4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
SandheavensFAQ
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 137
Joined: 2 years ago
Reputation: 198

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SandheavensFAQ » 2 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 4-CMC METEOR ze sklepu Sandheavens.cc | In this topic, we write opinions and reviews about 4-CMC METEOR from Sandheavens.cc
Attachments
IMG_20220216_015129.jpg
IMG_20220216_015129.jpg (197.82 KiB)
Zamówienia składaj przez webstore: https://sandheavens.com/ lub email: [email protected]

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M100 » 2 years ago

Zajebiscie to wygląda!!!
Już nieslugo na salonach :D
Będzie dobre :)

Status:
qwerty12345
Narkotykacz
Newbie
Posts: 330
Joined: 5 years ago
Reputation: 127

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by qwerty12345 » 2 years ago

dziękuję, SandheavensFAQ, za możliwość skorzystania z (akcji samplowej) po raz drugi.

Do badań z odczynnikiem usiądę po południu.
Recenzja wpadnie po godz. 18.

puki co na początek ode mnie :)

Image

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kej » 2 years ago

qwerty12345 wrote:
2 years ago
dziękuję, SandheavensFAQ, za możliwość skorzystania z (akcji samplowej) po raz drugi.

Do badań z odczynnikiem usiądę po południu.
Recenzja wpadnie po godz. 18.

puki co na początek ode mnie :)

Image
a to czasem nie tak ze na sampla dostalismy wersje bounty? nawet rozni sie na twojej fotce od tej z oryginalu xd
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
soplicawisnia
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 74
Joined: 3 years ago
Reputation: 17

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by soplicawisnia » 2 years ago

sand napisał o 4cmc ale nie dodał jaki to :)

Status:
No_Spoko
Opiowrak
User avatar
No_Spoko
Posts: 421
Joined: 2 years ago
Reputation: 280

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by No_Spoko » 2 years ago

kej, tez to wczoraj napisałam.

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 2 years ago

U mnie również bardziej przypomina bounty :) albo inna wersja, ktoś zamieścił niewłaściwe zdjecie,
Spójrzcie na zdj 3cmc Meteor
https://dopek.eu/pl/3-cmc-meteor-sandheavens.com-opinie%2C-recenzje%2C-dzialanie%2C-opis-t7497p183930.html#p183930
Może użyto przez pomyłkę zdjecie 3cmc M
Nic o nas bez nas.

Status:
qwerty12345
Narkotykacz
Newbie
Posts: 330
Joined: 5 years ago
Reputation: 127

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by qwerty12345 » 2 years ago

Wstrzymam się z recenzją.
Zapytam sklep co dokładnie nam wysłali.
Badania puki co przeszły pomyślnie :)

Dostałem info od sklepu i to jest:
4 CMC METEOR.

To tyle z mniej więcej na początek oraz polecam zakupy u SANDHEAVENS.

wysyłka oraz pakowanie na wysokim poziomie :thumbup:


Od: Sandheavens,

Ilość: Ile gram ma sampel?
Brak wagi, nie pytałem sklepu.

Nazwa produktu: 4CMC METEOR

Wygląd produktu: tak jak na załączonym obrazku

METODA: 👃 NOS👃

Zaaplikowano: ilość odpowiednia aby dawało efekt i nie pokarało.

Profil działania:
4 CMC METEOR dobra jakość:thumbup:

Przed przystąpieniem do pierwszej próby został poddany obróbce aby przypinał mąkę.

Po zalogowaniu się pierwszej próby materiału w nosie po chwili popłynęły łzy😂
Spływ do przełknięcia brak odruchów wymiotnych. ;)

1. czas trwania ?
2. jakie nastąpiły zmiany ?
3. minusy ?

