4-HO-McPT

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

4-HO-McPT

Unread post by 4mmc » 7 years ago

4-HO-McPT
jest syntetycznym tryptaminy. Bardzo mało istnieją dane o właściwościach farmakologicznych, metabolizmu i toksyczności 4-HO-McPT więc jest to wyjątkowa okazja, aby zbadać jego właściwości.
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Neo
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 90
Joined: 7 years ago
Reputation: 14

4-HO-McPT

Unread post by Neo » 7 years ago

Sniff 50 mg, euforia, muzyka jak z kosmosu

Peak trzyma wizualnie 2h , a czas mentalnej poprawy nastroju to kilka godzin, ze wzgledu na antagonizm rec 5hta


Co ciekawe, każda raja w nos działa z taką siłą jak trza. Próbowałem za przeproszeniem w dupe 50 mg to zero efektu, próbowałem oral taka sama ilość też nie działa. Ewenement. Działa tylko ten kurewski sniff ze spływem wykręcającym ryja jak gościowi po pixaxxh na gabberze z końca lat 90 czy santanie na woodstock 69 podczass wykonywania Evil Ways.

Status:
Riot
Szczur
Użytkownik
Posts: 16
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

4-HO-McPT

Unread post by Riot » 7 years ago

Bardzo fajna tryptamina, tolerancji nie winduje, wjazd na ciało mały, działa krótko (u mnie peak jakieś ~30min, potem prawie całkowicie schodzi i zostaje jeszcze przez jakiś czas tryptaminowy headroom). Jak dla mnie dobra każdą okazje, fajnie podbija odczuwanie muzyki np na koncertach (przed sniff, po jesteśmy praktycznie trzeźwi i można śmiało rozmawiać z ludźmi nie w temacie) dobra na szybkiego niezabowiązującego tripa w środku tygodnia, dobrze się sprawdza jako podkład do zioła.

wady- jak Neo wspomniał sniff wykręca ryjec

Status:
Poniacz
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 241
Joined: 7 years ago
Reputation: 98

4-HO-McPT

Unread post by Poniacz » 7 years ago

Jak to działa efekty? i dawki na pierwszy raz z tym? bo jak dotąd to tylko były ketony
Kra krę mija. Lis ma norę, kret ma ryja. Idę i nos trę. Omijam tę krę. Nie idę tym torem, bo tu lis ma norę.
Kra krę omija. Kret ma ryja. Tu lis ma norę. Ominę ten tor. A ja nos trę.

Status:
Riot
Szczur
Użytkownik
Posts: 16
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

4-HO-McPT

Unread post by Riot » 7 years ago

Działa dość podobnie do 4-ho-mipt, acz trochę inaczej. W sumie można śmiało ładować 50mg, ale jak nie miałeś styczności z sajko to polecam 25mg żeby obadać co to mniej więcej jest, potem sam zobaczysz

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

4-HO-McPT

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

To była taka super tryptaminka, która działała tylko nosem, wyjatkowa czwórka :/ A jej szczególną wyjatkowością był bardzo krótki peak, czyli taki mini trip jesli nie ma się czasu na pełnego albo po prostu szuka coś takiego co poprawia wizję, piękne kolory bez mentalnego wejścia :) Szkoda, że tylko Demoon'a było stać na takie dziwności w swoim sklepie a nie tylko cmcki, hexeny :( Łezka w oku się kręci jakie to kiedyś były czasy :P
Last edited by tryptodyso 6 years ago, edited 1 time in total.
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

4-HO-McPT

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów :D

A choć Wilk mnie przekręcił, to i tak tęsknię za nim.
Mógłby już wyleźć z tego lasu.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
animeversa
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 86

4-HO-McPT

Unread post by animeversa » 5 years ago

jak ktoś to ma w szafce jeszcze, albo dostęp do tego proszę o privnotke z kontaktem, najlepsza trypta jaką jadłem

raz od chinola.dostałem sampel 0.5g, na wage 100mg doszedłem do 70-80mg bo w nosie taki armageddon jakbym sproszkowaną sól himalajską wciągał zalaną domestosem i acetonem. Rozmkminy tak nieziemskie, że od tamtego momentu (1.5y temu) zacząłem się zastanawiać czy uda mi się skończyć kiedyś z RCkami. Chcę tego raz jeszcze spróbowac, proszę c:

pzdr

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

4-HO-McPT

Unread post by NieZwyczajnie » 5 years ago

animeversa wrote:
5 years ago
doszedłem do 70-80mg
Po takiej dawce większość tryptamin zapewni ci niezłe przeżycia... Walnij 5 tabsów HOMiPT'a i osiągniesz podobny stan.

Status:
animeversa
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 86

4-HO-McPT

Unread post by animeversa » 5 years ago

NieZwyczajnie, Nie bede bulić takich cen za 5 tabsów miprocyny u naszych vendorów.

Metocykloprocyna miała inne działanie sposród inncyh trypamin, speedowala, napędzała umysł i w moim przypadku usuwała schizy, typu że coś sie zaraz stanie i grozi mi niebezpieczeństwo. 80mg McPT porównuje (ten od chinola) do 100mg miprocyny tylko, że z bodyloadem 5 min i peakiem dwie godziny. Mikrodawki na miasto też pięknie pokazywaly miasto.

pozdro <3

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

4-HO-McPT

Unread post by DragonJe DMT » 5 years ago

Pamiętam ten sort :D
Sniff był jak powykrecany :D
Aż buzowało w klamie.
I to dzikie wejście .
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)