3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by GrzybeQ » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Wylądowało u mnie 3-mmc, jest bielutkie jak śnieg na biegunie czyli będzie petarda. Jak przetestuję napiszę coś więcej.

Status:
ShaybuS
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ShaybuS » 2 years ago

GrzybeQ wrote:
2 years ago
Wylądowało u mnie 3-mmc, jest bielutkie jak śnieg na biegunie czyli będzie petarda. Jak przetestuję napiszę coś więcej.
Kiedy testy??

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by malyksiaze » 2 years ago

3mmc dotarło do mnie przed weekendem. W życiu nie widziałem tak ładnych bryłek. Śnieżnobiałe które wręcz błyszczą a działanie utwierdziło w przekonaniu, że jest to kozak sort :) Co tu dużo mówić - działa tak jak 3mmc powinno. 9,5/10

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mefedron90 » 2 years ago

Zajebiste 3mmc, dobrze sie prezentuje juz w samarce a dzialanie 9/10
Attachments
aaaaa.jpeg
aaaaa.jpeg (235.91 KiB)

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gieca » 2 years ago

This post has high reputation.

Wow! Testując to 3mmc lepiej się trzymajcie bo to będzie niezła jazda! Świat nabiera kolorów, wszystko jest idealnie i świat jest twój.
Zacząłem skromnie 100mg sniffek, całkiem spoko myśle sobie. Dorzuciłem pillsa i z myślą ze jak wjedzie to wtedy sniff 150mg. I powiem wam ze to scenariusz idealny. Wszystko się perfekcyjnie ułożyło w jedna wielka przyjemna przeultrafaze! Ruchanka się zachciało ale kobity w pobliżu brak hehehe. Najlepsze 3mmc jakie jedliśmy z kumplem od 3 lat! Polecam
Attachments
25F75949-C6FF-4492-912E-4A71C1EFFF81.jpeg
25F75949-C6FF-4492-912E-4A71C1EFFF81.jpeg (5.84 MiB)

Status:
zwijeczkaa
Szczur
Newbie
Posts: 35
Joined: 2 years ago
Reputation: 8

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by zwijeczkaa » 2 years ago

Opinia:
3MMC - NIE BYŁO U MNIE LEPSZEGO OD CZASÓW *****!!
cÓż będę więcej pisał :thumbup:

Dodano po 7 minutach 27 sekundach:
PS.
dorzutki klepią satysfakcjonująco, nie ma pustego ujebania za to cały czas fajnie klepią :angel:

Dodano po 3 minutach 52 sekundach:
Ahh no i bym zapomniał ... :D
Sniff Oral równie fajnie
nie rani i nie zatyka nooozzkaa :thumbup:

Wiadomość moderatora

Nie wspominamy o innych Vendorach w dziale konkretnego sklepu.

Status:
michal507
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by michal507 » 2 years ago

A jak ze spaniem po tym? Nie ukrywam, że szukam czegoś z dużą przewagą eufo nad speedem. Czy jak już schodzi eufo można w miarę normalnie zasnąć czy jednak jak to czasami bywa speed jeszcze trzyma na tyle długo, że cała noc zarwana?

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 2 years ago

michal507, 3MMC ogólnie daje spać. Nie zdarzył mi się jeszcze sort po którym miałbym jakąś przejebaną sufitówę. Zwykle godzinę/półtora po ostatnim pasie można spokojnie przejść do oglądania jakiegoś serialu. Przy czym afterglow po 3MMC przyjemnie relaksuje i wtulenie się w poduchę i zakopanie w kołdrze jest przezajebiście komfortowe. Zanim sleep ustawiony w telewizorze na 60 minut zadział, ja już kimam. :)

Status:
kkow
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kkow » 2 years ago

Dalej trn sam sort na stanie? Ktoś wie?

Status:
mariobeng3
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 45
Joined: 4 years ago
Reputation: 20

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mariobeng3 » 2 years ago

zamawiany tydzień temu i temat ten sam - kozak.

Status:
kafa
Szczur
Newbie
Posts: 29
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kafa » 2 years ago

Got some 3mmc before it was sold out. And i'm impressed! First time i barely felt that i snorted something, the 3mmc before the ban Was way more harsh. 60mg is enough for socializing, while i started at 100mg from others.

