Amphetamine

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Amphetamine

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o Amfetamina - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about Amphetamine - effects, description.

Amfetamina to organiczny związek chemiczny, silny stymulant OUN, wykorzystywany w leczeniu ADHD, narkolepsji i otyłości. Odkryta w 1887, występuje w dwóch enancjomerach, którymi są lewoamfetamina i dekstroamfetamina. Nazwa amfetamina odnosi się zaś do racemicznej wolnej zasady, a więc składającej się z równomolowej mieszaniny czystych enancjomerów. Niemniej termin ten jest często używany nieformalnie do dowolnej mieszaniny enancjomerów, a nawet do czystych enancjomerów. Historycznie wykorzystywano ją do leczenia obrzęku nosa i zaburzeń depresyjnych. Stosuje się ją jako środek dopingujący oraz substancję nootropową, a także rekreacyjnie jako afrodyzjak i związek euforyzujący.
Do podstawionych amfetamin zaliczają się bupropion, katynon, MDMA (ecstasy) i metamfetamina. Jako fenyloetyloamina amfetamina związana jest także chemicznie z naturalnie występującymi neuromodulatorami (trace amine), zwłaszcza 2-fenyloetyloaminą i N-metylofenyloetyloaminą. Oba te związki syntezowane są w organizmie człowieka. Amfetamina jest pochodną fenyloetyloaminy. Natomiast N-metylofenyloetyloamina jest izomerem konstytucyjnym różniącym się od niej położeniem grupy metylowej.

Źródło - Wikipedia

Brałem zeszłej nocy. Czysta stymulacja, bez uforii. Przedawkowałem i skończyło się na nie przespaniu nocy,myślałem, że wylewu dostanę.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Amphetamine

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Królowa Polski:
(Feta, białko, Amfa)
Metody Podania:
-Sniff
-Oral
-IV

Pierwsze efekty działania amfetaminy mogą pojawić się już w 3 do 5 minut od zażycia przez śluzówkę nosa. Jeśli amfetamina jest zażywana doustnie, na efekty trzeba czekać około 20 minut. Amfetaminę można również wstrzykiwać dożylnie i palić - zaczyna działać po 5-15 sekundach.

Jako preferowana dawka początkowa dla osoby bez tolerancji zalecał bym nie więcej niż 200mg na raz, drogą Sniff.

Działanie Amfetaminy na człowieka:

-większa wydolność psychomotoryczną
-polepsza koncentrację, ułatwia zapamiętywanie zapamiętywania i koncentrację
-zwiększa poczucie pewności siebie, zadowolenia, odsunięcie lęku
-nasila agresję, nerwowość, drażliwość
-może wywoływać formikację, czyli poczucie insektów chodzących po skórze
-powoduje bezsenność
-przy długotrwałym zażywaniu: znaczny spadek wagi
-powoduje tzw. "czochranie" z tyłu głowy
-dreszcze
-niweluje senność, zmęczenie, Apetyt


Zjazd:
-Bezsenność, później z efektem odbicia.
-omamy słuchowe i wzrokowe (przypominające schizofrenię)
-zmniejszona potencja
-silne pobudzenie i zanik samokontroli
-skrajne wyczerpanie organizmu, po którym osoba po kilkudniowym przyjmowaniu amfetaminy może zasnąć nawet

Przedawkowanie:

Przedawkowanie amfetaminy powoduje bóle klatki piersiowej, może prowadzić do zapaści sercowo-naczyniowej,
Wyczuwalny kłopot z oddychaniem, Ciało ulega zasinieniu co jest związane z problemem układu naczyniowo-krążeniowego. Potrzebna jest wtedy pomoc lekarza.

Niektórzy uspakajają się benzodiazepinami.


Powikłaniami stosowania amfetaminy zazwyczaj są mikrowylewy.


Niewielka część osób popełnia samobójstwo wskutek psychozy amfetaminowej.

