3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Legend » 5 years ago

Latest post of the previous page:

Anna Popek, działa jak dobre 3mmc. Nie ma schiz na zjeździe, fajne wejście eufo jest. Stim delikatny. WIadomo- polecany oral.
Obecnie ? jedno z najlepszych.
Oczywiście jak bawisz się z 3cmc/4cmc - to od razu mówię - mmc działa całkowicie inaczej od obecnego na rynku cmc. CMC ma ten specyficzny wjazd od razu, ból nosa, nieogar (zawiecha, ogłupienie). W mmc wszystko idzie wolnie, na początku stim, unoszenie się nad ziemią, potem eufo i szczęście.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Anna Popek
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anna Popek » 5 years ago

Dziękuję josiek.
3cmc zaczyna mnie drażnić... ostatni potworny pakunek spuściłam z wodą. Nieogar, pustka, płytki speed.
Zdecydowanie wolę plusz dlatego nie mogę się doczekać goniec dosiądzie gołębia.

Mam nadzieję, że kosmita nie zawiedzie.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Wizzair » 5 years ago

Anna Popek, jak podobne skutki wystapia przy mmc to czeka Cie bardzo dluga przerwa.
Cmc wypierdalaja rolerke w kosmos....

Status:
Anna Popek
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anna Popek » 5 years ago

Drogi Wizzair, martwisz mnie :(
Miałam 3 m-ce breake'a od kolesiowego 3c (w mojej opini niskich lotów), w grudniu wleciał drobiazg od potworka (jakościowe bagno, spuszczone z wodą)... teraz detox.
Mam nadzieję, że tolerka stopniowo zanika... ale to tylko nadzieja.

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Chlastusmate » 5 years ago

Jak libido po tym mmc?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5131
Joined: 6 years ago
Reputation: 3241

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 5 years ago

Chlastusmate,

kuśka wisi... chęci są, ale nic z tego :-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bursztyn
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 189
Joined: 6 years ago
Reputation: 37

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bursztyn » 5 years ago

Gargameli wrote:
5 years ago
chęci są, ale nic z tego :-)
To dziwne to mmc musi być :shock: Ja to pamiętam, że po starej trójce (mmc), chęci były ogromne i kuśka o tym też wiedziała. :lol: :E

Status:
Anna Popek
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anna Popek » 5 years ago

Ja problemu z "kuśką" nie miałam :P
Mimo wszystko, to nie był ten odczynnik którego sie spodziewałam - poziom dobrt ale jadnak inna galaktyka :(

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 612
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

josiek wrote:
5 years ago
Anna Popek, działa jak dobre 3mmc. Nie ma schiz na zjeździe, fajne wejście eufo jest. Stim delikatny. WIadomo- polecany oral.
Obecnie ? jedno z najlepszych.
Oczywiście jak bawisz się z 3cmc/4cmc - to od razu mówię - mmc działa całkowicie inaczej od obecnego na rynku cmc. CMC ma ten specyficzny wjazd od razu, ból nosa, nieogar (zawiecha, ogłupienie). W mmc wszystko idzie wolnie, na początku stim, unoszenie się nad ziemią, potem eufo i szczęście.

Mam pytanie do ciebie.
Jaka dawka w oralu na pierwszy raz ?
Tolerka na 4cmc i 3cmc jest u mnie duża, ale 3mmc będę dopiero pierwszy raz testował, z tego co czytałem oral lepszy niż sniff.
Więc jeśli chodzi o oral to lepiej rozpuścić w napoju/wodzie czy zrobić bombkę w chusteczce?
I jaka dawka na pierwszy raz?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.


Status:
mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 604
Joined: 6 years ago
Reputation: 328

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mss5mdc » 5 years ago

janosik1358 wrote:
5 years ago
Mam pytanie do ciebie.
Jaka dawka w oralu na pierwszy raz ?
Tolerka na 4cmc i 3cmc jest u mnie duża, ale 3mmc będę dopiero pierwszy raz testował, z tego co czytałem oral lepszy niż sniff.
Więc jeśli chodzi o oral to lepiej rozpuścić w napoju/wodzie czy zrobić bombkę w chusteczce?
I jaka dawka na pierwszy raz?
Jeżeli masz dużą tolerkę na 3/4cmc to lepiej odczekaj kilka dni bo może słabo zadziałać to 3-MMC. Ja tak właśnie miałem. Jeżeli jednak z jakiś przyczyn musisz przywalić ;) i masz dużą tolerkę to weź oral 200mg i jak zaczniesz czuć że się ładuje (około 20min) to weź sniff 100-150mg i może trochę cię kopnie
Jeżeli chodzi o oral, to żadna chusteczka itp. W łyku wody rozpuszczasz to, pijesz i zapijasz czymś innym bo strasznie gorzkie to i po sprawie
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Legend » 5 years ago

