6-APB

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

6-APB

Unread post by kondix » 9 months ago

Latest post of the previous page:

Krycha1 wrote:
9 months ago
Warto zaznaczyć, że ta substancja nie nadaje się do sniffowania.
Raz spróbowałem, i prawie się udusiłem bo to jest w formie pyłu.
tez tak zrobilem za pierwszym razem musialem wode nosem wciagac zeby poczuc ulge

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

6-APB

Unread post by Pronto » 9 months ago

kondix wrote:
9 months ago
Krycha1 wrote:
9 months ago
Warto zaznaczyć, że ta substancja nie nadaje się do sniffowania.
Raz spróbowałem, i prawie się udusiłem bo to jest w formie pyłu.
tez tak zrobilem za pierwszym razem musialem wode nosem wciagac zeby poczuc ulge
Wodą morską sobie trzeba było przepłukać ja zawsze mam taką pod ręką bo daje ulgę :)

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

6-APB

Unread post by joker92 » 9 months ago

kondix wrote:
9 months ago
Krycha1 wrote:
9 months ago
Warto zaznaczyć, że ta substancja nie nadaje się do sniffowania.
Raz spróbowałem, i prawie się udusiłem bo to jest w formie pyłu.
tez tak zrobilem za pierwszym razem musialem wode nosem wciagac zeby poczuc ulge
Tez sprobowalem raz z czystej ciekawosci i to byl pierwszy i ostatni raz

Status:
Krycha1
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

6-APB

Unread post by Krycha1 » 9 months ago

joker92 wrote:
9 months ago
kondix wrote:
9 months ago
Krycha1 wrote:
9 months ago
Warto zaznaczyć, że ta substancja nie nadaje się do sniffowania.
Raz spróbowałem, i prawie się udusiłem bo to jest w formie pyłu.
tez tak zrobilem za pierwszym razem musialem wode nosem wciagac zeby poczuc ulge
Tez sprobowalem raz z czystej ciekawosci i to byl pierwszy i ostatni raz
Coś okropnego... nie jestem amatorem ale to mnie przerosło. :thumbdown:
Od razu leci do płuc i się idzie udusić...

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

6-APB

Unread post by kej » 9 months ago

6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja, jak wrazenia z orala moi mili? probowal ktos? kiedys mialem do czynienia z 6apb i z teog co sobie przypominam to oralnie to tez dawalo rade. daj ktos znac jak taka droga podania to dziala :thumbup:
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
xXkrystianXx99
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

6-APB

Unread post by xXkrystianXx99 » 9 months ago

kej wrote:
9 months ago
6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja, jak wrazenia z orala moi mili? probowal ktos? kiedys mialem do czynienia z 6apb i z teog co sobie przypominam to oralnie to tez dawalo rade. daj ktos znac jak taka droga podania to dziala :thumbup:
Jak 6apb to tyko i wyłącznie poprzed podanie oralne, pamiętaj! To jest pyłek, a więc przy wciąganiu od razu człowiek się dusi. Ta substancja nadaje się jedynie do zapodania oralnego mordo. :P

Status:
Krisper
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 363
Joined: 2 years ago
Reputation: 53

6-APB

Unread post by Krisper » 9 months ago

kej wrote:
9 months ago
6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja
Dokładnie tak, dzieje się tak dlatego, że najwięcej serotoniny wytwarza się w jelitach i dlatego zawsze tak fajnie i mocno wchodzi :D

Status:
xXkrystianXx99
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

6-APB

Unread post by xXkrystianXx99 » 9 months ago

Krisper wrote:
9 months ago
kej wrote:
9 months ago
6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja
Dokładnie tak, dzieje się tak dlatego, że najwięcej serotoniny wytwarza się w jelitach i dlatego zawsze tak fajnie i mocno wchodzi :D
O kurde, po początku napisanego przez Ciebie postu, myślałem że napiszesz o sposobie podania doodbytniczym. :E W sumie to ciekawi mnie jak by klepało takie 6apb podane w taki sposób. Ale to tylko ciekawość, i zostanę przy podaniu tylko i wyłącznie oralnym w przypadku tej substancji.

Status:
Bigbroother
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

6-APB

Unread post by Bigbroother » 8 months ago

Fajnie opisujecie to 6-APB i aż korci mnie żeby przy next rakiecie zamówić sobie to też xdd Jeśli bije to jak MDMA no to kurwaaa jest to coś pięknego

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

6-APB

Unread post by adrianpdw1996 » 8 months ago

xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
kej wrote:
9 months ago
6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja, jak wrazenia z orala moi mili? probowal ktos? kiedys mialem do czynienia z 6apb i z teog co sobie przypominam to oralnie to tez dawalo rade. daj ktos znac jak taka droga podania to dziala :thumbup:
Jak 6apb to tyko i wyłącznie poprzed podanie oralne, pamiętaj! To jest pyłek, a więc przy wciąganiu od razu człowiek się dusi. Ta substancja nadaje się jedynie do zapodania oralnego mordo. :P
Ciekawe ile osób próbowało to wciągnąć i się przydusiło haha. ;p Ja nie próbowałem i nie zamierzam.

Status:
Bigbroother
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

6-APB

Unread post by Bigbroother » 8 months ago

adrianpdw1996 wrote:
8 months ago
xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
kej wrote:
9 months ago
6apb to substancja raczej euforyczno-empatogenna a z doswiadczeni wiem, ze tego typu specyfiki oralnie sie najlepiej przyswajaja, jak wrazenia z orala moi mili? probowal ktos? kiedys mialem do czynienia z 6apb i z teog co sobie przypominam to oralnie to tez dawalo rade. daj ktos znac jak taka droga podania to dziala :thumbup:
Jak 6apb to tyko i wyłącznie poprzed podanie oralne, pamiętaj! To jest pyłek, a więc przy wciąganiu od razu człowiek się dusi. Ta substancja nadaje się jedynie do zapodania oralnego mordo. :P
Ciekawe ile osób próbowało to wciągnąć i się przydusiło haha. ;p Ja nie próbowałem i nie zamierzam.
Naprawdę nie da się tego jakoś przyjebać w nos?? Kocham tak podawać dragi ale jeśli naprawdę nie ma takiej opcji to zostanie mi bombka xddd MDMA z tego co wiem w nos dało się jebnąć a to ponoć działa podobnie??

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

6-APB

Unread post by Speeder_96 » 8 months ago

Bigbroother wrote:
8 months ago
adrianpdw1996 wrote:
8 months ago
xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
Jak 6apb to tyko i wyłącznie poprzed podanie oralne, pamiętaj! To jest pyłek, a więc przy wciąganiu od razu człowiek się dusi. Ta substancja nadaje się jedynie do zapodania oralnego mordo. :P
Ciekawe ile osób próbowało to wciągnąć i się przydusiło haha. ;p Ja nie próbowałem i nie zamierzam.
Naprawdę nie da się tego jakoś przyjebać w nos?? Kocham tak podawać dragi ale jeśli naprawdę nie ma takiej opcji to zostanie mi bombka xddd MDMA z tego co wiem w nos dało się jebnąć a to ponoć działa podobnie??
jak kazdy pisze ze sie nie da to sie nie da. znaczy wiesz na pewno na upartego wszystko sie da ale po co sie tak meczyc

Status:
Milakobieta
Ssak
Newbie
Posts: 47
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

6-APB

Unread post by Milakobieta » 8 months ago

Najlepiej takie coś jak mdma czy 6apb oralnie działa najlepiej

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

6-APB

Unread post by Pronto » 8 months ago

Bigbroother, Opcja zawsze jest więc spróbuj sam małą ilość sniffem i zobaczysz co się stanie :D

Status:
Krycha1
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

6-APB

Unread post by Krycha1 » 8 months ago

Pronto wrote:
8 months ago
Bigbroother, Opcja zawsze jest więc spróbuj sam małą ilość sniffem i zobaczysz co się stanie :D
Ja bym jednak nie proponował... :P
Przy pierwszej mojej styczności z 6Apb dokładnie nie wiedziałem jak trzeba to zarzucić...
Spróbowałem to wciągnąć, ale szybko zrozumiałem co zrobiłem... :thumbdown:
Znaczy jeszcze wtedy nie wiedziałem czemu tak się dusze.... Ale potem przeczytałem że tak się nie robi....
6Apb tylko oralnie. Tylko i wyłącznie. :!:

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

6-APB

Unread post by Mefedron90 » 8 months ago

Pronto wrote:
8 months ago
Bigbroother, Opcja zawsze jest więc spróbuj sam małą ilość sniffem i zobaczysz co się stanie :D
6 apb niech nie próbuje oralnie bo tylko się zakrztusi nic więcej, przechodziłem już przez to :)