4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
rogus
Szczur
Użytkownik
Posts: 27
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by rogus » 6 years ago

Latest post of the previous page:

Co miało dojść doszło,takze mysle,ze smialo mozna cos dzialac bez obaw :niewinny:

Nazwa : 4cmc prima sort transparent

Tolerancja laboranta : dwa tygodnie detoksu wiec chyba niska

Dawkowanie : sniff 250mg na początek,pozniej leciało na oko

Ile trzyma : jeden pas startowy to z dobre 40 minut,calosc zamyka sie w godzinke

Działanie : euforia wyjebana w kosmos,libido jeszcze bardziej,gadanka sie wkręca mega z kimkolwiek no i muzyczka sie wkreca magicznie jak to po czwórce :dbz_sangoku:minuta około i zaczyna sie gruba jazda auuu! :E :music_keyboard:

Plusy : euforia predatorowa tzn kosmiczna na wysokim szczeblu,libido skacze jak dobra suka po pasie :sniff:

Minusy : oczka i strasznie drapanie w klamie aż łezka leci "łezka szczęścia" ;)

Króciutki trip : usypalem sobie pas startowy z 250mg,przygotowałem picie na spływy i poleciał samolot :sniff: o kurwa o kurwa o kurwa ale gryzący klef :D nagle bomba,musialem włączyć nute na głośnik i jazda telefon do ręki i dzwonienie do kogoś na bajerke gadalo sie zajebiscie no i po 20 minutach wyjebalem z chaty po ziomka obraz był jak HD na plazmie kinowej :Jupi:

Podsumowanie : dobry klefik nie spodziewałem sie takiej jakości ale predator jak to predator,nie z tej ziemi kosmita klef sprowadza chyba :D

Ocenka : 8/10 bywały lepsze,ale ten jest naprawde spoko,pierwsza liga ze tak powiem :niewinny: na wieczór z dziewczyną lub na balety czy wyjście z ziomkami idealne :tulimy:

A i jeszcze coś,moze czas oczekiwania trwa *** minut,godzin,dni :E ale pamiętajcie nie ma sie co cisnieniowac,cierpliwosc jest kluczem :niewinny: ELOOO ;):yahoo:

a teraz ostatnia lina na dzis,wasze zdrowie ! :sniff:

Status:
dududu
Dyletant
Użytkownik
Posts: 1
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dududu » 6 years ago

Wygląd to przeźroczyste kamyczki? Coś jak sort u altersów/13/rchema?

Status:
Ghost
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 366
Joined: 6 years ago
Reputation: 42

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ghost » 6 years ago

Z planety Predatora laboratorium badało już :


# 4cmc BIG Cristal Prima Sort
[Dawno było. Zanim trafiłem na Preda obadano ze trzy czwórki ale nie rozumiałem dlaczego ludzie się tym tak jarają. Jak przebadałem ten sławny sort to zrozumiałem]


# 4cmc Microcrystals Prima Sort
[Niby to samo co BIG Cristal ale w większym rozdrobnieniu. Subiektywne odczucia były nieco lepsze w tym
]

# 4cmc Cristaline Powder Prima Sort
[Jak rynek czwórek zdziadział to po dłuższej przerwie zbadano 4cmc powder, który miało wielu dobrych dostawców. Obawy były, że jak nawet kryształ 4cec sprzedawano jako 4cmc to co tam za odpady i resztki przemielono... Próba przyniosła mega pozytywne wyniki. Śmiem twierdzić że do tej pory jeden z lepszych sortów]

# 4cmc Moon Rocks Prima Sort
[Wyglądali tak ładnie że jak tu nie badać. Niezły. Aktywny. Ale jakby inna barwa działania niż wyżej wypisane. Pewniak - WZÓR dla 4CMC]

(oraz wiele odmian 4cec... A niech mnie że niektóre były kozak że był czas że nie 4cmc a 4cec właśnie analizował laborant)

Ghost Laboratory PRZEBADAŁO więc:


### 4CMC Prima Sort Transparent ###[/b]

Na pierwszy rzut oka myślał laborant że to 4cmc Moon Rocks.

(po badaniu oznajmiam - to inny sort)

Kryształki dość duże, zwarte z minimalna ilością drabinek. Ostre krawędzie i gładziutkie jak szkiełko ściany miejscowo z takim matowo białym nalotem. Wygląda bardzo atrakcyjnie!

Kryształ dobrze pokruszył się w palcach i widać było lekko złoto-słomkową barwę na pokruszonych bryłkach - taki lekko zloty odcień.

Wrzucono do kolby badawczej 250mg i zalano wodą. Przy pierwszych efektach fizycznej lekkości o zmiany percepcji uskutecznił laborant 150mg sniff.

Tu nie ma się co rozpisywać - klasyka... Chlorowe pieczenie, łzy i przytkana dwururka wentylacyjna. Spływa znośnie - lekko słona drapiącą gardło klucha.

Nieprzytomności wynikające z tej ROA nie są tragiczne. Może ze 3 minuty i zdrów.

Efekt po chęci akceleracji snifem rozwinął się dość szybko.

W kilka minut przyszło rozładowanie napięcia po przesadnym vapo popołudniu. Błogość, lekkość, rozpływanie się i spokojne pozytywne myśli. Chęć na spoczynek i muzykę przy komputerze.

Z niebywałą ciekawością laborant skacze po necie czytając jakieś strzępy z różnych dziedzin a wszystko jakby na raz.

Obraz trochę rozmazany z mozaikowanymi barwami. Obraz dzieli sie jakby na fragmenty, które skokowo z mniejszym lub większym opóźnieniem dołączają pluwająco do całości.

Napęd ruchowy zmniejszony. Mniejsze chęci do jakiejś aktywności. Równowaga lekko zaburzona a ruchy powolne i mniej spontaniczne.

Jeśli chodzi o tzw. EUFORIĘ...
Doświadczenia mojego Naczelnego Laboranta wskazują że w tym przypadku profil działania jest bardziej sedacyjny. Euforią bym tego nie nazwał, ale taki "wewnętrzny spokój i samoistna radość".

Jestem z jakiejś innej bajki. Nie badał bym 4cmc przed większym spotkaniem z ludźmi, którzy nie wiedzą co to 4CMC. Często nie rozumiem tych historii o euforycznej aktywności działania, gadaniem takim że telewizja wymięka a ludzi sie uwielbia i chcę się z nimi być, a jak już płeć przeciwna na horyzoncie to załącza się seksualny oprawca.

Efekty specjalnie po aplikacji to coś koło 1h. Ale jeszcze spoczynek w wyrku jest taki jakby przyjemny.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2951
Joined: 7 years ago
Reputation: 2033

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by predatorRC » 6 years ago

Ghost wrote:
6 years ago
Z planety Predatora laboratorium badało już :


# 4cmc BIG Cristal Prima Sort
[Dawno było. Zanim trafiłem na Preda obadano ze trzy czwórki ale nie rozumiałem dlaczego ludzie się tym tak jarają. Jak przebadałem ten sławny sort to zrozumiałem]


# 4cmc Microcrystals Prima Sort
[Niby to samo co BIG Cristal ale w większym rozdrobnieniu. Subiektywne odczucia były nieco lepsze w tym
]

# 4cmc Cristaline Powder Prima Sort
[Jak rynek czwórek zdziadział to po dłuższej przerwie zbadano 4cmc powder, który miało wielu dobrych dostawców. Obawy były, że jak nawet kryształ 4cec sprzedawano jako 4cmc to co tam za odpady i resztki przemielono... Próba przyniosła mega pozytywne wyniki. Śmiem twierdzić że do tej pory jeden z lepszych sortów]

# 4cmc Moon Rocks Prima Sort
[Wyglądali tak ładnie że jak tu nie badać. Niezły. Aktywny. Ale jakby inna barwa działania niż wyżej wypisane. Pewniak - WZÓR dla 4CMC]

(oraz wiele odmian 4cec... A niech mnie że niektóre były kozak że był czas że nie 4cmc a 4cec właśnie analizował laborant)

Ghost Laboratory PRZEBADAŁO więc:


### 4CMC Prima Sort Transparent ###[/b]

Na pierwszy rzut oka myślał laborant że to 4cmc Moon Rocks.

(po badaniu oznajmiam - to inny sort)

Kryształki dość duże, zwarte z minimalna ilością drabinek. Ostre krawędzie i gładziutkie jak szkiełko ściany miejscowo z takim matowo białym nalotem. Wygląda bardzo atrakcyjnie!

Kryształ dobrze pokruszył się w palcach i widać było lekko złoto-słomkową barwę na pokruszonych bryłkach - taki lekko zloty odcień.

Wrzucono do kolby badawczej 250mg i zalano wodą. Przy pierwszych efektach fizycznej lekkości o zmiany percepcji uskutecznił laborant 150mg sniff.

Tu nie ma się co rozpisywać - klasyka... Chlorowe pieczenie, łzy i przytkana dwururka wentylacyjna. Spływa znośnie - lekko słona drapiącą gardło klucha.

Nieprzytomności wynikające z tej ROA nie są tragiczne. Może ze 3 minuty i zdrów.

Efekt po chęci akceleracji snifem rozwinął się dość szybko.

W kilka minut przyszło rozładowanie napięcia po przesadnym vapo popołudniu. Błogość, lekkość, rozpływanie się i spokojne pozytywne myśli. Chęć na spoczynek i muzykę przy komputerze.

Z niebywałą ciekawością laborant skacze po necie czytając jakieś strzępy z różnych dziedzin a wszystko jakby na raz.

Obraz trochę rozmazany z mozaikowanymi barwami. Obraz dzieli sie jakby na fragmenty, które skokowo z mniejszym lub większym opóźnieniem dołączają pluwająco do całości.

Napęd ruchowy zmniejszony. Mniejsze chęci do jakiejś aktywności. Równowaga lekko zaburzona a ruchy powolne i mniej spontaniczne.

Jeśli chodzi o tzw. EUFORIĘ...
Doświadczenia mojego Naczelnego Laboranta wskazują że w tym przypadku profil działania jest bardziej sedacyjny. Euforią bym tego nie nazwał, ale taki "wewnętrzny spokój i samoistna radość".

Jestem z jakiejś innej bajki. Nie badał bym 4cmc przed większym spotkaniem z ludźmi, którzy nie wiedzą co to 4CMC. Często nie rozumiem tych historii o euforycznej aktywności działania, gadaniem takim że telewizja wymięka a ludzi sie uwielbia i chcę się z nimi być, a jak już płeć przeciwna na horyzoncie to załącza się seksualny oprawca.

Efekty specjalnie po aplikacji to coś koło 1h. Ale jeszcze spoczynek w wyrku jest taki jakby przyjemny.


4CMC BIG CRYSTAL ON THE WAY !
ONE AND ONLY

Status:
Ghost
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 366
Joined: 6 years ago
Reputation: 42

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ghost » 6 years ago

Ale kojarzę, że był kiedyś już taki sort o ile sie nie mylę - jeden z pierwszych na sklepie.

Status:
klimala
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by klimala » 6 years ago

jestem po pierwszych testach tej substancji, zgaduje że 4cmc ma tolerke krzyzowa z 3cmc więc zaznaczam, że przerobiłem 6g 3cmc w kilka dni poltora miesiaca temu wiec mam jakąś tam tolerke

sniff, około 250-300mg w dwururke, czuć wejście po 2 minutach, od razu chce sie wstać i tańczyć, muza zajebiście brzmi, lekkie pykanie w uszach jak to jest zazwyczaj przy większych dawkach, a ja mimo tolerki byłem bardzo dobrze wystrzelony, wystrzał euforii nie był taki mocny, ale to pewnie przez mój tryb życia i to, że po ostatnim nie regenerowałem sie zbyt dobrze i mam wybrakowany mózg pod tym względem :^)

czas trwania to jakieś 45 minut, peak to tak z 20, przez nastepna godzina dosyc spox pobudzenie, ogólnie poprawiony humor itd.
libido mi nie skoczyło jakoś specjalnie
po tych ok 25-30 minutach od wejścia bardziej wolałem pisać z ludzmi i zamulać nić cokolwiek innego, chęć do przywalenia następnej krechy jest, ale nie aż tak jak przy 3cmc, mam kilka worów różnego cmc i jakoś narazie nie chce mi sie zarzucać, za kilka dni mam wolne i postaram sie spróbować reszty 4-cmc od tego vendora

zaznaczam tez, ze nie jestem zadnym ekspertem, przrobiłem łącznie moze z 10mg 4cmc w życiu w ciągu paru lat

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Legend » 6 years ago

klimala, będę powtarzał do znudzenia... 4cmc tylko oral! Sniff nie daje nic, dopiero jak spływ zejdzie to się ładuje !
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
klimala
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by klimala » 6 years ago

josiek wrote:
6 years ago
klimala, będę powtarzał do znudzenia... 4cmc tylko oral! Sniff nie daje nic, dopiero jak spływ zejdzie to się ładuje !
no właśnie myślałem nad wzięciem 4cmc oralem i dosniffowanie ewentualnie na wejściu, albo zajebać bombe 4-cmc i dociągać 4-cmc
powiedz mi, bo pewnie sie znasz, pytałem już w dziale preda, ale tutaj będzie bardziej odpowiednio, jak dobrze zbombic sie czwórka?
kiedyś miałem wspaniałe sorty, które ostro klepały, nie brałem tego w ogóle przez jakieś 2 lata i teraz jak już zamówiłem to sie chce pobawić, ile MG oralu? mam już lekką tolerke, po 6g 3cmc i dzisiejszym wciąganiu 4cmc (później jeszcze 2 krechy dorzuciłem różnych sortów), napisz mi co i jak, wielki dzieki z góry

