Alpha vs NEP

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Bugaj
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 months ago
Reputation: 11

Alpha vs NEP

Unread post by Bugaj » 5 months ago

Latest post of the previous page:

NEP subtelniejszy w działaniu, nie zostawia takiej rysy jaka jest po Alfie, łagodniejszy podczas spływa, smak często też dużo przyjemniejszy od Alfy.
Nie mniej jednak Alfa w moim przypadku dużo lepiej podchodzi vapo, gdzie badając NEPa korzystniej wypada sniff.
NEP również wydaje się być mniej inwazyjny od Alfy, większe uboki miewałem po Alfie niż po NEPie.

Status:
Tohnod
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by Tohnod » 5 months ago

Mam pytanie a propos NEPa. W znanej wszystkim tabelce NEP w połączeniu z marysią jest na żółto, czyli ostrożnie. Ktoś może podpowiedzieć dlaczego?
Doczytałem równiez na forum, że NEP dobrze z 3-cmc w stosunku 1:3. 3-CMC znam, ale NEPa nie
Dodatkowo piszecie, że NEP może pokarać i dobrze mieć benzo na zbicie, cokolwiek to jest?
Lada moment powinien do mnie dotrzeć NEP i będę testował, dlatego proszę o poradę
Pozdro

Status:
ahvike
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by ahvike » 5 months ago

Alpha is stronger in any imagenable ways, if you know how to play with it then it is definitely better.
Nep on the other hand is safer because the rush and everything else is weaker compared to PIHP.

Nep is for when you go out with your boy and girls, alpha is when you are staying inside with your couple crackhead friends.

Status:
Bugaj
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 months ago
Reputation: 11

Alpha vs NEP

Unread post by Bugaj » 5 months ago

Tohnod, Służę pomocą, otóż jest na żółto, ponieważ NEP jest dość mocnym stymulantem pobudzającym dopamine a co za tym idzie noradernaline, więc zwiększa tętno i ciśnienie, zioło wbrew pozorom również je podnosi i podnoszenie sobie ciśnienia różnymi specyfikami jest dość niebezpieczne ale tu cie moge uspokoić, nikotyna również podnosi ciśnienie ale że jest dość powszechną substancją więc nie jest wymieniony na pigułce jako żółta pozycja.
Ale skoro zioło jest to papierosy też równie dobrze mogłyby być także tym wpisem nie musisz się przejmować. :thumbup:
NEP może pokarać jak każdy stymulant stosowany w nadmiarze, innymi słowy jak nie przegniesz(przedawkujesz) to nie pokara.
A benzo na zbicie to znaczy benzodiazepiny, czyli leki, które działają na receptory GABA ale mniejsza o to, ważne, że są agonistami receptorów serotoninowych oraz DOPAMINOWYCH, czyli tych NEPowych.
Reasumując, leki z grupy benzodiazepin niwelują działanie NEPa (tak jak 90% innych substancji). Więc jak przegniesz to dobrze jest mieć benzo pod ręką - działają w tym przypadku jak antidotum.
Co do NEP + 3CMC w stosunku 1:3 to pewnie wyczytałeś to w temacie "co podobne do kokainy" to jest czyjś wymyślony mix, który ktoś zaproponował aby podrobić w jakimś stopniu działanie kokainy.
Z tego co widze to nie jesteś(bez urazy) zaawansowanym psychonautą to polecałbym ci narazie darować sobie mixy. :thumbup:

Status:
Gtr
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by Gtr » 5 months ago

Tohnod wrote:
5 months ago
Mam pytanie a propos NEPa. W znanej wszystkim tabelce NEP w połączeniu z marysią jest na żółto, czyli ostrożnie. Ktoś może podpowiedzieć dlaczego?
Doczytałem równiez na forum, że NEP dobrze z 3-cmc w stosunku 1:3. 3-CMC znam, ale NEPa nie
Dodatkowo piszecie, że NEP może pokarać i dobrze mieć benzo na zbicie, cokolwiek to jest?
Lada moment powinien do mnie dotrzeć NEP i będę testował, dlatego proszę o poradę
Pozdro
Jako ze miałem 4 letnią abstynencje od RC i innych używek - zdrowa dieta silownia praca nad sobą , po 1 testach po tak długiej przerwie wybrałem 3 CMC z racji ze nie bylo mojego 3mmc które uważam za najlepsze RC po banie mefedronu , postanowilem 1 raz sprobowac stima no i padlo na NEPA paka przyszla 10 g , w sumie nie wiem po co tyle zamówiłem , polecam obowiązkowo do tego kupic wage i nie prekraczac 100 mg na kreske . Ogólnie sprawa ma się tak ze zaczełem w czwartek o 22 a skończyłem w niedziele po południu xD wiec radz ostroznie ,. fajne libido i rush ale mozna na tym grubo poleciec . Benzo obowiazkowo jak by sie cos dzialo , no i jak bys chcial usnac , bo bez tego zapomnij , sufitówa .

Status:
Tohnod
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by Tohnod » 5 months ago

Dzięki bardzo Bugaj, poczytałem o benzo i widze, że to na raceptę więc trochę problem
co do 3-cmc, to nie pomieszam od razu, tylko najpierw sprawdzę jak działa NEP. Natomiast lubię z ziołem mieszać, bo wzmacnia wszelkie doznania od smaku, po wszystko ;)

Status:
Tohnod
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by Tohnod » 4 months ago

OK, poczytałem więcej i widzę, że vendorzy mają w ofercie. Szkoda, że trzeba czekać z dostawą. Chyba, że jest jakaś metoda by gdzieś coś kupić w aptece coś?

Status:
Tohnod
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by Tohnod » 4 months ago

Bugaj, Jeszcze co do 3-cms + NEP, to widzę, że ChemCentrum, ma black pills które zawierają właśnie 150mg 3-cms i 50mg NEP stone... czyli jednak to jest dobry mix?

W takim razie pytanie co do orala, bo ja zawsze sniff. Jak najlepiej przyjąć i 3-cmc i np NEP, w papierku OK, czy lepiej zdobyć właśnie takie kapsułki jak black pills?

No i swoją drogą, jaki to interes brać pillsy po 20pln, jak czysty 3-cmc ICE jest znacznie tańszy?

Status:
Ville90
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by Ville90 » 4 months ago

A ja mam pytanie co do bombki przed oralem , kruszycie wczesniej kamyki czy całe w chusteczkę ? A jest w tym jakas roznica jak zjem prosto z ręki ?

Status:
Tohnod
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Alpha vs NEP

Unread post by Tohnod » 4 months ago

Ville90, Kruszyć to napewno, bo się lepiej, a na pewno szybciej wchłania. Ja pytam o kapsułki, bo może w kapsułach przelatuje przez zołądek i wchłania się w jelitach?

Status:
Ville90
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by Ville90 » 4 months ago

Tohnod wrote:
4 months ago
Ja pytam o kapsułki, bo może w kapsułach przelatuje przez zołądek i wchłania się w jelitach?
Nie dały by rady przelecieć przez kwas żołądkowy nie rozpuszczając się w nim i dojść aż do jelit a co chcesz robić z kapsułek po kreatynie ? Jak dla mnie za dużo zachodu lepiej bombka z chusteczki . A jeszcze jedno pytanie po bombce kiedy sniff jak już czuję że coś tam smyra czy jak już czuć że działa ?

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 300
Joined: 3 years ago
Reputation: 105

Alpha vs NEP

Unread post by Lijj » 4 months ago

Ja byku zapodaje jak czuje że to już blisko. AVE 💪

Status:
Ville90
Szczur
Newbie
Posts: 37
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

Alpha vs NEP

Unread post by Ville90 » 4 months ago

Lijj wrote:
4 months ago
Ja byku zapodaje jak czuje że to już blisko. AVE 💪
I oto mi chodziło czy mam dać rozkręcić się RC w brzuchu i też tak myślałem a tu jednak trzeba wyczuć moment przed dzieki za info

Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 439
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

Alpha vs NEP

Unread post by CzesioRC » 4 months ago

Lijj wrote:
4 months ago
Ja byku zapodaje jak czuje że to już blisko. AVE 💪
Choć jedna mądra rzecz jaką napisałeś :-)

Status:
Bugaj
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 months ago
Reputation: 11

Alpha vs NEP

Unread post by Bugaj » 4 months ago

Tohnod wrote:
4 months ago
OK, poczytałem więcej i widzę, że vendorzy mają w ofercie. Szkoda, że trzeba czekać z dostawą. Chyba, że jest jakaś metoda by gdzieś coś kupić w aptece coś?
Jak masz recepte to dostaniesz w aptece, jak nie to pozostają jedynie vendorzy i RCkowe benzo.
Tohnod wrote:
4 months ago
Bugaj, Jeszcze co do 3-cms + NEP, to widzę, że ChemCentrum, ma black pills które zawierają właśnie 150mg 3-cms i 50mg NEP stone... czyli jednak to jest dobry mix?

W takim razie pytanie co do orala, bo ja zawsze sniff. Jak najlepiej przyjąć i 3-cmc i np NEP, w papierku OK, czy lepiej zdobyć właśnie takie kapsułki jak black pills?

No i swoją drogą, jaki to interes brać pillsy po 20pln, jak czysty 3-cmc ICE jest znacznie tańszy?
Tak, mają takowe pillsy i niedługo prawdopodobnie wracają na rynek.
Mix jak najbardziej dobry, możesz poczekać na powrót albo zrobić bombki samemu.
Oral troszeczke dłużej się ładuję niż siff ale dłużej trzyma i w przypadku 3CMC troszeczke inny profil działania - bardziej euforyczny, dlatego w tym mixie jest też NEP, aby zbalansować tę eurofię do stymulacji, czy w papierku czy w kapsułce celulozowej to moim zdaniem nie ma znaczenia, możesz nawet sobie to do soczku wsypać albo jakiegoś drinka/piwka i wypić ( w takim wypadku polecam np 50ml jakiegokolwiek soczku, wsypać naszego mixa i walnąć niczym kielona, niweluje nieprzyjemny smak. :D
Co do ostatniego pytania to normalka, że surowe substancje są tańsze od gotowych pugułek, biorąc je oszczędzasz swój czas na odmierzanie dawek i kołowanie kapsułek, oczywiście można bombke zrobić w chusteczce zamiast kapsułce, ale mając kapsułki zyskujesz taką wygode, że możesz sobie kilka kapsułek wziąć do kieszeni i mieć zawsze pod ręką gotowe.
W chusteczce ciężko takową bombkę przechowywać bo w kieszeni chusteczka będzie sie rozwalać. Czyli kapsułki dużo wygodniejsze. ;)
Ville90 wrote:
4 months ago
A ja mam pytanie co do bombki przed oralem , kruszycie wczesniej kamyki czy całe w chusteczkę ? A jest w tym jakas roznica jak zjem prosto z ręki ?
Skruszone teoretycznie szybciej się wchłania przez organizm ale nie raz mi się zdarzało połknąć kawałek kamyka i to bardzo dużego znaczenia nie ma, jak nie masz warunków na skruszenie to zjedzenie kamyka też powinno być ok.
Tohnod wrote:
4 months ago
Nie no, zarówno kapsułki jak i chusteczka rozpuszcza się już w żołądku, z drugiej strony nie rozumiem dlaczego miałyby rozpuszczać się w jelitach? Myślę, że lepiej jak rozpuści się w kwasach żołądkowych niż w jelitach, potem sranko mogłoby być nieziemskie. :D
Ville90, Kruszyć to napewno, bo się lepiej, a na pewno szybciej wchłania. Ja pytam o kapsułki, bo może w kapsułach przelatuje przez zołądek i wchłania się w jelitach?

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 119
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Alpha vs NEP

Unread post by satinfemdom80 » 4 months ago

Tohnod, ja robie kapsulki sam :) rozgniatam na proszek, dozuje do kapsulek i zamykam.
Przygotowuje ile potrzebuje na noc reszte wciagam :)

Za dlugo w kapsulkach bym nie przechowywal bo 3cmc jest dosc suchy i wyciagajac wilgoc z kapsulek moze sprawic ze beda pekac.

Wybieracie sobie rozmiar kapsulek w zaleznosci od tego ile chcecie do nich wlozyc. 3 cmc ladnie sie ubija. Do samego 3cmc uzywalek kapsulek rozmiar 1 a jak robilem mieszanke 3cmc i 4cmc uzywalem kapsulek 0.


https://protonlabs.pl/products/puste-kapsulki-zelatynowe?variant=43267179348131&currency=PLN&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAtt2tBhBDEiwALZuhAGDzh3RhSRZmyTdDLE3XdbFZsVCLYpn2GbN_5a2W1EodvwzHdNOSwxoC_uYQAvD_BwE