6-APB

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

6-APB

Unread post by 4mmc » 7 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 6-APB - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about 6-APB - effects, description.

6-APB (benzo fury):
6-(2-Aminopropylo)benzofuran (6-APB)

Opis:

Organiczny związek chemiczny, entaktogen, pochodna fenyloetyloaminy i amfetaminy. Jest analogiem 3,4-metylenodioksyamfetaminy (MDA), w którym pierścień 3,4-metylenodioksyfenylowy został zamieniony na benzofuranowy. 6-ABP jest także pochodną 6-APDB o nienasyconym pierścieniu benzofuranowoym.
6-APB Jest potrójnym inhibitorem wychwytu zwrotnego monoam.

Farmakologia:

Jest potrójnym inhibitorem wychwytu zwrotnego monoamin, z wartościami Ki 117 (NET), 150 (DAT) i 2698 (SERT) oraz silnym antagonistą receptorów 5-HT2B (Ki 3,7nM)[2]. Antagonizm receptorów 5-HT2B sprawia, że 6-APB jest najprawdopodobniej kardiotoksyczny przy dłuższym stosowaniu, co zaobserwowano u innych antagonistów 5-HT2B (np. fenfluraminy czy MDMA).

Wykazuje również antagonizm w stosunku do receptorów 5-HT2C, w związku z czym znajduje zastosowanie jako środek zmniejszający apetyt. Jednak, mimo że 6-APB jest antagonistą wszystkich 3 podtypów receptorów HT2, jego aktywność w stosunku do 5-HT2B jest zarówno wyższa, jak i bardziej selektywna.

Opinie:

Odemnie w skrócie jeśli szukacie większej euforij niż po 4mmc to tylko 6-APB
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Brokula
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 149
Joined: 6 years ago
Reputation: 34

6-APB

Unread post by Brokula » 6 years ago

Odkopie ten stary temat ale ten oto związek to był ideał ideału .MDMA wypada blado przy tym.Nawet aminorex 4,4dmar nie był lepszy.Nie wspomnę o ketonach.
6 apb królowa imprez , dawała moc i euforię nie z tej ziemi , inny wymiar wogole.
Fazę po 5 mapb nazwałbym raczej struciem w porównaniu do matki ;) Trzeba poszukać gdzieś tego bo aż...no..:(

Status:
killer177
Blister
Użytkownik
Posts: 4
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

6-APB

Unread post by killer177 » 6 years ago

widze, ze jest dostępny w kilku niemieckich sklepach z rc. tylko nie mam pojęcia, jak z uczciwoscia tychze sklepow, choć strony wygladaja na profesjonalne. jako, ze aktualnie zamieszkuję tutaj, to chyba się skuszę.

tylko nie wiem jak z legalnoscią tutaj, bo w nielegale nie mam zamiaru się pakować.

takie cos znalazlem, ale za wiele to mi nie mowi
In Deutschland unterliegt 6-APB seit dem 17.06.2013 dem BtMG (Anlage 2).

czyzby jednak nielegal?

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 104
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

6-APB

Unread post by Xii » 6 years ago

jest nielegalne od nowelizacji ustawy przeciwko narkomanii z 2015.
6-apb to taki mdma ale pod kątem dostań psychicznych, niż fizycznych.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

6-APB

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

killer177 wrote:widze, ze jest dostępny w kilku niemieckich sklepach z rc. tylko nie mam pojęcia, jak z uczciwoscia tychze sklepow, choć strony wygladaja na profesjonalne. jako, ze aktualnie zamieszkuję tutaj, to chyba się skuszę.

tylko nie wiem jak z legalnoscią tutaj, bo w nielegale nie mam zamiaru się pakować.

takie cos znalazlem, ale za wiele to mi nie mowi
In Deutschland unterliegt 6-APB seit dem 17.06.2013 dem BtMG (Anlage 2).

czyzby jednak nielegal?
według tego co wkleiłeś nielegal, ja jednak nie znalazłem żadnych info na ten temat. Zamiennikiem 6-APB po delegalizacji miał być 5MAPB, jednak jest on sporo sporo słabszy..

Xii Tak, ale on pytał o Niemcy nie PL!
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
Spoko
Ssak
Newbie
Posts: 42
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

6-APB

Unread post by Spoko » 5 years ago

W piątek wieczór testowałem z kolegami apb od predator, które dostałem w gratisie. Powiem tak, do dobrego MDMA trochę brakuje ale podobne dzialenie, przy większych dawkach robi się kolorowo i bardzo śmiesznie, obraz zaczyna falowac. Jak zaczęliśmy konsumować ten produkt była gdzieś godzina 23 do tego mj, wódeczka. Było świetnie monetami nie dało rady powstrzymać się od smiechu, chociaż nic śmiesznego się nie działo xd impreza skończyła się w sobotę o godzinie 14 jak jak koledzy zasnęli po kolejnej końskiej dawce tego magicznego prochu. POLECAM

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

6-APB

Unread post by wiktororban01 » 5 years ago

no to takie mdma pozbawione efektow fizycznych czyli nie ma efekektu mekkich nog, palenmia w zoladku itd...to jest sama psychiczna czesc dzialania ekstazy fdo tego podrasowana jakby lekkich dzialanie psajko ala 2c-x

Status:
Adhdwro
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 3 years ago
Reputation: 74

6-APB

Unread post by Adhdwro » 1 year ago

Jedna z lepszych substancji jaka jest obecnie dostępna jeśli ktoś lubi Euforię, druga połówka jest zachwycona. A co najwazniejsze ta substancja działa nawet do kilku godzin :D

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

6-APB

Unread post by YourNightmare » 1 year ago

6apb to tylko od ChemCentrum.
Jakość odczynnika jest wyśmienita.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

6-APB

Unread post by luki985 » 1 year ago

YourNightmare, na rynku i tak jest jeden sort 6-apb. Czy weźmiesz od centrum czy od innego sklepikarza.

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

6-APB

Unread post by Morrison » 1 year ago

W sumie widać bursztynian tylko, chyba że gdzieś są inne syntezy o których nie wiem.

Jednak to nie zmienia faktu, że ten od Centrum jest wybitny, jestem zachwycony nim.
Nic o nas bez nas.

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

6-APB

Unread post by m3xir » 1 year ago

Oo tak ten odczynnik jest świetny :) Nieogarek od eufo lvl hard :D

Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

6-APB

Unread post by illuminati » 1 year ago

m3xir wrote:
1 year ago
Oo tak ten odczynnik jest świetny :) Nieogarek od eufo lvl hard :D
No tak w końcu to benzofuran :)

Status:
Rodes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 27

6-APB

Unread post by Rodes » 1 year ago

Jaka droga podania i jak zacząć dawkowanie ? Pzdr

Status:
Krisper
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 363
Joined: 2 years ago
Reputation: 53

6-APB

Unread post by Krisper » 1 year ago

Rodes wrote:
1 year ago
Jaka droga podania i jak zacząć dawkowanie ? Pzdr
Tylko oral około 150mg powinno byc git