4-HO-MET - metocyna

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MET - metocyna

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Latest post of the previous page:

astra wrote:
4 years ago
4homet jest lżejszy niż 4homipt
4homipt nie robi mi sieczki z bani praktycznie wcale.
Ale mam szacunek do psychodelikow i swojego zdrowia, dlatego nie chce przesadzic z nowa substancja.
pannaAnna, astra, dziekuje za odpowiedzi, podkrecam dawke wejsciowa do 40mg :D
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 148
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

4-HO-MET - metocyna

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

DupaBladaiTyle, Sieczka to raczej złe słowo, choć nie da się zaprzeczyć że potrafi ją wywołać.
Homipt ma mroczniejszy klimat. Jest fajny i przyjemny ale mniej "przyjazny" od innych trypci. Jak porównasz to może zauważysz :D
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MET - metocyna

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

pannaAnna, tak. Slyszalem ze homet ma wlasnie najlzejszy headspace ale nie mozna go itak lekcewazyc, bo moze pokazac pazur.

Ja juz mam inne nastawienie w glowie teraz praktycznie bo kazdej substancji, mozna powiedziec ze doswiadczenie trzymania glowy na karku wzroslo w znacznym stopniu.

Z tryptamin bralem tylko 4homipt i 4acodet, wiec nie moge sie doczekac mahometa :)
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
matchrzan
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 346
Joined: 4 years ago
Reputation: 154

4-HO-MET - metocyna

Unread post by matchrzan » 4 years ago

DupaBladaiTyle, koniecznie zdaj trip raport :D
Popapeo, popapeo, popapeo atamej
Fohto pa chlep, a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MET - metocyna

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Od: TRRC

Ilość Zamawiana:1G

Nazwa produktu: 4-HO-MET

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Bialy proszek, jak maka

3.jpg
3.jpg (10.39 KiB)

ROA: Bombka (kapsulka)

Czas działania: Peak ok. 2.5h

Tolerancja: Mala, 8 dni wczesniej przyjete 4mg DOC'a. Ostatnia tryptamina (4-HO-MIPT) miesiac temu

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: 40mg

Profil działania:

Jednym slowem to WYJEBANYWHUJ!
Pelne doznania psychodeliczne. Usmiech na twarzy i napady smiechu, co mi sie rzadko zdarza.
Uczucie euforii bylo porownywalne do MDMA, a momentami nawet wieksze.
Lecz byl to inny rodzaj euforii, bardziej imprezowy oraz aktywniejszy od MDMA.
Pojawilo sie tez calkiem spore uczucie empatii, lecz w wiekszym stopniu do bliskich, a nie do wszystkiego jak to ma miejsce w M-ce.

Wszystkie zmysly bardzo wzmocnione.
Dotyk i nawet chodzenie sprawiaja ogromna przyjemnosc.
Zapach wiosny oraz cwierkanie ptakow powoduja euforie oraz nostalgiczne wspomnienia, kierujace do wspominania pieknych chwil z zycia zarowno przeszlych jak i terazniejszych.
Pojawila sie tez tesknota za druga polowka, ktora niestety nie byla przy mnie w momencie tripa.

Muzyka wchodzila wrecz przepieknie, tanczylem, spiewalem i sie wyglupialem.


Headspace:

"Falowe" dzialanie substancji chwilami wrzucalo do glowy rozne przemyslenia, ale bylo to bardzo latwe do opanowania. A ze moim celem byla rekreacja, mysli szybko wracaly w jej kierunku.
Substancja ta ma jak najbardziej rowniez dzialanie terapeutyczne, gdyz bardzo latwo jest ja kontrolowac podczas fazy i w ten sposob moze spelnic nasze zamiary.

10/10, nie wyobrazam sobie lepszej


Wizuale:

!!!!!!!! brak slow!
Kazdy chyba mozliwy efekt byl widoczny, i to mocno. Wizuale typowo tryptaminowe - jak w kreskowkach.
Fraktalny obraz widoczny we wszystkim.
Kazdy psychodeliczny filmik wzbudza olbrzymi zachwyt oraz zainteresowanie.

CEV'y fajne, typowe fraktale, fruwajace oraz zmieniajace ksztalty i kolory.

Wystepowaly tez bardzo mocne halucynacje sluchowe. Czasem dzwieki muzyki dochodzily z innych miejsc jak mialo to miejsce, lecz nie doznalem zadnych omamow, czyli dzwiekow ktore nie wystapily.
Zwalnianie tempa oraz tonacji muzyki czy glosu wywolywaly momentami napady smiechu.

