3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Kilku rodzai się spróbowało z obecnych tematów, ale aktualnie wracam do Katy. Jej trójka działała na mnie najlepiej - chciało się popracować, dało się lecieć całą noc (i pół następnego dnia ;) ) i ciągle było czuć działanie. Dla mnie numer jeden aktualnie, ale muszę jeszcze w luźniejszym terminie spróbować Sandowego i Enzowego, zwłaszcza, że ekonomicznie wychodzą dużo korzystniej. ;)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Kilku rodzai się spróbowało z obecnych tematów, ale aktualnie wracam do Katy. Jej trójka działała na mnie najlepiej - chciało się popracować, dało się lecieć całą noc (i pół następnego dnia ;) ) i ciągle było czuć działanie. Dla mnie numer jeden aktualnie, ale muszę jeszcze w luźniejszym terminie spróbować Sandowego i Enzowego, zwłaszcza, że ekonomicznie wychodzą dużo korzystniej. ;)
Ja tam wolę dopłacić troszkę i kupić ice od ChemCentrum. Dla mnie liczy się jakość a nie ilość.

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

mbside, dla mnie Katy>Chem. Ani Milky, ani Ice nie robi mnie tak dobrze, jak Gucci.
Sandowe i Enzo może być równie dobre - wcale nie powiedziane, że drogie=lepsze, zwłaszcza, że opinie weteranów zbierają bardzo przyzwoite i to od tych raczej wiarygodnych użyszkodników.

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by m3xir » 1 year ago

Tego milky nie miałem okazji próbować, czym się różni od Ice Ciemnoksieznik?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik, a co rozumiesz przez "wiarygodnych użyszkodników"?

Dodano po 1 godzinie 2 minutach 35 sekundach:
Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
dla mnie KatyChem. Ani Milky, ani Ice nie robi mnie tak dobrze, jak Gucci.
No każdy nos jest inny, i lubi co innego. Więc nie wiem dlaczego podważasz jakiekolwiek opinie. Dla Ciebie najlepsze jest Gucci a dla mnie ICE. A dla kogoś innego będzie np orange od Enzo. Twój wybór gdzie zamówisz. Opinie sugerują a nie nakazują zakup w danym sklepie. Kiedyś kupiłem materiał który miał średnie opinie a wyjebał mnie konkretnie

Status:
WarriorOfCards
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 20
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by WarriorOfCards » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Ciemnoksieznik, a co rozumiesz przez "wiarygodnych użyszkodników"?

Dodano po 1 godzinie 2 minutach 35 sekundach:
Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
dla mnie KatyChem. Ani Milky, ani Ice nie robi mnie tak dobrze, jak Gucci.
No każdy nos jest inny, i lubi co innego. Więc nie wiem dlaczego podważasz jakiekolwiek opinie. Dla Ciebie najlepsze jest Gucci a dla mnie ICE. A dla kogoś innego będzie np orange od Enzo. Twój wybór gdzie zamówisz. Opinie sugerują a nie nakazują zakup w danym sklepie. Kiedyś kupiłem materiał który miał średnie opinie a wyjebał mnie konkretnie
Oj tak ICE to siekiera totalna

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

Jeżeli chodzi o Enzochem, to ich flagowy produkt to 3cmc Ice,tak czystej trójki nie ryjącej okrutnie nosa dawno nie miałem.Aktualnie brak ICE ale są dwie nowe trójki no i 3cmc Orange z efektem WoW na wejściu.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by KotPerski » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
mbside, dla mnie KatyChem. Ani Milky, ani Ice nie robi mnie tak dobrze, jak Gucci.
Sandowe i Enzo może być równie dobre - wcale nie powiedziane, że drogie=lepsze, zwłaszcza, że opinie weteranów zbierają bardzo przyzwoite i to od tych raczej wiarygodnych użyszkodników.
Dla mnie chemcentrum ice numer jeden ale szanuje tez inne opinie moze spróbuj jeszcze raz zarzucić na mniejszej tolerce to przyznasz racje bo ja musze miec sort idealny a ten ice z chema taki jest ale jak wolisz inny sklep i inny sorcik to tez mordko dobrze dla ciebie ze znalalzles vendora co ci dogodził a to to w tym przeciez chodzi ;)

Status:
Kruzun
Ssak
Newbie
Posts: 77
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Kruzun » 1 year ago

KotPerski wrote:
1 year ago
Dla mnie chemcentrum ice numer jeden


Jedno z lepszych 3cmc jakie z życiu próbowałem
Czysty kozacki sort

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

mbside, w którym miejscu podważam czyjąś opinię? Bo napisałem, że mi smakuje bardziej inny temat niż Tobie? :lol:

KotPerski, wszystko testuję na podobnej tolerce, Kocie. Gdybym zeżarł coś po dłuższej przerwie, to przecież oczywiste, że mnie klepnie bardziej. Mi po prostu Gucci leży najbardziej i tyle.

m3xir, nie potrafię tego wytłumaczyć prawdę powiedziawszy. Jest takie łagodniejsze obyciu. Nie ma wielkiego ciśnienia na dorzutke, więc jest bardziej ludzkie i społeczne. Nie mniej jednak szczury były zadowolone z jednego i drugiego.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
w którym miejscu podważam czyjąś opinię? Bo napisałem, że mi smakuje bardziej inny temat niż Tobie?

W tym miejscu gdzie pisałeś o wiarygodnych użytkownikach...bo jak ktoś ma newbie to nie jest wiarygodny? Czy o co Ci chodzi? Czyli Ty też nie jesteś .. No chyba jednak nie. Każda opinia jest wiarygodna ponieważ opisuje to co kto czuł po spożyciu ;)

Status:
nr 2798
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 28
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by nr 2798 » 1 year ago

Ja najczesciej kupuje wlasnie Gucci bo mnie pasuje ten od Katy ale tez bardzo dobry jest Ice od Chemcentrum mialem tez Diamonda i Orange nie sa zle ale czegos im brakuje a ten Fairy to jakis dziwny i zejscie po nim bylo najgorsze no i krotko dzialal

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Leser » 1 year ago

m3xir wrote:
1 year ago
Tego milky nie miałem okazji próbować, czym się różni od Ice
Roznica jest dosyc subtelna ale jakas tam jest, tak czy siak obie sa bardzo dobre i ktorej nie wezmiesz to i tak sie nie zawiedziesz.

Status:
WarriorOfCards
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 20
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by WarriorOfCards » 1 year ago

Tak jak poprzednik ICE i MILKEY się różni jedynie nieznacznie, według mnie delikatnie(ale serio tylko troszeczkę) mocniejszy jest ICE. Jednak różnica jest naprawdę minimalna, i może być jedynie subiektywna. Niemniej jednak oba te produkty od ChemCentrum to kosiory i klepią jak na metaklefedron przystało, polecam każdemu

Status:
MglaKurva
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 47
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by MglaKurva » 1 year ago

happy waiting for ice from chemcentrum!

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Jak 3CMC to tylko ICE od ChemCentrum. Lubuje się w nim już od jakiegoś czasu, niezmiennie ciągle jakość stoi na wysokim szczeblu. Aktywne, i mocne sorty są przez cały czas. Do tego Chem dodał jakiś czas temu do swojej oferty - 3CMC MILKY. Po badaniach mogę stwierdzić, że działa prawie że identycznie co ICE. A więc to, który wariant będzie mocniejszy zależeć będzie jedynie od subiektywnych odczuć. Ja pomiędzy tymi odczynnikami czułem jedynie marginalną różnicę. Zarówno ICE, jak i MILKY to petarda 3CMC, mocne i przyjemnie działające. :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke: