3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: BOLCHEMIST_EU

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Speeder_96 » 8 months ago

Latest post of the previous page:

ja zamawiam w tym tygodniu i zabieram sie za test bo malo opinii i musze sprawdzic to na sobie

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by adrianpdw1996 » 8 months ago

Pamiętam jak jadłem pewną trójkę, właśnie 3mmc od pewnego Vendora i 3 dni grałem w strzelanki. ;pp Strasznie wciągało mnie to wtedy a musze dodać że nie było jakiś nieprzyjemnych schiz i wgl. Zajebista sprawa. Czekam na jeszcze jakieś opinie. ;))

Status:
konkretny
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by konkretny » 8 months ago

Krycha1 wrote:
8 months ago
Mógłbyś kolego określić - bardziej to leci w stronę euforii, czy jak działa ta trójka??
Pół na pół eufo/speed

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 8 months ago

adrianpdw1996, o widzę fan moich ulubionych klimatów! Nie ma to jak świetny Boomer Shooter albo jakaś inna pokręcona, wciągająca akcja z ubijaniem demonów i innych złoli. Niedawno zamówiłem sobie sztukę tego 3-MMC i z chęcią powiem, czy warto, a pewnie warto. Około dwa tygodnie temu próbowałem od Bolka w formie pillsów i powiem szczerze, że były konkretne. Dobrze mnie wystrzeliły na orbitę. Zagrywałem się w jednego FPSa, jak głupi. Obstawiam w ciemno, że w tej formie będzie jeszcze lepiej! Piguły akurat dały mi masakrycznie dużo eufo. :twisted:
Oby kryształ robił podobnie, albo lepiej! I już to wiem, że porobi. Ciągle mam usiąść i odpalić sobie na dłużej HL Alyx na Quest 2 (mam RTX 3080). Tylko na chwilę odpaliłem i szczena mi opadła na glębę i ją zbierałem przez chwilę haha. Nie sądzę, że szybko znowu zagram, zwłaszcza na fazie, ale może jakoś się zmobilizuję. 😅
Za jakiś czas dam znać, jak wypada ten materiał i jak ma się do piguł! :thumbup:

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 2 years ago
Reputation: 11

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kopciuch » 8 months ago

konkretny wrote:
8 months ago
Krycha1 wrote:
8 months ago
Mógłbyś kolego określić - bardziej to leci w stronę euforii, czy jak działa ta trójka??
Pół na pół eufo/speed
3mmc powinno mieć więcej euforii więc to trochę dziwne, wyważone to jest 3cmc ale mmc jest bardziej euforyczne.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gieca » 8 months ago

Dokładnie jak przedmówca, 3cmc powinno być wyważone a wszelkiego rodzaju MMC są po prostu bardziej euforyczne. Ale tutaj też niski poziom serotoniny mógł być przyczyną takich odczuć więc polecam zrobić dłuższą przerwę i raz jeszcze spróbować :)

Status:
konkretny
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by konkretny » 8 months ago

kopciuch wrote:
8 months ago
3mmc powinno mieć więcej euforii więc to trochę dziwne, wyważone to jest 3cmc ale mmc jest bardziej euforyczne.
Trudno powiedzieć. Towar był wyczuwalnie INNY, niż 3-cmc, "smakował" praktycznie identycznie jak to, co jadłem lata temu, gdy dobre 3-mmc latało na ulicach. Może kwestia osobnicza. Szczerze mówiąc, ja chyba nigdy nie odczułem euforii serotoninowej, po żadnym specyfiku. Np ludzie często piszą, że 4-cmc to jest taka euforia, rozlanie itd. Moje odczucia po 4-cmc to było zawsze rozleniwienie, ogłupienie, przy większych dawkach senność i dysforia, absolutnie nic przyjemnego/euforycznego.
Gieca wrote:
8 months ago
tutaj też niski poziom serotoniny mógł być przyczyną takich odczuć
Zgadza się, tak też mogło być.

Status:
lust4267
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by lust4267 » 8 months ago

Monopol, i nikt nie testuje tego 3mmc jak to możliwe? Chcę zamówić ale niewiem jak z tym sortem .. ktoś może testował ostatnio?

