Benzydamina

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Benzydamina

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

[g:3sccrf]https://uplo.wk.org/wkp/coons/1/1/Bnzyn-2D-skltl.png[/g:3sccrf]
Bnzyn - nstroowy lk przcwzplny, przcwobrzękowy, ostępny bz rcpty w for tbltk o ssn, proszku o sporzązn roztworu o rygcj, kru, żlu orz płynów o płukn grł jy ustnj.
M tż cną stronę złn. Dję go w ty zl bo wyj s ż to zbwny jnoczśn trująco-powżny zwązk. Dlrnt, który zł poobn o tropny (prsyptykoltyk). Wywołuj hlucyncj, urojn, psychozy, cł fz przypon schzofrnę prnolną, nwl sę o nj różn.
Ultr ćpuny kupują w ptc proszk o rygcj pochwy kstrhują bnzynę.
Dzł poobno 8h-12h n ożn po nj spć. Brzo szkoz n wzrok. Prw u kżgo występują roczk po zżycu powok utrzyując sę nu 3 sąc. Nktórzy ogą ostć jskry (jj ostry tk) tkż śngu optyczngo czy ęt cł szklstgo n cł życ.
To chyb gorsz o blun czy wlczj jgoy. Brzj truczn nż nrkotyk, l co kto lub.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Benzydamina

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Jadłeś ?

Nazwa slangowa (cipacz) jako że najprostrza synteza jest Tantum Rosa, ekstrakcje należy zrobić aby pozbyć się soli która może uszkodzi właśnie nerki. :geek:

1 albo 2 saszetki dawka
Po wypiciu roztworu po już 20/30 minutach można odczuć halucynacje, cevy,oevy,
Oprócz efektów wizualnych, można mieć halucynacje słuchowe, ale także że ktoś lub coś Cię dotyka, można także doznać efektu luźnego zwieracza, często halucynacje są w asyście mocnej stymulacji, chodzi się po tym równie ciekawie.

Urojenia mogą być nieprzyjemne a jak ktoś ma jakieś fobie to mogą wyjść mu w wyobraźni/ halucynacjach.

Większość osób które to testowały mają negatywne odczucia.
Uważam że nie byli gotowi, albo za duża dawka.
Trucizna a to akurat prawda.

Status:
Rc-kowiec
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 100
Joined: 7 years ago
Reputation: 16

Benzydamina

Unread post by Rc-kowiec » 7 years ago

Tantum Rose piłem dwa razy(1 raz-5,drugi raz 7,oczywiście w odstępach czasowych ale dość krótkich)
Słone że ja pi+rdole,ten posmak zostaje długo i jest dość intensywny,efekty odczuwalne były po 3 na raz po jakichś 30-45 minutach od wypicia.
Działanie dość specyficzne,jakby pobudzenie ale słabe mało intensywne,i przede wszystkim halucynacje które są bardzo ,,realne,, działa długo około 6-10 godzin tu znaczenie ma organizm oraz ilość,sam trip przyjemny bez psychodeli.Spać nie idzie przez cały trip.
Jeśli ktoś potrafi oddzielić te sól to sam produkt bardzo fajny i łatwo dostępny.

Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Benzydamina

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

Co jest fajnego w zepsuciu sobie wzroku, hipernatremii i schizofrenii paranoidalnej? klej też wąchasz? ps. bez obrazy xD

Status:
Alberta
Blister
Użytkownik
Posts: 13
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

Benzydamina

Unread post by Alberta » 6 years ago

Wiem, że stary temat, ale chciałam od siebie dodać coś. Wypiłam kiedyś tam 1 saszetke tantum rosa, (smak obrzydliwy, trzeba wypić to szybko :sick: ) i po jakichś 15/20 minutach zaczęło mi się kręcić w głowie (tak przyjemnie), trochę trudno było na początku złapać równowagę, jedyne 'halucynacje/omamy' jakich doświadczyłam wtedy to że na jasnych powierzchniach (szyby, prysznic, niebo) widziałam białe kropeczki, czy coś w tym stylu jakby gwiazdy jak w jakimś kosmosie. Naprawdę nie mogę sb przypomnieć ile to działało, ale jak już zawroty głowy minęły to miałam takie lekkie drgawki, może drgawki to za mocne słowo, taka jakby trzęsiawka, w każdym razie bardzo nieprzyjemne, a utrzymywało się to do wieczora (wypiłam rano) wraz z coraz słabszymi z czasem 'kropeczkami".

Status:
Kubasek755
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 228
Joined: 7 years ago
Reputation: 139

Benzydamina

Unread post by Kubasek755 » 6 years ago

Tantum rossa najgorsze gowno jakie bralem.
A trip zalezy moim zdaniem tez od pory dnia.
Raz jak wypilem saszetke rozpuszczona w butelce 500ml przed szkola to na lekcji nie dosc ze bylem caly blady wygladalem jak trup , chcialo mi sie cholernie wymiotowac to czulem sie jak pijany. A innym razem wieczorem jak bylo ciemno to balem sie sam do domu wracac , co chwile odkrecanie sie , glosy w glowie. Nie polecam :P
Nie należy wierzyć temu co tu pisze. Może jestem psychicznie chory? Albo może jestem poeta i pisze książke? Nie wierzcie mi.

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

Benzydamina

Unread post by Mocarz420 » 2 years ago

wytlumacz mi ktoś jak zrobic ekstrakcje tego

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Benzydamina

Unread post by M100 » 2 years ago

Mocarz420
Daj sobie z tym spokój dziadostwo jak gałka muszkatołowa.
Cipiacza nie próbowałem i nie spróbuję ale gałkę 2 razy próbowałem może trzy .
I za te 2zl miałem coś co ciężko wgl jest opisać.
W skrócie chora popierdolona jazda, która utrzymywała się po tripie jeszcze przez 2/3 dni .
Będzie dobre :)

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

Benzydamina

Unread post by Mocarz420 » 2 years ago

M100 wrote:
2 years ago
Mocarz420
Daj sobie z tym spokój dziadostwo jak gałka muszkatołowa.
Cipiacza nie próbowałem i nie spróbuję ale gałkę 2 razy próbowałem może trzy .
I za te 2zl miałem coś co ciężko wgl jest opisać.
W skrócie chora popierdolona jazda, która utrzymywała się po tripie jeszcze przez 2/3 dni .
ale mordo wytlumacz mi jak zrobic ekstrakcje z cipacza lubie hardkor :E :smoke:

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Benzydamina

Unread post by M100 » 2 years ago

Mocarz420
Tego to niewiem ale gdzieś obiło mi się o oczy.
Nie chce Cie wprowadzać w błąd i niech wypowie się ktoś kto jest tego pewny.

Z tego co ja pamiętam to rozpuszczało się to chyba Z wodą i filtrowało.
Będzie dobre :)

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Benzydamina

Unread post by Bobek » 1 year ago

Pobudzenie takie jak przy amfetaminie tylko że z większą ilością wizuali przewidzenia jakieś latające błyskawicę nitki pamiętam że wziołem 2 saszetki cipacza czyli 1 g benzy zajebiście to wspominam oprócz zjeby ale bywają gorsze po RC miks z piwem zajebiście działał podkręcał benzę najlepiej brać w nocy i w półmroku wtedy większe są haluny bo w dzień
Jest tylko sama stymulacja jak po amfie właśnie
U mnie działało 10 godzin potem usnołem nie powiem że polecam bo ludzie mają ostre jazdy po tym nie wiem czy po ciągu na nepie nie gorsze.

Dodano po 18 minutach 33 sekundach:
Mocarz420 wrote:
2 years ago
wytlumacz mi ktoś jak zrobic ekstrakcje tego
zimną wodą 25 ml zimnej wody zalewamy saszetkę potem filtrujemy przez jedną warstwę chusteczki to co zostało na chusteczce to benzo suszymy i rozcieramy kartą na blacie poczym ubijamy w kapsułki
No i zjeść trzeba
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“