4cmc - jak stosować

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

Latest post of the previous page:

bilo wrote:
4 years ago
lsd per sniff jest w ogole wykonalne?
Chyba nie albo nikt nie probuje skoro wchlanialnosc per oral >90%, bo i po co.
Psychodeliki tak, bardzo mi posmakowaly, dlatego musze na nie uwazac, albo one na mnie :D
Pozdrawiam :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

4cmc - jak stosować

Unread post by Dziowani » 4 years ago

aras, z tego co piszesz chyba one na Ciebie a ja robię sobie detox bo taka jest tolerka na kamyki że trzeba by jeść wiadrami

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

Dziowani, mialem podobnie, dlatego narazie tez bez ketonow.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
gengu
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 4 years ago
Reputation: 131

4cmc - jak stosować

Unread post by gengu » 4 years ago

Nie mówcie nic o tolerkach lepiej bo zaraz wywołacie wilka z lasu

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

4cmc - jak stosować

Unread post by Dziowani » 4 years ago

aras, i co nic nie działasz obecnie czy coś innego jest w robocie?

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

Dziowani, przerwa od ketonow = wpierdalanie psychodelikow :D
W oczekiwaniu...
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

4cmc - jak stosować

Unread post by Dziowani » 4 years ago

W oczekiwaniu na zmianę? bo przerwa od ketonów z tolerkami to może trochę potrwać zresztą z tego co czytam to chyba sam najlepiej wiesz jak długo ;)

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

4cmc - jak stosować

Unread post by aras » 4 years ago

Dziowani, nie wiem ile tej przerwy hahq, zamienie sie w jakiwgos budde w miedzyczasie :S
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

4cmc - jak stosować

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Jeśli ketony stosuje się doraźnie tj raz w miesiącu w dawce do 1gr to miesiąc -dwa
Jeśli ketony stosuje się częściej/więcej to automatycznie wzrasta przerwa.
Przerwę liczymy od ostatniej substancji psychoaktywnej czy to działającej na GABA czy dope czy jakiejkolwiek innej.

Detox obejmuje suplementację, sen i regenerację.
O wszystkim już było.

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

4cmc - jak stosować

Unread post by Dziowani » 4 years ago

Wszystko jasne, ale gorzej z praktyką a aras, bez kitu jak się tak zaprzyjaźnisz z psycho to bez kitu połączysz się mocą ze wszechświatem i wtedy powrót do ketonów będzie taką pobudką, że oj ;)

Status:
Nosaczek
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 8
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

4cmc - jak stosować

Unread post by Nosaczek » 4 years ago

kanoteb wrote:
4 years ago
1. Sniff czy oral?
Ja generalnie preferuje sniffa i dobrze siada jak masz gdzies sie wybierac a nie za bardzo ogarniasz tematu ( trzyma około godzinki) oral totalna siekiera nawet do 3h.
kanoteb wrote:
4 years ago
2. Jakie dwaki i w jakich odstępach czasowych?
Jeśli chodzi o sniffa to u mnie wyglada to tak ze na start rzucam sobie 150/200mg i po godzinie dorzucam kolejne 150/200mg, w tym momencie juz zaczynam odczuwac delikatny dyskomfort w nosie. Jak jeszcze mam ochotę, a zazwyczaj juz trzeciego sniffa nie preferuje u siebie, ale jesli to juz odstep tak z 1,5/2h od odtatniego wale tak 200/250 i siada juz kurewsko mocno klama rozjebana a katar utrzymuje sie do 2/3 dni. Jeśli chodzi o oral to zarzucasz bombke tak 250mg i najlepiej jak do tego po 15/30 minutach rysujesz nite 100/150 to juz kozak do 4godzin trzyma
kanoteb wrote:
4 years ago
3. Jakie przerwy od jednej "zabawy" do następnej?
tak jak napisałem powyzej
kanoteb wrote:
4 years ago
4. Jak się odżywiać i ile mogę tego cmc zjeść, żeby na następny dzień ogarniać (prowadzenie samochodu i inne normalne czynności)
no to tak do 2 sniffow bym sie ograniczył na twoim miejscu. W przypadku orala to jedna bombka ( tak z 200mg ) i mozesz do tego dorzucic sniffa 100mg i bez lipki powinno byc. Przynajmniej w moim przypadku ta to wygląda. Pozdro :smoke:

