4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

Latest post of the previous page:

#Wstęp:
Spoiler:
Witam i pozdrawiam wszystkie osoby które postanowiły przeczytać tą recenzje, obiektem testów zawartym w tym tekscie jest produkt ze stajni Chemcentrum "4cmc - Brown".

Jakims wielkim fanem 4cmc nigdy nie byłem a jeśli już była zapodawana to w miksie z 3cmc, przy czym 4cmc było zapodawane metoda Per Oral, a 3cmc Sniff.

Zeby test był bardziej rzetelny zanim została dorzucona próbka 3cmc metoda per sniff, wykonałem pierw pare prób z recenzjowanym dzis odczynnikiem. Jednak miksowi poświęce osobny spoiler. Jako materiał bonusowy dorzucony na koniec tej spowiedzii.

Zachęcam również do sprawdzenia pozostałych recenzji produktów od Chemcentrum, znajdziecie je w następnym spoilerze.

Zapraszam do lektury.
#Pozostałe recenzje: #1 Wyglad:
Spoiler:

Substancja przypomina zwyglądu troche piasek, całość otrzymałem w paru grudkach które łatwo zmiażdzyć, po skruszeniu ich w worku produkt przyjmuje wyglad piasku.

Fotka:
Spoiler:
Image

#2 Zapach:
Spoiler:
Pachnie jak typowe cmc. Czyli zapach jest mocny ujawnił sie juz po zerwaniu pierwszej powiedzmy ze "plomby". Wyczuwalny jest także przez worek strunowy, ogólnie strasznie cuchnie jak typowe cmc.

#3 Smak:
Spoiler:
No każdy kto sie w tym zasmakował chociaż raz wie jak to smakuje, żrący smak okropnie gorzki, ale to dobrze gdyż badamy 4cmc.

#4 RoA (droga podania):
Spoiler:
Tylko i wyłącznie metoda Per Oral.
#5 S&S Przygotowanie i działanie:
Spoiler:
Czas spędzony z dziewczyną, nie czuje potrzeby dokladniejszych opisów. Libido mocno w góre, pojawia sie wstręt do jedzenia, kurwiki w oczach, sort jak najbardziej aktywny i bardzo mocno euforyczny pojawia sie słowotok, nieogar. Ogólnie euforyczny kocioł na banii jak by ci mlotkiem zajebali ale z jakiegos powodu ci sie to podoba. :3

ogólnie eufoświrą polecam jak najbardziej.

#6 Aplikowana dawka:
Spoiler:
od 200-300 mg.

#7 Ważne:
Spoiler:
pamietaj jesli cos zadzialalo w taki sposob na nas nie oznacza ze na ciebie zadziala tak samo zawsze pamietaj o dawce alergicznej, nie mieszaj. jesli nie znasz tego mixu. dbaj o siebie, jedz, nawadniaj sie i spozywaj witaminy


#8 Ocena:
Spoiler:
Sort oczywiscie polecam mysle ze jest on spoko do spędzeniu czasu z dziewczyna/zona/kochanka XD. lub na jakies imprezki gdzie mozecie nie ogarniać co sie w kolo dzieje, gdyz jak wspomnialem produkt jest mocno euforyczny.

Nie są to do konca moje klimaty ale chcielismy sobie z dziewczyna przypomnieć te czasy wpierdalania tego na potęge więc zamówienia paru g tego specyfiku nie żałuje,
jeśli miał bym przyznać ocene od 1 do 5 temu produktowi było by to 4.
Ale chyba tylko dlatego ze wypadłem z tego klimatu i takie wyskoki zdarzają mi sie teraz rzadko.
Ale jesli ktoś lubi tego typu rozrywke i sorty, Jak najbardziej moge polecić.

Jako bonus krótki opis mixu tego specyfiku z 3cmc ice od tego samego studia.
Recenzja 3cmc ice pod moim patronem dostępna tutaj: Więc zapodana dawka 4cmc per oral po przetrzezwieniu to 300mg per oral, oczywiscie wczesniej uzupelniajac witaminy i spozywajac posilek po testach z samym 4cmc. Po okolo
30-40 min gdy zaczely sie 1 efekty, dorzucone zostalo 150 mg 3cmc ice W tym momencie efekt jest piorunujący bo doslownie i w przenośni wjebalo nas w łóżko jak porazonych prądem hehe. Euforyczny efekt jest bardzo mocny w tym przypadku i przez najblizsza godzine ciezko bylo co kolwiek zrobić ze swoim cialem. Smialismy sie oglądając jakies dokumenty na yt XD. Czy przeglądając forum (polecam wrzucać teksty do google tlumacza i odpalic czytanie) --> bo ciężko przez kurwiki w oczach bylo co kolwiek przeczytać.

Jesli ktoś lubi miksy to moge spokojnie w skali od 1 do 5 dać mu także 4.
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Image
Testy niebawem

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

Po krótkiej przerwie "czworeczka" zadziałała na mnie tak samo dobrze jak chwilę wcześniej

Dawki 150-200 mg oral po wejściu poprawiane sniff

Czas działania 1h 20 min

Działanie typowa czwórka chill, euforia, lekkie rozmazanie

Bardzo dobra brązowa czworeczka

Serdecznie polecam

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

This post has high reputation.

Pyszna, euforyczna czwóreczka. Badający usatysfakcjonowany - wyraźnie czuć górującą w tej substancji euforię, obiekt poddany badaniom wtapia się w łóżko. Bombki robią mega robotę, i trzymają zadowalający czas (około półtora godziny-dwóch godzin). Przy większych dawkach zaczyna się pieprzyć w oczach, i wjeżdża przyjemny nieogar, a ciało zalewa fala ciepła. Idealne na wieczorna posiedzenia, i nie tylko. Nazwałbym ten odczynnik dopaminowym rzeźnikiem. :P :smoke:
Image
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bewu89 » 1 year ago

BendfellsTM, znajdę tu jakieś zajebiste libido w tym odczynniku czy raczej nie ?

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by m3xir » 1 year ago

BendfellsTM, oo dobra recka :D Zaciekawił mnie teraz ten produkt :)

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

bewutloleb, jeżeli ta czwórka działa tak jak on napisał to i libido jest kosmos.Sam na libido wolę 4cmc od 3cmc

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

bewu89, przy rozsądnym dawkowaniu libido idzie w górę. Później już się człowiek rozpływa, i może być problem z postawieniem masztu. :lol:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

m3xir wrote:
1 year ago
BendfellsTM, oo dobra recka :D Zaciekawił mnie teraz ten produkt :)
Produkt warty zaciekawienia ;)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

A więc tak. Wczoraj po kolacji jak wszyscy poszli na pasterke to walnąłem sobie bombe. Materiał wyjebał mnie konkretnie. Faza to typowe wklejenie w fotel i dawka potężnej euforii, oczopląs, klatkowanie obrazu. Które ciągnęło się 1.5h. Libido poszybowało w górę i to mocno co jest na ogromny plus. Myśle, że jak najbardziej do klubu się nadaje. Bardzo polecam odczynnik. Lepszego na tę chwilę nie znajdziecie.
Jak najbardziej polecam.

Dodano po 7 minutach 20 sekundach:
A co najważniejsze, zero jakiegokolwiek zejścia, problemów ze snem czy też erekcją(ta czwórka idealnie nadaje się do zabaw z partnerką 😍)

Status:
Riccardo
Szczur
Newbie
Posts: 17
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Riccardo » 1 year ago

Grazie per la descrizione. Ora so che vale la pena ordinare la sostanza.

Status:
Kaszkur
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 3
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kaszkur » 1 year ago

Opłaca się sniff ?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Kaszkur opłaca, ale najlepiej walnąć mniejszą bombę, a gdy zacznie się ładować to sniffa jebnąć. Wtedy poznasz moc tego zajebistego materiału

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

mbside, żeby poznać prawdziwą moc 4cmc to konkretną bombkę oral i na wejściu sniffa,godzinę się z łóżka nie podniesiesz tak Cię euforia zaleje.4cmc tylko oral,sniff to namiastka tego co daje ta substancja

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

tajemniczy27xx, ale skąd Ty wiesz kim jest osobą która zpaytała? Może to nowicjusz? A Ty każesz mu z grubej rury walnąć. Skrajnie nieodpowiedzialne. Ja po 10 latach zabawy w to wiem, że masz rację, i wiem że bym to wytrzymał ale nie każdy jest tak jak Ty i ja

Dodano po 8 minutach 8 sekundach:
A jak jednak ktoś doświadczony napisał to wiadomo że sam zrobi tą konkretną bombe i poprawi sniffem.

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

4-CMC BROWN Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

mbside, w sumie nie pomyślałem no ale nowicjusz też powinien wiedzieć że jak pierwsze spotkanie z rana substancja to trzeba się trzymać niższych dawek.