3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
Rudyppz
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 169
Joined: 7 years ago
Reputation: 21

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Rudyppz » 7 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about 3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone - effects, description.

Wzór strukturalny:
Image
CAS: 1246816-62-5
Wzór sumaryczny: C11H15NO
Masa molekularna: 177.24 g/mol
IUPAC: 2-metylamino-1-(tol-3-ylo)propanon

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by lolek20 » 7 years ago

3-mmc kto pamięta, ten wie - najlepszy już też niestety nielegalny zamiennik mefedronu. Ach ten wystrzał sero, idzie się rozmarzyć, kiedyś nie trzeba było bawić się w mixy.

Status:
biochemiczny
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 7 years ago
Reputation: 13

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by biochemiczny » 7 years ago

Warto zaznaczyć, że po delegalizacji dzisiejsze sorty to ANALOGI 3mmc czyli odczynniki o podobnym profilu działania lub mixy o podobnym profilu działania a innym składzie, nie będące 3mmc.

Status:
Mortifer
Blister
Użytkownik
Posts: 4
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Mortifer » 7 years ago

To był jedyny raz kiedy zapowiadana rewelacyjna alternatywa dla mefedronu była faktycznie godnym następcą. Różnił się jednak znacząco. To już bardziej imprezowy proch,bez zastosowania pod względem terapeutycznym,bardziej też speedujcy. Dużo tego się przerobiło :D uzależniejace jak cholera. Parcie na dociąganie było okrutne,tak długo jak worek się nie skończył to się płynęło.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Piękne było lecz czy się skończyło ? ...
Chodzą słuchy że można zakupic i to i 4 wystaczy się wybrać na przejażdzke do naszego sąsiada
a mianowicie do czech
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Hennessy » 7 years ago

Nie ma takiej opcji, przecież w czechach i 3-mmc i 4-mmc to nielegal.. Legalnie nie kupisz.. 3-mmc nie wróci nie ma sie co łudzić, trzeba trzymać kciuki żeby dopracowywali coraz bardziej sorty CMC, jak np. ostatnia partia 3-cmc behemoth czysta i przejrzysta jak stare 3-mmc ice
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Mimo że w Czechach nie legal to i tak łatwiej kupić dobrego metafedronu niż w polce, zresztą ta sama sytuacja ma się do mefedronu, aczkolwiek jest to forum o legalnych odczynnikach, nie bierzcie się za kolekcjonowanie nielagali bo za to można iść sobie posiedzieć.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by 4mmc » 7 years ago

A może w Torze ?
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Przypomnieć sobie że jeszcze chyba rok temu było to jeszcze legalne, co do samych wrażeń dla mnie top1 kryształu euforycznego.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Wspomnienie z Trip Raportu :
Najlepsze wspomnienie z Tripa na 3MMC
Wyszlismy z hotelu sie przewietrzyc we 4 osoby
Odlaczylem sie z taka dziewczyna i ogladalismy gwiazdy byly naprawde piekne
Zorientowalismy sie ze nie ma ksiezyca zaczelismy go szukac byl z boku hotelu
Pamietam byl ogormny i strasznie nisko po paru minutach zachwytu zaczelismy isc w jego strone okazalo sie ze nasz ksiezyc to latarnia
Zrobilem sb super zdjecie na jej tle a galezie drzewa obok wygladaja na zdjeciu jak chmury
(część twarzy zamazana ze względów raczej oczywistych ;) )
piękne czasy <3
Attachments
11778070_723310841106060_1000634767_n.jpg
11778070_723310841106060_1000634767_n.jpg (100.16 KiB)
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Haha czytając tripa, myślałem że jakieś sajko zarzuciłeś. :lol:

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

4mmc wrote:Wspomnienie z Trip Raportu :
Najlepsze wspomnienie z Tripa na 3MMC
Wyszlismy z hotelu sie przewietrzyc we 4 osoby
Odlaczylem sie z taka dziewczyna i ogladalismy gwiazdy byly naprawde piekne
Zorientowalismy sie ze nie ma ksiezyca zaczelismy go szukac byl z boku hotelu
Pamietam byl ogormny i strasznie nisko po paru minutach zachwytu zaczelismy isc w jego strone okazalo sie ze nasz ksiezyc to latarnia
Zrobilem sb super zdjecie na jej tle a galezie drzewa obok wygladaja na zdjeciu jak chmury
(część twarzy zamazana ze względów raczej oczywistych ;) )
piękne czasy <3
Wariat, przypominam sobie również takie akcję.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by lolek20 » 7 years ago

Ahh chciałoby się aby stara trójeczka wrócila. :eh:

Status:
Kameleon
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 7 years ago
Reputation: 38

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by Kameleon » 7 years ago

Metafedron 3mmc substancja ktora zastapila Mefedron 4mmc dzialala troche inaczej-bardziej serotoninowo ,bez wjazdu na serce.Wejscie zaczynalo sie zaburzeniami widzenia-rozmycie obrazu.Po czym nastepowala potezna fala euforii z dawka empatii.Dzialanie utrzymywalo sie sie od 1,5-2,5 godz .Zejscie znikome prawie nieodczuwalne.Aplikacja doustna(np.w soku,kapsulce) byla czysto euforyczna ,pluszowa i dzialala intensywnie.Sniffowanie dzialalo bardziej speedujaco.Byla to bardzo dobra substancja na Imprezki gdzie 3/4 cmc ma teraz moze z 50% jej MOCY Dawkowanie rozpoczynalo sie juz od lini,bombki 100mg a pozniej jeszcze max kilka dorzutek dzialalo b.przyjemnie

Status:
GrubyChemik
Narkotykacz
User avatar
Dopek Band
Posts: 353
Joined: 7 years ago
Reputation: 70

3-MMC - Metaphedrone, 3-Methylmethcathinone

Unread post by GrubyChemik » 7 years ago

Kameleon wrote:Metafedron 3mmc substancja ktora zastapila Mefedron 4mmc dzialala troche inaczej-bardziej serotoninowo ,bez wjazdu na serce.Wejscie zaczynalo sie zaburzeniami widzenia-rozmycie obrazu.Po czym nastepowala potezna fala euforii z dawka empatii.Dzialanie utrzymywalo sie sie od 1,5-2,5 godz .Zejscie znikome prawie nieodczuwalne.Aplikacja doustna(np.w soku,kapsulce) byla czysto euforyczna ,pluszowa i dzialala intensywnie.Sniffowanie dzialalo bardziej speedujaco.Byla to bardzo dobra substancja na Imprezki gdzie 3/4 cmc ma teraz moze z 50% jej MOCY Dawkowanie rozpoczynalo sie juz od lini,bombki 100mg a pozniej jeszcze max kilka dorzutek dzialalo b.przyjemnie
50% xD za 2 lata będzie tak samo z zamiennikiem 4 cmc wszystko będzie nie aktywne nie, będzie sensu już tego brać,już ktoś tu wspominał że większość czwórek to tak naprawdę cec ale nie wiem jaka jest prawda.Więc trzeba korzystac ;)
Golonka flaki i inne przysmaki