A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
GBL
Ssak
Użytkownik
Posts: 69
Joined: 4 years ago
Reputation: 33

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by GBL » 4 years ago

Latest post of the previous page:

No okej. Niech bedzie ze narazie zaufam.
A uwierzę jak sam przetestuje.

A wiec leci zamowiene:)
No i sporo clonów do tego hehe bo bez benzo to sie nawet nie powinno myśleć o alfie xD

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 552
Joined: 4 years ago
Reputation: 143

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Syntetyk12 » 4 years ago

Jaką dawkę proponujesz by było fajne a nie karambol w głowie?
A co do schozy to pamiętam jeszcze przed 2k15 to właśnie PHP robiła mi hukowa shiza niż pvp :D

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

dawki 30-40mg beda juz spoko, po 70mg unikaj miejsc publicznych szczeka lata, szybkie ruchy no chlop szybciej robi niz mysli, uwazaj bo substancja bardzo mocna (jak stare php) i piekna co wiaze sie z tym, ze jest tak niebezpieczna. - halucynacje wzrokowe tak iracjonalne, pojebane i realistyczne ze swiezaka moze pojebac rowno. Moj ziomek chcial sobie skrocic droge i zeskoczyc z mostu ok 15m w dol, choc przez ten most przechodzimy setny raz, mowa o Poniacie. - fuck logic!? I gdyby nie ja kto wie czy by jej sobie nie skrocil.. ZALECAM OSTROZNOSC! heksy, nepy czy GP przy php to jak ketonal a morfina. Pihp nie dorasta do piet Predowemu PHP, a pihpa jadlem z innych zrodel. Po prostu to jest inna liga, wyzsza liga.

Predziu, rozwaz wrzucenie klona do kazdego zamowienia PHP gratis weterani okej, ale co innego jak jakis chlopaczek zamowi, co tylko chlory je i go popierdoli na amen. Jadlem mdpv, pvp, pv4,8 fenidaty, DMARy i chyba nic nie zaserwowalo mi tak realnych halucynacji. O ile z poczatku bylo fajnie tak potem bylem przerazony, odrealniony ze bez benzo chyba sam bym sie zamknal na zoltym.
Last edited by KacprowskY 4 years ago, edited 2 times in total.
by KacprowskY

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

KacprowskY wrote:
4 years ago
dawki 30-40mg beda juz spoko, po 70mg unikaj miejsc publicznych szczeka lata, szybkie ruchy no chlop szybciej robi niz mysli, uwazaj bo substancja bardzo mocna (jak stare php) i piekna co wiaze sie z tym, ze jest tak niebezpieczna. - halucynacje wzrokowe tak iracjonalne, pojebane i realistyczne ze swiezaka moze pojebac rowno. Moj ziomek chcial sobie skrocic droge i zeskoczyc z mostu ok 15m w dol, choc przez ten most przechodzimy setny raz, mowa o Poniacie. - fuck logic!? I gdyby nie ja kto wie czy by jej sobie nie skrocil.. ZALECAM OSTROZNOSC! heksy, nepy czy GP przy php to jak ketonal a morfina. Pihp nie dorasta do piet Predowemu PHP, a pihpa jadlem z innych zrodel. Po prostu to jest inna liga, wyzsza liga.

predatorRC, rozwaz wrzucenie klona do kazdego zamowienia PHP gratis weterani okej, ale co innego jak jakis chlopaczek zamowi, co tylko chlory je i go popierdoli na amen. Jadlem mdpv, pvp, pv4,8 fenidaty, DMARy i chyba nic nie zaserwowalo mi tak realnych halucynacji. O ile z poczatku bylo fajnie tak potem bylem przerazony, odrealniony ze bez benzo chyba sam bym sie zamknal na zoltym.
by KacprowskY

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 552
Joined: 4 years ago
Reputation: 143

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Syntetyk12 » 4 years ago

KacprowskY

Dzięki lap plusa :)

Powiedz mi jeszcze jak z eufo przy vapo ?

A php 5 lat temu ledwo parę razy miałem bo wolałem PvP .

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

Praktycznie nie vapowalem, ale dzialanie palonej PHP RZEZNIA! lepiej, niz sniff ale krocej.. duzo krocej co w efekcie = czeste dopalanie = wieksze, mocniejsze schizy. Z uwagi na destrukcyjne dzialanie odradzam ta metode aplikacji! Nie sadzilem, ze to napisze kiedykolwiek jeszcze, ale nie odbiega od PVP z przed ustawy tylko te schizy.. mocniejsze niz po pvp, wieksze niz poczym kolwiek!
by KacprowskY

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 552
Joined: 4 years ago
Reputation: 143

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Syntetyk12 » 4 years ago

KacprowskY

A ja sobie Właśnie dopalam końcówkę pihp

I wiem co = VAPO :D

Jak przesadzę z pihp to bez gaci po domu latam :D

A kolba już wyczyszczona po a pihp czeka hehe....

Ciekawi mnie czy będzie eufo na wejściu.
I jakiej sile i czy wejdzie zanim dym wyparuje z płuc :D

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

Porownalbym to do jebniecia mlotkiem w glowe, BOOM! :)
by KacprowskY

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 552
Joined: 4 years ago
Reputation: 143

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Syntetyk12 » 4 years ago

KacprowskY
No zobaczymy zobaczymy :D

Pokusa będzie ale nie chciał bym polecieć z tym :D

Status:
KeTaMiNe
Szczur
Newbie
Posts: 34
Joined: 4 years ago
Reputation: 5

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KeTaMiNe » 4 years ago

Powiem Wam jwst te a php ma moc.
Będzie musiała poczekać aż trochę zejdę bo ostatnio pihp bylo :)

Świetna :)

Status:
baklazan
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 99
Joined: 7 years ago
Reputation: 28

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by baklazan » 4 years ago

I tyle jej było, oby nie trzeba było czekać znowu prawie roku na powrót do oferty.

Status:
KeTaMiNe
Szczur
Newbie
Posts: 34
Joined: 4 years ago
Reputation: 5

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KeTaMiNe » 4 years ago

A php q bialyk kamieniu.
Mistrzostwo 1 kalsa .
Tylko vapo .
predatorRC i love php

Status:
jyoshi
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by jyoshi » 4 years ago

hej, mam prosbe. moglby mi ktos na pv podeslac jak krok po kroku zrobic freebase z a-php/pihp? a jak nie na pv to proton z gory dzieki. no chyba ze mozna tu w odpowiedzi link do jakiegos forum ale pewnie nie...

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

Chodzi Ci konkretnie o metode palenia (sposób) krok po kroku czy co co?
by KacprowskY

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 4 years ago

This post has high reputation.

Szczyt schizy byl jak ujebalem sobie FILM, doslownie film ze chodza kryminalni z psami tropiącymi po bloku i szukają dragów, pukają do mieszkań gdzie ludzie mogą mieć styczność z dragami, kurwa słyszałem jak sąsiedzi o tym gadają, słyszałem kroki psów pazury odbijające się o betonowe schody, słowa chodź, szukaj! itp itd. Otwieram okno, a tu wielki samochód z goścmi wysiadającymi podejrzanie (normalnie był to busik z pracownikami wysiadającymi z roboty) no ale głowa ujebała sobie, że to zmiana przewodników i zaraz będą u mnie, wyjebałem cały tower z samar przez okno, łącznie 1,1 pihpa, 3sztuki kopru i 2 etizolamy i nasłuchiwałem, FILM JAK SKURWYSYN! Poszedłem do sąsiadów czy już u nich byli, bo policja po bloku chodzi z psami tropiącymi, a oni że nic nie słyszeli, chuj sprzątałem m2 i nasłuchiwałem "nienadchodzącego" Jakież moje zdziwienie było jak otworzyłem drzwi, a tu dzielnicowy z wezwaniem na przesłuchanie na dany dzień. :E KURWA ALFA DEBESTA OGUŁEM! 150mg oral, gadający ludzie, dziwni zdeformowani pomijam, ale żem sobie ujebał film rodem kurwa z Hell's Kitchen Preda Ramseya to szczyt! Predziu, ale zes mnie zaimponował w tej chwili. :E Nie wiem czemu opierdoliłem aż tyle, chyba się zaczynało wcześniej i myśl że mogą mnie zajebać z ćwiarą alfy przewyższyła wszystko.

PS. BEZ BENZO NIE PODCHODŹCIE DO TEJ SUBSTANCJI, BO SIĘ DOSŁOWNIE POSRACIE W MAJTY!
to nie pihp, heks czy chlory :D
by KacprowskY

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

A-PHP Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

KacprowskY,
Do Choroszczy?
Do Choroszczy!
Na badania?
Na badania!