janosik1358
200mg oral, zacznij, poczekaj aż zacznie działać!
zawiń w chusteczke, nie rozpuszczaj w napoju, bo strasznie niedobre.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 612
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

josiek wrote:
5 years ago
janosik1358
200mg oral, zacznij, poczekaj aż zacznie działać!
zawiń w chusteczke, nie rozpuszczaj w napoju, bo strasznie niedobre.
Ok wielkie dzięki.
Dawkowanie już znam, kurcze ty mówisz aby walić w chusteczce, a kolega nad tobą aby rozpuścić w wodzie i popić, jest jakaś różnica w działaniu między połknięciem chusteczki a rozpuszczeniem w wodzie/napoju? to że nie dobre to się domyślam, ale dałbym radę wypić to, myślę że gorsze rzeczy rozpuszczałem i zapijałem.

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
mss5mdc wrote:
5 years ago
janosik1358 wrote:
5 years ago
Mam pytanie do ciebie.
Jaka dawka w oralu na pierwszy raz ?
Tolerka na 4cmc i 3cmc jest u mnie duża, ale 3mmc będę dopiero pierwszy raz testował, z tego co czytałem oral lepszy niż sniff.
Więc jeśli chodzi o oral to lepiej rozpuścić w napoju/wodzie czy zrobić bombkę w chusteczce?
I jaka dawka na pierwszy raz?
Jeżeli masz dużą tolerkę na 3/4cmc to lepiej odczekaj kilka dni bo może słabo zadziałać to 3-MMC. Ja tak właśnie miałem. Jeżeli jednak z jakiś przyczyn musisz przywalić ;) i masz dużą tolerkę to weź oral 200mg i jak zaczniesz czuć że się ładuje (około 20min) to weź sniff 100-150mg i może trochę cię kopnie
Jeżeli chodzi o oral, to żadna chusteczka itp. W łyku wody rozpuszczasz to, pijesz i zapijasz czymś innym bo strasznie gorzkie to i po sprawie
mss5mdc wrote:
5 years ago
janosik1358 wrote:
5 years ago
Mam pytanie do ciebie.
Jaka dawka w oralu na pierwszy raz ?

Tolerka na 4cmc i 3cmc jest u mnie duża, ale 3mmc będę dopiero pierwszy raz testował, z tego co czytałem oral lepszy niż sniff.
Więc jeśli chodzi o oral to lepiej rozpuścić w napoju/wodzie czy zrobić bombkę w chusteczce?
I jaka dawka na pierwszy raz?
Jeżeli masz dużą tolerkę na 3/4cmc to lepiej odczekaj kilka dni bo może słabo zadziałać to 3-MMC. Ja tak właśnie miałem. Jeżeli jednak z jakiś przyczyn musisz przywalić ;) i masz dużą tolerkę to weź oral 200mg i jak zaczniesz czuć że się ładuje (około 20min) to weź sniff 100-150mg i może trochę cię kopnie
Jeżeli chodzi o oral, to żadna chusteczka itp. W łyku wody rozpuszczasz to, pijesz i zapijasz czymś innym bo strasznie gorzkie to i po sprawie
Już od 5 dni nie brałem żadnych cmc i mam zamiar jeszcze około 5-10 dni wytrzymać, aby przynajmniej troszeczkę tą tolerancje zmienić.
Jest różnica w działaniu między połknięciem w chusteczce a rozpuszczeniu w wodzie i picu?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 5 years ago

5 dni to Ci żadna tolerancja nie zmaleje :D nie łudź się :D

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Legend » 5 years ago

janosik1358 wrote:
5 years ago
jest jakaś różnica w działaniu między połknięciem chusteczki a rozpuszczeniem w wodzie/napoju
jedyna różnica to taka że rozpuszczone w napoju powinno szybciej zadziałać ale smak - ochydny!
mbside wrote:
5 years ago
5 dni to Ci żadna tolerancja nie zmaleje :D nie łudź się :D
ajjj już nie przesadzaj, jak przez 5 dni dobrze się odżywiał, banany, witaminy, minerały szły - to będzie dobrze teraz na powrocie :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3-MMC CRYSTAL Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 5 years ago

josiek
Sądzisz, że faktycznie tak jest ?:D skoro czekal 10-15 minut żeby tolerancja spadła to wątpię by witaminki itp były :D