BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Latest post of the previous page:

YourNightmare wrote:
1 year ago
Ciężko rozgryźć tą substancje.
Można by ją rozgryźć jakby vendorzy raczyli podać wzór i iupac 😅
Podaj jeszcze czas działania i różnice w działaniu p.o i sniff - czy np przy podaniu oralnie daje więcej euforii czy nie itd.

Druga sprawa - jak się wygadał jeden z dostawców chińskich to w wielu sklepach BU to kompletnie inne substancje. Tak więc ta wersja która Ty masz to tylko jedna z kilku wersji. Kupisz za miesiąc inna i będzie trzeba badania zaczac od początku.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 1 year ago

luki985, o chuj, to przyznam ci rację, lepiej dmuchać na zimne i kupować to co sprawdzone, a dla swiezakow to testy mowych wynalazków, niewskazane, lepiej czekać na zweryfikona opinie i wzory, działanie i wtedy można się sugierowac substancjami.
Mój organizm tak przyjmuje dana substancje a czyas bez tolerki może narobić szkód nieodwracalnych, przykład co piszeluki985, i ja dołączam się do tego.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Adhdwro
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 3 years ago
Reputation: 74

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Adhdwro » 1 year ago

Cześć Dopki,

Pytanie do tych co mieli styczność z tym wciąż zagadkowym specyfikiem, a mianowice jak to tak naprawdę testować, albo która metodą warto (oral, sniff)?
Niby są tu opinie, ale tak rożne i brak w nich spójności, że cieżko stwierdzić co to jest i jak działa, mam sampel około 2g. I chciałbym w weekend podejść jakoś z głową do testów.
Dzięki za podpowiedz co do dawkowania i sposobów…
Pozdro

Status:
dwd
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 16
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dwd » 1 year ago

Na obecną chwilę ktoś testował , poleca? Planuję zakupić, proszę o opinie

Status:
dwd
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 16
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dwd » 1 year ago

Wczoraj wylądował gołąb
Jak narazie 120 mg zapodane snifem o 11 godzinie
Czekam na efekty
łatwo kruchliwy kamyczek ,nie gryzie w nos i nie ma wpływu w nosie

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 1 year ago

dwd wrote:
1 year ago
Wczoraj wylądował gołąb
Jak narazie 120 mg zapodane snifem o 11 godzinie
Czekam na efekty
łatwo kruchliwy kamyczek ,nie gryzie w nos i nie ma wpływu w nosie
23 godziny minęły i i że o 11 wciagles, iiiii?
Dalej trzymie, czy żyjesz, bo to takie napisane było z dupy, sorry za wyraźnie :E
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by brykacz » 1 year ago

Co do tego produktu to można napisać wiele.

BU jest silnym stymulantem i z tego co mówią badacze laboratoryjni jest silniejszy od NEP-a.

Bardzo ekonomiczny, minimalne dawki dają porządne efekty pobudzenia. Przesadzone dawki powodują paranoje i lęki w niektórych przypadkach

Wielu BADAJĄCYCH (a były to osoby o wieloletnim stażu) stwierdziło że jest to dobra substancja i nie chcą nic innego. NEP-em gardzili jak skończyło się BU.

Wystarczy umiarkowo dawkować i jest mega.
Nie mam pojęcia skąd się biorą te negatywne opinie na temat tego produktu.

W miarę tanio i mega wydajnie. Czego chcieć więcej?

Na koniec dodam że jest bardzo zbliżona do dawnego Eutylonu.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

brykacz wrote:
1 year ago
Czego chcieć więcej?
Odtrutki jak się przegnie. A bez wzoru czy nazwy jest to niemożliwe. Ba, przy efylonie / eutylonie zostawała chłodna kąpiel i modlitwa, żeby zeszło.
W opinii wielu młodych którzy mają w nosie zdrowie takie zabawy są git. Pogląd zmienia się wraz z upływem czasu i zmianami zdrowotnymi.

Ps ciekawe jak długo będzie ten sort / ta substancja. Jak nie masz wzoru / nazwy to równie dobrze możesz dostać (vendor też) coś zupełnie innego - mniej lub bardziej aktywnego od obecnego sortu.

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by brykacz » 1 year ago

luki985,
Przyznam Ci częściowo rację.
To co napisałeś tyczy Cie każdego Vendora i każdej substancji. Ile razy sort od tego samego V wyglądał identycznie a działał w lepszy lub gorszy sposób.
Nie będę się rozpisywać na tema V z pechową liczbą w nazwie który przez pomyłkę wysłał do wielu osób cana zamiast MPHP

Podstawa to próba na mikrodawce za każdym razem a co do złego samopoczucia po temacie to równie dobrze możesz zjeść za dużo HEX-a, NEP-a, CMC czy również wypić 8 Monsterów i czuć się mega źle.