Status:
Sadmakeefeel
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Sadmakeefeel » 8 months ago

Dołaczam sie do pytania ktoś testował ?

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 8 months ago

lust4267 Sadmakeefeel, adrianpdw1996, testowałem całą jedynkę tego materiału sniffem i oralem, bo tylko tyle wziąłem. Sniff był ok, oral był oczywiście lepszy i dłuższy. Ogólnie jest naprawdę bardzo dobre, konkretnie mnie porobiło. Z drugiej strony też ciężko mi oceniać, bo niedawno waliłem 3-cmc, więc pewnie euforii byłoby jeszcze więcej. Co by nie było, dla mnie, do grania było idealne. Libido też było naprawdę wysokie, więc chęć na filmy przyrodnicze też była ogromna. Ogólnie polecam, raczej będziecie zadowoleni.

Przy okazji chciałem podziękować BOLCHEMIST_EU, za gratis w postaci Cyputylone. Kapeczkę tego spróbowałem i powiem, że ciekawy związek.

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by LadyEM » 8 months ago

Dobrze wiedzieć, że to odczynnik warty uwagi bo razem z facetem uwielbiamy 3mmc :) Tak sie składa, że akurat zrobiliśmy sobie trochę dłuższą przerwę. Pogadam z chłopem i może akurat ten produkt spróbujemy bo jesteśmy dobrze zregenerowani więc powinno wejść jak złoto :)

Status:
jezier167
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by jezier167 » 8 months ago

Moim zdaniem... lipa.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gieca » 8 months ago

jezier167 wrote:
8 months ago
Moim zdaniem... lipa.
Ale co lipa? Testowałeś i nie działa jak należy czy co? Napisz proszę coś więcej zamiast 3 słów które tak naprawdę nic nie mówią o sorcie.

Status:
Diesis79
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Diesis79 » 8 months ago

I've tried their 3mmc several times and they never disappointed me. Last time (a couple weeks ago) i had a 24hour party with this magic powder. I danced, i laughed and i fucked so much that i was exhausted. Eupho and libido is top notch! Bolchemist and the guys are great!

Status:
emte0533
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by emte0533 » 8 months ago

czy jest tutaj ktoś kto może dać opinie na temat ADB-BUTINACA YELLOW
i 5CL-ADB-A

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

3-MMC Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 8 months ago

LadyEM daj znać, jak wrażenia, o ile zamawiałaś. Byłoby fajnie, jakby inni też wypowiedzieli się na temat tego 3MMC, po mojej rekomendacji. Jestem ciekaw, czy wam wszystkim podpasowało, czy raczej było dla was przeciętne. Milczenie nie zawsze oznacza zgodę. Za rzadko testuję ten związek i mam nadzieję, że nie wsadziłem nikogo na żadną minę. To, że mi dobrze podeszło, nie znaczy, że wszystkim tak wejdzie i chcę się tu mylić.

Od roku, moim oczkiem w głowie są 3CMC i 6APB, a te mają inny profil działania. W 3CMC uwielbiam wystrzał dopaminy i do figlowania jest jak znalazł :E, a 6APB używam do wielogodzinnego grania. 3MMC też głównie używam do grania i czasem do fikołków, ale do tego drugiego 3CMC jest dla mnie znacznie bardziej intensywne. Minusem 6APB jest to, że trzeba robić sobie przerwy i to czasem naprawdę długie, zwłaszcza ze względu na toksyczność dla serca i problemów żołądkowych (trochę mniejszy problem, jeśli odpowiednio kontrolowany). Jeszcze wracając na chwilę do figlowania i fikołków, Speedy Smoke jest też zajebisty (nawet za bardzo :E), do grania również super, o ile nie przesadzicie z mocnymi buchami (i tu zalecam dużą ostrożność). Ktoś dobrze opisał profil działania tego palenia w odpowiednim temacie Bolka.

Piszcie bez owijania w bawełnę, czy to 3MMC wam pasuje, tylko konkretnie opiszcie co i dlaczego. Jeśli jest słabe to będę musiał to przyjąć na klatę.
jezier167 bez konkretów nic nie wnosisz, tym bardziej jesteś mało wiarygodny, a chyba nie o to chodzi.

Serdecznie pozdrawiam