Addiction treatment center

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1039
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Addiction treatment center

Unread post by MeFiuS » 2 years ago

This post has high reputation.

Witajcie Ekipo i Userzy
Jednak musze zakończyć historie z RC, za dużo w ostatnim czasie się wydarzyło, za dużo przegiąłem i za dużo przykrości dla Żony i rodziny. Wybór dostałem prosty, podjąć leczenie w ośrodku, żeby zacząć na nowo wszystko. Po ostatnim "prysznicu zimnym" w psychiatryku i o tym jak bliscy sie martwili nie mogę zawieść.
Przykro mi też z tego powodu, że jak się nie ma umiaru nie powinno się za takie rzeczy brać ;)
Co więcej napisać, może jeszcze coś dopisze któregoś dnia :)

W miarę możliwośći odp i dziękuje za wsparcie od każdego z Was i czas poświęcony z Wami i badaniom
Mogło się lepiej zakończyć, ale skończyło się nagle ( szok dla każego zawsze czegoś uczy )

Pięknie Dziękuje :) Pozdrawiam całą Ekipe i Userów ;)

DZIĘKUJEEE !!!!! :cry: :) ;)
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
ercekercek
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 319
Joined: 2 years ago
Reputation: 134

Addiction treatment center

Unread post by ercekercek » 2 years ago

This post has high reputation.

MeFiuS wrote:
2 years ago
Witajcie Ekipo i Userzy
Jednak musze zakończyć historie z RC, za dużo w ostatnim czasie się wydarzyło, za dużo przegiąłem i za dużo przykrości dla Żony i rodziny. Wybór dostałem prosty, podjąć leczenie w ośrodku, żeby zacząć na nowo wszystko. Po ostatnim "prysznicu zimnym" w psychiatryku i o tym jak bliscy sie martwili nie mogę zawieść.
Przykro mi też z tego powodu, że jak się nie ma umiaru nie powinno się za takie rzeczy brać ;)
Co więcej napisać, może jeszcze coś dopisze któregoś dnia :)

W miarę możliwośći odp i dziękuje za wsparcie od każdego z Was i czas poświęcony z Wami i badaniom
Mogło się lepiej zakończyć, ale skończyło się nagle ( szok dla każego zawsze czegoś uczy )

Pięknie Dziękuje :) Pozdrawiam całą Ekipe i Userów ;)

DZIĘKUJEEE !!!!! :cry: :) ;)
witam
trzymam kciuki za Ciebie
I zycze Ci powodzenia na nowej czystej drodze mam nadzieje ze tym razem nie zawiedziesz bliskich

Pozdrawiam :wave:
to spada na bloki jak pocisk :E

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

Addiction treatment center

Unread post by kulka » 2 years ago

This post has high reputation.

MeFiuS, życzę Ci wytrwałości i żebyś znalazł w sobie dużo motywacji do trzeźwienia.
Sam wielokrotnie próbowałem leczenia , jak widzisz znowu tu wracam i testuje różne prochy, tylko że ja chcę to robić.
Może kiedyś też na poważnie podejmę taka decyzję.
Trzymaj się

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

Addiction treatment center

Unread post by k0t » 2 years ago

This post has high reputation.

Życzę powodzenia. Zdrowie najważniejsze! Trzymam kciuki w chuuuj!

Status:
Alkopoligamia
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 216
Joined: 4 years ago
Reputation: 172

Addiction treatment center

Unread post by Alkopoligamia » 2 years ago

Powodzenia i wytrwałości! Oby się udało osiągnąć cel ✌️
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę;
Kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!
🦊

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Addiction treatment center

Unread post by Bobek » 2 years ago

Bobek cię też wspiera powodzenia życzę ci wyjścia z tego syfu :thumbup:
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
nebulaparadise
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 100
Joined: 4 years ago
Reputation: 16

Addiction treatment center

Unread post by nebulaparadise » 2 years ago

Rozglądam się za prywatnym odwykiem od benzo. Wjebałem się kolejny raz. Zawaliłem wszystko. Istnieją takowe - prywatne(?), kwota nie gra roli. Nie chcę kwiczeć jak pewnie nigdy jeszcze nie kwiczałem w ośrodku w pełni zamkniętym. Bez terapii. Pomoże ktoś, poleci takowy?

"Do more whats make you happy" - kiedyś się z tego śmiałem, teraz chce być happy bez względu na koszty i czas jaki mi pomoże się ogarnąć.

Myślałem nad powolnym schodzeniu diazepamem, fajna rozpiska jest na hypku ale to tak się nie uda.

