5-OH-PVP

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

5-OH-PVP

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 5-OH-PVP - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about 5-OH-PVP - effects, description.

Zapraszam do dyskusji na temat odczynnika 5HO PVP.
Na reddit piszą, że to jakis metabolit a pvp.
Dostepny u forumowego Vendora 13rc.

Dodano 23 kwi 2018, o 10:44

https://www.ncjrs.gov/App/Publications/abstract.aspx?ID=272498
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

5-OH-PVP

Unread post by Gargameli » 6 years ago

A więc pierwsze wrażenia:

v: "trzynastka"
wygląd: jednolita bryła przypominająca hexen w igle, z tym że struktura grubsza, kształt nieregularny
zapach: niewyczuwalny (aczkolwiek delikatnie zbliżony do henryka)
metoda: snif: 100mg
Odczucia: po około 15 minutach lekko wyczuwalny speed, przyśpieszona akcja serca, deligatny nieogar
Typowych objawów dla stymulantów nie zauważyłam. Lekko zwężone źrenice, co ciekawsze odczuwam delikatny chłód (być może ciśnienie krwi spada). Po około 30 minutach moje ruchy są nieco zaburzone, nogi się plączą, suchość w jamie ustnej i dziwny posmak.

Zaczęło pojawiać się mrowienie....

Inne ważne: brak

Podejrzewam, że sniff to była zła droga. Sprawdzę w weekend wapo i oral.... aha wymioty się pojawiają.

Ale twarda jestem....

Nic ciekawgo... ale na 99,9% to wina metody przyjęcia...
dodam, że na tym rauszu pojawia się delikatna pluszowość...

Raczej to nic dla mnie. hola hola dzwięki się wyostrzyły, pojawiła się potliwość i dezorientacja...minęła godzina od aplikacji.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
human tank
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 198
Joined: 6 years ago
Reputation: 31

5-OH-PVP

Unread post by human tank » 6 years ago

tez to dostalem, za kilka dni wyproboje!

Status:
Vers
Narkotykacz
Vers
Posts: 274
Joined: 6 years ago
Reputation: 95

5-OH-PVP

Unread post by Vers » 6 years ago

Czyli do alfy pvp sie ma to nijak

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

5-OH-PVP

Unread post by Gargameli » 6 years ago

Vers wrote:Czyli do alfy pvp sie ma to nijak
Alfie do pięt nie dorasta...ale vapo smyra... 100 mg na 10 ml glikolu propylowego + aromat (jak ktoś lubi) i masz nienachalną stymulację...gadka szmatka...

Efekt uboczny to migrenowy ból głowy.

Czy nadaje się do miksów... Z Henrykiem pewnie tak. Zdam relację.

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.