4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
sirius3
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by sirius3 » 1 year ago

Latest post of the previous page:

hello, what is the difference between 4 mmc et 3 cmc please ?

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

Witam, jestem Hoxed... dawno nie bylo mnie na forum z powodu wielu spraw na glowie przestalismy razem z partnerka zamawiac RC ale o to i jestem znów..... Osobiscie nie widze sensu wchodzenia na forum gdy chce sie odpocząć od RC / Dragów. I tak też zrobiłem, zresetowany paroma miesiacami przerwy biore sie do pracy.

napomne tylko ze w tym eksperymencie po za mna bralo udzial dwóch szczurów

Na 1 strzał idzie analog 4mmc old crystal.
za nim przejdziemy do meriutum pragne napomnieć ze produkt otrzymałem od ChemCentrum w gratisie dorzucony do zamowionego staffu.
Spoiler:
nw jak sytuacja z naganiaczami wyglada na ten moment ale nigdy nie mialem zamiaru byc z tym kojarzony lub dawac dupy za sample.
#1 WYGLĄD / ZAPACH / SMAK
AD.1 Wygląd;
Spoiler:
Kurwa niech ktos strzeli mi w leb ze zapomnialem zrobic foto calego wora przed konsumpcia
i mam zdjecie tylko paru malych kryształów ale no cóż musi wytarczyć.

Image

PS: NASTĘPNE RECKI BEDA MIALY LADNIEJSZE I PELNIEJSZE ZDJECIA OBIECUJE <3
AD.2 zapach:
Spoiler:
pachnie dosyc standardowo jak na ten typ substancji, zapach jest delikatnie zzracy w nos,
przypomina wszystkim dobrze znane 3cmc ale nie do końca.
AD.3 smak
Spoiler:

o japierdole, gorzkie to w chuj. splyw jest naprawde gorzki i niedobry.
nie chce sie juz rozwodzic na tematy smakowe. Nie jest to istotne. wiekszosc RC
wali mi jak oczyszczalnia albo zgnila kapusta.
#2 ROA DROGA PODGANIA / S&S (SET AND SETTINGS / PRZYGOTOWANIA) / DAWKA

#1. Droga podania:
Spoiler:

padlo na popularnego w branży sniff czyli wciągniecie skruszonej
substancji przez nos.

#2. S&$:
Spoiler:
kazdy z szczurków czysty jak łza, przerwa od beta + - ketonow 4 miesiacy,
napoje, cos na przegryzke, tytoń,witaminy, apteczka w razie W
o rozrywke zadbal koleszka który bawi sie w DJ i badal temat z nami, przygotowal
ismy rowniez konsole naladowane pady i gierki co-op.

#3 Aplikowana dawka:
Spoiler:
225 mg odmierzone waga z dokladnoscia do 0.01
#3 DZIALANIE
#1
Spoiler:
W dzialaniu no coz wedlug mnie towar jest jak najbardziej aktywne ale po drugiej kresce myslalem ze zqwymiotuje z powodu tego smaku moi towarzysze nie odczywali az takiego dyskomfortu. po okolo 3-5 min zaczely pojawiac sie 1 efekty lekka gadatliwość, odczuwana przyjemnosc z siedzenia na kanapie i rozmowy, potliwość dłoni. Calosc trwa +- 1.5 godz mysle ze nasze losy innaczej by sie potoczyly przy aplikacji per oral. Ale uj tam :D u mnie i u mojej narzeczonej nie bylo wrecz wgl checi na dorzutke albo wrzucenie alprazolamu, piwa, ziola co kolwiek. Nie po prostu nic przeczekalismy co mielismy i poszlismy spać czego nie mozna powiedziec o trzecim obiekcie który poddał sie badania :)

#2 WAZNE!
Spoiler:
pamietaj jesli cos zadzialalo w taki sposob na nas nie oznacza ze na ciebie zadziala tak samo zawsze pamietaj o dawce alergicznej, nie mieszaj. jesli nie znasz tego mixu. dbaj o siebie, jedz, nawadniaj sie i spozywaj witaminy

#4 OCENA
-----------------------------------------------------------------------------
pora na krótkie podsumowanie ocene produktu, gdybysmy mieli wieksza próbke mozliwe ze losy potoczyly by sie innaczej bo po sniffie aplikowalibysmy bombke no nic! wolalem tak niz walic empatogen samemu! produkt dziala jest aktywny i gdyby nie ten smak szczerze imo 3cmc dla mnie to cukierki przy smaku analogu 4mmc tak mowie kurwa powaznie wzialem troche 3cmc na jezyk które zamowilem i jest kompletnie bez porównania.

Euforia nie jest przesadnie mocna to ty kontrolujesz w tym wypadku faze nie faza ciebie,
przebija sie tu nutka speeda przy podaniu nosowym przez co rosnie chęć do dzialania produkt jak najbardziej oceniam pozytywnie.