Jeśli coś pominąłem lub przekręciłem najmocniej przepraszam.

Zachęcam do dyskusji.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Amphetamine

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Amfetamine zdarzało mi się co sobotę, niestety zespół amotywacyjny zepsuje wszystko, przez prowadzony tryb schudłam trochę. Teraz wiem czego się nie dotykać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Amphetamine

Unread post by 4mmc » 7 years ago

władek , scierwo - łatwo dostępne , tanie
starczy trafic szczebelek wyzej i koszt za grama wacha sie w granicach 10-18zł
Istnieje możliwość zakupienia produktow syntezy o czystosci min. 80% na łamach polskiej sieci TOR
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

Amphetamine

Unread post by Montana » 6 years ago

mialem z tym ciąg prawie 9 miesiecy wspominam to z nostalgia powiem najlepsze 9 miesiecy w moim zyciu choć nie wiem dlaczego uwielbialem ta klepe ale zjazdy bywały cieżkie z checia teraz bym sprobował fetki chociaż jakos pol roku temu zalatwilem sobie 5g to zjadlem to solo w jedna noc malo ekomoniczne sie coś zrobiła a kiedys umialem miec sztuke na 2 dni
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Warwick
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 699
Joined: 6 years ago
Reputation: 193

Amphetamine

Unread post by Warwick » 6 years ago

Jakoś nie jestem do niej przekonany. Dużym jej plusem (zależy dla kogo) jest to, że stymulacja i inne efekty utrzymują sie dużo dłużej w porównaniu do np. hexenu, czy innych dopów. Ogólnie porównując teraz do hexenu odczuwałem mniejszy zjazd nie licząc tego, że po tym sie nie śpi przez 2, nawet 3 dni, zależy od dawki oczywiście (nie którzy zasną jeszce tego samego dnia, ale to chyba konkretna dawka benzo musi pójść xD).

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

Amphetamine

Unread post by Montana » 6 years ago

Warwick ja 7 dni na fecie lecialem bez spania xd
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Warwick
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 699
Joined: 6 years ago
Reputation: 193

Amphetamine

Unread post by Warwick » 6 years ago

Montana No właśnie ja miałem coś podobnego tylko krócej, poźniej jeden dzień całkowicie w dupe psu bo wycięczony byłem i wogóle nie żywy. Jeszcze nie mogłem nic zjeść, bo nie byłem głodny a na siłe nie chciało wejść. Srednio podobają mi sie takie loty, bo jednak nie chcem zaniedbać szkoły.

Status:
Evie_Stella666
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Amphetamine

Unread post by Evie_Stella666 » 4 years ago

U mnie to się zaczęło bo w sumie sama chciałam to wchodzić, jestem aktualnie 3 dzień na nogach bez spania. 3 lata czynnej praktyki, rekord 3tyg bez snu po tym czasie halucynacje na takim poziomie że zaczęłam gadać z własnym odbiciem w lustrze bo myślałam że to inna osoba. Trochę creepy ale na ten moment nie myślę o odstawianiu... 😉

Status:
matchrzan
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 346
Joined: 4 years ago
Reputation: 154

Amphetamine

Unread post by matchrzan » 4 years ago

Evie_Stella666, chyba sobie te 3 tygodnie wyobraziłas.
Sen to jedyny moment w którym twoj mózg pozbywa się metabolitów bialkowych powstałych w procesie jego użytkowania. Mózg nie ma czynnego odpowiednika układu limfatycznego.

Po paru dniach masz dosłownie gnój w głowie. Nie chwal się takimi rzeczami, bo to nie rzutuje dobrze o twojej kondycji mentalnej.
Popapeo, popapeo, popapeo atamej
Fohto pa chlep, a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Amphetamine

Unread post by Smith » 4 years ago

Evie_Stella666, Udokumentowany rekord deprywacji snu należy do Randy'ego Gardnera, siedemnastolatka z Kalifornii, który bez stosowania jakichkolwiek stymulantów nie spał (intencjonalnie pozostał bez snu) przez 264 godziny – 11 dób (rok 1964).

Tak tylko rozwinę wypowiedź kolegi i możesz powiedzieć, przecież ja brałam stymulanty, a Randy nie. Dokładnie do tego brałaś stymulanty, mialas wyplukany organizm, a po tych 11 dniach Randiemu wydawało się, że jest piłkarzem.

Mam kolegę który wali futro 17 lat i jego rekord to trochę ponad 100 godzin. 3 tygodnie to za duzo dla organizmu, by mógł ponownie się wyciszyć i zacząć działać normalnie. Po prostu szybciej byś zasnęła i już się nie obudziła w skrócie mówiąc.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Amphetamine

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Ciężko pracuję nad pobiciem rekordu :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
PzdxD
Ssak
Użytkownik
Posts: 57
Joined: 5 years ago
Reputation: 9

Amphetamine

Unread post by PzdxD » 4 years ago

Ja również ahahahah leciałem już po dwa trzy tygodnie ciągle ale 4noce jak nie spałem i komedii przypaliłem to haluny gorsze niż po lsd miałem

Status:
PiteRR
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 130
Joined: 4 years ago
Reputation: 111

Amphetamine

Unread post by PiteRR » 4 years ago

Evie_Stella666 wrote:
4 years ago
U mnie to się zaczęło bo w sumie sama chciałam to wchodzić, jestem aktualnie 3 dzień na nogach bez spania. 3 lata czynnej praktyki, rekord 3tyg bez snu po tym czasie halucynacje na takim poziomie że zaczęłam gadać z własnym odbiciem w lustrze bo myślałam że to inna osoba. Trochę creepy ale na ten moment nie myślę o odstawianiu... 😉
Ja po 4 dniach na fecie usnąłem na krześle nawet nie wiem kiedy a byłem pod wpływem. Nie wspominając o halunach które wydawały cię takie realne że było to dla mnie coś, co się naprawdę w danym momencie dzieje. Wydaje mi się, że podczas tych 3 tygodni niespania urwał ci film kilkukrotnie tylko pewnie nawet o tym nie wiesz. Nie widze innego wyjścia dla ciebie niż zakończyć tą agonie bo zniszczysz sobie zdrowie (zwłaszcza serce) lub nabawisz się shizofremi a to już zagwarantuje ci koszmar do końca życia. Ja się bardzo grubo bawiłem 2 lata (schudłem 17 kg)po tych wszystkich bardzo nieprzyjemnych sytuacjach 4 lata całkowitej abstynencji od czegokolwiek, Teraz coś tam sobie próbuje na jakiś tam imprezach w małych ilościach i czuje się zajebiście :) W tych wszystkich dragach to kluczowym słowem jest umiar :D (Wiem łatwo się mówi)

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Amphetamine

Unread post by Smith » 4 years ago

Ogólnie w fecie, czy w jakimkolwiek innym stymulancie, największy problem to brak snu, jedzenia czyli podstawowych procesów, które są od nas wymagane by przeżyć. Przy dyskusji o negatywnym wpływie stymulantów na organizm często porusza się kwestie kardiotoksycznosci, oczywiście substancje same w sobie potrafią być bardzo kardiotoksyczne, a szczególnie kiedy lubimy przesadzac z dawką, bądź dorzutkami. Polecam jednak przeanalizować jak takie 2-3 dni nieprzespane obciążają serce. PiteRR, dokładnie kluczem jest umiar, wszystko jest dla ludzi. Do tej pory nie spotkałem się z człowiekiem, o którym mógłbym powiedzieć, że biorąc dragi nie zniszczył się na własne życzenie. Narkotyki mogą mieć potencjał do wyniszczania organizmu, ale to ludzie ten potencjał sukcesywnie rozwijają.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone