Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by Smith » 3 years ago

Latest post of the previous page:

selifer4, sprobuj apihp hexa i nepa od SCAM, moze te stimy będą dla Ciebie okej, chyba że te substancje również juz obadales.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by MeFiuS » 3 years ago

Neuroleptyki jak się bierze to nie ma po co brać czegoś bo nie działa
Ja zarzuciłem przez dwie noce po 2 chlorprothixen i na drugi dzień w nocy chciałem hexa zapodać to 2x 150 mg i na koniec 200 mg i dopiero słabo zadziałał
Dlatego już żadnych neuroleptykow
To tak ode mnie neuroleptyk mocny jest i spać można jak dziecko :)
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
selifer4
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 54
Joined: 3 years ago
Reputation: 12

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by selifer4 » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
selifer4, sprobuj apihp hexa i nepa od SCAM, moze te stimy będą dla Ciebie okej, chyba że te substancje również juz obadales.
Dzięki za podpowiedź, spróbóje z alfą. Niestety na psychonaut wiki nie ma konkretnie tego odczynnika, jest za to A-PHP - czy dawkowanie będzie podobne? czy to raczej do palenia.
Szczerze to nigdy zanych RC nie vapowałem) - moze za stary jestem. Takie rzeczy to tylko w filmach widziałem ;) .

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by Smith » 3 years ago

selifer4, dawkowanie podobne moze 10-20mg więcej. Najlepiej vapo, ale sniffem też jest spoko.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by MeFiuS » 3 years ago

Ja kiedyś testowałem eutylon nie efylon, ale podobne substancje to są z tego co mi się kojarzy to działanie jak pisał Smith, w lutym działało tak że 120mg wyjebało na 8 h, a w marcu testy 200 mg nic nie zadzialalo, tylko takie smyrniecie, oczywiście tylko oral. Dlatego można się wkurzyć na ten odczynnik
Akurat mogło się inaczej skończyć gorzej, ale zawsze wszystko dobrze uh
Nie brać przykładu, chyba że ktoś wie co może się stać
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by chemiczny » 3 years ago

This post has high reputation.

Smith, Przybysz, insanemaid, Boss, blacha,
beeniepatu,
MeFiuS,
Wiecie co?
Dziękuję Wam!Po stokroć dziękuję!
Gdyby nie Wasze wypowiedzi i Wasza troska, to nie wiadomo gdzie jutro bym był i czy wogóle byłoby dla mnie jutro... bo gdybym nie rzucił tego pyania na forum, to pewnie dzisiaj odbierałbym paczkę z tym sprzętem...
Naprawdę nie wiem co mną kierowało i co sprawiło,że tak się nakręciłem na to łajno...
Trochę przemyślałem wiele rzeczy, gdzieś przez myśli przemieliłem swoje porażki,swoje upadki... Przed oczami przeleciały mi obrazki z przeszłości...bo przecież był raz jak miałem grama eutylonu, i to takiego z prawdziwego zdarzenia,w chuj mocnego, i pamiętam doskonale jak bardzo źle się to skończyło...na szczęście nie na sorze, ale to o czym pisałeś Smith, z tą łyżką,to to jest pikuś...to jest chuj,w porównaniu do tego co mi to z głową wtedy wyczyniało przez prawie tydzień... i to był kurwa jeden jebany gram, który nie wiadomo kiedy zniknął,bo do dziś pamiętam tylko jak przyjebałem krechę,a później....nic tylko pustka... i 24h później ocknąłem się gdzieś w lesie zarzygany własną krwią...
I to był jeden kurwa gram...a teraz chciałem wziąć pięć sztuk czegoś co działa bardzo podobnie...ja pierdolę!!!
I skąd ta rządza ,aby ów produkt zamówić?
Kurwa... nie wiem...
I temat jest grubszy, bo z alfami (nie licząc tej od esco, co za konkurs wpadła)to też mam kurwa niewąsko...mało razy przedawkowałem...mało kurwa???
Na szczęście nigdy o sor nie zachaczyłem, ale to tylko dzięki antidotum (eti)...
Kiedyś kurwa przyjdzie taki dzień, że żadne antidotum mi za chuja nie pomoże...żadne kurwa!
I dlatego trzeba powiedzieć DOSYĆ TEGO!
Koniec kurwa z zamawianiem alfy i innych jebanych wynalazków... koniec.
To wszystko dało mi już nieraz tak w kość i tyle się już przez to nacierpiałem, tyle razy po tydzień czasu dochodziłem do stanu użyteczności , że naprawdę już wystarczy...
Nie mam żadnych depresji sresji czy innych gówien...nie mam żadnych lęków czy innych paranoi...
Nie mam kurwa na to czasu 8-)
Twardy skurwiel ze mnie jest-to fakt niezaprzeczalny ;) ale człowiek ma czasem dość...tak zwyczajnie o ... po ludzku.
I czas najwyższy dać sobie czas...
Jest hexenik, są pyszne trójeczki i na tym trzeba zaprzestać. Tyle.
Dzięki za wysłuchanie ;)