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by GrzybeQ » 6 years ago

josiek wrote:
6 years ago
klimala, będę powtarzał do znudzenia... 4cmc tylko oral! Sniff nie daje nic, dopiero jak spływ zejdzie to się ładuje !
Josiek proszę, nie osłabiaj mnie. Przy snifie po prostu serotonina ładuje się na 30% ale nora i dopa na 100%. Raz w życiu zjadłem bombkę 4-ki jak i znajome szczurki. Po czym poznać wyczesaną 4kę? Po tym, że po sniffie działa jak turbo 3ka + nuta znieczulającej serotoniny. Czyli po co sniffujemy? Żeby pierwsze skrzypce grała D-O-P-A-M-I-N-A, czyli to co tygryski lubią najbardziej. I dlatego wiele osób tylko sniffuje.

klimala, Transparent to jest najsłabszy sort u kosmity, przesiądź się na inne czwórki. 200mg do napoju i pijesz, po 30 min sniff 100-150mg i jest bajka. Dawkowanie zawsze sobie każdy ustala metodą prób i błędów.

Status:
klimala
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by klimala » 6 years ago

GrzybeQ wrote:
6 years ago
josiek wrote:
6 years ago
klimala, będę powtarzał do znudzenia... 4cmc tylko oral! Sniff nie daje nic, dopiero jak spływ zejdzie to się ładuje !
Josiek proszę, nie osłabiaj mnie. Przy snifie po prostu serotonina ładuje się na 30% ale nora i dopa na 100%. Raz w życiu zjadłem bombkę 4-ki jak i znajome szczurki. Po czym poznać wyczesaną 4kę? Po tym, że po sniffie działa jak turbo 3ka + nuta znieczulającej serotoniny. Czyli po co sniffujemy? Żeby pierwsze skrzypce grała D-O-P-A-M-I-N-A, czyli to co tygryski lubią najbardziej. I dlatego wiele osób tylko sniffuje.

klimala, Transparent to jest najsłabszy sort u kosmity, przesiądź się na inne czwórki. 200mg do napoju i pijesz, po 30 min sniff 100-150mg i jest bajka. Dawkowanie zawsze sobie każdy ustala metodą prób i błędów.
no kurwa w koncu mi ktoś napisal ktory sort jest mocny a ktory slaby

mam moon rocks najwiecej, jak z jego siłą?

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by GrzybeQ » 6 years ago

klimala wrote:
6 years ago
no kurwa w koncu mi ktoś napisal ktory sort jest mocny a ktory slaby
mam moon rocks najwiecej, jak z jego siłą?
Wy****ie cie na księżyc :D Tak na serio to jeszcze nie testowałem obecnych czwórek, ale wszystko jest dwa razy mocniejsze od transparenta. Wal sniff 150mg Moonrocka i będziesz wszystko wiedział a nie czaj się jak szpak na czereśnie.

Status:
efinek
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by efinek » 6 years ago

0.5g zaladowane do probowki wypelnionej sokiem. T+25 brak efektow.
generalnie to nic nie mam wspolnego z tym forum, lubie sobie tak popisac bzdury posmiac sie z tych narkomanow, wszystko wymyslam

Status:
efinek
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by efinek » 6 years ago

efinek wrote:
6 years ago
0.5g zaladowane do probowki wypelnionej sokiem. T+25 brak efektow.


Przepraszam juz sie poprawiam. Dlugo sie ladowalo, ok godziny, euforia zajebista i to plywanie obrazu ... 9/10
generalnie to nic nie mam wspolnego z tym forum, lubie sobie tak popisac bzdury posmiac sie z tych narkomanow, wszystko wymyslam

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by OomAmee » 6 years ago

To faktycznie długo. Może na pełen bebeszek zarzuciłeś? :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Legend » 6 years ago

efinek, a Jak masz jeszcze, to porównaj że sniffem. Bombki długo się lądują. Pozatym jak coś jadłeś, to to wpływa na ładowanie się
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
efinek
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

4-CMC PRIMA SORT Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by efinek » 6 years ago

josiek wrote:
6 years ago
efinek, a Jak masz jeszcze, to porównaj że sniffem. Bombki długo się lądują. Pozatym jak coś jadłeś, to to wpływa na ładowanie się
sniff do probowki praktycznie nie odczuwallny, moze szklo co najwyzej podrapie.
generalnie to nic nie mam wspolnego z tym forum, lubie sobie tak popisac bzdury posmiac sie z tych narkomanow, wszystko wymyslam