4-HO-MIPT

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Moi szanowni... kupuje kwasy na gramy i chowam sie w skorupe psychodelicznych doznan na pare lat.
Albo bede sypal kreski DOC'a - mam jakies 80mg, a nawet nie probowalem :)
Jak wroce to moze chociaz troche dorosne wam do piet.
A Gargameli, Ty to widze dobra masz ekipe, mi ciezko dobrac 2 tripowiczow bo tu kazdy sie boi nawet gadac o psychodelikach :think:
Namowiliscie mnie na sylwestrowego tripa, ale musicie mi wybaczyc, bo nie bedzie waszych dawek rzedu 1mg 1p, co najwyzej 200-250ug.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

4-HO-MIPT

Unread post by priap » 4 years ago

aras, z DOC uważaj. Choć moje badania nie wykazały odczuwalnych szkód przy ciągłym zażywaniu małych dawek, to są świadectwa uszkodzeń nerek po jednorazowym zażyciu kilku miligramowej dawki.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

priap, dzieki za rade, tez obilo mi sie o uszy kiedys.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

4-HO-MIPT

Unread post by Gargameli » 4 years ago

aras wrote:
4 years ago
A Gargameli, Ty to widze dobra masz ekipe, mi ciezko dobrac 2 tripowiczow bo tu kazdy sie boi nawet gadac o psychodelikach
grunt to ufać ekipie z którą się zadajesz i przebywasz xD
aras wrote:
4 years ago
Albo bede sypal kreski DOC'a - mam jakies 80mg, a nawet nie probowalem
mnie 2mg zamiata pod dywan na 24h....
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4-HO-MIPT

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Prawie bym zapomnial jaka ta substancja jest niesamowita!


Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

4-HO-MIPT

Unread post by insanemaid » 4 years ago

Super substancja ma jakiś sklep 4 homipt na stanie ?

Status:
Vladimir
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 66
Joined: 4 years ago
Reputation: 10

4-HO-MIPT

Unread post by Vladimir » 4 years ago

insanemaid, Predator ma w tapsach jak dobrze pamiętam.

Status:
SlodkieJapko
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

4-HO-MIPT

Unread post by SlodkieJapko » 3 years ago

Tak z ciekawości pytam wie ktoś czy jakiś sklep ma HOMIPTa u siebie? Najlepiej od LL
Kiedyś miał MrKolekcja ale potem zdelegalizowali a MrKolekcja upadło

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

4-HO-MIPT

Unread post by insanemaid » 3 years ago

SlodkieJapko wrote:
3 years ago
Tak z ciekawości pytam wie ktoś czy jakiś sklep ma HOMIPTa u siebie? Najlepiej od LL
Kiedyś miał MrKolekcja ale potem zdelegalizowali a MrKolekcja upadło
predatorRC, a ja polecam 4-homet jeszcze lepszy w działaniu

Status:
SlodkieJapko
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

4-HO-MIPT

Unread post by SlodkieJapko » 3 years ago

insanemaid wrote:
3 years ago
SlodkieJapko wrote:
3 years ago
Tak z ciekawości pytam wie ktoś czy jakiś sklep ma HOMIPTa u siebie? Najlepiej od LL
Kiedyś miał MrKolekcja ale potem zdelegalizowali a MrKolekcja upadło
predatorRC, a ja polecam 4-homet jeszcze lepszy w działaniu
Ja mam dobre doświadczenia z 4-ho-mipt zielonym, a predatora nie zamkneli? Bo mi nie działa

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

4-HO-MIPT

Unread post by Gandalf » 3 years ago

SlodkieJapko, zmienił link - sprawdź w dzialach partnerskich
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Alkopoligamia
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 216
Joined: 4 years ago
Reputation: 172

4-HO-MIPT

Unread post by Alkopoligamia » 3 years ago

Czy ta substancja będzie dobra na pierwszy raz ? 🦊 Czy lepiej zacząć od czegoś innego ? Chodzi oczywiście o psychodeliki
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę;
Kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!
🦊

Status:
Anonim68
Newbie

4-HO-MIPT

Unread post by Anonim68 » 3 years ago

Alkopoligamia, Będzie dobra choć dużo osób twierdzi że ho-met jest lepszy. Osobiście nie potwierdzę, ale ponoć jest mniej psychodeliczny w sensie takie cukierkowe sajko. Jeśli masz pille zacznij od połówki dla własnego bezpieczeństwa. Zjeść całą możesz zawsze, a nie wiesz jak zareaguje Twoja psychika na substancję. Bądź wypoczęta, z dobrym nastawieniem i wśród ludzi którym ufasz a nic złego nie powinno się stać. A i pamiętaj że sajko to nie zabawki. I jak miksujesz z serotonergikami to zawsze sajko najpierw, potem empatogeny. Inaczej nici z tripa. Tak samo jeśli jesteś wyprana z serotoniny po ciągu. Powodzenia

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

4-HO-MIPT

Unread post by Smith » 3 years ago

Alkopoligamia, ho-mipt jest bardziej mroczny. Tak czy siak do sajko możesz się przygotować mentalnie jedynie.

Jak masz predyspozycje do bad tripow, albo coś w trakcie tripa Cie przestraszy czy zaniepoki mozesz przeżyć piekło. Taki urok tej substancji.

Nie ma czegoś takiego w przypadku sajko jak "od czego zaczac". Tolerka na sajko nie rośnie prawie wcale, a każdy trip jest trochę inny.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
krpk
Ssak
Użytkownik
Posts: 49
Joined: 6 years ago
Reputation: 7

4-HO-MIPT

Unread post by krpk » 3 years ago

Wziąłem resztkę zapasów o 14:55 po lekkim posiłku i o 16:40 już się pogodziłem z faktem, że jednak było tam mniej niż pokazała waga i już nic nie poczuję w związku z czym zająłem się innymi sprawami.
I koło 18:00 (3h bez najmniejszych efektów) spokojnie sobie siedzę i jem obiad, który dopiero co przygotowałem żeby nagle zostać wysłanym w inny wymiar przez homipta, który bez żadnego uprzedzenia postanowił załadować się w pełnej mocy w przeciągu 2-3 minut :E

Zdarzyło się kiedyś komuś, żeby homipt wszedł z tak dużym opóźnieniem?
Nie raz brałem go nawet po większych posiłkach i zawsze w przeciągu godziny albo byłem w peaku albo czułem, że "coś" zaczyna się dziać

Status:
topola145
Dyletant
Użytkownik
Posts: 2
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

4-HO-MIPT

Unread post by topola145 » 1 year ago

Ogólnie widzę, że tu wszyscy piszą o dawkach maks 35mg, może 50mg. Ja powiem tak. Moja pierwsza przygoda z tą substancją zaczęła się od dawki 100mg i było pięknie. 3 lata temu zjadłem 180mg plus kwas ETH-LAD I byłem dosłownie w innym świecie. Pięknym innym świecie. Wtedy podjąłem decyzję, że chce zwiększać dawki żeby sprawdzać w jakie inne piękne miejsca może mnie to zabrać i za miesiąc mam zamiar zjeść 300mg. Dam znać jak trip ;)