Alpha vs NEP

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Alpha vs NEP

Unread post by mbside » 9 months ago

Latest post of the previous page:

Wg mnie obie substancje są zajebiste.

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Alpha vs NEP

Unread post by Speeder_96 » 9 months ago

mbside wrote:
9 months ago
Wg mnie obie substancje są zajebiste.
pewnie ze tak ale to tylko dla osob co potrafia zachowac umiar. a jak ktos nie potrafi to niech lepiej sie za te odczynniki nie zabiera bo pokaraja go.

Status:
Bigbroother
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

Alpha vs NEP

Unread post by Bigbroother » 9 months ago

Mój ziomek ładował Alfe-PIHP przez tydzień i wyglądał jak nie on XDDDD NEP chyba mniej kara

Status:
Bortak42
Sniffiarz
Newbie
Posts: 125
Joined: 1 year ago
Reputation: 23

Alpha vs NEP

Unread post by Bortak42 » 8 months ago

Z tych dwóch substancji zdecydowanie lepszy jest NEP. Przy alfie jest o wiele większe parcie na dorzutki przy każdej drodze podania, wręcz takie już ekstremalne parcie, chore, przy nepie jest też spore, ale mniejsze, możliwe do opanowania, bardziej schizogenna jest alfa, alfa bardziej, mocniej wchodzi na serce niż NEP, jeszcze znacznie bardziej euforyzuje, stymuluje, działa dłużej i mocniej, bardziej jest kompulsywna i uzależniająca od NEPA. Alfa jest silniejsza od NEPa, mocniejsza, potężniejsza. Zjazdy są naprawdę potężne po alfie i to już nie jest zwykła zwała, to jest coś o wiele gorszego i to już nie są przelewki. To już może porządnie zaboleć. To już jest większy kaliber. Sam profil działania ma jakieś tam cechy wspólne, ale w większości działanie jest inne i te alfowe jest pod każdym względem potężniejsze. NEP jest słabszy od alfy co przy tak silnych substancjach jest zaletą, a nie wadą. Silny w taki zdrowy, możliwy do kontrolowania sposób, a nie tak ekstremalnie silny, demoniczny jak alfa. Od alfy ciężko się oderwać, substancja za mocna i zbyt kompulsywna. Z tych dwóch substancji zdecydowanie bardziej polecam NEP. Alfy nie polecam dotykać.

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Alpha vs NEP

Unread post by Bihes » 8 months ago

Alfa-PHP i NEP to obie syntetyczne substancje stymulujące, które należą do grupy kationów. Z tych dwoch lepiej na mnie działa NEP bo czuje zwiększoną energię i skupienie.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Alpha vs NEP

Unread post by Gieca » 8 months ago

Bihes wrote:
8 months ago
Alfa-PHP i NEP to obie syntetyczne substancje stymulujące, które należą do grupy kationów. Z tych dwoch lepiej na mnie działa NEP bo czuje zwiększoną energię i skupienie.
Ja też wole nepa ale z innych przyczyn. Można go dłużej i bezpieczniej stosować. W apihp uwalnie się dużo więcej dopaminy przez co o wiele szybciej można poczuć się niekonfortowo (schizy) :)

Status:
lulekczarny
Ssak
Newbie
Posts: 43
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by lulekczarny » 8 months ago

Z tej dwójki to zdecydowanie lepiej wolę nepa
Alfa to nie moja bajka

Ps. Całkiem niezły nep ma ChemCentrum, alfę też ma ale jak pisałem to nie dla mnie

Status:
porquilho
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 27
Joined: 2 years ago
Reputation: 4

Alpha vs NEP

Unread post by porquilho » 8 months ago

If its ALPHA-PIHP, i perfer NEP because its less strong and short-acting compared to alpha-pihp which is way more like speed, stronger, lasts a lot longer and makes you write essays, with NEP its a quick hit that feels good.
But the the one which wins them both is alpha-PHP, that stuff is ridiculously addictive, crack cant even compare.

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Alpha vs NEP

Unread post by Bihes » 7 months ago

Oto główne różnice między A-PHIP a NEP:


A-PHIP (Alpha-phenylisopropylamine) to organiczny związek chemiczny z grupy amin, który jest podtypem fenetyloaminy. Jest znany również jako 2-aminometylobenzen, co oznacza, że zawiera benzene jako centralną strukturę związku.
NEP (N-Ethylpentedrone) to również organiczny związek chemiczny, który należy do grupy substancji psychoaktywnych z grupy katechinonów. Jest to syntetyczna substancja psychoaktywna, która jest często używana jako narkotyk rekreacyjny.
Klasa chemiczna:

A-PHIP jest przedstawicielem grupy amin, konkretnie fenetyloaminy. Fenetyloaminy występują naturalnie w organizmach ludzi i zwierząt oraz w niektórych roślinach.
NEP to katechinon, co oznacza, że zawiera cykliczny pierścień chinonowy w swojej strukturze. Katechinony są znane z różnych zastosowań chemicznych.
Właściwości i zastosowania:

A-PHIP nie jest substancją psychoaktywną i nie wykazuje właściwości narkotycznych. Może być używany w badaniach naukowych jako substancja kontrolna lub w produkcji innych związków chemicznych.

NEP to substancja psychoaktywna, która jest często stosowana jako narkotyk rekreacyjny. Może wywoływać działania psychoaktywne i narkotyczne, takie jak euforia, pobudzenie i zmiany percepcji.

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Alpha vs NEP

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

Przeczytałem cały post sporo osób też polecało na nockę Nepa ale czy po odstawieniu można iść w miarę normalnie spać i czy są jakieś zwały jak to wygląda w porównaniu do 3cmc gdzie po nocy snifa pije trzy cztery piwa i idę w miarę normalnie bez większej zwały spać

Status:
WhiteAngel199
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 6 months ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by WhiteAngel199 » 6 months ago

Ja polecam nep alfa zbyt bardzo wywołuje schizy i paranoje ale co kto lubi

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Alpha vs NEP

Unread post by kej » 5 months ago

oba sa mocnymi stimami, ktore moga pokarac ale z dwojga zlego postawilbym juz na tego NEPa
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

Alpha vs NEP

Unread post by punto » 5 months ago

alfa chyba bardziej do vapo w przeciwieństwie do nepa, który bardziej do sniffa?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4987
Joined: 6 years ago
Reputation: 3143

Alpha vs NEP

Unread post by Gargameli » 5 months ago

Nie każdy sort Nep'a da się vapować, tak samo z alfą. Aczkolwiek vapo alfy to rytuał. Nep oczywiście preferuję donosowo, alfe także - ale za czasów młodości się vapiło. Gusta i guściki. Niewątpliwie vapo alfy w/g mnie bardziej "ryje" banię - to dla wielu akurat plus.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Nafukany Janek
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 5 months ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by Nafukany Janek » 5 months ago

Lepszy nep na nos

Status:
Bugaj
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 months ago
Reputation: 11

Alpha vs NEP

Unread post by Bugaj » 5 months ago

NEP subtelniejszy w działaniu, nie zostawia takiej rysy jaka jest po Alfie, łagodniejszy podczas spływa, smak często też dużo przyjemniejszy od Alfy.
Nie mniej jednak Alfa w moim przypadku dużo lepiej podchodzi vapo, gdzie badając NEPa korzystniej wypada sniff.
NEP również wydaje się być mniej inwazyjny od Alfy, większe uboki miewałem po Alfie niż po NEPie.