Kazde halucynacje dzialaly wedlug muzyki oraz swiatel.

9/10, jak do tej pory najfajniejsze oraz najmocniejsze jakie mialem, lecz daje 9, gdyz sadze ze przy wiekszych dawkach moze byc ciekawiej :)


Set&Setting:

Fajny czas w zyciu, bardzo dobry stan organizmu, zarowna fizyczny, jak i psychiczny.
Nastawienie bardzo pozytywne, bezposrednio przed zazyciem odbylem dlugi spacer w przepieknym naturalnym srodowisku, ktory napewno pomogl mi sie jeszcze bardziej zrelaksowac oraz nastawic.

W dzien spozyte 3x pelnowartosciowe posilki przed tripem.
Substancja zazyta w domowym zaciszu, w celach rekreacyjnych.


Wejscie:

Nic mnie tak szybko w zyciu nie uderzylo podczas zazycia oralnego.
Kazdy psychodelik potrzebuje przynajmniej 45 minut abym odczul pierwsze objawy,
natomiast 15-20 minut po zazyciu 4-ho-meta pojawily sie juz lekkie halucynacje sluchowe.
Podczas brania prysznica wchodzil juz peak, ktory juz dzialal w pelni po ok. 45 minutach.
Wejscie bylo szybkie, lecz spokojne, bez absolutnie zadnych stresow.

Jedynym malym mankamentem podczas wejscia byla lekka utrata rownowagi, chyba ucho srodkowe sie pogubilo :D
Bylo to tak jakbym wypil na szybko ze 2 mocniejsze piwa, lecz przeszlo caklowicie po ok. 15 minutach.


Peak:

Dzialanie falowe, czyli momentami faza jakby schodzila i bylem bardzo blisko trzezwosci.
Lecz w krotkim odstepie czasu znowu nadchodzila fala peaku oraz mocne efekty.
Chyba przez caly peak bylo to tak mniej wiecej ze mocny efekt utrzymywal sie przez ok. 30 minut, po czym oslabial sie na jakies 10-15 minut.
Tu przypomnialy mi sie grzybki, ktore bralem tylko raz w zyciu w zbyt duzej dawce, ale dzialaly podobnymi falami.


Zejscie:

Srednia predkosc z peaku do zejscia, przy czym wypalilem troche MJ co napewno wydluzylo nieco faze i przy zejsciu przyszlo zmeczenie z tym zwiazane.
Lekkie efekty wizualne utrzymywaly sie az do konca dnia oraz CEV'y byly lekko widoczne gdy juz lezalem w lozku.
Sen nastapil calkiem szybko, przy czym uzylem pare miligramow melatoniny.
Sen niestety nie byl cudowny, gdyz pare razy budzilem sie w nocy przez co rano, mimo ze przespalem ok. 10h, nie czulem sie wypoczety.
Po kawie oraz sniadaniu zmeczenie w wiekszosci ustalo, lecz nie na 100%.
Samopoczucie jest za to bardzo fajne, az chce sie zyc :)


Bodyload:

Podczas badan zazylem standardowo piracetam, magnez, oraz wyciag z kurkumy.
Bodyload byl najmniejszy jakieg kiedykolwiek dostalem, rzeklbym ze nie wystapil wcale.
Bardzo lekkie spiecie miesni przez chwile podczas peaku, lecz chyba bylo to zwiazane z moim zaszokowaniem przez to jak szybko ta substancja mi weszla.
Nie moge uwierzyc w to, gdyz podczas wiekszych dawek innych tryptamin przewaznie dokuczal mi znosny bodyload, natomiast tu bylo to tak delikatne oraz chwilowe, ze moge smialo powiedziec nie egzystujace.

Podczas peaku strasznie zglodnialem, mieszanka orzeszkowo-rodzynkowa zapita dobrym browarem wchodzila wrecz cudownie.



Plusy:
+Euforia ciala oraz umyslu
+Efekty wizualne
+Empatia
+Pelna kontrola
+Ogromnie rekreacyjna
+Mozliwosc terapeutycznego efektu
+Brak jakichkolwiek efektow ubocznych

Minusy:
-Nie do konca to minus, lecz fajnie jakby dzialalo nieco dluzej :D

Ogólna ocena: 10/10. Naprawde 10, oprocz dlugosci dzialania nie wyobrazam sobie co mozna w niej ulepszyc.

Podsumowanie:

Jest to najlepsza substancja jaka do tej pory bralem.
Znakomicie nadaje sie to roznych celow, wystarczy sie z nia zapoznac oraz ustalic odpowiednie dawkowanie.
Jest latwa do opanowania oraz nie wystapil praktycznie zaden bodyload, przez co mozna uniknac "bad tripow" oraz innych nieporzadanych efektow.