Problemem nie jest substancja a brak umiarkowania niektórych osób. Jedni sobie radzą dobrze i potrafią robić małe dorzutki co 3 godziny a drudzy walą po cwiarze na raz co godzinę i jest kosmos. Lęki, paranoje i nie ma się czym zgasić. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy dlatego odstawiłem alko i dragi już ponad rok temu.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

brykacz wrote:
1 year ago
Problemem nie jest substancja a brak umiarkowania niektórych osób. Jedni sobie radzą dobrze i potrafią robić małe dorzutki co 3 godziny a drudzy walą po cwiarze na raz co godzinę i jest kosmos. Lęki, paranoje i nie ma się czym zgasić. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy dlatego odstawiłem alko i dragi już ponad rok temu.
Niestety ale nie to do piszesz nie ma przełożenia na BU, ECU czy inne substancje z podchodnych metylonu / efylonu.
Ja miałem już kiedyś zamówić taka substancje ale na forach pojawiły się ostrzeżenia, że często nawet 30mg działa schizogennie. W ocenie większości użytkowników wynika to z mocno pokręconego działania jak i czasu peaku.
brykacz wrote:
1 year ago
cję.
To co napisałeś tyczy Cie każdego Vendora i każdej substancji. Ile razy sort od tego samego V wyglądał identycznie a działał w lepszy lub gorszy sposób.
Nie będę się rozpisywać na tema V z pechową liczbą w nazwie który przez pomyłkę wysłał do wielu osób cana zamiast MPHP
M.in dlatego polecam od dawna testy kolorymetryczne. Wydatek niewielki a ratują tyłek.
Tutaj jest nieco inna sytuacja niż przy np kolejnym sorcie cmc czy nepa. Tam próg błędu jest znacznie wyższy

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by brykacz » 1 year ago

luki985,


Niestety ale nie to do piszesz nie ma przełożenia na BU, ECU czy inne substancje z podchodnych metylonu / efylonu.
Ja miałem już kiedyś zamówić taka substancje ale na forach pojawiły się ostrzeżenia, że często nawet 30mg działa schizogennie. W ocenie większości użytkowników wynika to z mocno pokręconego działania jak i czasu peaku.
Nie będę się kłócić ale skoro masz ostrzeżenie żeby nie brać 30mg to ich nie bierz. Weź 5-10. Jeśli jednak ktoś weźmie 30mg i ma wyżej opisane skutki to tylko i wyłącznie na własne życzenie. Zanim coś przyjmiesz upewnij się czym to jest, masz możliwość kup testy, czytaj o dawkowaniu itd.

Zrzucasz winę na produkt zamiast na ludzkie działania i ich skutkiskutkin. Jeśli wiesz ze kolejny bat Ci zaszkodzi i będziesz się czuł jak zwłoki to go nie bierz, syp mniej, rzadziej. To np ludzie doceniają w tym temacie że jest wydajny bo sztukę mają na kilka dni, dla nich to dobrze bo nie latają codziennie po temat i wydają mniej pieniędzy wystarczy kontrolować zachowania, wyznaczyć jakiś limit i tyle.

To że ktoś je tego dużo, często lub jedno i drugie to jego wina że się tragicznie czuje. Ktoś inny robi to odpowiedzialnie i dla niego produkt jest świetny. Każdy kto bierze RC wie że było wiele przypadków śmiertelnych.

Jeśli temat jest mocny jedz go bardzo mało i nie dorzucaj co 30 minut. Bo jeśli masz np tabletki nasenne na receptę które są bardzo mocne bierz tyle ile jest zalecane. A jeśli nie zaśniesz po dziesięciu minutach to nie bierz kolejnej, kolejnej i kolejnej bo zrobisz sobie krzywdę albo umrzesz. Tak samo jest z RC, alko itd.

Tu człowiek dobiera ilość i to od człowieka zależy czy będzie się dobrze bawił czy będzie zdychał.

P.S.
Jak zjesz za dużo słodkiego i boli Cie brzuch to też zrzucasz winę na słodycze?