Mysle ze jest godny polecenia osoba które maja dosc juz 4 i 3 cmc a nie lubia mocnych stymulanttow dopaminowych jak Hex-en



NA KONIEC PODZIEKOWANIA DLA EKIPY ChemCentrum, odwdzieczam sie za sampel do zamowienia tak jak obiecalem. hah oby tak dalej a odbijesz mnie innemu sklepu z tutejszego dzialu partnerskiego :P. Testy i recenzja 3cmc jak szczurki dojda do siebie pozdtawiam ;)
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

sirius3, w 3cmc pierwsze skrzypce gra pobudzenie,są też wyważone trójki ale trójka to pobudzenie,chęć do działania z nutka eufori a 4mmc więcej eufori z nienachalnym pobudzeniem

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

4mmc analog
Od ChemCentrum,

Jeżeli w 3cmc brakuje wam więcej euforii a w 4cmc więcej chęci to 4mmc analog od ChemCentrum, jest akurat dla was

Szczypniecie lekka łezka i idealne zrównoważenie speed/eugoria

Działanie jak na mnie 1h 10-15min dawki 150mg

Produkt zdecydowanie godny poecenia

Status:
karabin
Ssak
Newbie
Posts: 49
Joined: 4 years ago
Reputation: 11

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by karabin » 1 year ago

produkt extraklasa doslaem probke i żałuję, ze tego nir wzialem 10/10 eufo mega pozdrawiam

Status:
baton96
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 3 years ago
Reputation: -1

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by baton96 » 1 year ago

Orientuje się ktoś co jest bardziej euforyczne 4mmc analog czy 4cmc Brown? Ja jutro przetestuje to pierwsze to może coś napiszę

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

baton96 wrote:
1 year ago
4cmc Brown

Jest bardziej euforyczne (cmc)- zalanie euforią


4mmc analog to dobra euforia z z wyraźnym pobudzeniem

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

Hoxed wrote:
1 year ago
Witam, jestem Hoxed... dawno nie bylo mnie na forum z powodu wielu spraw na glowie przestalismy razem z partnerka zamawiac RC ale o to i jestem znów..... Osobiscie nie widze sensu wchodzenia na forum gdy chce sie odpocząć od RC / Dragów. I tak też zrobiłem, zresetowany paroma miesiacami przerwy biore sie do pracy.

napomne tylko ze w tym eksperymencie po za mna bralo udzial dwóch szczurów

Na 1 strzał idzie analog 4mmc old crystal.
za nim przejdziemy do meriutum pragne napomnieć ze produkt otrzymałem od ChemCentrum w gratisie dorzucony do zamowionego staffu.
Spoiler:
nw jak sytuacja z naganiaczami wyglada na ten moment ale nigdy nie mialem zamiaru byc z tym kojarzony lub dawac dupy za sample.
#1 WYGLĄD / ZAPACH / SMAK
AD.1 Wygląd;
Spoiler:
Kurwa niech ktos strzeli mi w leb ze zapomnialem zrobic foto calego wora przed konsumpcia
i mam zdjecie tylko paru malych kryształów ale no cóż musi wytarczyć.

Image

PS: NASTĘPNE RECKI BEDA MIALY LADNIEJSZE I PELNIEJSZE ZDJECIA OBIECUJE <3
AD.2 zapach:
Spoiler:
pachnie dosyc standardowo jak na ten typ substancji, zapach jest delikatnie zzracy w nos,
przypomina wszystkim dobrze znane 3cmc ale nie do końca.
AD.3 smak
Spoiler:

o japierdole, gorzkie to w chuj. splyw jest naprawde gorzki i niedobry.
nie chce sie juz rozwodzic na tematy smakowe. Nie jest to istotne. wiekszosc RC
wali mi jak oczyszczalnia albo zgnila kapusta.
#2 ROA DROGA PODGANIA / S&S (SET AND SETTINGS / PRZYGOTOWANIA) / DAWKA

#1. Droga podania:
Spoiler:

padlo na popularnego w branży sniff czyli wciągniecie skruszonej
substancji przez nos.

#2. S&$:
Spoiler:
kazdy z szczurków czysty jak łza, przerwa od beta + - ketonow 4 miesiacy,
napoje, cos na przegryzke, tytoń,witaminy, apteczka w razie W
o rozrywke zadbal koleszka który bawi sie w DJ i badal temat z nami, przygotowal
ismy rowniez konsole naladowane pady i gierki co-op.

