4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by 4mmc » 7 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 4-CMC PRIMA SORT ze sklepu Predator-rc | In this topic, we write opinions and reviews about 4-CMC PRIMA SORT from Predator-rc

4-CMC Prima sort transparent
Name: 4-Chloromethcathinone
IUPAC: 1-(4-chlorophenyl)-2-(methylamino)-1-propanone

Numer katalogowy: RC0033
CENNIK
ILOŚĆ CENA
1-2 30 PLN
3-4 27 PLN
5-9 25 PLN
10-24 22 PLN
25-49 20 PLN
50-99 19 PLN
100-249 18 PLN
250-499 17 PLN
500-999 16 PLN
1000-10000 14 PLN
Attachments
shop57.jpg
shop57.jpg (242.1 KiB)
imgres.png
imgres.png (1.58 KiB)
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hennessy » 7 years ago

Bardzo dobre 4-cmc, lubię takie przezroczyste produkty. Jest euforia, trochę inny profil działania niż micro i mi szczerze chyba bardziej podchodzi to micro crystals. Ale co kto lubi, to 4-cmc naprawdę też daje radę testowane było nie raz i gadka się klei, euforia na wysokim poziomie, a libido w kosmosie. 8-)
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Osobiście nie próbowałem , kolega recenzuje to na 8/10 w skali cmc
niestety nie umywa się do micro crystal
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Broussard » 7 years ago

Dobre 4-cmc, również jak przedmówca dam 8/10 jest euforia i gadka do dziewczyn sie klei, na pewno produkt warty uwagi.

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hennessy » 7 years ago

W akcji samplowej otrzymałem próbkę - 0,5g 4-cmc Prima sort transparent. Odczynnik badałem nie pierwszy raz, ale skoro akcja samplowa to trzeba dokładnie opisać. ;)

Jeśli chodzi o wygląd, to niestety to już nie jest transparent. Ale mialem wcześniej nieraz przezroczyste 4-cmc i przezroczyste kryształki robią się po kilku dniach białe gdy otwieramy samarkę i dostaje się tam powietrze. Także niestety mały minus dla predzia za przechowywanie - takie przezroczyste sorty trzeba najlepiej próżniowo pakować w mniejsze paki i na bieżąco otwierać nowe, a u preda pewnie wszystko w jednym worze, pare razy otworzyli i transparent zbielał. :mrgreen: Ale odrazu mówię, że nie wpływa to absolutnie na jakość ani moc kryształków, to są tylko walory wizualne, które mają przynjamniej dla mnie najmniejsze znaczenie w tym sporcie. :twisted:

Jeśli chodzi o działanie to niezmiennie prima sort trzyma wysoki poziom, jest euforia, jest gadane jest chęć działania. Warto również na pewno wziąć pod uwage mixy, jakby dorzucić troche henryka to naprawdę robi nam się fajny spidująco-euforyczny mixik. Polecam oral - jak każde 4-cmc czy 4-cec, moim zdaniem najlepiej działają oralnie.

Produkt jak najbardziej polecam, maluteńki minusik za to, że transparent mi "zbielał", ale tak jak pisałem walory wizualne nie maja dla mnie większego znaczenia, liczy się, że moc jest ta sama. :thumbup:
Attachments
4-cmc prima sort.jpg
4-cmc prima sort.jpg (328.35 KiB)
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Produkt z sampelkowej akcji Predzia. Dziękuje bardzo za możliwość testu ^^
Już na wstępie muszę zaznaczyć ze produkt moim zdaniem idealny na dziką noc z chłopakiem
Tuż po aplikacji snifowej <+200mg> momentalne euforyczne i serotoninowe ciepło, dreszcze.
Występuje bardzo wielki skok libido.
Pomysłów na zabawę nie miara ale również z ich realizacją nie ma problemu jak to bywa zazwyczaj z czwórkami.
Dość trzeźwo-zwierzęcy szczyt <trwający ponad godzine> nie ma mowy o przesadzie <Moim zdaniem>.
Efekt utrzymywał się jeszcze przez resztę wieczora w tle.
Kolega wyżej ma racje, kryształki not transparent, lecz nic poza tym, tylko efekt wizualny.
Zastanawiam się czy nie ma tam czasem jakiegoś afrodyzjaku :P
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by lolek20 » 7 years ago

Snow Queen Racja na mnie tak samo działa ta czwóreczka, libido w kosmosie normalnie. 8-) Polecam do miłosnych igraszek. :twisted:

Status:
szczurekcmc
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 494
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by szczurekcmc » 7 years ago

Zacne 4-cmc, szczurki mówią, że jak chodzi o euforie i latanie obrazu to nie są az tak nasilone jak w innych czwóreczkach, np. micro crystal od preda, ale tak jak poprzednicy mówia - libido naprawdę skacze, także szczurek czuje ogromną chęć poznania jakiejś myszki. :lol:

Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

350mg oralnie weszło po 30 minutach. Euforia na poziomie nie z tego świata. Wgniotło w fotel i czułem się taki lekki. Lekki nieogar i silna błogość, ta czwórka to masakrator. Działa około 1,5h. Zjazd to splątanie i rozkojarzenie

Status:
Rudyppz
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 169
Joined: 7 years ago
Reputation: 21

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rudyppz » 7 years ago

Ja libido w górze odczuwam bardziej po 3-cmc ice, ale po tym 4-cmc też na pewno chce sie bardziej niż zwykle. :D Testowane jakiś czas temu, też takie małe kryształki jak na fotce wyżej czyli sort niezmiennie tej samej jakości, fajna fazka do posiedzenia z kumplami i pogrania w fife, sorcik bardziej taki na domówke własnie, nie chciało mi sie po tym nigdzie wychodzić.

Status:
biochemiczny
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 7 years ago
Reputation: 13

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by biochemiczny » 7 years ago

Działa jak czwórka działać powinna. Ostatnio testowano u mnie Moon rocks i transparent. Oba sorty wypadły pozytywnie ale Transparent dał chyba więcej fizycznych odczuć w postaci tego przyjemnego lekkiego rozpływania się w czasie wylegiwania się przy muzyce. Pozytywna czwóreczka.

Status:
globus
Blister
Użytkownik
Posts: 7
Joined: 7 years ago
Reputation: 0

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by globus » 7 years ago

Najlepsze 4-cmc uwielbiam to rozpływanie i nieogar na głowie :)

Status:
Belzebub81
Ssak
Użytkownik
Posts: 77
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Belzebub81 » 6 years ago

mocne 4cmc

czas dzialania 30 minut
0:00 poszla lina do probowki sniff 200 mg
0:10 czuc efekty dosyc mocno rozmazany obraz euforia, lekka stymulacja
0:20 Wieksza chec na muzke, pieknosc muzyki
0:30 powoli schodzi ale stymulacja lekka zostaje
0:40 zeszlo prawie wszystko tylko lekka stymulacja
0:60 brak stymulacji, euforii - przymulenie czas na 2

Ocena substancji 7/10 fajna euforia i nieogar

Dodano 19 maja 2018, o 10:49

dodam STRASZNIE ale to STRASZNIE SCHIZUJACE 4CMC po ciagu np nocka

Status:
rogus
Szczur
Użytkownik
Posts: 27
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by rogus » 6 years ago

Schizujace 4cmc? :E hahahaha co kurwa?niedlugo sam zdam relacje o ile paka doleci :)

Status:
rogus
Szczur
Użytkownik
Posts: 27
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by rogus » 6 years ago

Co miało dojść doszło,takze mysle,ze smialo mozna cos dzialac bez obaw :niewinny:

Nazwa : 4cmc prima sort transparent

Tolerancja laboranta : dwa tygodnie detoksu wiec chyba niska

Dawkowanie : sniff 250mg na początek,pozniej leciało na oko

Ile trzyma : jeden pas startowy to z dobre 40 minut,calosc zamyka sie w godzinke

Działanie : euforia wyjebana w kosmos,libido jeszcze bardziej,gadanka sie wkręca mega z kimkolwiek no i muzyczka sie wkreca magicznie jak to po czwórce :dbz_sangoku:minuta około i zaczyna sie gruba jazda auuu! :E :music_keyboard:

Plusy : euforia predatorowa tzn kosmiczna na wysokim szczeblu,libido skacze jak dobra suka po pasie :sniff:

Minusy : oczka i strasznie drapanie w klamie aż łezka leci "łezka szczęścia" ;)

Króciutki trip : usypalem sobie pas startowy z 250mg,przygotowałem picie na spływy i poleciał samolot :sniff: o kurwa o kurwa o kurwa ale gryzący klef :D nagle bomba,musialem włączyć nute na głośnik i jazda telefon do ręki i dzwonienie do kogoś na bajerke gadalo sie zajebiscie no i po 20 minutach wyjebalem z chaty po ziomka obraz był jak HD na plazmie kinowej :Jupi:

Podsumowanie : dobry klefik nie spodziewałem sie takiej jakości ale predator jak to predator,nie z tej ziemi kosmita klef sprowadza chyba :D

Ocenka : 8/10 bywały lepsze,ale ten jest naprawde spoko,pierwsza liga ze tak powiem :niewinny: na wieczór z dziewczyną lub na balety czy wyjście z ziomkami idealne :tulimy:

A i jeszcze coś,moze czas oczekiwania trwa *** minut,godzin,dni :E ale pamiętajcie nie ma sie co cisnieniowac,cierpliwosc jest kluczem :niewinny: ELOOO ;):yahoo:

a teraz ostatnia lina na dzis,wasze zdrowie ! :sniff: