3MMC - questions

Questions and answers related to research chemicals.
Status:
HOUDINI133
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

3MMC - questions

Unread post by HOUDINI133 » 2 months ago

Witam, przymierzam się do nocnej zabawy z 3mmc, zamówiłem pakę od jednego z vendorow i mam kilka pytań.
Jakie dawkowanie substancji żeby dobrze się porobić? „Doświadczenie” mam spore, przejedzone było bardzo dużo substancji w dużych dawkach, ale kilka lat wstecz. Od 3 lat przyjmowałem jedynie 4mmc może z 5-6 razy, ostatni raz jakieś 4 miesiące temu, także tolerka chyba zerowa.
Jakie drogi podania będą najlepsze dla 3mmc? Sniff, oral, czy może to i to?
I ostatnie pytanie jakie benzo będzie najlepsze na sen oraz jakie dawkowanie benzo.
Do wyboru mam klony, diazepam i zolpidem, z benzo akurat doświadczenia nie mam żadnego, nigdy nie używałem.
Pozdro.

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 343
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

3MMC - questions

Unread post by Mirabelka » 2 months ago

HOUDINI133, na start uczuleniowka. pozniej oralnie 200-300mg i w nos ze 100-150 jak zaczniesz cos czuc. jak dorzutki (oral lub sniff) przestana dzialac to idz spac (szkoda marnowac material). najlepiej bez benzo - MJ albo Melatonina / Noctis itp. udanej zabawy.

Status:
HOUDINI133
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

3MMC - questions

Unread post by HOUDINI133 » 2 months ago

chcac nie chcac zaopatrzylem sie juz w zolpidem, u mnie mj odpada, nie pale juz dobre 6 lat, zle wspominam ostatnie palenia, a zalezy mi na tym, zeby na pewno zasnac po testach.
jesli juz sie zdecyduje zazyc ten zolpidem po przerobieniu powiedzmy 1-1.5g przez noc, w jakiej dawce go brac? tak jak zaznaczylem, benzo nigdy nie bralem, jest to pierwszy raz a patrzac na to ile razy sie meczylem po nieprzespanych nockach stwierdzilem ze warto, zaznaczam ze benzo bedzie brane jedynie jednorazowo po testach, raz w miesiacu. myslalem nad dawką 5mg, tj. pól tabletki, dla osoby bez zadnej tolerancji chyba bedzie wystarczajaco?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

3MMC - questions

Unread post by Gargameli » 2 months ago

Po pierwsze Zolpidem to nie benzodiazepina. Po drugie to jest imidazopirydyna i działa selektywnie, przez co typowo nasennie. Po trzecie 5mg nic Ci nie da, minimalnie 10mg da radę. Jeśli nie jesteś wjebany w ten Nasen to nie tykaj tego. To nie zbija fazy jak benzo, ponadto po empatogenach potrafi na niektórych nie działać w ogóle.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
HOUDINI133
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

3MMC - questions

Unread post by HOUDINI133 » 2 months ago

czyli branie zolpidemu zeby zasnac po empatogenach mija sie z celem?

Dodano po 3 minutach 37 sekundach:
tak jak wspominalem, u mnie jedyny problem na zjezdzie zwiazany jest z brakiem snu, dlatego pomyslalem o czyms mocniejszym zeby sei wspomoc jednorazowo, na codzien odzywiam sie dobrze, suplementuje, ruchu duzo bo 4 razy silownia i raz basen w tygodniu, z uzywek jedynie nikotyna i alkohol od czasu do czasu, tj. moze 2 razy w miesiacu.

Status:
Graves
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 14

3MMC - questions

Unread post by Graves » 2 months ago

HOUDINI133 wrote:
2 months ago
czyli branie zolpidemu zeby zasnac po empatogenach mija sie z celem?

Dodano po 3 minutach 37 sekundach:
tak jak wspominalem, u mnie jedyny problem na zjezdzie zwiazany jest z brakiem snu, dlatego pomyslalem o czyms mocniejszym zeby sei wspomoc jednorazowo, na codzien odzywiam sie dobrze, suplementuje, ruchu duzo bo 4 razy silownia i raz basen w tygodniu, z uzywek jedynie nikotyna i alkohol od czasu do czasu, tj. moze 2 razy w miesiacu.
Tak. Zolpi niewiele ci pomoże.

Status:
Pentatonix
Ssak
Newbie
Posts: 68
Joined: 4 months ago
Reputation: 5

3MMC - questions

Unread post by Pentatonix » 2 months ago

Potwierdzam, że Zolpi po 3CMC u mnie sie nawet nie przebiło

Status:
Zlatoslav
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

3MMC - questions

Unread post by Zlatoslav » 2 months ago

Nejjednodušší Diazepam bude účinnější cjak Zolpidem.

Status:
Pannacotta
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 3 months ago
Reputation: 2

3MMC - questions

Unread post by Pannacotta » 2 months ago

Moim zdaniem najlepiej zarzucić lekka benzodiazepine a 3mmc zarzucać po lekku najlepiej sniff a potem oral

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

3MMC - questions

Unread post by everest bolnd » 2 months ago

co można do 3mmc dokupić na nockę innego do wyra?

Status:
Graves
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 14

3MMC - questions

Unread post by Graves » 2 months ago

Pannacotta wrote:
2 months ago
Moim zdaniem najlepiej zarzucić lekka benzodiazepine a 3mmc zarzucać po lekku najlepiej sniff a potem oral
Najlepiej sniff a potem oral? :lol: Raczej na odwrót - bombeczka, a później jak wchodzi to sniff. Fazy się na siebie "nakładają" i można wycisnąć 100% z substancji.

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 343
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

3MMC - questions

Unread post by Mirabelka » 2 months ago

everest bolnd wrote:
2 months ago
co można do 3mmc dokupić na nockę innego do wyra?
gandzie. jest bardzo milo. nawet na zejsciu niby haluny sie pojawiaja.

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

3MMC - questions

Unread post by everest bolnd » 2 months ago

i co polecacie dokupić do 3mmc do wyra na nockę ?

Status:
Trevor
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 545
Joined: 6 years ago
Reputation: 215

3MMC - questions

Unread post by Trevor » 2 months ago

jakąś alfe

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

3MMC - questions

Unread post by enricho95 » 2 months ago

HOUDINI133, Tak jak wspomniała Szefowa, zolpi działa tylko nasenniei tylko przez około 15minut, masz zamiar zjeść 1,5g 3MMC i póść spać tak?
Ja to bym to opieprzył chyba w 2-3 godziny a potem walczyłbym tym zolpidemem, pytanie ile przed spaniem zamierzasz kończyć testy, bo 3MMC stosunkowo niedługo trzyma przy aplikacji sniff i co chwile trzeba dorzucać.
Jak już musisz koniecznie to benzo jeść to polecałbym zacząc od jakichś najsłabszych, czyli zolpi, jak nie pomoże to rolki, a klony to już w ostateczności i to najlepiej łamane na pół, tylko radze nie nadużywać benzo bo niejeden źle na tym wyszedł. :D