I taka rada dla potomnych;
Chcesz zrobić coś głupiego?
Powiedz o tym na forum...
Wyleczą Cię z tego!
SIŁA DOPKA 8-)
Wiosna :D

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by beeniepatu » 3 years ago

chemiczny, pozostaje do dyspozycji 🙂 Piona 👍
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by Boss » 3 years ago

chemiczny, Byk bykowi zawsze pomoże z fartem;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Anonim70
Newbie

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

chemiczny, dobrze ,że posłuchałeś i wziąłeś lekcje z błędówch innych . Naprawdę jest to jeden z bardziej niebezpiecznych substancji jakie były na rynku w ostatnich latach... ba jesli mowa o stymulantach to top1 w moim mniemaniu ...

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by insanemaid » 3 years ago

:thumbup:

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by YourNightmare » 3 years ago

This post has high reputation.

Substancje pokroju eutylon i efylon to nie powinny być w u vendorow w sklepach.
Taki Rufuz zareklamuje jako produkt nadający się do ciągów czy pracy i człowieka uszkodzi lub uśmierci.
Ja te produkty zawsze odradzałem i uczulenie miałem jak widziałem to ścierwo na stronach.

Omijać szerokim łukiem i najlepiej nie myśleć nad kupnem nawet jak przyjdzie pokusa wypróbować,bo stracić można więcej niż zdrowie.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by chemiczny » 3 years ago

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za kubeł zimnej wody na otrzeźwienie :thumbup: :shh:
Pomogło mi, to może innym zbłąkanym owieczkom też pomoże i podpowie dokąd nie zmierzać...
Pozdro :wave: :wave:
Wiosna :D

Status:
selifer4
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 54
Joined: 3 years ago
Reputation: 12

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by selifer4 » 3 years ago

Mi tak przypadł do gustu BK-MDMA do Preda ( wiadomo ze to nie metylon) ze kupowałem po 10 - 16g i jechałem do końca po 3-4 tygodnie. Oczywiście po dojściu do dwakowania max 2 razy dziennie po 120 -180mg z przerwami 4h-5h. Jak było krócej lub więcej to było cieżko - czasem dziwne akcje i ktoś coś gadał za scianą, ciąge wrażenie ruchu kogoś/czegoś na skraju pola widzenia, ciągle sprawdzałem czy jestem sam. Od dawna szukałem czegoś co da mi taki sama euforie jak tamto gówno i stąd pomysł na BK-EBDP.
Czytając co piszecie kończe z testami i 5g ląduje w kiblu.

Pozdro dla wszystkich

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by Feszek » 3 years ago

Najgorsza substancja jaka testowałem w życiu, nawet nie pamiętam od kogo to było ale sampel.

W działaniu było bardzo spoko ale z tydzień dochodziłem do siebie.

Status:
sushirdm
Psychonauta
Newbie
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 188

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by sushirdm » 3 years ago

A dla mnie spoko i to bardzo Alfy, hexy, nepy iinne potrafią mnie poryc a po tym jestem w trasie pół dnia latam, gadam załatwiam dodam że vapo

Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 205
Joined: 5 years ago
Reputation: 87

Bk-ebdp a bezpieczeństwo

Unread post by dxmowiec » 3 years ago

Kumplu, jeśli życie Ci nie miłe to żryj te ścierwo.. W ogóle po pierwszych przeprowadzonych badaniach i wylądowaniu na SOR'rze zadawałem sobie pytanie po jakiego chu*a to gówno ludzie żrą ? Takie schizy i psychozy psychiczne i fizyczne że bliżej spotkania ciemnej krainy prawdopodobnie nigdy nie będę. Weź się przerzuć chłopie na coś sprawdzonego bo eutylon jest jedną z tych substancji których działania nie przewidzisz bo nawet malutka dawka może doprowadzić Cie do takiego stanu że zamkniesz oczy i tyle z Ciebie będzie albo wylądujesz w psychiatryku. I tu nie chodzi o to z jak dobrego źródła owy eutylon pochodzi tylko o to że ta substancja jest silnie toksyczna i nie przebadana, nie każdy organizm sobie z nią poradzi.. A nawet i jeśli jakoś przetrawi to ślad zostaje.

Nie jestem fanem stymulantów i nie wiele na ich temat wiem, ale jeśli tobie podchodzą to już wolę polecić hexen z dobrego źródła, bo i z nim ponoć bardzo różnie bywa.
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .