CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Dzejms wrote:
1 year ago
Różnice - BRAK. Już nie muszę kminić recept o które teraz coraz trudniej, robię klik i sobie zamawiam. Prawdziwy apteczny produkt.
Jeśli przejdzie to co chce PiS wprowadzić czyli recepty na benzoxbeda pisać tylko psychiatrzy to tym bardziej trzeba budować sobie historię choroby. Sklep zawsze może wpaść i co wtedy zrobisz ?

Status:
Dzejms
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 96
Joined: 2 years ago
Reputation: 13

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dzejms » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
co wtedy zrobisz ?
Pójdę do swojego psychiatry gdzie właśnie mam historię choroby od 2012 roku, ale kolejki do niego jak stąd do Zakopanego.

Status:
Riccardo
Szczur
Newbie
Posts: 17
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Riccardo » 1 year ago

Un vero prodotto da farmacia. Se siete alla ricerca di benzodiazepine, allora solo in questo negozio ChemCentrum, . Non descriverò l'azione perché tutti coloro che assumono questo prodotto lo sanno. La consegna è molto veloce. Cordiali saluti Riccardo.
Rivotril.jpg
Rivotril 2mg [chemcentrum.nl]
Rivotril.jpg (1.37 MiB)

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Riccardo wrote:
1 year ago
Prawdziwy produkt apteczny. Jeśli szukasz benzodiazepin, to tylko w tym sklepieChemCentrum, . Nie będę opisywał działania, bo wie o tym każdy, kto bierze ten produkt. Dostawa jest bardzo szybka. Serdecznie pozdrawiam Richarda.
Miałem przyjemność testowania tego Rivotril-u. Jest to prawdzywi, apteczny zamiennik Clonazepamu. Na stronie Vendora można również znaleźć Xanax, Diazepam, oraz Zolpidem. Nie ma co się martwić o pochodzenie środków, jako iż po styczności z nimi jestem pewien, że to jest apteka. :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Inferno
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 56
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Inferno » 1 year ago

Dzejms wrote:
1 year ago
luki985 wrote:
1 year ago
co wtedy zrobisz ?
Pójdę do swojego psychiatry gdzie właśnie mam historię choroby od 2012 roku, ale kolejki do niego jak stąd do Zakopanego.
No Ty tak. A inni?

To
Już inna sprawa.

Status:
cud777
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by cud777 » 1 year ago

Bardzo dobry clon po ostrym tripie jak trzeba iść w kime to zaczynasz od połówki potem półtora i ewentualnie cała i potem schodzisz mimo ze juz next day nie tripujesz musisz zchodzic powoli półtora , połówka , ćwiartka i piwka i wychodzisz bez problemu bez tej operacji wykręci Cię cała nockę ale dasz radę xd

Status:
Underdog
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Underdog » 1 year ago

Co za bzdura, wcale nie trzeba z niczego schodzić po jednorazowym parafowaniu się na zwalę 2 czy 3 tabletkami.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Underdog wrote:
1 year ago
Co za bzdura, wcale nie trzeba z niczego schodzić po jednorazowym parafowaniu się na zwalę 2 czy 3 tabletkami.
Dokładnie, po jednej ,,fiolce" clona nic takiego się niestanie. Za to zupełnie inna sytuacja byłaby wtedy, jakby się przed dłuższy okres czasu(przykładowo 2-3 miesiące)stosowało clona regularnie. Przy jednorazowym doświadczeniu z nim nie ma co się martwić o skręt. Chyba że ktoś jest naprawdę bardzo podatny na działanie, i uzależnienie od benzo. Polecam jak najbardziej, miałem styczność z tym aptecznym lekiem od ChemCentrum, i jest to jak najbardziej czysty clon. Relaks, działanie przeciwlękow, oraz rozluźniające i relaksacyjne. To jest to czego można się spodziewać po tym produkcie. :)
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Underdog
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Underdog » 1 year ago

No tak dokładnie, po 2-3 miesiącach codziennego stosowania nagłe odstawienie mogło by się skończyć nawet padaczką. Z własnego doświadczenia to mogę powiedzieć że tygodniowy ciąg na 2-4mg i można spokojnie odstawiać cold turkey bez żadnych większych dolegliwości. Jeśli ktoś jest lękowcem to z odbicia może mieć jedynie trochę lęki i trudniej zasnąć. To tyle.

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
User avatar
Czarnymurzyn
Posts: 513
Joined: 4 years ago
Reputation: 373

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by CzarnyMurzyn » 1 year ago

Ludzie brać bo to działać. Działanie każdy znać i ja to polecać. Legalesowy aptekowy klon.
Attachments
rivotril.jpg
rivotril.jpg (3.07 MiB)
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

CzarnyMurzyn wrote:
1 year ago
Ludzie brać bo to działać. Działanie każdy znać i ja to polecać. Legalesowy aptekowy klon.
Dokładnie, opcja od ChemCentrum jest naprawdę konkretna bo to czyste, apteczne benzo. :D
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
odkurzacz94
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 1 month ago
Reputation: 2

CLONAZEPAMUM 2mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by odkurzacz94 » 2 weeks ago

clon.jpg
clon.jpg (311.27 KiB)
Dalej ten sam legitny, apteczny clon. Cyklicznie powracam po ten produkt bo zakończenie intensywnych badań bez tego cuda to droga przez mękę :sick: zwłaszcza po A-PIHP :E
Zajebiście że mają na tym sklepie wszystkie potrzebne do badań produkty z apteki, mogę zamówić wszystko w jednym miejscu.
Zakładam że większość użytkowników forum zna i rozumie działanie benzodiazepin ale dla niewtajemniczonych: produkty tego typu (clonazepamum,xanax) ogólnie mówiąc zmniejszają pobudzenie układu nerwowego przez co ułatwiają się uspokoić, rozluźnić pospinane mięśnie, pozbyć się drgawek i pójść spać bez walenia sufitówy :D
Niezbędnik w każdej apteczce RCkowego badacza.

Polecam benzo z ChemCentrum :thumbup: