4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
GdzieJestesAga
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 6
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by GdzieJestesAga » 5 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 4-BP - 4-Bromo-piperein - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about 4-BP - 4-Bromo-piperein - effects, description.

Dostałem próbkę czegoś takiego jak w tytule. Wecie jak to dawkować? Dostałem info, że 50 mg odpowiada 120 mg amfetaminy. Ktoś ma doświadczenie z tym?

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

Jest gdzieś do dostania ta piperazyne?

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by wiktororban01 » 3 years ago

ponoc bardzo dopaminowy i naturalny w dzialaniu ale i euforyczny...to jest jedna z najbardziej nurtujacych mnie rzeczy w swiecie rc ( procz szukania tropanowca wzglednie podobnego do koksu ktore trwa okolo 10lat :E ). Mianowicie ciekawi mnie czy bromo piperin w soli typu COCO w polaczeniu z ketonem wywindowalby tak dopamine jak np. pfpp windowalo serotonine w kokolino..jesli tak to kurwa moznaby niezla dopaminowa sol na tym skleic..niestety nie mam czasu ani hajsu na takie eksperymenty

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by wiktororban01 » 3 years ago

chcicalbym tylko przypomniec ze pfpp i pcpp i tmpp tez nie byly wybitne solo..od zwykla czapa nie robiaca wielkiego wow..niektorzy oczuwali jes bardzie jjak zarucie niz haj po mdma..ja tam mialem po pierwszych pigulach ze stacjonarek..mul i dziwne samopoczucie....ZA TO W MIKSACH Z KETONAMI...BAJKA!!

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by NieZwyczajnie » 3 years ago

wiktororban01 wrote:
3 years ago
oczuwali jes bardzie jjak zarucie niz haj po mdm
Nie jestem w stanie się z tego rozczytać, na następny raz pisz pod wpływem mniejszej dawki.

A w kwestii odczynnika o który pytasz, nie jest on w Polsce dostępny.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

4-BP - 4-Bromo-piperein; dose to start with

Unread post by wiktororban01 » 3 years ago

Chodzi o to, ze pipki same w sobie szalu nie robily...piguly na pfpp i tmpp bodajsze z pierwszych stacjonarek byly srednie w huj..napewno daleko od emki...za to w miksach z ketonami sprawdzaly sie wysmienicie. Dlatego sadze, ze na te substancje trzeba patrzec wlasnie pod katem miksow a nie z gory przekreslac