4cmc - jak stosować

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
kanoteb
Szczur
Newbie
Topic author
Posts: 17
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

4cmc - jak stosować

Unread post by kanoteb » 4 years ago

Witam. Jak w temacie. Jak stosować 4cmc?

1. Sniff czy oral?
2. Jakie dwaki i w jakich odstępach czasowych?
3. Jakie przerwy od jednej "zabawy" do następnej?
4. Jak się odżywiać i ile mogę tego cmc zjeść, żeby na następny dzień ogarniać (prowadzenie samochodu i inne normalne czynności)

Proszę o wasze rady i co odradzacie, opiszcie swoje doswiadzcenia.

Ze swojej strony dodam, że nie zamierzam przy tym pić alkoholu, nie palę papierosów. Do tego tolerki brak bo ostatnio dawno temu stosowałem tego typu specyfiki.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

4cmc - jak stosować

Unread post by Legend » 4 years ago

kanoteb wrote:
4 years ago
1. Sniff czy oral?
Stanowczo ORAL
kanoteb wrote:
4 years ago
2. Jakie dwaki i w jakich odstępach czasowych?
Na początku wystraczy 150-200mg co dwie godziny, potem zobaczysz że musisz walić więcej i więcej :)
kanoteb wrote:
4 years ago
4. Jak się odżywiać i ile mogę tego cmc zjeść, żeby na następny dzień ogarniać (prowadzenie samochodu i inne normalne czynności)
Sam zobaczysz, 4cmc jest w miare bezpieczne, kiedyś zjadłem 3g w noc - i rano, po 4 godzinach snu, nie czułem żadnych uboków i nie miałem żadnych problemów z prowadzeniem auta (chociaż oczywiście nie polecam prowadzenia po RC)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

4cmc - jak stosować

Unread post by Wizzair » 4 years ago

josiek wrote:
4 years ago
Stanowczo ORAL
xD i dalej chyba odpuszczę czytanie.
Przez 6,5roku na rynku drągów cmc wrzuciłem p.o dosłownie kilka razy :)

Status:
kanoteb
Szczur
Newbie
Topic author
Posts: 17
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

4cmc - jak stosować

Unread post by kanoteb » 4 years ago

Wizzair, nic nie zrozumiałem z Twojego posta. Napisz proszę po polsku

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

Oral tak jak mowi josiek, sniff tez dziala, ale w ten sposob 4cmc nie pokaze pelnego waloru.
Dzialanie to ok.1-2h peak i potem pare godzin stymulacji i smialo mozna normalne czynnosci wykonywac.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 63

4cmc - jak stosować

Unread post by bilo » 4 years ago

nigdy nie zarlem 4cmc per oral, ale wiem ze oralnie dzialaja dluzej ogolnie narkosmaczki nasze i czy naprawde czas wydluza sie az tak zeby go podwoic? bo przy sniffie 30minut i zostaje sama stymualcja. W obecnych sortach to bym powiedzial ze 3cmc=4cmc bo roznica jest naprawde cienka ale widac trzeba sprobowac oralnie tylko sranie po tych bombkach to jest powod dlaczego tego nie chce robic. Jaki podklad (co zjesc) wykonac zeby bylo cacy? Przystepuje do testow po uzyskaniu informacji! :angel:

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

4cmc - jak stosować

Unread post by Doktor » 4 years ago

bilo, dobrze być najedzonym porządnie przed badaniami ale musisz wiedzieć że na pełny żołądek bombka wchodzi dłużej i słabiej więc trzeba wyśrodkować, koniecznie na wagę syp bombke żeby za grubo nie było I bez kumulacji xd

Różnica pomiędzy 3cmc a 4cmc oral jest naprawdę odczuwalna zarówno pod kątem czasu działania jak i samej fazy, przeboje żołądkowe są częste ale też nie można sobie za bardzo wszystkiego wkręcać

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

4cmc - jak stosować

Unread post by Boss » 4 years ago

Nie lubię 4cmc Ale zawsze tylko per oral polecam
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 63

4cmc - jak stosować

Unread post by bilo » 4 years ago

Doktor, ja wiem, po zajebaniu tloka z cybucha od bonga [normalne mj] juz chyba sobie nic nie wkrece xD. zostalo mi z 300mg tematu wagi nie mam przy sobie wiec na oko przypierdole zaraz, jedno jest pewne u mnie za grubo nie ma a od takiej dawki nie umre sobie raczej bo opierdalelm gietungi na raz sniffem i zyje. Przystepuje do testow jedzony dzisiaj byl tylko kebab czuje sie najedzony wiec powinno byc git

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

4cmc - jak stosować

Unread post by WeedTV » 4 years ago

1.sniff (uwazaj zeby dobrze skruszyc bo jedna mala grudka i moze ci gorzej wejsc)
2. 50 mg - slabe dzialanie nie poczujesz nic ew niedosyt
150 mg git dawka idealna na poczatek ja nadal ja lubie i nie rosnie mi jakos mega tolerka
250-300 mg petarda serotonina wgryza cie w fotel ale nie polecam robic kilka razy dziennie tej dawki bo sie wypierzesz :D tez czasem nadubcam ale czasem momentami jest ekstremalnie hehe
3. minimum 2godziny zalecam 3 jesli nie chcesz zeby fazy sie na siebie nalozyly a organizm troche odpoczal
4. jedz to co normalnie tylko masz jesc a nie ze bedziesz napierdalal i nie jadl bo faza bedzie wtedy zjebana
Co do czworki polecam kupować czystą w krysztale nie żaden puder bo będzie słabiej klepał albo będziesz miał wymieszane uj wie co nie 4.

