A way to deal with enlarged pupils

Questions and answers related to research chemicals.
Status:
Jaymat
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by Jaymat » 2 years ago

Witam czy są jakieś sposoby (leki itp) żeby pozbyć się dużych źrenic? Mam jasne oczy i źrenice są bardzo widoczne, macie może jakieś sposoby?

Status:
Diabek_4cmc
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by Diabek_4cmc » 2 years ago

Jaymat, Raczej nie ma sposobu na zmniejszenie źrenic. Możesz spróbować z kroplami do oczu chociaż nie wiem czy da to jakikolwiek rezultat. Sprawdzałam na sobie i nic mi to nie dało. Jedyny sposób to czekanie aż będą z czasem samoistnie się zmniejszać.

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posts: 455
Joined: 2 years ago
Reputation: 136

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by yeter » 2 years ago

Jaymat, niestety nie ma na to sposobu

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 509
Joined: 3 years ago
Reputation: 201

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by blacked_out » 2 years ago

Jaymat - Też kiedyś próbowałem ,,zmniejszyć" żrenice, ale nie ma na to sposobu niestety. Jedynie co powodowało że źrenice robiły się u mnie mniejsze to gapienie sie w jasny ekran monitora czy telefonu (na mocniejszych rzeczach typu MDMA (czyste ze sklepu ******) nie dawało to żadnych efektów!) czy poprostu siedzenie w ciemności w pokoju, aczkolwiek jeżeli ktoś przyjdzie załóżmy rodzice (mimo tego że jesteś pełnoletni itd.) i zapalą światło to może być problem.

Sam jestem aktualnie ciekaw, czy na przykład Soczewki do oczu takie które wyglądają jak zwykłe oko, i nakłada się je na ,,wyjebane oko" by pomogły w maskowaniu wyjebanych źrenic. Muszę to wkrótce sprawdzić, ale podejrzewam że widoczność będzie dużo gorsza

Status:
Shirokou
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by Shirokou » 2 years ago

Od siebie podrzucam sposób z soczewkami :P jak źrenica nie jest na całe oko to zwykłe soczewki kolorowe powinny zakryć (Przynajmniej u mnie) a jak wywali ogromne to może jakieś soczewki z wzorkami i powiedzieć, że ci się podobają :P ale pewności nie mam bo z takowych nie korzystałem.

Status:
TheG
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by TheG » 2 years ago

If pupils are enlarged after I take stimulants I use kratom capsules. I take about 7g of kratom and it shrinks my pupils because it acts similar to opiods. Kratom Also helps with stimulant come downs.

I am unsure if kratom is a think in your country maybe you have to buy online, but it is very popular and affordable in USA at headshops and gas stations.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

sądzicie, że jeśli ukryjecie "wyjebane źrenice" to po innych symptomach ludzie nie ogarną, że jesteście porobieni? po prostu jak widać po tobie i masz z tym problemy to siedź na chacie. jeśli nie możesz to nie konsumuj.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 486
Joined: 3 years ago
Reputation: 79

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by yakubu86 » 2 years ago

lek_na_syfa, zależy z kim przebywasz i jak długo. Bo to często właśnie po zrenicach jest przypałowo ZANIM ktoś sie zorientuje po zachowaniu. Wystarczy że spojrzysz komuś w oczy i już przyp. Nie trzeb nic mówić. No a gdyby źrenice byly NORMALNE to idzie pofunkcjonować bez wtopy w bardzo wielu sytuacjach. Przecież po np. Fecie/nepie/hexie nie biegasz po dworzu czy mieszkaniu ani nie liczysz wlosów na nodze :E

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

yakubu86, z tego co zaobserwowałem, to naprawdę rzucające się w oczy źrenice występują przy dużej dawce (albo po dorzutkach). wtedy to równocześnie pojawiają się objawy, których trudno nie zauważyć. chyba, że to babcia, której można wmówić bajkę o dwóch piwkach.
w wielu recenzjach mowa o działaniu po którym można "wyjść między ludzi" i udawać, że jest się trzeźwy - RC działają tak mocno (za to je lubimy), że osoba ogarnięta zawsze zwróci uwagę na nasze podejrzane zachowanie. tym bardziej jeśli nas zna i wie jak się zachowujemy na trzeźwo.

Status:
Jaymat
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by Jaymat » 2 years ago

lek_na_syfa wrote:
2 years ago
sądzicie, że jeśli ukryjecie "wyjebane źrenice" to po innych symptomach ludzie nie ogarną, że jesteście porobieni? po prostu jak widać po tobie i masz z tym problemy to siedź na chacie. jeśli nie możesz to nie konsumuj.
Lubię sobie z samego rana w pracy przyladowac, max do południa także wieczorem jestem „normalny” jeżeli chodzi o zachowanie, jedynie oczy mnie zdradzają

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

Jaymat wrote:
2 years ago
Lubię sobie z samego rana w pracy przyladowac
nie ćpamy w pracy. chyba, że jesteś z zawodu gitarzystą heavy metalowym itp.

Status:
BaKu_13
Szczur
Newbie
Posts: 27
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by BaKu_13 » 2 years ago

IMG_20220717_011947.jpg
Taki efekt wystarczy? 😁

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 11

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by kopciuch » 2 years ago

lek_na_syfa wrote:
2 years ago
nie ćpamy w pracy. chyba, że jesteś z zawodu gitarzystą heavy metalowym itp.
Haha dobre :D Ale tu sie akurat zgadzam, nie popierdam ladowania w klame w pracy

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by BendfellsTM » 2 years ago

Ładowanie w klame podczas pracy to najgorsza opcja. Człowiek później bez tego pracować nie potrafi, a chodzenie wystrzelony na robocie tez nic pozytywnego nie przyniesie. A co do oczu to nie słyszałem o niczym skutecznym do pomniejszaniu źrenic. Można próbować kombinować coś z soczewkami, ale nie wiem czy to komfortowe rozwiązanie. Nie zapominajmy że oczy to tylko jeden z wielu czynników które zdradzają nasze zrobienie tematem. Każdy ogarnięty zauważy zmianę w zachowaniu, które często po dragach odbiega od normalnego.
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

A way to deal with enlarged pupils

Unread post by Leser » 2 years ago

BendfellsTM wrote:
2 years ago
Ładowanie w klame podczas pracy to najgorsza opcja.
Dokładnie, wbrew pozorom nie da się tak funkcjonować bo się człowiek boi że ktoś się kapnie itp.