BDOSH**.C**

Blacklist of scam shops.
Status:
Vidal
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 44
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

BDOSH**.C**

Unread post by Vidal » 5 years ago

3dni od przelewu express i zero odpowiedzi
A przed wysyłką kasy zapytałem na email odnośnie wysyłki to odpowiedzieli szybko
Mi to wygląda na scam,ale poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia
Narazie prosze nie zamawiać stamtąd nic!!!

Status:
Vidal
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 44
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

BDOSH**.C**

Unread post by Vidal » 5 years ago

*******
Jak wszystko będzie si to temat do usunięcia

Wiadomość moderatora josiek

nic na razie nie otrzymałeś, nic nie wysłali. Więc pisanie że może coś odpisali a nie wysyłają to wprowadzanie ludzi w błąd.

Status:
Stalmer
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

BDOSH**.C**

Unread post by Stalmer » 5 years ago

Ja sam nie zamawiałem, ale na angielsko języcznych forach wszyscy polecają, także jeżeli nic się w ciągu ostatniego miesiąca nie zmieniło się to powinno być git

Status:
Vidal
Ssak
Newbie
Topic author
Posts: 44
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

BDOSH**.C**

Unread post by Vidal » 5 years ago

josiek, cxytaj ze zrozumieniem stary
3dni po przesłaniu zero konataktu,a dziś odpisali,że wszystko ok i i gołąb wyfrunie więc narazie wszystko idzie w dobrą stronę
ALE jak nie wyślą do środy bez żadnej odpowiedzi to niech temat tu pozastnie
Jednak jak kolega wyżej napisał to nie powinno być problemów

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

BDOSH**.C**

Unread post by Legend » 5 years ago

Vidal,
Ok ale nie musisz tego podawać w poscie pod postem. Nic nie dostałeś, to że ktoś ci odpowiedział - nic nie znaczy.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
baklazan
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 96
Joined: 6 years ago
Reputation: 28

BDOSH**.C**

Unread post by baklazan » 5 years ago

Ja jakoś z 1,5 miesiąca temu zamawiałem, skończyło się na refundzie z paypala. Trwało to jakiś miesiąc bo paypazl czekał na stanowisko sklepu ale się nie doczekał i w końcu kasę mi zwrócili. Niestety już paypalem nie da się płacić. Potem niby pisali że wypadek mieli itp ale jak widzę znowu jakieś cuda na kiju odpierdalają, tym razem ciekawe co ufo porwało. Ja sobie darowałem, zamawiam z innego miejsca, raz że taniej, dwa jakość zdaje się lepsza być, i póki co już trzy zamówienia zrealizowane i na razie problemu nie miałem i max 24h od opłacenia leciało do mnie już.