Alprazolam

A group of drugs with anxiolytic, sedative, hypnotic, anticonvulsant, muscle-relaxing and amnestic effects.
Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

Alprazolam

Unread post by yakubu86 » 11 months ago

Latest post of the previous page:

Ja choć nie jestem wwalony w żadne z benzo to marzy mi sie posiadanie każdego od tak aby mieć :E Xanaxa 2mg, Clonazolam RC, Clonazepam 2mg, Alprazolam, Flu-Alprazolam, Etizolam itp. ;) pewnie z tysiaczek potrzebny na taki magazynek.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

Alprazolam

Unread post by BendfellsTM » 11 months ago

yakubu86 wrote:
11 months ago
Ja choć nie jestem wwalony w żadne z benzo to marzy mi sie posiadanie każdego od tak aby mieć :E Xanaxa 2mg, Clonazolam RC, Clonazepam 2mg, Alprazolam, Flu-Alprazolam, Etizolam itp. ;) pewnie z tysiaczek potrzebny na taki magazynek.
Nie wiem jak u Ciebeto wygląda, ale jak u mnie jest na stanie benzo to zawsze kusi żeby użyć. Pewnie dlatego, że mam nerwice lękową, natręctw itd., więc cenie sobie w benzo ten spokój, i złagodzone nerwy. Jednak lubię też jego rekreacyjne właściwości, co jest czymś co sprawia, że często niestety nie potrafię korzystać z tego leku w normalny sposób z umiarem. Niejeden stary benzo-wyjadacz pewnie dobrze wie, że po dużych dawkach załącza się złudna turbo-pewność siebie. Przez to niejednokrotnie zrobiłem na ten moment myśląc mega głupie rzeczy. Stosuje alprazolam z apteki, a gdy mi go braknie to nieraz zapasy uzupełniam w ChemCentrum. Mają w swoim asortymencie 1:1 apteczne benzo, szczególnie clonazepam pod nazwą Rivotril przypadł mi do gustu. Polecam każdemu, kto szuka dobrego benzo. Jednak na dłuższą metę odradzam się w to pchać. Oczywiście każdemu, kto nie stosuje się do zaleceń lekarza, i nadużywa te leki. Gdy ktoś potrafi stosować je z umiarem, to ułatwiają w znacznych stopniu życie. Pozdrawiam. :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Ambasador95
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 288
Joined: 3 years ago
Reputation: 43

Alprazolam

Unread post by Ambasador95 » 11 months ago

BendfellsTM wrote:
11 months ago
Jednak na dłuższą metę odradzam się w to pchać.
No już nie raz i nie dwa było poruszane żeby się nie wjebać w benzo. Ja nie wiem jak wy to stosujecie że się w to wpiedalacie ja po prostu biore benzo i ide spać. Jak wgl do tego doszlo ze benzo sie bierze rekreacyjnie?

Status:
Piuropusz
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

Alprazolam

Unread post by Piuropusz » 11 months ago

Ambasador95 wrote:
11 months ago
BendfellsTM wrote:
11 months ago
Jednak na dłuższą metę odradzam się w to pchać.
No już nie raz i nie dwa było poruszane żeby się nie wjebać w benzo. Ja nie wiem jak wy to stosujecie że się w to wpiedalacie ja po prostu biore benzo i ide spać. Jak wgl do tego doszlo ze benzo sie bierze rekreacyjnie?
Jak ma sie narobane w bani to bardzo latwo w to popasc bo niweluje wszelkie napiecie itd.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

Alprazolam

Unread post by yakubu86 » 11 months ago

Ambasador95, też tak myślałem na samym początku. Ale z czasem jak micro tolerka sie wyrobi to nie idziesz odrazu spać bynajmniej ja. Robisz się miękki i jest nieco inaczej. Dla mnie śmieszniejsza jest nieco rzeczywistość. Np. po pół Clonazolamie RC tak mam. Jak całą zjem to cieżko mi nie zasnać po 2 godzinach od zarzucenia.

Status:
SzalaputnikRPK
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 13
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

Alprazolam

Unread post by SzalaputnikRPK » 11 months ago

yakubu86 wrote:
11 months ago
Ambasador95, też tak myślałem na samym początku. Ale z czasem jak micro tolerka sie wyrobi to nie idziesz odrazu spać bynajmniej ja. Robisz się miękki i jest nieco inaczej. Dla mnie śmieszniejsza jest nieco rzeczywistość. Np. po pół Clonazolamie RC tak mam. Jak całą zjem to cieżko mi nie zasnać po 2 godzinach od zarzucenia.
Clonazolam to siekiera haha. Ja do usypiania się zawsze używałem neuroleptyki, za to benzo stosuje zazwyczaj w dzień, czy to na lęki czy to rekreacyjnie

