4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
Anonim70
Newbie

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

Latest post of the previous page:

YourNightmare wrote:
3 years ago
A no tak to yntelygentnych rckowców, aha, gratuluję myślenia, i czyli do takich jak ja to od razu kanna z butli albo plebs na hexie niech leci.
Ale zaskoczę cie ty nadludzi, chętnie bym wolał coś co ma coś z Krajówki, a nie stimy na spieciu
aha czyli jesteś miłośnikiem metylofenidaotów ?? to przpraszam.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 3 years ago

Czytając o metylofenidatach, to może być bo hex relaksu nie daje,
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
unknown900
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by unknown900 » 3 years ago

Czyli co lepiej kreskę posypać czy oralnie?

Status:
kropla
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kropla » 3 years ago

Z którego kierunku gołąb ma lecieć Panowie interesują mnie kamienie szlachetne o jak najłagodniejszym afterku lekko 🥰🤗 ale też 🤔🧐🤯a najlepiej incognito między statystami na ulicy oraz ludzi otoczenia chociaż to już kwestia poukładania w głowie ,PRu 😎 i latami nabytch skilli z RCtripami kiedyś między 11 a 13 rokiem gołębie leciały od kolekcjonera mieli tam projekt x jakiś czas nie zbierałem od tamtej pory nic ciekawszego podobno NeXus jest ciekawy na weekendowy trip. Ktoś naprowadzi newba tego fora na FHD percepcji ?😜Sorry Może nie w tym dziale powinienem pisać ale co coś mnie zaczepiło za nogawke i jestem ciekaw co to

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gandalf » 3 years ago

kropla, Nikt Ci nie napisze skąd latają paczki, bo zabrania tego regulamin i uważam, że to idiotyzm, bo w ten sposób dostarczamy mundurowym informacje, dzięki którym Twoja paczka i innych będą zagrożone.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mirjik » 3 years ago

Gandalf, From everywhere :silent: ;) :?:
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
Mag
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mag » 3 years ago

Podejrzane.. pytać skąd latają paczki..
Swoją drogą.. Jak wygląda obecny sort pod względem wjazdu na serce? Jakoś rok sorcik był dobry, ale dosyć łatwo wchodził na pikawę.

Status:
kropla
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kropla » 3 years ago

Panowie chodziło mi o sprawdzony sklep ale poradziłem sobie mój 2CB gołąbek już leci .pozdro opisze trip jak już dotrze. Pozdro

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mirjik » 3 years ago

4F-MPH is very good for ADHD !
Recommended this sort now in shop....

Pozdrawi !

Dodano po 4 minutach 12 sekundach:
Real deal,prime sort....like one time 4F-MPH !
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by k0t » 3 years ago

Leci do mnie gołąb z tym cudem. Jakieś 7-8 lat temu zajadałem się eph solo jak i rekreacyjnie w mixach. Jak będę miał zrobiony roztwór co pozwoli na odmierzenie dawki to przetestuje i zdam relację... Eph to była piękna broń szatana :twisted:

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by k0t » 3 years ago

No i mogę się wypowiedzieć w końcu na temat tego cuda. Bardzo aktywna substancja. Po teście uczuleniowym 0,5mg zacząłem dorzucać, zakończyłem na 7,5 mg. Trzyma bardzo długo, ponad 7h, działa w tle, nie widać po osobie. Bardzo produktywna stymulacja, można totalnie się zapomnieć. Zaczynasz coś robić o 10, 3 razy mrugniesz i nagle jest 16.
Kompletnie nie do ćpania. Totalnie.
Jeśli chodzi on substancję do pracy to świetny wybór,najbardziej ludzka. Jeśli chodzi o rekreacyjne zastosowanie to nie ma żadnego.
W porównaniu do etylofenidatu zdecydowanie lepiej wychodzi. Ekonomiczne, i nie idzie tego sniffować :twisted:

Jak ktoś szuka do pracy umysłowej,to jest to dobry wybór.
Jedyny problem to z dawkowaniem. Jedynie w opcję wchodzi roztwór i insulinówka.

Polecam vendora!

