4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Cannadyjczyk
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 169
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Cannadyjczyk » 3 years ago

Latest post of the previous page:

predatorRC wrote:
3 years ago
Readyrock wrote:
4 years ago
prădătorRC, hello !! when you add again in shop 4 ho met ?
Today :E

Produkt jest ponownie dostępny :thumbup:
:ugeek: :geek: ni
W następnym zamówieniu 10 będzie na pewno dodane... :mrgreen: :mrgreen:


Zapowiadają się mile wrażenia i super przygody przy zwiedzaniu :idea: :E :E :E

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 3 years ago

Bardzo polecam tryptaminkę, relaksuje, odpręża i cieszy.
Psychodelik ma potencjał,dobra zabawa po jednej, gwarantowana :)
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Psychotune
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 122
Joined: 3 years ago
Reputation: 63

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Psychotune » 3 years ago

Co: 4-ho-met/metocyna/prorok jak to się parę lat temu mówiło

IUPAC: 4-Hydroxy-N-methyl-N-ethyltryptamine
Cas: 77872-41-4

Wzor sumaryczny: C13H18N2O

Ile: przyjęta jedna tabsa. Miały być dwie i pewnie wtedy bardziej byłbym w stanie wystawić ocenę. Dla wprawionego psychonauty jedna to jednak za malo

ROA: oral - nie wiem jakie wypełniacze tam siedza wiec wolałem połknąć niż mieć nieprzyjemne uboki

Czas dzialania: 3-4 godziny. 4 to bardziej od przyjęcia wraz z wczytywaniem się substancji

Wyglad: fioletowa mala pilla. Zresztą jest zdjęcie na stronie predatora. Ja zdjęcia nie posiadam gdyż nie fotografuje wyglądu substancji

S&S - noc, dom, spokoj, cisza z parnerka przy boku

Opis:

Na wstępie chce zaznaczyć że zjadłem w życiu juz naprawdę dużo psychodelików i moja opinia nie będzie w pełni rzetelna dla nowych trippowiczow:

T + 30min - nic nie czuć. Lekki bodyload może co najwyżej. Kolory wydają się lekko wyostrzone ale to jedynie gdy o tym pomyślę, skupię się na nich, nie ma zalewu fraktali. OEV-y ledwo dostrzegalne, CEV-y praktycznie nie występują. Pomiędzy tym a drugim punktem na chwilę zachcialo mi się spać.

T + 45min - lekkie rewolucje żołądkowe. Jeśli chodzi o silniejsze wrażenia z tripa to ich brak- zarówno mentalnie jak i wizualnie, jedynie kolory lekko podbite. Partnerce jest gorąco i duszno wiec również czuje jedynie bodyload. Po chwili zaczyna robić się trochę mroczniej (co jest akurat charakterystyczne dla ho-met'a i kilku innych psychodelikow)

T + 1h - zaczyna coś wchodzić ale bardzo subtelnie. Patrząc na teledysk wyostrzone kolory, telefon tez lekko się wygina. Firanka w oknie faluje. Nie jest to efekt oszalamiajacy ale coś trochę czuć choc w porównaniu do innych to dawka w tej pilli dla mnie okazuje się być raczej zbyt mala. CEV'y w postaci migotania zaczynają się objawiać ale tak samo jak powyżej- bardzo subtelnie.


T + 1.5h - Musiałem wyjsc z psem... spacer nie nalezal do przyjemnych - to znaczy nie czułem nic specjalnego poza lekkim wyostrzeniem kolorów a spacery nocą po srogiej dawce psychodelików nalezaly do jednych z moich ulubionych czynnosci pod wpływem tych substancji. Coraz bardziej przekonuje się ze dla mnie te 20mg to dawka ktora nie powala i spokojnie mógłbym jeszcze ze dwie dorzucić (gdybym mial a nie chciałem juz załączać innego sajko)


T+2h - Aktualnie powinienem być na peaku i w środku psychodelicznych wymiarów, jednak nie liczę juz na to ze cokolwiek się zmieni w tym aspekcie. Za dużo czasu minęło od przyjęcia żeby miało mi jeszcze mocniej wjechać. Kolory są dalej trochę poprawione ale nie ma efektu wow, tak samo dźwięk- miło slucha się muzyki ale to jak dla mnie nieporównywalnie gorsze niż po kilku sztukach 1p

T + 3h - siedzimy z parnerka w kuchni rozmawiajac o sprawach życiowych oraz doczesnym życiu. Peak wjechał trochę na mentalne odczucia, inaczej pewnie tej rozmowy by nie było... jednak ani ja ani partnerka nie jesteśmy w stanie porównać tego do 1p... zresztą ciezko porównać tryptaminy które są zupełnie inne mentalnie i kolorowo.