Status:
OjciecMeff
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 11 months ago
Reputation: 3

Alprazolam

Unread post by OjciecMeff » 11 months ago

Alpra bardzo fajna jest bo zmniejsza nieprzyjemne lęki które są mega dokuczliwe. Ale łatwo z nią popłynąć co jest drugą stroną medalu

Status:
SzalaputnikRPK
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 13
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

Alprazolam

Unread post by SzalaputnikRPK » 11 months ago

OjciecMeff wrote:
11 months ago
Alpra bardzo fajna jest bo zmniejsza nieprzyjemne lęki które są mega dokuczliwe. Ale łatwo z nią popłynąć co jest drugą stroną medalu
No z tym to ciężko się nie zgodzić i przy xanach ciężko zachować umiar :thumbdown: Więc szybko znikają o wiele szybciej niż miały

Status:
Piuropusz
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

Alprazolam

Unread post by Piuropusz » 11 months ago

Nie ma co sie dziwic skoro w rc sie ludzie wpierdalaja to w takie benzo jest jeszcze latwiej

Status:
stephany
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 53
Joined: 11 months ago
Reputation: 10

Alprazolam

Unread post by stephany » 9 months ago

I'm using benzos very oft. I love their medical effect. No stress or problems.

Status:
Seds
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 124
Joined: 6 years ago
Reputation: 7

Alprazolam

Unread post by Seds » 9 months ago

To prawda Alpra szybko schodzi.
Na mnie działa dziwnie ten lek, uspokajająco i nasennie.
Alprazolam jest gówniany, nadaje się bardziej dla kobiet, lub niedzielny obiad u teściowej. Klonazepam jest dla prawdziwych mężczyzn.

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Alprazolam

Unread post by adrianpdw1996 » 9 months ago

Seds wrote:
9 months ago
To prawda Alpra szybko schodzi.
Na mnie działa dziwnie ten lek, uspokajająco i nasennie.
Alprazolam jest gówniany, nadaje się bardziej dla kobiet, lub niedzielny obiad u teściowej. Klonazepam jest dla prawdziwych mężczyzn.
Obydwa te benzosy są silne a klonazepam z tego co wiem dodatkowo jeszcze rozluźnia mięśnie stąd może wrażenie mocniejszej bomby.

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

Alprazolam

Unread post by LadyEM » 9 months ago

stephany wrote:
9 months ago
I'm using benzos very oft. I love their medical effect. No stress or problems.
To lepiej przestań koleżanko bo bardzo trudno jest odstawić tego typu leki. Nie mówię oczywiście o swoim doświadczeniu ale nie od dziś jestem na forum i wiem jak ludzie którzy brali benzo rekreacyjnie mieli potem problem żeby je odstawić. Uważaj na siebie!

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Alprazolam

Unread post by Xeno » 9 months ago

stephany wrote:
9 months ago
I'm using benzos very oft. I love their medical effect. No stress or problems.
LadyEM wrote:
9 months ago
To lepiej przestań koleżanko bo bardzo trudno jest odstawić tego typu leki
Yeah mate, keep it under control. Don't get into the habit, because it can turn into f*ckin horrible nightmare, and much worse in general life quality than before you started taking them. Take care, and chill out :mrgreen:

Być może zabrzmi to trochę ignorancko, ale sam przed chwilą dorzuciłem okazjonalnie do 125 mg baklofenu (75mg rano + 50 mg o 12:00) i z 200 ml bimberku 12 mg klonazepamu :D
Jednak pomimo twardej zdawałoby się tolerancji działa. Muzyka z baklo gra jak złoto. Bimberek wiadomo kręci lekko w głowie a klony wjechały z rozluźnieniem i jest w pytę :thumbup:

Jak z reguły nie byłem i nie jestem DJ'em, tzn. nie miksuję, tak czasem trafi się fajna synergia pomiędzy związkami i w rezultacie eleganckie samopoczucie 8-)

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Alprazolam

Unread post by Bihes » 9 months ago

LadyEM wrote:
9 months ago
stephany wrote:
9 months ago
I'm using benzos very oft. I love their medical effect. No stress or problems.
To lepiej przestań koleżanko bo bardzo trudno jest odstawić tego typu leki. Nie mówię oczywiście o swoim doświadczeniu ale nie od dziś jestem na forum i wiem jak ludzie którzy brali benzo rekreacyjnie mieli potem problem żeby je odstawić. Uważaj na siebie!
No dokładnie z benzo trzeba uważać niestety

Status:
Krycha1
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

Alprazolam

Unread post by Krycha1 » 9 months ago

W benzo, tak jak i opio idzie się bardzo szybko wpierdolić...
Potem padaczka jak się nie weźmie itd... pojebane stany, mój kolega przez to przechodził.
Nie życzę tego nikomu. :ugeek: