Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop


Shop Profile: blacksheeping

Status:
Mont
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Mont » 1 month ago

Latest post of the previous page:

blacksheeping, jestescie aktywni? Przed zamowieniem kontakt byl,od tygodnia kontaktu brak.. :wave:

Status:
lxslice
Szczur
Newbie
Posts: 27
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by lxslice » 1 month ago

Hello, when will you ship ZIIEKQBLM, been waiting for a week now.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 395
Joined: 6 years ago
Reputation: 55

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Rogalx4 » 1 month ago

krk0000001 wrote:
1 month ago
też zamówiłem 3cmc ale w wersji GLORY - od 4 tygodni czekam na kodzik, nigdy nie miałem problemu z tym vendorem. Wysłałem 2 wiadomości i cisza. Jak myślicie Wyjebka?
Polecam uzbroić się w cierpliwość. Jak widać owce docierają już do zagród, więc niedługo powinny pojawić się u Ciebie, a opóźnienie też może mieć swoją przyczynę. Podejrzewam, że w tym samym czasie odwiedzą nas nasze owieczki i w tajemnicy liczę na ten weekend. Pozdrowienia

Dodano po 41 minutach 17 sekundach:
asfbw, dam znać ;)

Status:
LubieKredki
Sniffiarz
Newbie
Posts: 93
Joined: 2 years ago
Reputation: 15

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by LubieKredki » 1 month ago

Też nie mam kontaktu, ale dajmy blacksheeping szanse. Wydaje mi się, że pasterz wynagrodzi nam czekanie. Czekam już trochę na zamówienie, ale jestem dobrej myśli. Przestoje się tu zdarzały i finalnie każdy owce dostał.

Status:
Porobindus
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 164
Joined: 6 years ago
Reputation: 27

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Porobindus » 1 month ago

Wiadomo coś kiedy nowa dostawa 3mmc?

Status:
R1511757
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 19
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by R1511757 » 1 month ago

Zanim zamówienie wpadło kontakt był bez problemu i deklaracja że kwestia kilku dni , od chwili złożenia zamówienia kontakt całkowicie urwany , totalnie zlewają co się do nich pisze . Minęły 2 tygodnie i suszą dalej , glucho dalej - blacksheeping, prośba o wyjaśnienie MTWIIGULZ

Status:
krk0000001
Ssak
Newbie
Posts: 44
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by krk0000001 » 1 month ago

R1511757 wrote:
1 month ago
Zanim zamówienie wpadło kontakt był bez problemu i deklaracja że kwestia kilku dni , od chwili złożenia zamówienia kontakt całkowicie urwany , totalnie zlewają co się do nich pisze . Minęły 2 tygodnie i suszą dalej , glucho dalej - blacksheeping, prośba o wyjaśnienie MTWIIGULZ

Ja również dołączam się do zapytania, blacksheeping, co się dzieje? mój numer to SCQROKQGZ.

Status:
Luker
Ssak
Newbie
Posts: 41
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Luker » 1 month ago

Co z zamowieniem

Re: Zamowinie GHMEKXZGR?????!

Status:
Mont
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Mont » 1 month ago

Kolejny dzien bez kontaktu...
Zamowienie YZLASSVUF
blacksheeping, daj info co z paka.

Status:
lxslice
Szczur
Newbie
Posts: 27
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by lxslice » 1 month ago

no contact. Order ZIIEKQBLM

Status:
Rogalx4
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 395
Joined: 6 years ago
Reputation: 55

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Rogalx4 » 1 month ago

Brak kontaktu miał swoją przyczynę ;) Pasterze bądźcie spokojni w tym tygodniu będą nasze owieczki . Sprawdźcie swoje skrzynki e-mail . :smoke:


Łooo a co to za 3 cmc libido OMG chyba znów domowie i będzie kumulacja dwóch owiec w zagrodzie bo mam ochotę na ten coke ale teraz i na te libido . Będzie trzeba przez niedzielę przemyśleć czy domawiac :twisted:

Status:
LubieKredki
Sniffiarz
Newbie
Posts: 93
Joined: 2 years ago
Reputation: 15

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by LubieKredki » 1 month ago

Też dostałem info od pasterza. Obiecał że paka będzie niedługo na miejscu. Są sprawy często niezależne. Jak dotrze dam update ;)

Status:
krk0000001
Ssak
Newbie
Posts: 44
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by krk0000001 » 1 month ago

Wczoraj dostałem odpowiedź od owieczki, - myślę że ten tydzień będzie dla mnie mocno udany. Nadal czekam.

Ps. Widzieliście nowy produkt 3cmc LIBIDO? aż mnie korci żeby zamówić :D ktoś? Coś? wie?

Status:
Luker
Ssak
Newbie
Posts: 41
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Luker » 4 weeks ago

I teraz tak dla sklepu naleza sie DUZE PRZEPROSINY DOSLOWNIE , oczernialem bo byl brak odzewu , oczernialem bo ktos popelnil blad przy pakowaniu , sklep sie zrewanzowal tez oczernialem bo myslalem ze walek a okazalo sie ze pakowanie mnie przeroslo.

WROCE TU NA ZAKUPY Z PEWNOSCIA I DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE NIE CIERPLIWIA BADZCIE SPOKOJNII .

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM SKLEP

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5135
Joined: 6 years ago
Reputation: 3248

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Gargameli » 4 weeks ago

Luker,
Reasumując to czasem zastanów się co piszesz i co mówisz. Skoro pakowanie Cię przerosło to oznacza jedynie to, że sklep ogarnął mega stealth.

Wielokrotnie pisałam, że to nie bazarek i nie kupujecie marchewki tylko rzeczy z branży RC.

Także z fartem i z głową.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Luker
Ssak
Newbie
Posts: 41
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Luker » 4 weeks ago

Gargameli, tak dlatego sklep w mailu przeprosilem oraz przepraszam oficjalnie na forum

Umiem przyznac sie do bledu , sklep nie dosc ze sie zrekompensowal to pakowanie to bylo jakies mistrzostwo swiata. Takze jeszcze raz dla ludzi ktorzy sie nie cierpliwia, sklep wywiazuje sie ze swojego zoobowiazania i z pewnoscia po takim pakowaniu jeszcze tu wroce.