4-HO-MIPT

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

4-HO-MIPT

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

Latest post of the previous page:

korniszon69 wrote:
4 years ago
kusi mnie ten mix bardzo i pewnie go zrobię ale z mniejszą ilością dexa xd
Najlepiej walnij dawkę eksperymentalną, rzędu 10 mg 4-HO i 100 DXM. Jak nie będzie niepokojących objawów to wtedy odczekaj tydzień i spróbuj już coś rzędu 15/300. Po tym już tak plus minus będziesz wiedzieć, czy na pewno chcesz próbować 30/600.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

4-HO-MIPT

Unread post by priap » 4 years ago

Skoro tak mówicie to pewnie przeceniłem możliwości korniszon69 ;)
Jednak dawka 30/600 nie jest jakimś ciężkim miksem.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

Przysnil mi sie homik w weekend, sen cudowny!
35mg to dla mnie dawka optymalna, nie za mocno nie za slabo.
Zajebiscie wczulem sie w animacje "Kurzgesagt" z Youtube, tak mnie wciagnely ze czulem sie jakbym tam prawie byl, polecam wszystkim to sprawdzic nawet na trzezwo.
Sa superowe bo duzo ucza, a do tego wygladaja przeniesamowicie na HO-MIPTcie.
Muzyka tez oczywiscie wchodzila cudownie, fajny lajtowy trip bez wiekszych przemyslen.
A jak sie obudzilem to czulem sie rzesko i fajnie :)
Pozdrawiam!
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

4-HO-MIPT

Unread post by Gargameli » 4 years ago

aras, ja w okresie międzyświątecznym podchodzę do mikusu 4-HO-MIPT 25mg / 4-HO-MET 25mg. podobno trip jest niewiarygodnie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju... nigdy nie łączyłam tuch odczynników xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

Gargameli, a to nie jest zabojcza dawka :D?
W sumie hometa niby bierze sie troche wiecej, ale itak wydaje mi sie sporo.
Kiedys pomieszalem 4-ho-mipt i 4-aco-det chyba 35mg razem i wizualnie bylo troche inaczej.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

4-HO-MIPT

Unread post by priap » 4 years ago

aras, nie doceniasz zawodniczki ;) dawno temu miałem akcję z typem, kompletnym świeżakiem, który opierdolił 60mg. Rzygał mocno i miał ostre halucynacje przestrzenne, ale do utraty życia było daleko :E

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

4-HO-MIPT

Unread post by Gargameli » 4 years ago

aras wrote:
4 years ago
a to nie jest zabojcza dawka
okaże się wkrótce.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

4-HO-MIPT

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

aras wrote:
4 years ago
a to nie jest zabojcza dawka ?
Nie, zdecydowanie nie.
Dużo jest weteranów którzy walili po 130 mg 4-HO i nic żyli. Badtrip co prawda po takiej dawce przeorałby człowieka ostro i bardzo możliwe że doprowadzilby do samobójstwa... Ale samo w sobie przyjęcie takiej dawki nie jest śmiertelne.
Nie mniej bez opieki odradzam walenia takich dawek nawet najbardziej doświadczonym.

Status:
GOM
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 212
Joined: 5 years ago
Reputation: 126

4-HO-MIPT

Unread post by GOM » 4 years ago

NieZwyczajnie, co innego zabojczy bodyload :E
GOM
SROM
GO TO HOME

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

Oczywiscie wiem ze nie zabije czlowieka, chodzilo mi o ego, czas i bodyload ;)
Na Reddicie byl gosciu ktory podobno walnal 500mg jakiejs tryptaminy i przezyl.
Nie uwierzylbym w to ale jego kolega pisal niedawno ze zmarl, a mial jakos 20 lat. Musial dobrze szalec.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

4-HO-MIPT

Unread post by priap » 4 years ago

GOM, przy dawkach powyżej 50mg wypadałoby zadbać o minimalizację BL.

Status:
GOM
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 212
Joined: 5 years ago
Reputation: 126

4-HO-MIPT

Unread post by GOM » 4 years ago

aras wrote:
4 years ago
byl gosciu ktory podobno walnal 500mg jakiejs tryptaminy i przezyl.
Mógł brać oralnie któreś z bazowych tryptamin jak DPT gdzie zażycie 500mg nie będzie niczym tragicznym. Albo branie DMT bez MAOi ;)
GOM
SROM
GO TO HOME

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

GOM, sorki, jednak tylko 250mg... 4-aco-dmt! Wciagnal nosem mylac z ketamina.
Bierzmy z takich ludzi przylad jak czegos NIE robic.

Sory za offtop.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

4-HO-MIPT

Unread post by Gargameli » 4 years ago

powiem tak. eksperyment stulecia. 0,5g 4-HO-MIPT, który był rozpuszczony w alkoholu etylowym (wódka) 0.5 ltr przy 6 osobach wychodzi niewiele... ale doznania nieziemskie. o dziwo BL nie wystąpił, ale to kwestia zapewne alkoholu. trip wizualny z mrocznymi elementami, wkręca się około 20 minut, faza trwa ~ 2g. eksperyment powtórzę z ilością odpowiadającą 75mg 4-HO-MIPT na 100ml alkoholu.

[każda z osób biorąca udział w eksperymencie była tego świadoma i razem przeżywaliśmy specyficzny trip] szczerze to nie da się tego opisać słowami xD

uboków poza biegunką na drugi dzień nie stwierdzono.

Dodano po 11 minutach 6 sekundach:
Ku mujemu zdziwieniu rozpuszczalność wzorowa i nie miała ona wpływu na smak wódki, na kolor również xD
Dosłownie ideał... badane było 4-HO-MIPT Fumarante.

Dodano po 5 minutach 11 sekundach:
Przyznam szczerze, że jest to jedna z niewielu substancji, która działa z alkoholem podczas spożywania. dawki dla każdego były równomierne (ponieważ odczynnik rozpuścił się idealnie, brak mułu, brak osadu xD.)

Nie polecam świeżakom!

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
ubok w postaci biegunki spowodowany był raczej mieszaniną alkoholi i jedzenia.... poza tym nic złego i niepokojącego, Body Load przyćmiony przez alkohol.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim68
Newbie

4-HO-MIPT

Unread post by Anonim68 » 4 years ago

Sam przyjąłem jednokrotnie ok 125 mg homika na podkładzie z 170 mg FDCK oralnie. BL poczułem. ale nieznacznie, dosłownie 3-4 minuty. Ilość dyso jak i tryptaminy zrobiła swoje. Mój współtripowicz dostał psychozy, z której wyciągałem go około 6 godzin. Takie ilości są tylko dla zaawansowanych psychonautów. Ten trip mnie też przeorał dobrze. Od tej pory nie tripuję z nim. Dla jego i swojego dobra.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4-HO-MIPT

Unread post by aras » 4 years ago

Moi szanowni... kupuje kwasy na gramy i chowam sie w skorupe psychodelicznych doznan na pare lat.
Albo bede sypal kreski DOC'a - mam jakies 80mg, a nawet nie probowalem :)
Jak wroce to moze chociaz troche dorosne wam do piet.
A Gargameli, Ty to widze dobra masz ekipe, mi ciezko dobrac 2 tripowiczow bo tu kazdy sie boi nawet gadac o psychodelikach :think:
Namowiliscie mnie na sylwestrowego tripa, ale musicie mi wybaczyc, bo nie bedzie waszych dawek rzedu 1mg 1p, co najwyzej 200-250ug.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!