#3 Aplikowana dawka:
Spoiler:
225 mg odmierzone waga z dokladnoscia do 0.01
#3 DZIALANIE
#1
Spoiler:
W dzialaniu no coz wedlug mnie towar jest jak najbardziej aktywne ale po drugiej kresce myslalem ze zqwymiotuje z powodu tego smaku moi towarzysze nie odczywali az takiego dyskomfortu. po okolo 3-5 min zaczely pojawiac sie 1 efekty lekka gadatliwość, odczuwana przyjemnosc z siedzenia na kanapie i rozmowy, potliwość dłoni. Calosc trwa +- 1.5 godz mysle ze nasze losy innaczej by sie potoczyly przy aplikacji per oral. Ale uj tam :D u mnie i u mojej narzeczonej nie bylo wrecz wgl checi na dorzutke albo wrzucenie alprazolamu, piwa, ziola co kolwiek. Nie po prostu nic przeczekalismy co mielismy i poszlismy spać czego nie mozna powiedziec o trzecim obiekcie który poddał sie badania :)

#2 WAZNE!
Spoiler:
pamietaj jesli cos zadzialalo w taki sposob na nas nie oznacza ze na ciebie zadziala tak samo zawsze pamietaj o dawce alergicznej, nie mieszaj. jesli nie znasz tego mixu. dbaj o siebie, jedz, nawadniaj sie i spozywaj witaminy

#4 OCENA
-----------------------------------------------------------------------------
pora na krótkie podsumowanie ocene produktu, gdybysmy mieli wieksza próbke mozliwe ze losy potoczyly by sie innaczej bo po sniffie aplikowalibysmy bombke no nic! wolalem tak niz walic empatogen samemu! produkt dziala jest aktywny i gdyby nie ten smak szczerze imo 3cmc dla mnie to cukierki przy smaku analogu 4mmc tak mowie kurwa powaznie wzialem troche 3cmc na jezyk które zamowilem i jest kompletnie bez porównania.

Euforia nie jest przesadnie mocna to ty kontrolujesz w tym wypadku faze nie faza ciebie,
przebija sie tu nutka speeda przy podaniu nosowym przez co rosnie chęć do dzialania produkt jak najbardziej oceniam pozytywnie.

Mysle ze jest godny polecenia osoba które maja dosc juz 4 i 3 cmc a nie lubia mocnych stymulanttow dopaminowych jak Hex-en



NA KONIEC PODZIEKOWANIA DLA EKIPY ChemCentrum, odwdzieczam sie za sampel do zamowienia tak jak obiecalem. hah oby tak dalej a odbijesz mnie innemu sklepu z tutejszego dzialu partnerskiego :P. Testy i recenzja 3cmc jak szczurki dojda do siebie pozdtawiam ;)
Hejka z racji ze pisalem juz recenzje tego produktu wrzucam aktualne zdjecie sortu. Jesli cos zmieni sie w dzialaniu, smaku... etc Dam o tym tutaj znać. Póki co nie testowalem jeszcze nowego sortu.
Fotka:
Spoiler:
Image
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

Hoxed wrote:
1 year ago
Hejka z racji ze pisalem juz recenzje tego produktu wrzucam aktualne zdjecie sortu. Jesli cos zmieni sie w dzialaniu, smaku... etc Dam o tym tutaj znać. Póki co nie testowalem jeszcze nowego sortu.
Uwaga mały edit, testowalem z partnerka. Po maluchu i smak produktu uległ zmianie zdecydowanie na +. Nie jest on juz tak żrący i piękący. Dzialanie pozostaje takie samo jak w recenzji napisanej wyżej.
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bewu89 » 1 year ago

Występuje tu jakieś jebitne libido?

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

bewu89 wrote:
1 year ago
Występuje tu jakieś jebitne libido?
zwiększone, ale czy jebitne to nie wiem, cięzko powiedzieć. Mysle ze to kwestia indywidualna. I na kazdego produkt moze oddziaływac innaczej
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
SharajeV
Szczur
Newbie
Posts: 21
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SharajeV » 1 year ago

lepiej snif czy oral to ?

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 1 year ago

Ja wolałem oral, lepsza i dłuższą bania.
Nic o nas bez nas.

Status:
Penetrator
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 417
Joined: 3 years ago
Reputation: 260

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Penetrator » 1 year ago

Ciekawi mnie ten produkt;) :smoke:

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

sirius3 wrote:
1 year ago
hello, what is the difference between 4 mmc et 3 cmc please ?
I am don't speak perfect eng. but I hope well enough to explain differences between 4mmc and 3cmc
Look 4mmc exactly means mephedrone. But the name of this product is Analog 4mmc
take a focus at first world in substance name It's mean its simmilar to orginal meph
But its still good product. Per nose u fill more dopamine my dosage was 200 mg.

f u take 3cmc per nose like 4mmc. u fill more ephoria effeccts. at same dosages.
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Hoxed wrote:
1 year ago
Per nose u fill more dopamine my dosage was 200 mg.
Jeśli musisz wrzucać 200mg to nie ma to nic wspólnego z mefedronem.