Status:
blacha
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 514

4cmc - jak stosować

Unread post by blacha » 4 years ago

A ja polecam per oral :thumbup: ale do 4cmc trzeba miec odpowiednia tolerke :P zeby poczuc jej dzialanie na wysokim poziomie xD walenie 4cmc codziennie mija sie z celem :!:

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

4cmc - jak stosować

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Bombka oczywiscie o wiele lepsza jak sniff moim zdaniem, bo dziala mocno na serotonine, a nie na pol gwizdka jak sniff.
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
Rathy
Psychonauta
User avatar
Dulcynea
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 353

4cmc - jak stosować

Unread post by Rathy » 4 years ago

Czwóreczka - bombka 200mg - no niemalże MDMA o skróconym działaniu 8-)
Ja czwórkę sniffem lubiłam tylko kiedy chciałam natychmiastowe pierdolnięcie, aby usiąść i otulić się poduszkami, a co potem już mnie średnio obchodziło.
Ja nie byłam w stanie nigdy czwórki dorzucać do nosa, bo to była katastrofa.
Przypominam też, aby testować najpierw małymi dawkami 50, 100 - dociągać aż do pełnego działania, żeby nie było przypadkowego kuku :shh:

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

Status:
WolnyAllChemic
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 112
Joined: 4 years ago
Reputation: 116

4cmc - jak stosować

Unread post by WolnyAllChemic » 4 years ago

Ja raz może dwa sniffowalem dla samego doświadczenia ale to nie to pali jak ogień i zakleja kinol. Klefedron oddziałuje głównie na serotoninę dlatego tylko oral pokaże Ci pełne spektrum doznań, do sniffownia to jest metafedron (miks ciekawy).
Dobrze coś zjeść ale nie przed sama aplikacja bo dłużej wchodzi i troszku traci na mocy, tak chociaż z godzinę półtora przed warto coś zjeść warto jakiś jogurt zjeść wypić najlepiej naturalny chroni żołądek trochę. @
Na na początek polecał bym 150-200mg. Z czasem zapoznania substancji i podwyższenia tolerancji możliwe ze sam wywnioskujesz ze 0,5g to jest zajebiscie kosmiczny lot. Ale pamiętaj o rozsądku przedewszystkim.
Najlepiej jakaś muza jaka lubisz, fotel Czy kanapa,siadasz i słuchasz muzy z czasem poczujesz jak się w nią wklejasz i jest po prostu pięknie.
Jeśli zdecydujesz się na większe ilości takie jak np 0,5g to przedewszystkim na wejściu spokój bez paniki nic się nie stanie, poprostu wchodzi konkretnie ale to minie a wtedy bedziesz pod wrażeniem galaktyki która zwiedzileś.
Dodam jeszcze, że alkohol osłabia działanie ketonów ale piwko nie smakuje zbyt i nie wchodzi potrafiłem dwa sączyć cała noc. Za to THC jak najbardziej kopci się zajebiscie możesz ściągnąć duża większa chmurę na raz i podbija konkretnie, jeśli jarasz to polecam koniecznie tylko można wtedy spalić w kurwe dużo tematu.
Duży wpływ na jakoś odczuć ma klimat jaki sobie stworzysz i to jest na bardzo ważne.
Ja uważam że lepiej jak jest ciut za mocno niż za słabo ale nie koniecznie się tym sugeruj :E jak nie ma żadnych problemów zdrowotnych typu serducho to nie masz raxzej co się obawiać większych dawek a jest naprawdę ciekawie, najważniejsze żeby nie spanikować te substancje maja stosunkowo krótki okres działania także tylko spokoj Cię uratuje albo benzo, ale uwierz ze szkoda fazy zbijać.
Jeśli chodzi o częstotliwość to najlepiej maks 3 wrzuty i tydzień minimum a najlepiej dwa przerwy, ale sam zobaczysz jak to jest w praktyce.
Wysokich lotów życzę rozsądku i opanowania. Pozdro

Status:
Ruf
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 190
Joined: 4 years ago
Reputation: 52

4cmc - jak stosować

Unread post by Ruf » 4 years ago

Wiem, że dawno ale ja o metodzie podania już wystarczająco się przekonałem IMO tylko PER ORAL! :D
Przy oralu dawka 300mg wygniotła mnie na ponad dwie godzinki, gdzie przy snifie działanie zamknęło się w +/- 30/40 min :) Oczywiście przy podaniu oralnym na działanie trzeba było poczekać, jednak opłacało się euforia, empatia, 3D vussion, ciepełko przebiło agresywne wejście sniffem :)