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
ps: POLECAM jak ci nawet faza zejdzie nie ładować od razu jak pusci tylko odczekać dodatkowo godzine bo sie wypierzesz szybko.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

4cmc - jak stosować

Unread post by Dziowani » 4 years ago

Po 250-300 i więcej jak pisze WeedTV, było spoko do czasu. Po 2 godzinach włączyła mi się taka chęć na więcej że nie wiem nie jestem w stanie powiedzieć ale żarłem jak opentany co zaowocowało szczękościskiem i na koniec po 4h jak wkleiło mnie w fotel tak nie zlazłem z niego przez następne 2h patrząc w monitor kompa jak zombiee ;) ale może to tylko ja tak mam jak się przejem

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

bilo wrote:
4 years ago
czas wydluza sie az tak zeby go podwoic?
Oczywiscie ze moze tak byc. Sprobuj oral, tylko pamietaj o nieco wiekszych dawkach. Ja 4cmc juz nigdy nie wale sniffem.
Substancje co dzialaja na serotonine zazwyczaj dzialaja o wiele lepiej per oral, wiesz ze w jelitach jest najwiecej receptorow serotoninowych?
Jeszcze wazna jest wchlanialnosc substancji, dlatego nie snifuje sie lsd czy mdma (rzadko) bo maja bardzo wysoka wchlanialnosc przez blone zoladka.
bilo wrote:
4 years ago
Jaki podklad (co zjesc) wykonac zeby bylo cacy?
Ja jem w miare duzo i w miare czesto i nie lubie pustego uczucia w zoladku.
Zazwyczaj jem w miare spory posilek jakies 1-1.5h przed wrzutka. Posilek nie moze byc zbyt ciezki, zadnych smazonych ani tlustych rzeczy.
Ogolnie moj zoladek dobrze znosi wiele i rzadko mam jakies wybryki. Pamietaj ze najlepiej lykac towar w kapsulce albo zawinieta w chusteczke, zeny chronic zeby, podniebienie i przelyk. Zapij spora iloscia wody/soku/piwa i czekaj na fajne wejscie :)
Jak cos to pytaj wiecej :)

Kurde widze ze wszyscy sa inni, jak walilem 4cmc mocne to krew z nocha mi poszla, i jak to piecze, jak wy mozecie :D
Na mnie slabo donosowo dziala, albo prawie w ogole, nawet jak sluzowke mialemjak dziewica.
Najlepiej sprobowac oral i sniff jak dziala na samym sobie, bo duzo roznych opini.

bilo, wal smialo 300 na bombe, daj znac :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 63

4cmc - jak stosować

Unread post by bilo » 4 years ago

aras, lsd per sniff jest w ogole wykonalne? nigdy sie z tym nie spotkalem chociaz moi starsi znajomi 40 lat mowili ze to kiedys bylo w pigulach i do zajebania w kinol normalnie, okurwilem bombke kolo 250mg na oko i siedze jak siedze. Tolerka nabyta od urodzenia do alkoholu, bucha, cmc, ogolnei pojetch rc.
Moze to przez gabaryty 192cm i 90kg oraz 19 lat na karku. Lubie te zabawy jednak odstawiam wszxystko leca do mnie kwasy golebiem wiec skosztuje ich i znowu zmienie poglad na zycie. [ pol kartona za 1szym razem plus mati wyjebalo ze sprawdzazlem czy tramwaj jedzie po szynach, drugi raz totalne odrealnienie [3 dni na polaku i kwas na ostanti dzien. blagalem o sen lecz nauczylem sie wieru kwestii o zyciu i odmienilo to poglad. lsd traktuje jako lek a nie cpanie, uwielbiam te podroze i rozmowy z bogiem pozdroo aras]

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

4cmc - jak stosować

Unread post by WeedTV » 4 years ago

Dziowani wrote:
4 years ago
Po 250-300 i więcej jak pisze WeedTV, było spoko do czasu. Po 2 godzinach włączyła mi się taka chęć na więcej że nie wiem nie jestem w stanie powiedzieć ale żarłem jak opentany co zaowocowało szczękościskiem i na koniec po 4h jak wkleiło mnie w fotel tak nie zlazłem z niego przez następne 2h patrząc w monitor kompa jak zombiee ;) ale może to tylko ja tak mam jak się przejem
tez mialem podobnie moze troche krocje bo czworke jem czesto, i tez nie rekomenduje tej dawki pisze nawet ze bywa ekstremalnie czego nie polecam
lepiej zjesc mniej a sie kontrolowac i wgl.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

bilo wrote:
4 years ago
lsd per sniff jest w ogole wykonalne?
Chyba nie albo nikt nie probuje skoro wchlanialnosc per oral >90%, bo i po co.
Psychodeliki tak, bardzo mi posmakowaly, dlatego musze na nie uwazac, albo one na mnie :D
Pozdrawiam :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!