bl*ema*chem*cal*.com

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Latest post of the previous page:

cruzerx2 wrote:
2 years ago
Czekaz 24h max 48 bez stresu
Czyli mowisz żeby jeszcze wstrzymać swego rumaka ?
A jak to u Ciebie wypadło?
Mam ma myśli czas realizacji, itp.

Status:
Adrixon
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 5 years ago
Reputation: 9

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Adrixon » 2 years ago

Wayatek6, z chłopakami jest fajny kontakt napisz a napewno ci podadzą. Jedyny minus u nich pakowanie kuleje :/

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Adrixon wrote:
2 years ago
Wayatek6, z chłopakami jest fajny kontakt napisz a napewno ci podadzą. Jedyny minus u nich pakowanie kuleje :/
Szczerze to nie mogę złapać z nimi kontaktu, a próbuję od wczoraj. Bez numeru nie jestem w stanie odebrać gołębia, nawet nie wiem gdzie jest i czy w ogóle dotrze.

Status:
MamCieNaOku
Sniffiarz
Newbie
Posts: 85
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by MamCieNaOku » 2 years ago

Wywle ktoś adres sklepu na priv , potrzebuję zamówić zapas kana bo się powoli kończy już

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Czekam do dzisiaj, bo minie zaraz tydzien jak BTC doleciało jeśli nie odpiszą idę z tym gdzie tylko będę mógł!

Status:
Adrixon
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 5 years ago
Reputation: 9

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Adrixon » 2 years ago

Wayatek6 wrote:
2 years ago
Adrixon wrote:
2 years ago
Wayatek6, z chłopakami jest fajny kontakt napisz a napewno ci podadzą. Jedyny minus u nich pakowanie kuleje :/
Szczerze to nie mogę złapać z nimi kontaktu, a próbuję od wczoraj. Bez numeru nie jestem w stanie odebrać gołębia, nawet nie wiem gdzie jest i czy w ogóle dotrze.
Serio dziwne bo ja zawsze mam sprawną odpowiedz

Status:
cruzerx2
Ssak
Newbie
Posts: 79
Joined: 5 years ago
Reputation: 8

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by cruzerx2 » 2 years ago

Nie zamawiac . Badz chwilowo sie wstrzymac . V robi duze problemy . Kontakt utrudniony moja paka trafila do kuriera *jakiś czas temu* i nawet nie zmienila statusu do tego czasu a gdy zapytalem ich co sie dzieje to odpisali po 2 dniach. Wyglada na to ze twoj kurier sie nie porusza. Tyle to i ja wiem po statusie....
Wayatek wyluzul oni spqkuja to i ci wysla ale przeciagnieciem i utrudnieniami a czy eole i to juz nie wiem . Moja nie doleciala.

Wiadomość moderatora

2 lata na forum i nie wiesz żeby dat nie pisać?!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!

Status:
MamCieNaOku
Sniffiarz
Newbie
Posts: 85
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by MamCieNaOku » 2 years ago

Oszutwo ?

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Zawiodłem się, utrudniony kontakt, oraz obietnica że przesyłka zostanie nadana kurierem, a z dziwnego numeru śledzenia wynika że została nadana zwykła poczta. Specjalnie wybrałem taką opcję gdyż pochodzę z kraju gdzie panuja surowe kontrole przesyłek zagranicznych, więc nie mogę sobie pozwolić na ryzyko. Mialem swojego ulubionego V gdzie przesyłki zawsze dochodziły w 4 dni i to za każdym razem ! bez jakich kolwiek problemów, lecz niestety już nie posiada tego czego oczekuje !

Nie wiem jak chcecie zamawiajcie sobie tutaj, może wam odpowiadaja takie utrudnienia, ja już na pewno tego nie zamierzam zrobić.
Nie pozdrawiam #niebieski ludziku !

