3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
betonix
Szczur
Newbie
Posts: 31
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by betonix » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Dajcie znać jak wypada w porównaniu do ICE

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by malyksiaze » 1 year ago

Ooo jakaś nowość w sklepie :) Sorcik na focie wygląda na sztosik. Trzeba spróbować :)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

malyksiaze wrote:
1 year ago
Ooo jakaś nowość w sklepie :) Sorcik na focie wygląda na sztosik. Trzeba spróbować :)
No wygląda bardzo apetycznie. Sam wygląd zachęca do kupienia. Też będę musiał przetestować niebawem

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Polecam, pobierać. Obszerniejszą opinię wydam jak wyląduje z tego sztosu. 8-)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Polecam, pobierać. Obszerniejszą opinię wydam jak wyląduje z tego sztosu. 8-)
Czekam z niecierpliwością

Status:
decisive
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by decisive » 1 year ago

Jak coś to jest mega podobny do ice, było testowane, może ciut większy nieogar na bani po milky

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

decisive, a mógłbyś powiedzieć coś na temat dawek?

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Ogólnie ciekawy sprzęt. Nie sypałem "swoich" węży po 150-180mg, bo jednak siedziałem z ziomeczkami i nie chciałem, żeby mnie nieproporcjonalnie wypierdoliło. Takie fest nakurwianie uskuteczniam raczej solo. Węże po ok. 100mg już fajnie robią pod żarty, rozkminy życiowe i te błahe. W nos szczypie tylko delikatnie, spływu jakiegoś bardzo paskudnego nie uświadczyłem.
Usnąć się udało, jednak sen trwał 2 godziny.
Na drugi dzień wszystko w porządku mimo 5g Milky na 3,5 osoby i wypitego po 0,7L wódki na łeb. ;)
Nos jakoś nie bardzo zdewastowany, ale tutaj też na pewno zawdzięczam to wodzie morskiej z ektoiną. Polecam serdecznie w trakcie zabawy + kilka dni później co jakiś czas. W trakcie zabawy rozpuszcza to co się tam nagromadziło i robi miejsce na nowe węże nawilżając śluzówkę. Po zabawie bardzo dobrze nawilża i nie dopuszcza do powstawania krwawych strupów, których nienawidzę i zawsze boję się nad ranem smarknąć nosem, żeby kawałek mózgu nie wypadł.

Nie piszę o proporcjach eufo/speed bo wiadomo, że to zależy od tolerancji, a także sposobu przyjmowania.

Ogólnie polecam. :)

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mutant_error1 » 1 year ago

Pobierać bo warto. Daje więcej euforii niż ICE moim zdaniem a tak to ciezko o większe różnice. Bez zapachowy. Spływ również lżejszy niż po ICE

Status:
NaOdpale
Sniffiarz
Newbie
Posts: 83
Joined: 1 year ago
Reputation: 7

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by NaOdpale » 1 year ago

Moja przygoda z tym specyfikiem była dość ciekawa zaskakująca która skończyła się szpitalem nie wiem nigdy nie miałem takiej sytuacji i też nigdy nie spotkałem się w śród znajomoch z takim czymś że po połówce zrobionej bombki mi pęknął bębenek jakże też zaczął trzaskać w trakcie tak ząb nie wiem co mogło być tym spodowane zaznaczę też że nigdy nie brałem tych grup specyfiku bo nie kręcił mnie speed i powalone schizy zawsze tylko 4mmc albo trójka dodam też że do tej połówki jeszcze 200mg trójki normalnej wleciało do bombki i też dodam wiem że się powtarzam ale no dobra 🤣dodam że to było po zjedzeniu 5g trójki i 4g właśnie tego donosowo kolega zaproponował na ostatni gram bombę po połowie no przeliczyliśmy się myśleliśmy że nie będzie aż tak kolasnej różnicy zrobienie z tego bombki w takiej ilości leccz się przeliczyliśmy na szczęście nic poważnego aż tak się nie stało produkt jak najbardziej aktywny i godny polecenia jeśli ktoś lubi speed i coś porobić sobie wieczorem w domu taka optymalna dawka na luzie wam starczy 150 między 200 nawet i 250 żeby było już tak bardziej szybciej niż szybciej było coś to dla mnie nowego nigdy nie przepadałem za speedem i Krajowka a to taka lepsza Krajowka według mnie to co piszą powyżej że 40/60 eufo speed to zazwyzają te granice były zawyżane według mnie to speed 80 20 to eufo tak jak już wspomniałem taka lepsza Krajowka z dodatkiem troszkę eufo i możliwości porozmawianie z umarłymi których z nami już nie ma bo takie schizy występowały i u mnie plus odcinka i urwanie filmu no cóż panowie nic dodać nic ująć pobierać tylko nie przesadzać z dawkami jak nie próbowaliście wcześniej takich substancji mi skończyło się tylko bębenkiem i zębem ale innym może stać się gorsza krzywda a jeszcze dodam że ta faza z bombki była o bardziej przyjemniejsza i napewo było czuć więcej euforii niż donosowo pozdro byki

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mutant_error1 » 1 year ago

NaOdpale, bo 3cmc kopie lepiej oralnie przyjęty. Ale to co ty wypisujesz to jakiś przypadek jeden na milion chyba albo namieszałes tam coś jeszcze i nie pamiętasz.
Trójeczka jest czysta jak woda z gorskiego potoku w Szwajcarskich Alpach. Ja walilem 2g ponad na raz kamień połknięty i było mega. Ale Ja to Ja . Mutant. ICE jest mega

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Mutant_error1 wrote:
1 year ago
Ja walilem 2g ponad na raz kamień połknięty
Myślisz że w tą bajkę ktoś Ci uwierzy?

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Skończ jakieś recenzje z dupy pisać tylko wstaw nornalnie ze zdjęciem, bo to nie żaden przypał gdy wiesz jak wstawić

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mutant_error1 » 1 year ago

mbside, stary nagram ci film jak waże 2g ICE i połykam to ok? I zamkniesz się w końcu? Bo jesteś daremny. Ja nigdy nie pisze czegoś czego nie wiem albo nie pisze farmazonów bo.mam takie widzi mi się.....
Wyjebane mam na te zdjęcia już ci pisalem. Masz na sklepie wejdź i sobie zobacz. Jak towar będzie odbiegać wygladem od tego sklepowego to wrzucę wtedy fotę ale skoro się nie różni to nie będę wrzucał fot. Koniec kropka. Weź Xanax albo zapal Lolka i zluzuj

Status:
Penetrator
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 405
Joined: 3 years ago
Reputation: 258

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Penetrator » 1 year ago

Mutant_error1, chlopie to Ty jesteś lepszy niż ja z 23 letnim doświadczeniem z riki taki narkotyki. Radziłbym nie pisać Twoich dawek itp bo jednak z forum też korzystają początkujący i co krzywdę im swoimi lotami i dawkami chcesz zrobić?!

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Penetrator, ja i tak nie wierzę w to że mógł walnąć ponad 2g bombe.

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

3-CMC MILKY WAY Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mutant_error1 » 1 year ago

Penetrator, no ja 21 lat już doświadczenie.
Bomba była 2,16g dokładnie i mnie rozjebalo total. Po godzinie pięknej fazy weszła taka paranoja że głowa mała. Ale już byłem po 4 dniach loty na aiphp, nep wiec nie ma się co dziwić