Marquise, mecke, Mandelin and Liebermann Tests where successful. Good Job! <3

Status:
kolektyv
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 88
Joined: 3 years ago
Reputation: 27

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kolektyv » 2 years ago

Nazwa odczynnika: 3MMC Crystal

Skąd?: chemcentrum

Ilość i sposób podania : 1. Uczuleniowka 50mg następnie rajki 150-200mg sniffem

Tolerancja laboranta: Dość sporawa, regularne badania 2-3 dni w tygodniu odczynników 3cmc, 3mmc, 4mmc - najczęściej cmcp

Opis badań:
Jakoś na samym początku marca naszła mnie rozmnina że dawno nie wcinałem 3mmc, ostatni raz miał chyba miejsce w sylwestra i nowy rok :D i po chwili namysłu zdecydowałem się pobrać 5g na testy odczynnika, którego dotyczy ta recenzja i po kilku sesjach muszę stwierdzić że było to zdecydowanie za mało. Dlaczego ?

Generalnie równolegle testowałem również 3cmc, także o mega jakości ale istotnym szczegółem jest to, że w/w materiał idealnie nadaje się do konsumpcji nawet na imprezach z ludźmi których nie chcesz informować o rodzaju substancji jaką w danym momencie zażywasz do alkoholu :D

Mówiąc wprost, nawet w deczko większych niż wyżej dawkach na bani był clearhead, a rozmowa z drugim człowiekiem była bardzo konstruktywna, ciekawa i energiczna jednocześnie nie sprawiając zewnętrznie że człowiek wygląda na nadmiernie pobudzonego :D

Sam profil działania według mnie to delikatna przewaga speeda nad eufo, jednak całość ma proporcje dokładnie takie jak powinno działać pożądne 3mmc ( oczywiście patrząc na odczynniki które obecnie są dostępne, do MMC sprzed delegala jeszcze troszeczkę brakuje ale to już chyba w takiej formie jak kiedyś od żadnego v nie wypłynie :D )

Jeśli chodzi o libido to jest kosmos, wieczór z kobietą to była istna uczta i tu także jest przewaga w materiale względem cmc :D

Ogółem, to się trochę zawiodłem... Ale tylko tym że parę dni wcześniej przed MMC zamówiłem większy zapas 3cmc więc zamówienie było skromne, a obecnie widzę że materiału nie ma na stanie :D Jeśli zdąży wrócić na koniec miesiąca to akurat po wypłacie z chęcią pobiorę więcej bo odczynnik ma naprawdę potencjał :D

Ps. Może ktoś porównać jak się mają te pillsy 3mmc względem tego sprzętu. Jako opcje awaryjną rozkminiam też nad ich pobraniem :D

ChemCentrum, chłopie cały czas trzymasz poziom względem jakości towaru i za to chwała. Mimo że na zakupy wpadam do was ras na ruski rok, no może raz na pół roku to cały czas wysoki poziom :) pozdro

Ad 1.

Opis substancji został napisany po czterech sesjach z substancją by mieć jakiś rzetelny podgląd na działanie.

Ad 2.

Nie sugeruj się dawkami podanymi w opisie. Dotyczą one osoby z wyrobioną tolerancją na betaketony, jeśli rzadko używasz RC lub w ogóle jesteś nowy w tej grupie substancji zaczynaj od minimalnych dawek powoli je zwiększając.

Przy każdej nowo testowanej substancji rób testy uczuleniowe z bardzo minimalnej dawki

Pamiętaj że to jak zadziała substancja na mnie nie będzie równe z tym jak zadziała na Ciebie

Ad 3.

Powyższy opis to tylko recenzja mojego snu i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :

Status:
michhop
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 2 years ago
Reputation: 4

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by michhop » 2 years ago

ChemCentrum, kiedy mamy spodziewać się nowej dostawy 3mmc ? I czy to będzie to samo czy może jeszcze coś lepszego ?

Status:
kkkaaarrr
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kkkaaarrr » 2 years ago

michhop wrote:
2 years ago
ChemCentrum, kiedy mamy spodziewać się nowej dostawy 3mmc ? I czy to będzie to samo czy może jeszcze coś lepszego ?
ChemCentrum, też się dołączam do pytania. W sumie to już drugi raz pytam, więcej nie będę spamować ;)

Dokładnego terminu zapewne nie poznamy, ale chociaż informacja czy w ogóle wróci i czy to np. kwestia tygodni czy bardziej miesięcy by mnie ucieszyła

Status:
ChemCentrum
Zaklinacz węży
User avatar
Sklep
Posts: 979
Joined: 4 years ago
Reputation: 1224

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ChemCentrum » 2 years ago

michhop, kkkaaarrr,

Powrór 3MMC CRYSTAL jest kwestią najbliższego czasu.

Pozostajemy do dyspozycji,
Brygada Chemcentrum.nl
#Chemcentrum, nowy standard w branży RC.

Status:
Serd
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 16

3-MMC CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Serd » 2 years ago

Alleluja