Cukrzyca a RC

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Topic author
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Cukrzyca a RC

Unread post by Bobek » 2 years ago

Witam chciałbym bym się dowiedzieć jak to u was jest z cukrzycą bierzecie leki i RC jednocześnie czy na czas wojaży odstawiacie i ogólnie jak się czujecie pytanie skierowane do diabetyków wiem że napewno tu się znajdą :wave:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

Cukrzyca a RC

Unread post by Gargameli » 2 years ago

to zależy jaką masz cukrzycę xD

przy jednej stymulanty i euforyki odpadają bo ryzyko duże, przy drugiej kwestia iniekcji dawek insuliny i ogólnej sprawności organizmu.

z autopsji wiem, że przy cukrzycy typu B chuja można zdziałać, a rceki muszą być "pod" kontrolą. wszystko co zasublimuje glukozę zniszczy Cię.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Topic author
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Cukrzyca a RC

Unread post by Bobek » 2 years ago

Gargameli, Mam typ 2 biorę 3x Metamorfine 500 mg nieraz zdarza się popłynąć z RC staram się robić to w dzień w nocy śpię normalnie oczywiście dieta jak narazie nie widzę pogorszenia stanu zdrowia nawet pani doktor powiedziała oby tak dalej 😃 większych skoków cukru nie odnotowuje.