CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Herbal blends, fake weed and fake hash - opinions, reviews, recipes, information.
Status:
ziko1990
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by ziko1990 » 7 months ago

Latest post of the previous page:

Jak zrobić maczanke z a-phip w proszku? Tak żeby sobie palić. Mam susz Speed Smok ale trochę słaby jest i na tym właśnie chciałbym zrobić. Macie jakieś doświadczenie?

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by KotPerski » 7 months ago

ziko1990 wrote:
7 months ago
Jak zrobić maczanke z a-phip w proszku? Tak żeby sobie palić. Mam susz Speed Smok ale trochę słaby jest i na tym właśnie chciałbym zrobić. Macie jakieś doświadczenie?
Maczanka na apihp? O takim chujstwie jeszcze nie slyszałem :P

Status:
ziko1990
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by ziko1990 » 7 months ago

KotPerski, nie musi być a-phip. A z czego proponujesz ? Paliles kiedyś może talozman kierowcy.chodzi mi taki efekt. Nie wiem gdzie kupić

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by joker92 » 7 months ago

ziko1990 wrote:
7 months ago
KotPerski, nie musi być a-phip. A z czego proponujesz ? Paliles kiedyś może talozman kierowcy.chodzi mi taki efekt. Nie wiem gdzie kupić
Moze z nepem sprobuj?

Status:
ziko1990
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by ziko1990 » 7 months ago

joker92, chętnie bym spróbował zrobić jakąś maczanke, Nep mocny, czemu nie tylko jak zrobić takową maczanke. Doczytałem żeby związek wymieszać w acetonie i w to np tytoń i potem nie wiem, jakie proporcje? Ile tego acetonu i czy później zamoczyć w tym tytoń jak szmatę w wiaderku?

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by KryzysWieku » 6 months ago

ziko1990 wrote:
7 months ago
joker92, chętnie bym spróbował zrobić jakąś maczanke, Nep mocny, czemu nie tylko jak zrobić takową maczanke. Doczytałem żeby związek wymieszać w acetonie i w to np tytoń i potem nie wiem, jakie proporcje? Ile tego acetonu i czy później zamoczyć w tym tytoń jak szmatę w wiaderku?
Też kiedyś czytałem i jest cała instrukcja na forum pod tym linkiem https://dopek.eu/pl/jak-zrobic-wlasna-maczanke-poradnik-t391.html

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by lolek20 » 6 months ago

KryzysWieku, nawet mojego autorstwa sprzed wielu lat. :) Życie sie zmienia sam od dawna nie pale maczanek i nikomu nie polecam.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by kej » 6 months ago

ziko1990 wrote:
7 months ago
joker92, chętnie bym spróbował zrobić jakąś maczanke, Nep mocny, czemu nie tylko jak zrobić takową maczanke. Doczytałem żeby związek wymieszać w acetonie i w to np tytoń i potem nie wiem, jakie proporcje? Ile tego acetonu i czy później zamoczyć w tym tytoń jak szmatę w wiaderku?
aceton powinien odparowac i cala/wiekszosc substancji czynnej powinno zostac na maczance, proporcje to juz zaleznie od substancji, w tej kwesti nie pomoge niestety
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

CBD weed - can I add canna and make fake weed?

Unread post by punto » 6 months ago

a tytoń jako podkład nada sie?