Benzo to złodziej życia dla podatnych. Przestrzegam... :thumbdown:

Status:
Poniacz
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 6 years ago
Reputation: 98

Addiction treatment center

Unread post by Poniacz » 2 years ago

Jeśli chodzi o ośrodki to napisze krótko mówiąc byłem w ośrodku monar "DĘBOWIEC,, ORAZ Ostrołęka terapia trwa po rok czasu w tych ośrodkach masz tam pracę od poniedziałku do piątku, integracja kilka razy w tychodniu trochę jak w przedszkolu jest stołówka obiady , śniadania oraz drugie śniadanie,kolacje jest tv siłownia i TP w monarze w dębówce jest studio muzyczne po kilku hmiesiącach można tam wejść jak jest się już domownikiem bo na początku jest etap nowicjusza terapia zajęciowa polega na tym że codziennie są spotkania tzw. Zwoływana jest społeczność czyli wszyscy się zbierają w jednej sali i omawiają swoje odczucia czasami wzywana jest społeczność natychmiastowa jak ktoś coś złego zrobi czyli trzeba strzelać z ucha. Nie wolno s nakręcać wzajemnie na wyjazdy z ośrodka ani gadać z kimś o używkach bo za to są kary. Prace społeczne czyli jednym słowem zniechęcałem się by być q tym ośrodku bo mi było ciężko bo czułem się jak frajer po za tym mnie ciągnęło do brania więc wyjechałem. Jak ktoś chce wiedzieć więcej o ośrodku monar ,,Dębowiec" lub ,,Ostrołęka" może do mnie napisać nie mam teraz czasu by więcej opisywać. Chętnie pomogę ale żeby jechać trzeba naprawdę chcieć podjąć się leczenia bo na chwilę nie opłaca się jechać po czym wyejachać bo się jie chce to tylko marnowanie pieniędzy na wyjazd. Ja tak miałem później żałowałem że w ogóle pojechałem. Bo po zasiłku z mops od razu wyjechałem i się porobiłem. :)
Kra krę mija. Lis ma norę, kret ma ryja. Idę i nos trę. Omijam tę krę. Nie idę tym torem, bo tu lis ma norę.
Kra krę omija. Kret ma ryja. Tu lis ma norę. Ominę ten tor. A ja nos trę.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1039
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Addiction treatment center

Unread post by MeFiuS » 1 year ago

Witajcie🙂. W czerwcu wróciłem, byłem 3.5 miesiąca w ośrodku Różewiec "DOREN", ogólnie to terapia roczna, ale zostałem usunięty, ciężko zmienić charakter ciężki. Dla mnie wystarczy tego czasu, przeanalizowałem całe swoje życie
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posts: 455
Joined: 2 years ago
Reputation: 136

Addiction treatment center

Unread post by yeter » 1 year ago

MeFiuS wrote:
1 year ago
Witajcie🙂. W czerwcu wróciłem, byłem 3.5 miesiąca w ośrodku Różewiec "DOREN", ogólnie to terapia roczna, ale zostałem usunięty, ciężko zmienić charakter ciężki. Dla mnie wystarczy tego czasu, przeanalizowałem całe swoje życie
Obyś dobre wnioski wyciągnął i nie popełniał tych samych błędów.
Witamy spowrotem!

Dodano po 4 minutach 35 sekundach:
Trochę się pozmieniało forum:D

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1039
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Addiction treatment center

Unread post by MeFiuS » 1 year ago

Wiele się pozmieniało :D
Błędy powtarzać to już nie chce 😏
Wystarczy wrażeń
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

Addiction treatment center

Unread post by k0t » 1 year ago

MeFiuS,
Bierzesz znowu? Czy czysty?

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

Addiction treatment center

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Życzę wytrwałości. Pamiętaj że najmniejsza ucieczka w dragi może się skończyć powrotem do nałogu. Można leczyć się non stop, ale narkomanem jest się całe życie. Nie zamydlaj sobie oczu tym, że długo nie waliłeś i że teraz będzie inaczej nawet jak przywalisz, bo nie będzie! Mi pozostaje tylko trzymać kciuki za Ciebie. Pamiętaj że masz dla kogo walczyć z tym cholerstwem, a nawet jakbyś nie miał - rób to dla siebie. Jeszcze raz życzę wytrwałości i zdrowia :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Kubasek755
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 228
Joined: 7 years ago
Reputation: 139

Addiction treatment center

Unread post by Kubasek755 » 1 year ago

Sa jakies osrodki w ktorych mozna miec telefon od poczatku albo od krotkiego czasu? I jakies ktore nie robia narkotestow na poczatek. A nawet jak zrobia to zeby przyjeli. Nie kazdy sobie sam umie zrobic detoks ;)
Nie należy wierzyć temu co tu pisze. Może jestem psychicznie chory? Albo może jestem poeta i pisze książke? Nie wierzcie mi.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Addiction treatment center

Unread post by lek_na_syfa » 1 year ago

Kubasek755 wrote:
1 year ago
Sa jakies osrodki w ktorych mozna miec telefon od poczatku albo od krotkiego czasu?
nie potrafię ci odpowiedzieć na to pytanie. jednak zastanawia mnie, po co ci telefon (nawet na krótki czas)? nie potrafisz też od niego zrobić detoxu?