CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: BOLCHEMIST_EU

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Only Perfect wrote:
1 year ago
I tak jakbym miał coś zasugerować to vendor mógłby wprowadzić trochę więcej mocniejszych benzo.
Według mnie i tak jest dobrze, tylko ten flualprazolam mogliby powiększyć, tak ze trzy razy. Ja np. jestem koneserem benzodiazepin i bardzo mile widziałbym takie substancje jak:
  • FLUNITRAZOLAM - krótko działa, rozluźnia, fajnie ogłupia (pewnie nietypowe działanie przeciwlękowe) i przy tym poprawia wyraźnie nastrój, co jest unikalne wśród benzo. Działa krótko i idealnie nadaje się do browara, bo zanim działanie wygaśnie otwieramy następnego i wrzucamy flunitrę. Pomimo, że jest to mega aktywny i ciężki hipnotyk, w mniejszych dawkach ma całe spektrum działania rekreacyjnego, więc jest to jak dla mnie jedno z topowych rc benzo.

    NORFLURAZEPAM - czas półtrwania wynosi 240 h, czas lotu to prawie cały dzień, ale działa w ukryciu jeszcze przez dwa następne, nie wyczuwalnie i tylko przeciwlękowo. Jeśli ktoś cierpi na lęki, lub fobie będzie mocno zaskoczony. Nie jest tak amnestyczny jak jego rząd niżej dawkowani bracia na sterydach. Przyjemne benzo, najlepszy anksjolityk jaki dane było mi poznać (lorazepam, czy alprazolam to niższa półka), a przede wszystkim dobry materiał do schodzenia z ciągów na mocniejszych benzodiazepinach. Flubromazepam pewnie też by się nadał, ale osobiście go nie próbowałem.

    PHENAZEPAM - nigdy nie próbowałem tej substancji, ale ma ona bardzo negatywną opinię, tak samo jak np. klonazolam, a wynika to z przedawkowania, urwania filmu i naodpierdalania maniany na nieświadomce. Zawsze chciałem spróbować tej benzodiazepiny, ale nie zdążyłem. W Rosji jest to zwyczajny lek na receptę. Z moich badań wynika, że jest to głównie amnestyczne benzo, następnie hipnotyczne ale wszystko z głową. To ma opóźniony zapłon stąd tyle złych historii. Ciekawie byłoby zobaczyć to benzo w sklepie.

    Sugerowałbym również zwiększenie dawki etizolamu do 2 mg, bo 1 mg wg przeliczników to zaledwie jakieś 0,5 mg alpry, a to jest nic. To jednak tylko sugestia z mojej strony.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
ale ma ona bardzo negatywną opinię
Po co dodawać do oferty coś co ma negatywną opinię? Dlatego że chciałbyś spróbować?
Xeno wrote:
1 year ago
wynika to z przedawkowania, urwania filmu i naodpierdalania maniany na nieświadomce
Ty jesteś chory na głowę proponując wprowadzenie do oferty czegoś takiego...
Xeno wrote:
1 year ago
Sugerowałbym również zwiększenie dawki etizolamu do 2 mg, bo 1 mg wg przeliczników to zaledwie jakieś 0,5 mg alpry, a to jest nic.
Ale po co? Nie każdy napierdala wszystko tak jak Ty. Serio myślałem, że niczym mnie nie zdziwisz tu na forum a jednak się udało.

Wprowadzić do oferty z negatywną opinią, co łatwo przedawkować, a jeśli nie przedawkujesz to na odcince odpierdalasz... ktoś musiał by być jebnięty aby to do oferty swojego sklepu wprowadzić

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Bolek ma najlepsze Benzo. Mógłby jeszcze coś dodać dla odmiany ale i tak jest spoko. 3 rodzaje od slabiutkiego Eti po mocnego Clona i zabijake Flu-Alpre :thumbup:

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Po co dodawać do oferty coś co ma negatywną opinię? Dlatego że chciałbyś spróbować?
Dla chętnych konsumentów. Jest znany ze swoich amnestycznych właściwości, ale w mniejszych dawkach 1-2 mg jest dobrym hipnotykiem stosowanym do dzisiaj jako lek na receptę w Rosji. To nie kartofle, nie zepsuje się po kilku dniach. Po prostu osobiście chętnie zobaczyłbym fenazepam na stanie, bo nie tylko dla mnie jest to ciekawa substancja, a jak ktoś jest głupi to nic nie poradzisz i prędzej czy później zrobi sobie krzywdę. Teraz do benzo podchodzisz jak do opio, których nawet w życiu nie brałeś.
mbside wrote:
1 year ago
Ty jesteś chory na głowę proponując wprowadzenie do oferty czegoś takiego...
Głąbie jeden, większość silniejszych jak i słabszych benzodiazepin jest w stanie wywołać dokładnie to samo i nie pisz mi, że jestem chory na głowę naganiaczu bo mnie wyprowadzasz z równowagi prawie każdą wypowiedzią. Jeszcze minusa mi dałeś, nie wiem jak ja to przeżyję :) Wyraziłem tylko swoje zdanie. Mógłbyś użyć odrobiny intelektu i wykazać się jakąś kulturą.
mbside wrote:
1 year ago
Ale po co? Nie każdy napierdala wszystko tak jak Ty. Serio myślałem, że niczym mnie nie zdziwisz tu na forum a jednak się udało
Nie chcę cię obrażać, ale ty chyba naprawdę nie myślisz, a uważasz się za nie wiadomo kogo. 1 mg etizolamu ma siłę działania porównywalną do mniej więcej 0,5 mg alprazolamu. Zrobić tabletki zawierające 2 mg eti z podziałką na pół i nawet ja bym to brał, choć mam wywaloną tolerancję.
mbside wrote:
1 year ago
Wprowadzić do oferty z negatywną opinią, co łatwo przedawkować, a jeśli nie przedawkujesz to na odcince odpierdalasz...
I znowu... przedawkowanie = odcinka, na której przy większości benzo można narobić sobie przypału. Fenazepam latał w tabsach po 1 mg, a chyba nikt normalny nie bierze nieznanej substancji po kilka tabletek.

Gdybym znalazł sklep z różnorodną ofertą, a nie samymi ketonami to chętniej bym się w nim stołował. Nie zdążyłem spróbować całkiem wielu ciekawych substancji, więc dla mnie byłby to duży plus.

Reagujesz na mnie mocno emocjonalnie, zluzuj trochę portki.

Status:
dzony
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 6 years ago
Reputation: 34

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dzony » 1 year ago

Siemanko
to i ja dodam swoje 3grosze ,
Clony bardzo spoko a tolerke na benzo mam średnio/wysoko , podjadam czasem xanax apteczny , oraz właśnie clony z apteki ale z braku dostępności wziąłem te , połóke zarzucam to mam fajny czill , czuć działąnie przeciwlękowo , coś jakbym trochę polepszony nastrój. Jak zarzuciłem 1,5 sztuki po nocce z 3cmc to urwało mi film nawet nie wiem kiedy zasnąłem , jest lekki nie ogar po przebudzenia , nogi się plączą słabsza koordynacja ruchowa ,ale z biegiem dla to ustępuje jak będziesz dobrze jeść :)
Jeśli pomogłem zostaw lajka 8-)

Status:
dzony
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 6 years ago
Reputation: 34

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dzony » 1 year ago

Generalnie tak mi podeszły że dokupiłem jeszcze , dziele sobię takiego na 4 kawałki i podjadam w ciągu dnia ,mam teraz burzliwy okres dużo stresu nerwów ,pomagają mi przetrwać dzień jak wspomniałem wyżej polepszają ciut nastrój. Muszę przerwę zrobić bo się uzależnie :P
PS: Sorry za spam i ortografie wyżej , jak ktoś może niech scali ten post.
Jeśli pomogłem zostaw lajka 8-)

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

Bo to jest prawdziwy, legitny klonazolam. To znaczy nie mam wyników analizy laboratoryjnej, czy innych dowodów ale tyle tego przerobiłem, że mam dużą pewność co do oceny.

Raz, nie tak dawno temu byłem grubo przestymulowany, wszystkie mięśnie pospinane jakbym był pod napięciem, mocno rozkojarzony i nieogarnięty, serce waliło seriami jak z karabinu, a w głowie lęki, paranoje, kroki, szepty, uczucie jakby za sekundę miało coś wybuchnąć. Miałem wtedy klonazolam od bolchemista i po wzięciu 5 tabletek (3 mg) wszystko to ze mnie zeszło. W ciągu 15-30 min. wjechał pełen luz w głowie i ciele. Mogłem wtedy bez problemu ubrać się i pójść na mszę do kościoła. Nie do wiary!

Status:
tidas
Sniffiarz
Newbie
Posts: 128
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tidas » 1 year ago

Wypada mieć coś takiego, zwłaszcza jak ze stimami walczysz

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 7 months ago

clon.jpg
clon.jpg (474.17 KiB)
Znalazłem skarb :E kilkadziesiąt sztuk skitranych w miejscu o które nigdy bym nie podejrzewał, że może skrywać takie cuda.
Biorąc pod uwagę tolerancję na klonazepam = 20 mg, wziąłem 9 sztuk = 5,4 mg klonazolamu ponieważ jestem mega tolerkowcem. Rano poszło też 150 mg baklofenu, więc tester ze mnie jak z pi*dy rakieta, ale mniejsza o to. Klonik działa, albo raczej działał jak należy i co do benzo nigdy nie zawiodłem się na bolchemist.
Klon petarda :mrgreen:

Status:
Bernikiel
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 8 months ago
Reputation: 2

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bernikiel » 7 months ago

Szkoda ze juz nie ma na stronie ciekawe czy wroci clon do sprzedazy ktos wie?

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 6 months ago

No też czekam bo akurat bym wziął... :eh:

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Speeder_96 » 6 months ago

Bernikiel wrote:
7 months ago
Szkoda ze juz nie ma na stronie ciekawe czy wroci clon do sprzedazy ktos wie?
pytalem sie pare razy ale niestety glucho na ten temat. a szkoda bo to bylo najmocniejsze benzo i zarazem najlepsze jak dla mnie

Status:
BOLCHEMIST_EU
Sniffiarz
User avatar
Sklep
Posts: 107
Joined: 2 years ago
Reputation: 76

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BOLCHEMIST_EU » 5 months ago

wróci do dwóch tygodni :)
  • WIĘCEJ
  • LEPIEJ
  • TANIEJ
  • WESELEJ

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 3 months ago

Zamówiłem najlepsze benzo pod Słońcem jakie znam 😝 już dawno nie miałem okazji zarzucać Clonazolamu więc czekam nieco podekscytowany :mrgreen:

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Devil Trigger » 3 months ago

yakubu86 Ostatnio dostałem sampla w postaci pięciu piguł i muszę przyznać, że są mocne, a brałem tylko dwa razy po pół tabletki. Mocne w sensie porównując do takiego Etizolamu, a zaznaczę, tylko z Eti miałem styczność do tej pory jeśli chodzi o benzo i pochodne. Połówka tego klona dobrze mnie ścinała z nóg, po ponad pół godziny oczy już mi się kleiły i miałem problemy z chodzeniem, a w łóżku momentalnie zasypiałem. Po 8-9 godzinach snu, nadal miałem lekkie problemy z chodzeniem i równowagą, więc robią robotę. Przynajmniej w moim przypadku, gdzie mam zerowy staż jeśli chodzi o tę substancję. Podejrzewam, że będziesz zadowolony, więc wszystkim polecam.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZOLAM 0,6mg Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 3 months ago

Devil Trigger, hehe no bede zadowolony bo nie 1-szy raz pobieram 🙃 tego benzo nie trzeba polecać bo każdy kto choć raz spróbował zna jego moc.