T + 4h - zaczyna puszczać. Nie było efektu fajerwerków tak jak juz po godzinie bylem przekonany ale nie byl to tez w pełni stracony czas. Myślę że dużo by nas ominęło gdyby nie ta rozmowa - od serca, z uczuciem i tak wielka gama emocji ze nie jestem w stanie ich wszystkich opisać. Ho-met otworzył nam umysły pomimo braku otwarcia efektów wzrokowych.

W tym miejscu w zasadzie mogę skończyć opis tripa. Dalej juz nic się nie działo i byłoby to laniem wody, pamiętając ze musze wstać dzis do pracy po około 5h od przyjęcia substancji (tak żeby jej nie gasić w pełni) zarzuciłem kwetiapine i Clony.

Zalety:

- Ho-met jako sam w sobie ma bardzo dużo zalet. Ciężko wymienić mi je wszystkie w oparciu o tego tripa gdyż dawka dla mnie była niewystarczająca.

- Poprawa kolorów otaczających nasz świat

- Mentalność na poziomie miłości do wszystkiego i poczucia szczęścia co dalo nam tez porozmawiać w inny sposób

- Poprawa odbioru muzyki. Zmiana go - Shpongle brzmiały jeszcze bardziej tajemniczo i nienaturalnie. W zasadzie każdy rodzaj muzyki byl odbierany inaczej, z większą głębia

- latwa i szybka aplikacja

- bardzo przyjemny afterglow. Do tej chwili po przespaniu 6h kolory dalej są wyostrzone a słońce które akurat swieci daje kolejne powody do rozmyślań na punkcie egzystencjonalnym, można powiedzieć że to taki antydepresant w tablecie ktora łyka się raz na jakiś czas a nie jak te wszystkie zjebane SSRI miesiącami codziennie.


Wady:

- Za mala dawka w pillsie. Chociaż dla początkujących na pierwszą podroz pewnie będzie ok - nie zrazi ich do kolejnych a pokaze co psychodeliki mają do zaoferowania. Jak dla mnie była ona za mala

- Dość mocny bodyload. Odnoszę wrażenie że bodyload ho-met'a jest znacznie silniejszy niż ho-mipt'a. Może to być personalne ale ilekroć mam w niedługim odstępie czasowym obie te substancje odnoszę wrażenie że ho-mipt ma lżejszy bodyload za to ho-met daje znacznie większy afterglow. ( Biegunka, duszności, gorączka - partnerka przez chwilę poczuła się jakby miała COVID xD )

- Brak możliwości odmierzenia sobie dawki co do miligrama, z tego właśnie powodu zdecydowanie wolę proch (ale to akurat nie do końca wada a po prostu taki urok pilli)

- Krotko trzyma co dla mnie jest wada i mogłoby być tak z 2-3h dłużej

- jak zwykle po serotoninergikach czy stimsach wystepujacy u mnie "jadlowstret" oraz "wodowstret". Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane ze agonizm powyższych odrzuca od wody i żarcia a anonizm receptorów GABA (jako chyba jedyny) do żarcia przyciąga... no jeszcze
CB1 oraz CB2.


Podsumowanie:

Jak juz kilka razy wspominałem dawka jednej pilli była dla mnie za mala. Po dziesiątkach podróży psychodelicznych ta magia w małych ilościach juz trochę znika...

Dla całkowicie początkujących myślę że dawka byłaby odpowiednia - a inni zawsze mogą wrzucić dwie lub trzy wiec to nie jest jako taka wada...Aczkolwiek uważam że dla tych którzy podróżowali/ podróżują dużo znacznie lepiej nada się proch który samemu można odważyć i dobrać pod siebie.
W pewnym momencie żałowałem ze oddałem partnerce ta druga pille bo pewnie 40mg wystarczyłoby dla dużo większych efektów i pozwoliło poczuc moc proroka... ale wtedy pewnie pokaralby mnie za egoizm ;) a tak przynajmniej odbyliśmy szczera rozmowę

Ocena subiektywna przy przyjętej dawce - 6/10

Ocena sortu i tego czy to faktycznie ho-met a nie inna tryptamina - 9+/10

I oczywiście rozumiem ze te pille są robione tak żeby nie przerosły laika

Dzięki za przeczytanie. Udanych tripow po wielu różnych wymiarach
Pamiętaj zawsze zrobić próbę uczuleniowa!
Lepiej 2h poczekać niz wylądować 3m pod ziemia

Status:
whatthatgirl
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by whatthatgirl » 3 years ago

W związku z tym ze Ciężko mi dostac 4-ho-met , chce zamówić grzybki , ktoś mi napisze różnice i jak dawkować? brałem tylko hometa ,? czy Trip jest podobny czego się spodziewać?

Status:
Anonim74
Newbie

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim74 » 3 years ago

Polecam jak najbardziej ta tryptamine. Zajebiste visuale, polecam naprawdę. Zarzucilem pół na spróbowanie (też set&setting nie było na tyle dobre żebym więcej zarzucał) i to jest zajebiste nawet pół tabsy daje fajne efekty że zarzucilem 2 pół co jakoś pewnie mocno nie podniosło ale na pewno przedłużyło. Następnym razem w sprzyjających warunkach 1, 1,5 bym zarzucił. Naprawdę polecam. Petardaaa :D

Status:
Tylko Wiadra
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 43
Joined: 4 years ago
Reputation: 11

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Tylko Wiadra » 3 years ago

euforycznie w chuj

szczena wygina, oczy 5 zl

Status:
Anonim70
Newbie

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

predatorRC, ale mnie to zgniotło wczoraj wieczorem...zastanawiam się czy pillsa pillsie nie równa czy 20mg robi już taki rozpierdol.

magia.. :E :E :E :E
bardzo długo się ładowało bo chyba ponad godzinie- na samym początku cholerne gastro pierwsze wizuale i to na kiblu. juz byłem bliski dołożyć następną...naszczęście tego nie zrobiłem...

Potem zaczęło się niewinnie,znośnie zmiany kontrastu od ciepłych kolorów ,które dawały mi poczucie bezpieczeństwa i szczęscia ,po ciemne i jakiś mroczne ,które wtedy rozumiałem ,że nie jest miło i przyjemnie i nie chce już ich oglądać.. ale w szczycie peaku nie byłem w stanie kontrolować co i jak :D
troche fazę sobie psułem bo obawiałem się ,że ktoś mnie zobaczy w takim stanie (któryś z domowników)...
lot przez galaktyki lata świetlne,przemyślenia,ogólnie doszedłem do wniosku ,że bóg na pewno jest był obok i zawsze będzie -jest duzo potęzniejszy niż ten ,który znamy z religii ,wszystko ma swój cel i porządek działa jako system :D najlepsze jest to ,że ciagłe słyszałem jakby "dźwięki z budowy" a raczej to nie możliwe bo mieszkam na perfyferiach a był piątek i to około 22:00 wtedy rozkminiłem ,że słyszę ,że nasza planeta się dopiero- tak naprawdę zaczyna i rozbudowuje( rozwija ). myślę,że to bilet na podóż dla naszej duszy niż jak dla samego ciała jest potęzniejsze i dużo mocniejsze niż to co zazwyczaj badałem.
Magia ogolnie chętnie powtórze ale w lepszych warunkach bez czynników drażniących/ psujących lot.

ogólnie najciężej opisać mi tripa na tym bo za wiele się działo...
chaos ale raczej bez ataków paniki ...

ocena 10/10 i nie jest to zabawka dla każdego :D trzeba zadbać o nastawienie mentalne i odpowiednie warunki .
współczuje komuś kto by to załadował gdzieś w klubie lub chociaż w mieście poza domem :E :E :E

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by insanemaid » 3 years ago

4ho met piękna substancją chętnie bym polatała na tej tryptaminie fajnie się bawiłam na tym,ciekawe jak teraz z jakością czy dalej takie dobre :)

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by insanemaid » 2 years ago

4 Ho met jedna z moich ulubionych tryptamin,wizualne,wyostrzenie kolorów,czuć fajna euforię,śmiechawa,ja bardzo lubią ta tryptamine

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2951
Joined: 7 years ago
Reputation: 2033

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by predatorRC » 2 years ago

szalona pokojówka wrote:
2 years ago
4 Ho met jedna z moich ulubionych tryptamin,wizualne,wyostrzenie kolorów,czuć fajna euforię,śmiechawa,ja bardzo lubią ta tryptamine
tylko ze dwie, trzy trzeba by miało to sens według mnie :twisted:
ONE AND ONLY

Status:
Serd
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 16

4-HO-MET 20MG PELLETS Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Serd » 2 years ago

Albo robić przerwy - tolerancja na tryptaminy szybko rośnie ,ale również szybko spada. Po 2tyg tolerka w 100% się resetuje
Po 7 dniach nawet po 20mg jest świetny efekt.