4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Jaros
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 2 years ago
Reputation: 4

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Jaros » 11 months ago

Latest post of the previous page:

Witam wszystkich dla mnie lux torpeda libido bardzo w góre, zwała nie doświadczylem pomimo półtotej sztuki przez 12 godzin moge polecic z czystym sumieniem😊😉

Status:
Jageger
Szczur
Newbie
Posts: 28
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Jageger » 11 months ago

Jest to sens mieszać z nepem lub 3cmc ? Próbował ktoś zrobić jakiegoś mixa z tym odczynnikiem ?

Status:
DietCOKE
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 11 months ago
Reputation: 1

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by DietCOKE » 10 months ago

To jest 4mmc czy 3mmc? Bo czytając opinie nie jestem w stanie jednoznacznie tego stwierdzić? Jak ogólnie z tym miksem z 3cmc?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 10 months ago

Jageger wrote:
11 months ago
Jest to sens mieszać z nepem lub 3cmc ? Próbował ktoś zrobić jakiegoś mixa z tym odczynnikiem ?
Oczywiście że nie
DietCOKE wrote:
10 months ago
To jest 4mmc czy 3mmc? Bo czytając opinie nie jestem w stanie jednoznacznie tego stwierdzić? Jak ogólnie z tym miksem z 3cmc?
Co to w ogóle za pytanie. To temat 4mmc lux. I nie warto mieszać

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gtr » 10 months ago

Paka opłacona - test w nast weekend ;) - ostatnio zamawiałem 3CMC ICE i mam nadzieje ze na tym tez się nie zawiodę ;) Myslicie ze 5 g wystarczy na głowe na piątek i sobote ? :)

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kej » 10 months ago

wiktororban01 wrote:
11 months ago
Dokładnie tak powinno działać 4mmc.. coś pomiędzy 4cmc a 3mmc tylko fazka taka jakby "naturalna" która nie szarpie tylko gładko dziala
no to bierzcie luxa poki macie cos czym mozecie powspominac stare dobre czasy :D
Gieca wrote:
11 months ago
wiktororban01 wrote:
11 months ago
Dokładnie tak powinno działać 4mmc.. coś pomiędzy 4cmc a 3mmc tylko fazka taka jakby "naturalna" która nie szarpie tylko gładko dziala
Całkiem rzeczowo opisane, podpisuje się pod tym. Zarówno 4mmc jak i 3mmc to chyba są ogólnie 2 najfajniejsze produkty jakie powstały w rc a ten LUX to w ogóle kosior totalny :)
dokladnie ten lux to taki eufo co nie odrywa dupsztala i z checia sie to je i je i je :D
wiktororban01 wrote:
11 months ago
Gieca wrote:
11 months ago
wiktororban01 wrote:
11 months ago
Dokładnie tak powinno działać 4mmc.. coś pomiędzy 4cmc a 3mmc tylko fazka taka jakby "naturalna" która nie szarpie tylko gładko dziala
Całkiem rzeczowo opisane, podpisuje się pod tym. Zarówno 4mmc jak i 3mmc to chyba są ogólnie 2 najfajniejsze produkty jakie powstały w rc a ten LUX to w ogóle kosior totalny :)
bez kitu 4mmc i 3mmc najlepsze ketony.no i kozę 2mmc oralnie lub do miksów..te całe chlory to takie oranie dzbana..sztucznie ujebanie
troche nie w temacie jestem co jest teraz na miescie dostepne, wiadomo, ostatnie akcje prawne w NL, za chwile gdzie indziej cos i domyslam sie, ze ciezko tera cos dobrego polapac (w tajemnicy powiem ze w kraju tulipanow te "cmcki" lataja w polowie nieraz w 1/3ceny tego co u vendorow ale jest pewne ale, ten sik co lata tutaj nie ma nic wspolnego z tymi ketonami ktore znam sprzed 4lat, tutaj sie puszcza szit i nikt nawet nie wie co tutaj jest co, nikt nie zna takich zwrotow jak "CMC,MMC" tutaj co klarowne to szyba, co biale to mleko i hooy :E a walisz szczura tego i jedyne co to piecze po nosie i zajebany nastepne 3dni... - to wlasnie europejska pseudo-jakosc...
mam nadzieje ze dzis u V dalej mozna polapac prawdziwe tematy azjatyckiej jakosci a nie ten szit co tutaj lata :lol: :roll: :lol:
Pioter
Hellraiser4 wrote:
11 months ago
znanem wrote:
1 year ago
Ja również czekam na dostawę
siema dotarło bo szykuje się do zamowienia.
ja dostalem swoje ( za ktore nie placilem bo wygralem w konkursie) szybciej niz trwa sciecie grzybkow od momentu wzrostu do dojrzania w temacie ktory prowadze :) :) czyli bardzo szybko wiec ja bym sie nie zastanawial tylko pobieral to poki jest ;)
Jaros wrote:
11 months ago
Witam wszystkich dla mnie lux torpeda libido bardzo w góre, zwała nie doświadczylem pomimo półtotej sztuki przez 12 godzin moge polecic z czystym sumieniem😊😉
zgadzam sie w 100% :D
DietCOKE wrote:
10 months ago
To jest 4mmc czy 3mmc? Bo czytając opinie nie jestem w stanie jednoznacznie tego stwierdzić? Jak ogólnie z tym miksem z 3cmc?
stary ja bym powiedzial ze ten lux to taki jakby 4cmc pozbawiony efektow ubocznych, hmmm, janp nie lubie 4cmc a to to jest kocur jak chuj, to takie jakby 4cmc bez tego co w 4cmc ludzie nie lubia :D polecam brac temat poki jest :) props ChemCentrum :thumbup: :smoke: :thumbup:
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Mirji
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 10 months ago
Reputation: 1

