o z ciekawości, pytam kto jakie euforyki lubi ot co. :D
Zależy od potrzeb:

Pierwtotnie jestem w ogóle enteogeniarzem i to raczej syntetycznym:
– ponad wszystko LSD, ale prawdzwe LSD-25, o które trudno
– na równi, a może i chwilami bardziej: 25B-NBOMe, które było na rynku, zostało zbanowane i teraz kurwa ze świecą szukać, bo nawet na DW nie widziałem
– marihuana średnio i zależy jaka; haszysz dużo bardziej
– MDMA (pixy) zahacza o enteo, więc wymieniam tu i bardzo lubię
– 2CB
– 4-HO-met
– DOI


Dochodzimy do eufo, ale podzielę na rekreacyjne i typowo jebakowe, Więc najpierw rekreacyjne:
– MDMA, ale najlepiej pixy, bo próba z kryształowym mi nie przypadła do gustu
– MEFEDRON jak układ konstelacji gwiazd odpowiednio ułoży
– 25B-NBOMe może spełniać tę funkcję
– 6-APB

więcej grzechów tu nie pamiętam, a poza tym, na samym początku, robiłem z niedoinformowania różne głupie błędy i np. 4-MEC i 4-EMC sniffowałem, bo jestem maniakiem sniffowania. Tak samo, o ile dobrze pamiętam, zmarnowałem np. pendedron, który w ogóle nie działał, a gdybym do zjadł, bo bodajże byłby inaczej.

Dochodzimy do eufo jebakowych, najbardziej ulubionych przeze mnie. No to są właściwie tylko dwa i jedyne dwa. Król i wicekról i chuj wie, który z nich jest którym ;)

– 4-MMC
– 3-MMC

Ponadto, z braku laku:
– 3-CMC
– 4-CMC
Ale jadłem ich w desperacji tyle z różnych źródeł, bo i z netu i z stritu, że wiem, że jakość ich potrafi być tak totalnie różna, że szkoda gadać. W dodatku od tych skurwiałych cwaniaczków z ulicy nigdy nie dowiesz się, co kupujesz, bo te głąby albo potrafią powiedzieć "spid/eufo", albo w ogóle tylko "No co mom..... NO kryształ, kamień, o chuj ci chodzi gościu." ;) Pierdoły zasrane. Tak więc nawet dwa dni później nie masz pewności, że kupisz od takiej spierdoliny to samo, co wcześniej.

Ale czasem chlory potrafią zrobić w miarę dobrą robotę. Tylko.... że ja lubię ciągi i to czasem mega długie. I to mówię o ciągach jebakowych. Po klefach nie jesteś w stanie ciągnać tematu dłużej niż ok 1,5 doby.
Tylko po prawdziwym mefie jesteś w stanie NON STOP bawić się w łóżku (czy to z panną, czy to sam) przez 2 doby i dłużej. Mef słabnie ostro po dwóch dobach. Natomiast po prawdziwej trójce jesteś w stanie bawić i z panną i również sam przez...... na przykład tydzień.
Mówiąc o mefie miałem na myśli seks praktycznie non-stop. Mówiąc o Trójce (metamefie) to już wiadomo, że potrzebne są mini przerwy, góra 6 godzinne. Ale jesteś w stanie naprawdę i tydzień i nawet 2 tygodnie spędzić w taki sposób, że to już staje się całkowicie inna rzeczywistość, inny wymiar.

Do tych celów nadaje się też:
– MDPV – niestety miałem przyjemność tylko dwa razy. Stim, ale jebakowo niewiarygodny. Można w tej sposób umrzeć z wycieńczenia razem w objęciach i byłaby to może jedna z najlepszych śmierci na świecie.
– HEX-EN – wiadomo, co to za chuj z tego Henia. Należę do większości ludzi, u których zaczynało się całkiem miło, ale po paru godzinach kardiozwała w chuj, trwająca dłuuuuuugo. Jeśil się to przetrwało cierpliwie i z nadzieją, że przeżyjesz, to później..... BAJKA. Ale kardiozwała trwająca dobę potrafiła nieźle wykończyć i zeschizować. No i tutaj, jak zresztą w niejednym przypadku, potrzebne benzo (których nota bene najlepiej nie brać, ale czasem nie ma wyjścia).

I na koniec związek jeszcze nie do końca przeze mnie zrozumiały:
eUtylone – niby stim, a jednak na mnie działał jakoś tak eufowo (brałem go jednak z flu-alpra)
Nie wiem właśnie za bardzo, jak on działa sam w sobie...... Muszę kiedyś chyba jeszcze spróbować.
Planuje zakupić 30 g 3mmc i zrobić sesje 3 dniowa , w wiadomym celu , masz jakieś porady jak wrzucać temat i co robić zeby pociągnąć tyle dni na pełnym ogniu ?