Status:
ddddw1
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 12

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ddddw1 » 3 years ago

k0t wrote:
3 years ago
No i mogę się wypowiedzieć w końcu na temat tego cuda. Bardzo aktywna substancja. Po teście uczuleniowym 0,5mg zacząłem dorzucać, zakończyłem na 7,5 mg. Trzyma bardzo długo, ponad 7h, działa w tle, nie widać po osobie. Bardzo produktywna stymulacja, można totalnie się zapomnieć. Zaczynasz coś robić o 10, 3 razy mrugniesz i nagle jest 16.
Kompletnie nie do ćpania. Totalnie.
Jeśli chodzi on substancję do pracy to świetny wybór,najbardziej ludzka. Jeśli chodzi o rekreacyjne zastosowanie to nie ma żadnego.
W porównaniu do etylofenidatu zdecydowanie lepiej wychodzi. Ekonomiczne, i nie idzie tego sniffować :twisted:

Jak ktoś szuka do pracy umysłowej,to jest to dobry wybór.
Jedyny problem to z dawkowaniem. Jedynie w opcję wchodzi roztwór i insulinówka.

Polecam vendora!
Albo solidna szalka.
Produkt działa prawidłowo.
Dla praktykantów codziennej stymulacji cięższymi działami - bez wypoczynku, przerwy i regeneracji organizmu używanie fenidatow to strata towaru. Po wystrzale typu hex - przy tym "nic" nie poczujesz.
Substancja nie do ćpania a używania z głową.

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by k0t » 3 years ago

Nie do końca miner się zgodzić. Po Hexenie, jak byś strzelił etylofenidatu, to na 100 powinny być poczuł. Za dawnych lat (2011-2013) to był właśnie mój drug of choince :roll:

Status:
bomba97
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 436
Joined: 4 years ago
Reputation: 146

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by bomba97 » 3 years ago

ktoś jadł jakos niedawno i cos powie?
ważniak

Status:
olelancucki
Blister
User avatar
Użytkownik
Posts: 14
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by olelancucki » 2 years ago

Nie wiem jak obecny sort, ale jak testowałem to jakiś czas temu to byłem na prawdę zadowolony z tego dopaminowego działania, też odczuwa się ten serotoninowy profil w działaniu.
Ja aplikowałem od 30mg w górę i cieszyłem się motywacja, clear gradem oraz lepszą pamięcią. Łatwo się było skupić i wszystko było łatwo robić. Czytanie musi być na prawdę fajne z tym 4fmph. Jakiś czas temu przestałem ale wtedy brałem neuroleptyki - aprapriprazolum i olanzapine. Leki obniżały mi ciśnienie i sprawiały że rano ciężko było mi się zwlec z łóżka, a w ciagu dnia byłem straszny ospały i niemal zasypiałem na stojąco w pracy często opierając sie o blaty albo maszynę która operowałem. Na przerwie w pracy zawszę kładłem sie na ławce w szatni i tak se leżałem całą przerwę i nawet 2 duze kawy ledwo stawiały mnie do pionu, przez co często zwalniałem się wcześniej do domu i to wkurwialo pracodawcę hehe. Po zażyciu 4fmph stosując wyżej podane neuroleptyki od razu poczułem jakby radość i chęć do działania a myślenie poprawiło sie na plus, nie miałem już problemu z planowaniem wykonywania czynności w pracy czy uczeniem to e i zapamiętywaniem nowych umiejętności i informacji. 4fmph przypomina kokainę, przyspiesza motorykę działania i czas reakcji. Wszystko razem daje idealny profil działania substancji pod stymulacje do pracy, skutki uboczne są znikome jeśli używa się z rozwagą i słucha swojego organizmu. Niestety w ogóle nie rekreacyjny w działaniu co nie szkodzi bo można zrobić mixa np z hexem dla euforii po zajebaniu 100mg hexenu po jakimś czasie parło na dorzutke co metylofenidat przykrył zupełnie całkowicie po 50mg zajebanym w nos, wtedy odczuwałem fajna stymulacje i hexen nawarstwiony z fenidatem wydał się niemal brzydki. Po przedawkowaniu efekt jest okropny, niepokój i lęki może nawet pojawić się panika. Należy uważać i nie walić ponad 100mg na strzała bo odczynnik i tak nie da takiej rekreacyjnej euforii jak kokaina czy jakieś tam RCki co lubicie.
Ogólnie polecam każdemu do pracy/ nauki i do mixow z innymi nootripikami np. noopepten, idra-21 albo racetamami.
4fmph daje ponoć mniej skutków ubocznych niż oryginalny metylofenidat co objawia się wg. Opinii użytkowników np. tym że nie powoduje takiego roztrzęsienia co oryginał i nie tak okropnym zajazdem.

Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

4F-MPH Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

Izopropylometylofenidat