TO, ŻE MOJA RZECZYWISTOSC WYGLADALA W TEN SPOSÓB, NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!

Czytac Ziomalcmc, matchrzan, pannaAnna, i cala reszta :)

Pozdrooooooooo :D

Status:
gengu
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 5 years ago
Reputation: 131

4-HO-MET - metocyna

Unread post by gengu » 4 years ago

DupaBladaiTyle wrote:
4 years ago
Zaaplikowano: 40mg
zawiodłeś mnie :(

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MET - metocyna

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

gengu, Nie nie, napewno nie :)
Waga wazy w granicy bledu ok. 5mg, czyli raczej nie trafilem w rowne 40, ale wybacz, bylem zbytnio podjarany i mialem wszystko zaslepione nartkotykowym hajem przed zazyciem.

Jednak obiecuje ci ze to juz sie nie powtorzy, bo bede wjezdzal w wieksze dawki :D
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
Ziomalcmc
Narkotykacz
User avatar
Ziomalcmc
Posts: 357
Joined: 5 years ago
Reputation: 131

4-HO-MET - metocyna

Unread post by Ziomalcmc » 4 years ago

DupaBladaiTyle, Ja osobiście wole mipta :D Ale homet też wymiata.
Co kolejne? Acodet? :mrgreen:
"Załóż buty do golfa, bo nie wyjdziemy stąd żywi."
Albo mnie kochasz albo nienawidzisz

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MET - metocyna

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Ziomalcmc wrote:
4 years ago
Co kolejne?
6-apb + 4-ho-met
Ziomalcmc wrote:
4 years ago
Acodet?
Bralem juz 4-aco-det i fajne, choc bez rewelacji.
Napewno uderze po 5-meo-mipta kiedys.
Ale raczej nieszybko, gdyz homet jest taki wspanialy ze raczej nic go nie zastapi.
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
whatthatgirl
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

4-HO-MET - metocyna

Unread post by whatthatgirl » 4 years ago

Skąd dorawać teraz 4-ho-met? na **** najlepiej? brałem 4 lata temu i chce znowu spróbować . Prosze o info

Wiadomość moderatora

Nie pytaj o metode wysyłki w ten sposób

Status:
Piguleyn
Szczur
Newbie
Posts: 31
Joined: 5 years ago
Reputation: 5

4-HO-MET - metocyna

Unread post by Piguleyn » 4 years ago

whatthatgirl wrote:
4 years ago
Skąd dorawać teraz 4-ho-met? na **** najlepiej? brałem 4 lata temu i chce znowu spróbować . Prosze o info
predzio tera ma sam sie przymierzam do 1szych testów, wcześniej nie zdążyłem...

Status:
whatthatgirl
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

4-HO-MET - metocyna

Unread post by whatthatgirl » 4 years ago

Gdzie Predator ma Ho-meta Ja nic nie widze. Już mnie krew jasna strzela. Bo nikt nie napisze jak zamawiać bezpiecznie i od kogo.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

4-HO-MET - metocyna

Unread post by Gandalf » 4 years ago

whatthatgirl wrote:
4 years ago
nikt nie napisze jak zamawiać bezpiecznie i od kogo.
Oczywiście, że w dziale danego sklepu, tudzież predatorRC, nikt Ci nie napisze od kogo innego zamówić, jednak chętnie podpowiemy, że z łatwością możesz zamówić w sklepie omawianym. ;)
Aktualnie z tego co widzę, to są w postaci pigułek - chyba nie do końca wszystko sprawdzałeś?
Wszystko na spokojnie da się ogarnąć. Bez nerwów, bez ciśnienia.
Pozdro!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
whatthatgirl
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

4-HO-MET - metocyna

Unread post by whatthatgirl » 4 years ago

Super ze piszesz jest ale 4-Aco-Det , nie wiem jakim kurierem wysyla i czy wogole dojdzie . Musze Kupować czeską Karte?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

4-HO-MET - metocyna

Unread post by Gandalf » 4 years ago

whatthatgirl, No kurwa jak nie ma... Przecież napisałem, że w pillsach jest... https://www.predator-rc.net/p/44433/4-ho-met-20mg-pellets
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
whatthatgirl
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

4-HO-MET - metocyna

Unread post by whatthatgirl » 4 years ago

Dobra mam przepraszam. A Wysyłka na nie swój adres i czeską Karte tak?