Areszt za narkotyki

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
Krejzol
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 390
Joined: 6 years ago
Reputation: 195

Areszt za narkotyki

Unread post by Krejzol » 4 years ago

Data publikacji 25.09.2020
W miniony wtorek włoszczowscy policjanci wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 31-letnego mieszkańca powiatu koneckiego. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 6 kg zakazanych substancji. Wczoraj Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 31-latka, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Wszystko wydarzyło się miniony wtorek, 22.09.2020 r., Włoszczowscy kryminalni wspólnie z policjantami zajmującymi się przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach na terenie województwa łódzkiego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Skoda. Jak się okazało, w pojeździe znajdowało się ponad 4 kg narkotyków. Badania wstępnie zidentyfikowały substancję jako mefedron. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania 31-latka zatrzymanego w skodzie. Tam znaleźli dodatkowo ponad kilogram tego samego narkotyku oraz 3,5 grama kokainy.

Podczas kontroli pojazdu okazało się również, że kierujący pojazdem prawdopodobnie znajduje się pod działaniem środków odurzających. Potwierdziły to wstępne badania przeprowadzone przez mundurowych. Mężczyźnie pobrano krew do szczegółowych badań.

Wszystkie środki trafiły do laboratorium, a 31-latek do policyjnej celi. Wczoraj, 24.09.2020 r., usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności.

Decyzją Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

(KWP w Kielcach/js)
Image
Image

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Areszt za narkotyki

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Coś mi tutaj nie pasuje, niby Kielce a decyzja sądu rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim. Gdzie Kielce a gdzie Piotrków Trybunalski 🤔

Status:
Heisenberg24h7
Psychonauta
User avatar
siema
Posts: 543
Joined: 5 years ago
Reputation: 387

Areszt za narkotyki

Unread post by Heisenberg24h7 » 4 years ago

No to z fartem mordo ;)
Szukajcie aż znajdziecie, Chada nie zmienia zdania
I tak na nic się zdadzą wasze poszukiwania

Status:
keetronik
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 41
Joined: 5 years ago
Reputation: 13

Areszt za narkotyki

Unread post by keetronik » 4 years ago

Oh my... wyobraźcie sobie sytuację, gdy goniony w pościgu wyrzuca działeczki przez okno, a wy akurat na spacerze.

Status:
Anonim70
Newbie

Areszt za narkotyki

Unread post by Anonim70 » 4 years ago

"mefedron* widać ewidentnie, że to 3mmc

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Areszt za narkotyki

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Przybysz, hehe wszędzie wypatrzysz 3MMC :E

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

Areszt za narkotyki

Unread post by Hoxed » 3 years ago

Piotr2k wrote:
4 years ago
Coś mi tutaj nie pasuje, niby Kielce a decyzja sądu rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim. Gdzie Kielce a gdzie Piotrków Trybunalski 🤔
sądy są zajebane sprawami o mandaty za maseczki XD. ja jestem też z okolic CK a moją sprawą zajmuje sie prokuratura z pomorza także. xD
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Adameq6999
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 109
Joined: 4 years ago
Reputation: 34

Areszt za narkotyki

Unread post by Adameq6999 » 3 years ago

Mam podobnie co Hoxed na dolnymśląsku xD