1. Czasu nie liczyłem bo byłem zajęty
innymi sprawami :lol:

2. W trakcie badań nastąpiły zmiany a zacznę od:
- oczy porobione
- strony (XXX), MILF (Huge Tits), Nie było
końca :D
- libido OK
- masturbacja bez finału.
- muzyka nabrała nowego wymiaru.
każdy utwór mi się podobał :roll:

3. Minus:
- bezsenność



Chcę dodać że 4CMC METEOR ma mojej skórze miał dwa światy.
Z jednej strony zabijacz czasu i byłem zajęty xxx ale momentami miałem ochotę walnąć się na łóżko i nie robić nic :wave:

Produkt godny uwagi.
Kochani pobierać, testować a nie będziecie żałować ;)

Dziękuję sklepowi za możliwość testu.

Do następnego :wave:

Fotka dla przypomnienia
Attachments
1645061402.2986.png
1645061402.2986.png (251.16 KiB)

Status:
SweetPapers
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SweetPapers » 2 years ago

Co radzicie dla przeżartych szczurów? Bounty czy Meteor? Chodzi o to aby szczury miały eufo

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M100 » 2 years ago

U mnie po niedzieli będzie badane .
Ale niestety już nie przeczytacie opinię iv.
No_Spoko czuwa duchowo na demną ❤️
Będzie dobre :)

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 2 years ago

Towar: 4-CMC METEOR

Od kogo: sandheavens,

Ilość: Sampel 3g

ROA: PO 350mg poźniej sniff 120mg

Czas działania: 1,5h

Wygląd towaru:  kryształy o różnej wielkości, lekko bursztynowe, zapach typowy dla klefa, przypomina mi zapach starych sortów.
4C1320BD-C8CE-430A-9C19-40619E728230.jpeg
4C1320BD-C8CE-430A-9C19-40619E728230.jpeg (5.66 MiB)
!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!

Zaczynajmy...

Jest!!! Przeszedł wyczekiwany kod od Sanda zgodnie z prowadzoną polityka sprzedażową, no to lecimy na lądowisko.



Pyk, myk, klik, klik i mamy kapsułę. Pakowanie i całe BHP wzorowe. Wszystko bezpiecznie , bezproblemowo. W tym miejscu chciałbym podziękować firmie sandheavens za możliwość wzięcia udziału w tej zabawie!

Przygotowuję 30mg uczuleniowki i odczekuję ok 0,5h.

Wrzucam na wagę ok 350 mg, żelatynę nie mam, więc klasyczna bomba . Po ok 30 min czuć ekekty, lekki nieogar, po ok 40-45 min  faza przybiera swoje właściwe oblicze. Plan sniff wchodzi w życie. Lekkie pieczenie, myślałem, że będzie gorzej. Spływ też do przeżycia.

OOOOooOoOO!!! Mocne wejście euforii, połączone z empatią w moim przypadku. Jednym słowem serotoninowy orgazm! Speeda, brak, co jest typowe dla 4-cmc i tego też oczekiwałem.
Eufo gniecie, kładę się  i włączam muzykę na słuchawkach, zamykam oczy, odpływam. Wchodzę jakby w trans, wszystko płynie. Ten stan jest niesamowity jakbym był w jakiejś hipnozie. Muzyka to coś co uwielbiam i bez czego nie mógłbym żyć. Wszystko brzmi niesamowicie, bas staje się  miękki, ciepły, w ogóle cała scena jest jakby bliżej, a my jesteśmy w otoczenie muzyką.

Odczuwam stan mega pozytywnego i przyjemnego nieogaru., momentami jestem bez bazy. Faza jest cholernie mocna, jednak nie doświadczam falowanie obrazu, na który czekałem. Rozkminiam sobie różne aspekty i analizuje sytuacje. Lekkie sajko. Odlatuje jeszcze dalej!

Pojawia się suchość w ustach, ale tak bardzo nie chce psuć tego stanu w który 4-cmc i muzyka zabrały mnie ze leżę dalej.

Libido niesamowicie leci w górę, w dodatku moja Pani na wyjeździe.Trudno.

Nos dostaje trochę, ale wszystko w normie. Pamietam jak kiedyś pewnym analogiem aż popatrzyłem sobie nozdrza, taki był żrący. Tutaj to lajcik bym powiedział.

Po ok 1,5 h faza powoli pikuje, ale afterglow jeszcze przez jakiś czas występuje.

Czy dorzutki działają ???

Właśnie, to jest pytanie które często zadajemy sobie. Z testów wynika, że działają bomba jak i sniff wyjątkowo dobrze, lot trwał na tym materiale 3 dni, jednak tylko wieczorami, po testach udaje się zasnąć bez większych problemów. Pewnie po dłuższy czasie, mogłoby już nie być tak magicznie.

Zjadł był?

Absolutnie nie! Faza schodzi i poprostu się rozpływa, bez większych strat w ludziach. Jedyną niedogodnością jest zwiekszona potliwość, ale uznał bym to za cechę produktu a nie wadę. Śmiem twierdzić, że brak zwały jest wynikiem czystego produktu.


Plusy:
-świetny czysty matariał
- niesamowite eufo
-libiodo max
- nie meczy

Minusy:
-wysusza
-dosyć duża ochotę na dorzutki

Ogólna ocena  9/10

Podsumowanie:

Pamietam jak kilka lat temu przypadkowo ziomek poczęstował mnie „kryształem”, wtedy kompletnie zielony nie wiedziałem co to jest, on z resztą też. Kryształ to kryształ. I właśnie przypomniała mi się tamta faza która bardzo przypominała obecna.
Bardzo dobrej jakości odczynnik, który każdemu polecam, nie meczy, nic tylko brać i jest :)

Realizacja zamówienia 10
Wysyłka 10
Pakowanie 10
Podejscie do klienta 10


piona!
Nic o nas bez nas.

Status:
SweetPapers
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SweetPapers » 2 years ago

Morrison wrote:
2 years ago
Towar: 4-CMC METEOR

Od kogo: sandheavens,

Ilość: Sampel 3g

ROA: PO 350mg poźniej sniff 120mg

Czas działania: 1,5h

Wygląd towaru: kryształy o różnej wielkości, lekko bursztynowe, zapach typowy dla klefa, przypomina mi zapach starych sortów.

4C1320BD-C8CE-430A-9C19-40619E728230.jpeg

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!

Zaczynajmy...

Jest!!! Przeszedł wyczekiwany kod od Sanda zgodnie z prowadzoną polityka sprzedażową, no to lecimy na lądowisko.



Pyk, myk, klik, klik i mamy kapsułę. Pakowanie i całe BHP wzorowe. Wszystko bezpiecznie , bezproblemowo. W tym miejscu chciałbym podziękować firmie sandheavens za możliwość wzięcia udziału w tej zabawie!

Przygotowuję 30mg uczuleniowki i odczekuję ok 0,5h.

Wrzucam na wagę ok 350 mg, żelatynę nie mam, więc klasyczna bomba . Po ok 30 min czuć ekekty, lekki nieogar, po ok 40-45 min faza przybiera swoje właściwe oblicze. Plan sniff wchodzi w życie. Lekkie pieczenie, myślałem, że będzie gorzej. Spływ też do przeżycia.

OOOOooOoOO!!! Mocne wejście euforii, połączone z empatią w moim przypadku. Jednym słowem serotoninowy orgazm! Speeda, brak, co jest typowe dla 4-cmc i tego też oczekiwałem.
Eufo gniecie, kładę się i włączam muzykę na słuchawkach, zamykam oczy, odpływam. Wchodzę jakby w trans, wszystko płynie. Ten stan jest niesamowity jakbym był w jakiejś hipnozie. Muzyka to coś co uwielbiam i bez czego nie mógłbym żyć. Wszystko brzmi niesamowicie, bas staje się miękki, ciepły, w ogóle cała scena jest jakby bliżej, a my jesteśmy w otoczenie muzyką.

Odczuwam stan mega pozytywnego i przyjemnego nieogaru., momentami jestem bez bazy. Faza jest cholernie mocna, jednak nie doświadczam falowanie obrazu, na który czekałem. Rozkminiam sobie różne aspekty i analizuje sytuacje. Lekkie sajko. Odlatuje jeszcze dalej!

Pojawia się suchość w ustach, ale tak bardzo nie chce psuć tego stanu w który 4-cmc i muzyka zabrały mnie ze leżę dalej.

Libido niesamowicie leci w górę, w dodatku moja Pani na wyjeździe.Trudno.

Nos dostaje trochę, ale wszystko w normie. Pamietam jak kiedyś pewnym analogiem aż popatrzyłem sobie nozdrza, taki był żrący. Tutaj to lajcik bym powiedział.

Po ok 1,5 h faza powoli pikuje, ale afterglow jeszcze przez jakiś czas występuje.

Czy dorzutki działają ???

Właśnie, to jest pytanie które często zadajemy sobie. Z testów wynika, że działają bomba jak i sniff wyjątkowo dobrze, lot trwał na tym materiale 3 dni, jednak tylko wieczorami, po testach udaje się zasnąć bez większych problemów. Pewnie po dłuższy czasie, mogłoby już nie być tak magicznie.

Zjadł był?

Absolutnie nie! Faza schodzi i poprostu się rozpływa, bez większych strat w ludziach. Jedyną niedogodnością jest zwiekszona potliwość, ale uznał bym to za cechę produktu a nie wadę. Śmiem twierdzić, że brak zwały jest wynikiem czystego produktu.


Plusy:
-świetny czysty matariał
- niesamowite eufo
-libiodo max
- nie meczy

Minusy:
-wysusza
-dosyć duża ochotę na dorzutki

Ogólna ocena 9/10

Podsumowanie:

Pamietam jak kilka lat temu przypadkowo ziomek poczęstował mnie „kryształem”, wtedy kompletnie zielony nie wiedziałem co to jest, on z resztą też. Kryształ to kryształ. I właśnie przypomniała mi się tamta faza która bardzo przypominała obecna.
Bardzo dobrej jakości odczynnik, który każdemu polecam, nie meczy, nic tylko brać i jest :)

Realizacja zamówienia 10
Wysyłka 10
Pakowanie 10
Podejscie do klienta 10


piona!
Super recenzja :) A czy testowałeś Bounty od tego V? Co polecasz od niego bounty czy meteor?

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 2 years ago

SweetPapers, niestety bounty nie testowałem.
Meteor u mnie wypadł swietnie! 8-)
Nic o nas bez nas.

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bewu89 » 2 years ago

To jest meteor czy bounty w końcu ? Bo wygląd jest podobny do tego z zakładki bounty. A w zakładce meteor zdjęcie tegoż produktu całkiem wyglądem nie przypomina tego co załączanie na fotach

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

4-CMC METEOR Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 2 years ago

bewu89 wrote:
2 years ago
To jest meteor czy bounty w końcu ? Bo wygląd jest podobny do tego z zakładki bounty. A w zakładce meteor zdjęcie tegoż produktu całkiem wyglądem nie przypomina tego co załączanie na fotach

Uwazam że jest to Meteor, i myśle że fotka na stronie jest omyłkowo zamieszczona, wyglada jak kiedyś dostępny 3cmc Meteor,

Poprostu ktoś sugerując się nazwą Metror, użył błędnego zdjęcia.

Nawet jeśli porównasz zajęcia tych meteorów to są te same zdjecię,

Mam racje sandheavens, SandheavensFAQ, ? 8-) :?:

Spójrz tutaj https://dopek.eu/pl/3-cmc-meteor-sandheavens.com-opinie%2C-recenzje%2C-dzialanie%2C-opis-t7497p183930.html#p183930
Nic o nas bez nas.