3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
ruMcaJsik
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 49
Joined: 2 years ago
Reputation: 6

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ruMcaJsik » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Koreczek wrote:
2 years ago
ty te błędy robisz specjalnie?
Nie.
Koreczek wrote:
2 years ago
przeciez nie można byc aż tak głupim.
Ale morzna być dyslektykiem i dysortografem. Akórat to nie uwłacza mojej godnosci. Są pewne wyrarzenia, kturych nie jestem w stanie poprawnie napisac. Slownik wbudowany w web'a Chrome nie dziala poprawnie, gdyrz koliduje z oprogramowaniem dla osub niedowidzacyh. Nie cen lódzi swoją miarął.

Status:
Dama
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dama » 2 years ago

Jaki profil dzialania? Bardziej eufo czy speed?

Status:
SandheavensFAQ
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 137
Joined: 2 years ago
Reputation: 198

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SandheavensFAQ » 2 years ago

ruMcaJsik dopalacze są dla osób pełnoletnich a przedszkoli nie zaopatrujemy. Po stylu pisania mam wątpliwości czy przypadkiem jeszcze w nim nie jesteś.
Zamówienia składaj przez webstore: https://sandheavens.com/ lub email: [email protected]

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M100 » 2 years ago

Dostałem sort taki jak na pierwszym zdjęciu kapik

Sort jak by lekko wilgotny ale w niczym to nie przeszkadza całość w samarce wałkuje wałkiem do ciasta i zostawiam na blacie za 30 minut jest siii.

Droga podania to sniff dawka 250mg.
Tutaj bardziej piekło i krzywilo niż w przypadku 4 cmc.

Wejście szybsze niż przy czwóreczka.
Mam wrażenie, że Sort działał bardziej euforyczny speed wyczuwalny w tle oraz po testach pusta stymulacja została.

Tutaj Libido też w górę ale czasem problem z korzeniem .

Przy pierwszych ____/ beż lipy potem już ciężej:D

Czas działania to 1h gdzie peak to 30 minut i spada. Ogromną chęć na kolejną lajke.

sandheavens,
Dla dla mnie sieci w porządku jest .
Będzie dobre :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

This post has high reputation.

ruMcaJsik wrote:
2 years ago
Koreczek wrote:
2 years ago
ty te błędy robisz specjalnie?
Nie.
Koreczek wrote:
2 years ago
przeciez nie można byc aż tak głupim.
Ale morzna być dyslektykiem i dysortografem. Akórat to nie uwłacza mojej godnosci. Są pewne wyrarzenia, kturych nie jestem w stanie poprawnie napisac. Slownik wbudowany w web'a Chrome nie dziala poprawnie, gdyrz koliduje z oprogramowaniem dla osub niedowidzacyh. Nie cen lódzi swoją miarął.
ruMcaJsik, bardzo ciekawa sprawa, że jesteś na tyle ogarnięty aby dać apostrof po web i jednocześnie na tyle niekumaty aby nie wiedzieć jak napisać słowo "głupi". Jak dla mnie to zwykły troll i prowokacja, zgłoszenie zamykam i nie dziwę się forumowiczom, że są oburzeni. Czytając coś takiego otwiera się scyzoryk w kieszeni - jak można tak kaleczyć nasz piękny, polski język?!

A jeżeli nawet się mylę to nie jest to przecież dyktando na j. polskkim gdzie surowa belferka patrzy Ci na ręce! Jeżeli jest jakiś problem w słowniku google chrome (chociaż szczerze wątpię) możesz użyć setek innych aplikacji, które wyraźnie pokażą Ci gdzie robisz błędy.

A jeśli faktycznie niedowidzisz to mówisz do googla i potem kopiuj wklej ten tekst, który google Ci napisze samo, bez błędów, analizując Twoją mowę. Nie wiem czy automat będzie na tyle kumaty aby dać apostrof po web przy polskiej odmianie natomiast na pewno nie będzie tak kaleczył naszego pięknego języka jak Ty...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Lil_Pit
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 520
Joined: 5 years ago
Reputation: 271

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lil_Pit » 2 years ago

Sergiusz ale w innych działach potrafi wysłowić się normalnie przeklinać też bezbłędnie 😂 A już mi go przez chwilę szkoda było, że może coś serio z nim nie tak i niepotrzebnie miałem bekę jak to rano przeczytałem.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

ruMcaJsik wrote:
2 years ago
Są pewne wyrarzenia, kturych nie jestem w stanie poprawnie napisac
być może to RC na Ciebie tak działają - odstaw je na jakiś czas i postaraj się przepisać z pamięci jedną księgę Pana Tadeusza.

Status:
kapik
Dyso-sensei
User avatar
kapik
Posts: 205
Joined: 3 years ago
Reputation: 236

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kapik » 2 years ago

HarryPottet,
HarryPottet wrote:
2 years ago
Dostałem sort taki jak na pierwszym zdjęciu kapik
czyli to na 100% jest 3cmc? Pytam bo jednak 4 osoby z forum stwierdziły, że to nie 3cmc i no kierowałem się trochę ich opinią bo wydawało mi się, że po prostu mają większe doświadczenie i wiedze w tym temacie.

Ale no jeżeli faktycznie to jest 3 cmc white to:

-Droga podania sniff: 200mg, lekko popiekło w nosek

-Wchodzi tak 5-10min

-Zdecydowana przewaga eufo nad speedem

-U mnie działało tak do 40min

Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego, patrząc na poprzednie recenzje soplicawisnia i Przybysz, ale idzie się fajnie pobawić i posłuchać muzyczki. Ja nie czułem jakiegoś dużego parcia na dorzutke. Moja ocenka tak 7,5/10

Na plus na pewno szybkość dostarczenia paczki, za to kontakt z vendorem na początku był, a później przestali odpisywać i brak kontaktu do teraz.

Na koniec, chciałbym przeprosić sandheavens oraz SandheavensFAQ za to, że za szybko i pod wpływem emocji was oceniłem. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszego sklepu i mam nadzieje, że jak najszybciej wróci ten white :D

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M100 » 2 years ago

kapik
Miałem wtedy też 4 cmc i profil działania znacznie się różnił.
Ta trójeczka działała bardziej euforyczny.
Takie przynajmniej ja Miałem wrażenie.
Czuć speed w tle ale nie tak jak w typowych równo wyważonych bądź z przewagą speeda 3 cmc.

Osobiście lubię te bardziej euforyczny.
Tak samo jak z 3mmc są bardziej euforyczny, speedujące bądź wyważone.
Będzie dobre :)

Status:
kapik
Dyso-sensei
User avatar
kapik
Posts: 205
Joined: 3 years ago
Reputation: 236

3-CMC WHITE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kapik » 2 years ago

HarryPottet,
W takim razie dzięki za naprostowanie, że to jednak trójeczka i osobiście też wole te euforyczne dlatego mam nadzieje, że jeszcze wróci ten white