3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
kakarol22
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kakarol22 » 4 years ago

Latest post of the previous page:

zeszly tydzien golabek przylecial. pamietam 3mmc z czasow kiedy bylo legalne,duzo tego peklo i to kolo tamtego nawet nie lezalo. rower a samochod sportowy. zawiodlem sie

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

rpbowal ktos zrobic miks a la sol na 3fph i 3mmc? mniej wiecej 180mgdo 200mg fph i reszta 3mmc

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

opcjonalnie apihp zamiast fph.. co lepsze?

Status:
Eloelosqn
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Eloelosqn » 4 years ago

Siemanko jak z tym 3mmc?

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 5 years ago
Reputation: 146

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 4 years ago

podbijam
ważniak

Status:
Anonim70
Newbie

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 4 years ago

bomba97 wrote:
4 years ago
podbijam
Eloelosqn,

Nic lepszego w tych czasach nie dostaniecie zapewnian.
Sorcik z dziś:
IMG_20201012_223607.jpg
IMG_20201012_223607.jpg (299.13 KiB)

Status:
Eloelosqn
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Eloelosqn » 4 years ago

Odezwij się na priv jeżeli możesz

Status:
Anonano
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 105
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonano » 4 years ago

Przybysz, to chyba trzeba zacząć szukać w blsckmarkecie... Pomyliłem działy i napisałem gdzie indziej ale napiszę to tutaj. Śmierdzi apteka i jest słabe, z sortub na sort co raz słabsze. Jak pod koniec wakacji jeszcze robiło małe "wow" na początku. Teraz już nie robi... Testowało kilka osób, dostały nawet osoby które nie miały wcześniej kontaktu...

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 5 years ago
Reputation: 146

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 4 years ago

czyli jest inny sort niż ten co był przed przeźroczystym a tylko wygląd podobny
ważniak

Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 3 years ago

Obecny sort 3mmc od predatorRC jest aktywny i działa wyśmienicie. Dla osób z małą tolerancją lub bez tolerancji na euforyki polecam tylko oral - 200-220mg a dla osób które mają dość wysoka tolerancją lub mega-tolerancją na euforyki 270-300mg oral.
Wszysto jest w jak najlepszym porządku z tym metafedronem, a największą i chyba jedyną wadą jego jest dość wysoka CENA.
Poniżej zamieszczam fotkę obecnego sortu.
Attachments
3-MMC PredatorRC.jpg
3-MMC PredatorRC.jpg (312.37 KiB)
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
906072080r
Dyletant
User avatar
Newbie
Posts: 2
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by 906072080r » 3 years ago

Jaka ilość na pierwszy raz ?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gandalf » 3 years ago

906072080r, nie więcej niż 150mg.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
chemical ball
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 24
Joined: 5 years ago
Reputation: 4

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by chemical ball » 3 years ago

The crystal batch is good quality. The powder batch is inferior - predatorRC, don't order more of the powder batch xx

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 3 years ago

Super jakos. Zamówienie doszło z dużą gorka. Nie zrobiłem w końcu soli na 3fph i 3mmc
Badałem osobno te oeczynniki. 3mmc super suchutkie łatwo się kruszące bielskie kryształki.. Zapach typowe 3mmc...dzialanie również. Dużo dopaminy, dużo serotoniny i szczypta noradrenaliny więc skutki uboczne bardzo małe.. Dawki 150mg na kreskę i jest idealnie..pizdeczka dopaminowa ala koło plus serotoninowa miękkość.
Polecam z całego serca..
Moja tolerancja równa zeru przed badaniem... Chlorow nie tykam i ogólnie mało co ćpam ostatnio... Generalnie tolerancja na tą 3 wcale nie rosła zbyt szybko dopóki trzymałem się dawek plus minus 150mg około 4-5 dorzutek dziennie... Jak poleciałem z dawkami i ilością wrzut to już wyglądało inaczej ale tak sYbko jak tolera urosla tak szybko i spadła.. 2 dni odpocząłem i znowu 150mg robiło dobra robotę.. Nie wiem czy to kwestia mojego zerowego prze panią serotonikami czy ogólnie organizmu ale mi na wszystko tolera rosnie dość wolno i szybko spada.. A może to taki fajny sort 3..jedno jest pewne, nic lepszego na tą chwilę nie znajdziecie z tak małymi ubokami

Status:
Anonim70
Newbie

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

wiktororban01 wrote:
3 years ago
Super jakos. Zamówienie doszło z dużą gorka. Nie zrobiłem w końcu soli na 3fph i 3mmc
Badałem osobno te oeczynniki. 3mmc super suchutkie łatwo się kruszące bielskie kryształki.. Zapach typowe 3mmc...dzialanie również. Dużo dopaminy, dużo serotoniny i szczypta noradrenaliny więc skutki uboczne bardzo małe.. Dawki 150mg na kreskę i jest idealnie..pizdeczka dopaminowa ala koło plus serotoninowa miękkość.
Polecam z całego serca..
Moja tolerancja równa zeru przed badaniem... Chlorow nie tykam i ogólnie mało co ćpam ostatnio... Generalnie tolerancja na tą 3 wcale nie rosła zbyt szybko dopóki trzymałem się dawek plus minus 150mg około 4-5 dorzutek dziennie... Jak poleciałem z dawkami i ilością wrzut to już wyglądało inaczej ale tak sYbko jak tolera urosla tak szybko i spadła.. 2 dni odpocząłem i znowu 150mg robiło dobra robotę.. Nie wiem czy to kwestia mojego zerowego prze panią serotonikami czy ogólnie organizmu ale mi na wszystko tolera rosnie dość wolno i szybko spada.. A może to taki fajny sort 3..jedno jest pewne, nic lepszego na tą chwilę nie znajdziecie z tak małymi ubokami
ja sie z tobą zgodzam w 100% ,że klepie mimo ,że badam częściej niz powinienem ponadto -zdarzy mi się przebadać jakość mniejsza ilość- w dni robocze ,przy piwku i jakos rano ide do roboty i daje radę wiec zjazd i uboki nie występują musze szczerze przyznać . :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Status:
KaroKaja
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 85
Joined: 4 years ago
Reputation: 65

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KaroKaja » 3 years ago

wiktororban01, Przybysz, Czyli wy opisujecie to mmc, które jest miękkie i wygląda jak śnieżny puch :)
Napiszecie coś o ciśnieniu, pulsie? Są jakieś problemy z tym?
Libido podnosi mocno?
Bo wy piszecie, że stosowaliście sniffem.
Z kolei mss5mdc, pisał o oralu.
Więc interesuje mnie różnica w działaniu tego sortu sniff vs oral.