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mirji » 10 months ago

Gargameli, What you think dear?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 10 months ago

Myślę, że musisz spróbować. Jak czytam to ludzie chwalą i polecają.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 10 months ago

Gargameli wrote:
10 months ago
Myślę, że musisz spróbować. Jak czytam to ludzie chwalą i polecają.
Pewnie że sobie chwalą! :D ChemCentrum zapodało bardzo dobry odczynnik. Działanie książkowe, a ten piękny wygląd mówi sam za siebie. Po prostu bomba. 8-)
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gtr » 10 months ago

Paka dzisiaj dojechała zamówiona w weekend, a dzis rano juz na punkcie odbioru ;)

Testy w Piątek i sobote ilość 5 G do przerobienia - miałem bardzo długą przerwe od RC jakieś 4 lata .

Jaki sposób najlepszy ORAL ? SNIFF ? jakie ilości zeby mocno porobiło ;) ??

Status:
Davidoff
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Davidoff » 10 months ago

Gtr wrote:
10 months ago
Paka dzisiaj dojechała zamówiona w weekend, a dzis rano juz na punkcie odbioru ;)

Testy w Piątek i sobote ilość 5 G do przerobienia - miałem bardzo długą przerwe od RC jakieś 4 lata .

Jaki sposób najlepszy ORAL ? SNIFF ? jakie ilości zeby mocno porobiło ;) ??
Sproszkuj sobie jedną igiełekę i zapodaj do nosa a po jakichś 30-45 minutach zarzuć następną oralnie, tylko na pusty żołądek żeby lepiej weszło. Nie mieszaj z alkoholem bo to psuje fazę, przynajmniej u mnie...

Status:
Jaros
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 2 years ago
Reputation: 4

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Jaros » 10 months ago

Witam wszystkich jestem w oczekiwaniu na dyszkę luxa juz sie nie moge doczekać to ogólnie moje 6 zamowienie u chłopaków :D zdam relacje po testach pozdrawiam

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gtr » 10 months ago

Jaros wrote:
10 months ago
Witam wszystkich jestem w oczekiwaniu na dyszkę luxa juz sie nie moge doczekać to ogólnie moje 6 zamowienie u chłopaków :D zdam relacje po testach pozdrawiam
Wczoraj odebrałem pakę 5 g zjadłem wszystko przez noc , powiem ci ze wyp... z butów , mega euforia na wyjeździe libido kosmos , fajna czysta stymulacja , zakończyłem testy 3 h temu , zero zwały mogę normalne jeść i idę spać . Bardzo czysty odczynnik

Status:
Sniffiarz
Sniffiarz
Newbie
Posts: 89
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Sniffiarz » 10 months ago

Jak się ma ten produkt do 3cmc? Zastanawiam się między tym lux a ice, w grę wchodzi tylko wciagnianie ze względu na operację żołądka i nie mogę takich rzeczy łykać, mogę tylko wciągać. Ktoś się wypowie czy sniffy dają radę?

Status:
DarkStar
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 103
Joined: 1 year ago
Reputation: 22

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by DarkStar » 10 months ago

Sniffiarz wrote:
10 months ago
Jak się ma ten produkt do 3cmc? Zastanawiam się między tym lux a ice, w grę wchodzi tylko wciagnianie ze względu na operację żołądka i nie mogę takich rzeczy łykać, mogę tylko wciągać. Ktoś się wypowie czy sniffy dają radę?
Zdecydowanie 4-MMC jest lepsze od 3-CMC ICE :!: :!: :D
Sniffy są Mega, a faza trzyma mocno i równo :!: :D :D

Status:
Porobindus
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 159
Joined: 6 years ago
Reputation: 27

4-MMC LUX ANALOG Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Porobindus » 10 months ago

Sniffiarz wrote:
10 months ago
Jak się ma ten produkt do 3cmc? Zastanawiam się między tym lux a ice, w grę wchodzi tylko wciagnianie ze względu na operację żołądka i nie mogę takich rzeczy łykać, mogę tylko wciągać. Ktoś się wypowie czy sniffy dają radę?
normalnie jak sama nazwa mówi lux jest ,będziesz zadowolony sniff jak najbardziej trzyma poziom