Status:
mariuszrybak
Sniffiarz
Newbie
Posts: 140
Joined: 3 years ago
Reputation: 12

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by mariuszrybak » 2 years ago

Wayatek6 wrote:
2 years ago
Zawiodłem się, utrudniony kontakt, oraz obietnica że przesyłka zostanie nadana kurierem, a z dziwnego numeru śledzenia wynika że została nadana zwykła poczta. Specjalnie wybrałem taką opcję gdyż pochodzę z kraju gdzie panuja surowe kontrole przesyłek zagranicznych, więc nie mogę sobie pozwolić na ryzyko. Mialem swojego ulubionego V gdzie przesyłki zawsze dochodziły w 4 dni i to za każdym razem ! bez jakich kolwiek problemów, lecz niestety już nie posiada tego czego oczekuje !

Nie wiem jak chcecie zamawiajcie sobie tutaj, może wam odpowiadaja takie utrudnienia, ja już na pewno tego nie zamierzam zrobić.
Nie pozdrawiam #niebieski ludziku !
Dzieki za info. Wlasnie tez nie moglem sie dogadac co do wysylki i pytalem o punkty pickup to odp. nie na pytanie...
I tylko to mnie powstrzymało przed zamówieniem jak widać słusznie

Status:
Zlodziej
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Zlodziej » 2 years ago

Wayatek6,

Na policje idz XDD


Jak mi doleci to dodam zdjęcia a jak nie to wam napisze ze lipa .

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Zlodziej wrote:
2 years ago
Wayatek6,

Na policje idz XDD


Jak mi doleci to dodam zdjęcia a jak nie to wam napisze ze lipa .
Ale o c*** Ci chodzi, przeciez też chcielibyśmy wymagać od vendozy chociaż trochę profesjonalizmu, którego nie brakuje niejednym, a niestety muszę stwierdzić że jemu i owszem!

Status:
Zlodziej
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Zlodziej » 2 years ago

Wayatek6,


a O TO MI CHODZI ZE CIE ZNAM Z INNEGO FORUM I WIEM ZE JESTES PANIKARZ WIEC SIEDZ NA DUPIE I CZEKAJ OKEY DROGI KOLEGO PRZYJACIELU !


Dodano po 36 sekundach:
po 5 tygodniach nie doleci pisz o reship .

Status:
Terrorym
Ssak
Użytkownik
Posts: 58
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Terrorym » 2 years ago

Tak jak pisze Wayatek6 same problemy dokładnie tak samo mam z nimi lepiej poszukać gdzieś indziej tylko gdzie teraz dostanę aktywnego kanna :crazy:

Status:
cruzerx2
Ssak
Newbie
Posts: 79
Joined: 5 years ago
Reputation: 8

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by cruzerx2 » 2 years ago

Zlodziej wrote:
2 years ago
Wayatek6,

Na policje idz XDD


Jak mi doleci to dodam zdjęcia a jak nie to wam napisze ze lipa .
TO fajnie ze nam napiszesz ale co to ma do rzeczy? I co nas to obchodzi jak swoimi dwoma glupomi postami juz straciles wiarygodność. Skoro ja i wayatek mowimy ze sklep robi problemy i sa utrudnienia a mamy wierzyc zlodziejowi? Jak mi doleci to dam znac., A przychodza kolejni forumowicze ktorzy zglaszaja ze sklep to tylko problem. Odloz moze rc na jakis czas bo jestes w innej rzeczywisctowci. Dla doswiadczonych z tych forum wiecie ocb:)
Ja sie jednocze z wayatkiem w bolu bo tez cierpie i kazdy kto bedzie mial jakiekolwiek problemy na tym forum z zakupami u jakiegos v tez bede sie jednoczyl w bolu a nie po zlosci kazal "isc na policje". :o

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 5 years ago
Reputation: 84

bl*ema*chem*cal*.com

Unread post by Wayatek6 » 2 years ago

Zlodziej, Nie tylko ja mam z nimi problemy także ten...
Po prostu ide po swoje, a skoro V wali w uja to dlaczego miałbym to ukrywać i właśnie też innym sprawiać zawód!
Także no, może już zakończymy te gówno-burzę i wróćmy do tematu :
Kod smsa stoi od pierwszego dnia w miejscu, tak to u mnie na chwilę obecną wygląda.