Żartuję oczywiście. Pozdrawiam serdecznie. Doceniam że wspomniałeś o tych testach. Bardzo mało się o nich pisze czy mówi, sam ogólnie znam z 2 osoby które ich używają reszta wali co popadnie.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

brykacz wrote:
1 year ago
Zrzucasz winę na produkt zamiast na ludzkie działania i ich skutkiskutkin. Jeśli wiesz ze kolejny bat Ci zaszkodzi i będziesz się czuł jak zwłoki to go nie bierz, syp mniej, rzadziej. To np ludzie doceniają w tym temacie że jest wydajny bo sztukę mają na kilka dni, dla nich to dobrze bo nie latają codziennie po temat i wydają mniej pieniędzy wystarczy kontrolować zachowania, wyznaczyć jakiś limit i tyle.
Nie do końca zrozumiałeś 😉
Napisałem, że nawet 30 mg może poschizowac aczkolwiek chodziło mi o to, że często bywały sytuację, że wczoraj 30 działa ok a dziaj 20 schizuje.
Z hexem, nepem czy cmc tego kłopotu nie było.
Efylon family to słabo przebadana (słabiej niż mmc) grupa stymulantów.
Nadal nikt nie wie jak się ratować.
Na h chłop dostał to jako mmc i niektórzy jego znajomi do dziś ratują psyche przez całkowitym poschizowaniem

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posts: 56
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by brykacz » 1 year ago

Luk88,
brykacz wrote:
1 year ago
Niestety ale nie to do piszesz nie ma przełożenia na BU, ECU czy inne substancje z podchodnych metylonu / efylonu.
Ja miałem już kiedyś zamówić taka substancje ale na forach pojawiły się ostrzeżenia, że często nawet 30mg działa schizogennie. W ocenie większości użytkowników wynika to z mocno pokręconego działania jak i czasu peaku.
Ja zrozumiałem dokładnie. Bu, Eutylom którego już nie ma ecutylon, alfa czy MD-PHP którego również już nie ma a był to najmocnieszy stim jaki jadkem przyjmowany po 50mg co minimum 3 godziny pozwalał normalnie funkcjonować a Ty mi się starasz udowodnić że akurat tymi substancjami zrobisz sobie krzywdę i są złe. Tak jak nie masz pojęcia ile mg i co jaki czas. Tyczy się to również ALFY, NEP-a, Hex-a czy nawet cmc.
Jeżeli z którąkolwiek z tych substancji będziesz dział rozważnie to nie ma bani. Znam dziesiątki osób które brały te tematy i sam do nich należę więc nie wmówisz mi że coś jest złe bo nie masz umiaru. Ile mam Ci podać przykładów jak i tak do Ciebie nie dociera. Nadmiar kurwa szkodzi.

Po drugie co do magicznego użytkownika z magicznego forum z super magiczną mocą że mniejsza dawka klepie mocniej za drugim razem niż większą za pierwszym to jak żyje 34 lata o takim czymś nie słyszałem. Sam tego nie testowałeś więc nie wiesz czy to prawda a podajesz to jako fakt. U mnie przejadłem wymienione substancje w ilościach małych i dużych więc skończ proszę. To substancje jak każde inne. Jak zjesz za duzo nepa czy hexa to nie ma paranoi? Też jest bo doświadczyłem to na własnej skórze i dzieciątki osób nawet z tego forum Ci to potwierdza.

Przworaszam ale nie mam już ochoty trącić więcej czasu na człowieka który nie ma pojęcia na temat przekroczenia dawki jakiegokolwiek narkotyku, leku czy RC.

Co do magicznej substancji jakiegoś użytkownika

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Boss » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
Niestety ale nie to do piszesz nie ma przełożenia na BU, ECU czy inne substancje z podchodnych metylonu / efylonu.
Ja miałem już kiedyś zamówić taka substancje ale na forach pojawiły się ostrzeżenia, że często nawet 30mg działa schizogennie. W ocenie większości użytkowników wynika to z mocno pokręconego działania jak i czasu peaku.
Kurwa Byki ja jestemibw tej branży dekadę Stymulantów w moim życiu przewinęło się tyle że lepiej nie mówić bo z tego dumny nie jestem 😉 Taka w skrócie napisze "Bk" miały skutki tragicznne znam dwóch chłopaków którzy są na cmentarzu 🙂 Przedawkowania tego mocnego Bk można było poczuć przy da dawkach 50 mg że tego momentu gdy ci psyche zmiażdży to już chyba nikt zdrowo umysłowo nie weźmie,🙂😉 Jeśli chodzi o substancje aktualną to ja zdecydowanie wolę Nepa ale takiego z pewnych źródeł 😉
Dla debili którzy myślą że są niezniszczalni każda substancja może zrobić krzywdę takim baranom . Słyszałem jak Ceca wziął i stracił przytomność bo
chyba zapomniał że 3 gramy połknąć odrazu to chyba myślał że jest Terminatorem lub Rambo jebany dureń 😆
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
olancucki
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 59
Joined: 2 years ago
Reputation: 20

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by olancucki » 1 year ago

Proszę żeby ktoś napisał aktualna recke.

Status:
Rudy Murzyn
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

BU Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rudy Murzyn » 1 year ago

Będzie testowane BU jesli sandheavens, odpisze w sprawie wypróbowania odczynnika.

Substancja była testowana juz kiedyś,i stymulant jestvto na pewno.

Więcej coś mogę o niej rzec po badaniach obecnego.