3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 51
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gtr » 3 months ago

Latest post of the previous page:

KotPerski wrote:
3 months ago
Po 2 dniach spedzonych z tym produktem moge powiedziec cos wiecej.

Wyglad piekna jedna duza mleczna krysia i troche mikrokrysztalow z mialem ktory jednak widac odrazu ze po zapachu i strukturze byl tym samym co pokruszony kryształ. Fajnie strzela to jest to co ma byc nie pudrowy śmierdzący sort 3mmc ktory byl jakies 2 lata temu tylko to jest takie jak 3mmc jak wszyscy jeszcze je mieli i bylo ogolnie dostepne

Aplikacja tego 3mmc luxa wielkim plusem to czego nienawidze w 3cmc tutaj nie istnieje nie ma tej nieprzyjemnosci z wciagania pachnie ladnie ketonowo jak stare 3mmc wiec dzieki temu wciaga się to jeszcze fajniej.

Faza z mocnym wejściem jest to coś czego każdy w tym szuka. Każdy kto zna sie na 3mmc i je lubił takie jakie było w czasie jak bylo dostepne wszedzie bedzie bardzo zadowolony i ja byłem i 5g poszło w niecałe 2 dni kolejny raz wezme to samo i jeszcze 5g pearl niestety tym razem nie starczylo siana bo bralem jeszcze wiecej 3cmc i benzo
Po testach wrzucales benzo ? Normalnje zasneles ? Jak na 2 dzien ?

Status:
feelon1
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by feelon1 » 3 months ago

jaki libido po tym?

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 259

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KotPerski » 3 months ago

Gtr wrote:
3 months ago
KotPerski wrote:
3 months ago
Po 2 dniach spedzonych z tym produktem moge powiedziec cos wiecej.

Wyglad piekna jedna duza mleczna krysia i troche mikrokrysztalow z mialem ktory jednak widac odrazu ze po zapachu i strukturze byl tym samym co pokruszony kryształ. Fajnie strzela to jest to co ma byc nie pudrowy śmierdzący sort 3mmc ktory byl jakies 2 lata temu tylko to jest takie jak 3mmc jak wszyscy jeszcze je mieli i bylo ogolnie dostepne

Aplikacja tego 3mmc luxa wielkim plusem to czego nienawidze w 3cmc tutaj nie istnieje nie ma tej nieprzyjemnosci z wciagania pachnie ladnie ketonowo jak stare 3mmc wiec dzieki temu wciaga się to jeszcze fajniej.

Faza z mocnym wejściem jest to coś czego każdy w tym szuka. Każdy kto zna sie na 3mmc i je lubił takie jakie było w czasie jak bylo dostepne wszedzie bedzie bardzo zadowolony i ja byłem i 5g poszło w niecałe 2 dni kolejny raz wezme to samo i jeszcze 5g pearl niestety tym razem nie starczylo siana bo bralem jeszcze wiecej 3cmc i benzo
Po testach wrzucales benzo ? Normalnje zasneles ? Jak na 2 dzien ?
Tak polecial xanik i normalne spanie dobrze sie czulem na drugi dzien jak na zwałe ale wiadomo zadna zwala nie jest dobra za to czuc ze tamcik jest fajny malo toksyczny malo smierdzacy tylko to jest ten zapach co ma być w 3mmc ktorego pozadamy przy wciaganiu tego to mato cos w sobie jak prawdziwa kokaina ze sie ma ochote to zapierdolic bo przykladowo 3cmc to jak mysle o aplikacji az mnie skreca ale i tak sie zajebie dla fazy za to 3mmc pod tym wzgledem nieporownyalnie lepsze

feelon1 wrote:
3 months ago
jaki libido po tym?
Wysoko chociaz w sumie ja mam po wszystkim co wciagne i bez takze tylko mysle o ruchaniu

Status:
Mama
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 3 months ago
Reputation: 1

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mama » 3 months ago

Nie lepiej celować w oral niż sniff z metaklefedronem? :roll:

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 509

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dzesi Pinkman » 3 months ago

Mama,

3-CMC -Sniff
4-CMC - Oral
3-MMC Oral + Sniff ( Np. 100mg oral + 50 mg nosek )

feelon1, Przy prawilnym 3-MMC libido zawsze szaleje, uwierz mi na slowo. :twisted:

To najbardziej wyprobowane drogi podania, no chyba ze ktos jest po operacji kinola to wtedy mozna rozminiac inne opcje, w innch przpdkach mija sie z celem. :D
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 51
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gtr » 2 months ago

Dobra z 25 g zjadłem jakieś 15 xD w 3 tygodnie . Polecam najlepiej zarzucić duży kamień oral i po 20 minutach załadować sniffem i wyrzuca z kapci , kilka lat temu jadłem mocniejsze 3mmc ale te jest tez zajebiste , bardziej subtelne ale fajnie podnosi libido i można na tym poleciec 2 dni bo każda większa dorzutka orall klepie ,

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by everest bolnd » 2 months ago

czym się różni 3mmc od Nepa co będzie lepsze do łóżka na harce ? :)

Status:
Graves
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 14

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Graves » 2 months ago

everest bolnd wrote:
2 months ago
czym się różni 3mmc od Nepa co będzie lepsze do łóżka na harce ? :)
3MMC to bardziej euforyk, NEP jest speedowy. Zawsze można zrobić mix. :thumbup: Dobre 3MMC do łóżka się nada.

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 8 months ago
Reputation: 3

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Michalrs » 2 months ago

No więc moja pierwsza opinia. Zamówienie leciało troszkę dłużej niż zakładałem ale suma summarum wyszło mi na dobre;) (wpadło po świętach). 3MMC LUX to naprawdę fajny materiał. Nie wywala ciśnienia nie bije serducho a uczucie euforii jest wyraźne i miłe (oczywiście u każdego indywidualnie). Metoda raczej sniff i to na oko. Myślę że nie ma się co bać dawkowania ale powtarzam kwestia indywidualna. Ale wrzuciłem jedna kulkę per oral i "popiłem" sniffem za kilka chwil to fakt potęguje. Jednym słowem polecam

Status:
LamaKappa
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 2 months ago
Reputation: 1

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by LamaKappa » 2 months ago

Witam! Jak libido po tym? :) :) :) :) :)

Status:
MglaKurva
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 47
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by MglaKurva » 1 month ago

LamaKappa wrote:
2 months ago
Witam! Jak libido po tym? :) :) :) :) :)
Libido was sharp and animalistic. Less of a house cat more like a tiger

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 259

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KotPerski » 1 month ago

10g 3mmc lux które dostalem ostatnio bylo jeszcze w chuj lepsze niz to co dostalem jakis miesiac temu
Wyglad wczesniej byl taki bielszy a teraz dokladnie taki jak na stronie bialy, czysty ale w strone przezroczystosci

Łatwo sie kruszy i bardzo suche jakby podsuszone zeby sie fajniej wciagalo ale mimo tego krysztaly nie stracily przezroczystosci tak jakby sie podsuszylo 3cmc ice to by stracily

Zrobilem dwie dlugie kreski pierwsze zaskoczenie zapach przy wciaganiu ledwo wyczowalny bólu zero tak jakbym wciagal prawdziwa koke tylko bez zapachu benzyny.

Splyw bez tej przejebanej gorzkosci ktora wystepowala nawet w sortach 3mmc przed delegalem nie mowie o sortach sprzed 2 lat tylko o sortach sprzed 7 lat. Duzo sie mowi o tolerce sratata ze sorty dalej dobre tylko tolerka wyjebana to po wciagnieciu przekonalem sie ze to nieprawda bo wyjebalo mnie tak ze sie nie spodziewalem czysta euforia z delikatna nutka stima wjazd bym porownal do 3cmc jak chodzi o jego moc bo jak chodzi o dzialanie to co innego w chuj lepszego.

Ale co do wygladu, konsystencji braku smrodu, gorzkosci bolu i rozjebanego nosa to nigdy nie wciagalem niczego lepszego nie liczac zwyklej kokainy ale ona za to slabo klepie wiec tu nie ma co porownywac fazy tylko smak i porzyjemnosc aplikacji. Polecam to malo powiedziane sort jest wyjebany ja sobie od razu biore jeszcze tylko dla siebie zapas zeby miec na dluzej Nigdy nie mialem tak czystego zajebistego sortu 3mmc ani przed banem wiele lat temu ani pozniej ani ten 3mmc lux co byl miesiac temu tez byl dobry ale nie az tak to jest kurwa zloto takie ze mimo kaca mordercy musialem sie tym podzielic ze swiatem

Status:
Cosz
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 2 months ago
Reputation: 1

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Cosz » 1 month ago

Recenzję o luksusie napiszę po przybyciu kuriera, mam nadzieję... jak najszybciej

Status:
Dopamineur
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

3-MMC LUX Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dopamineur » 2 weeks ago

What can I say. The quality is just insane, nothing like what I find in my zone.
Constant and strong rush, I've never felt so good with a 3 in 1.5 year of regular consumption.

The 3mmc lux does to me what Young Thug or Lil Wayne do to American rap. Type shi

I fw chemcentrum everyday now.

I'd like to point out that I haven't tasted any of the other 3mmc on the site apart from one, and I'm not making any comparisons with it.

My rating:

Image
Attachments
image.jpeg
image.jpeg (19.29 KiB)